Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Mahou Sensei Negima / UQ Holder!

1083 postów w tym temacie

UQ Holder c28

Powiadają, że obraz mówi więcej niż tysiąc słów, dlatego wrzucam po prostu dem legs in action ;]

20140325212825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c28

Dnia 25.03.2014 o 21:28, Alamut napisał:

Powiadają, że obraz mówi więcej niż tysiąc słów, dlatego wrzucam po prostu dem legs in action ;]

A propos jej nóg i ich okolic, czy dobrze kojarzę że zrzucając (na głowę Touty) spódnicę pozbyła się także reszty niedopasowanego rozmiarami dolnego ubioru? I paraduje tam teraz w samej koszuli? Przy tych wszystkich nagłych podmuchach i dużym prawdopodobieństwie że będzie musiała w kogoś lub coś wymierzyć parę kopniaków? I zrobiła to bez żadnego wyraźnego uzasadnienia? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 04:48, Karharot napisał:

UQ Holder c28
> Powiadają, że obraz mówi więcej niż tysiąc słów, dlatego wrzucam po prostu dem legs
in action ;]
A propos jej nóg i ich okolic, czy dobrze kojarzę że zrzucając (na głowę Touty) spódnicę
pozbyła się także reszty niedopasowanego rozmiarami dolnego ubioru? I paraduje tam teraz
w samej koszuli? Przy tych wszystkich nagłych podmuchach i dużym prawdopodobieństwie
że będzie musiała w kogoś lub coś wymierzyć parę kopniaków? I zrobiła to bez żadnego
wyraźnego uzasadnienia? XD

Jest Nieśmiertelnym Trollem który napastował Negiego w kąpieli. Czego się spodziewasz XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder ch 29/30

Spoiler

Heh ta organizacja coraz bardziej mi się podoba, każdy kolejny członek jest jeszcze większym ekscentrykiem od poprzedniego. Na dodatek cieszy mnie fakt, że Evie najwyraźniej wreszcie się udało! Jakiś członek tego rodu idiotów nareszcie żywi do niej jakieś uczucia. Co z tego, że mother-con? Przysposobiony też się liczy xD

No i oczywiście zakończenie batalii jak najbardziej świetne, Evangeline jak zawsze dominuje wszystkich na polu magii, a na koniec chaptera 29 mały bonus. Averuncus wiecznie żywy ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder ch 29/30

Dnia 06.04.2014 o 16:21, Alamut napisał:

Spoiler

Heh ta organizacja coraz bardziej mi się podoba, każdy kolejny członek jest jeszcze większym ekscentrykiem od poprzedniego.


Spoiler

Cóż... mieli sporo czasu na gromadzenie tych odchyłów więc trudno się dziwić takiemu stanowi rzeczy XD

Dnia 06.04.2014 o 16:21, Alamut napisał:

Spoiler

Na dodatek cieszy mnie fakt, że Evie najwyraźniej wreszcie się udało! Jakiś członek tego rodu idiotów nareszcie żywi do niej jakieś uczucia. Co z tego, że mother-con? Przysposobiony też się liczy xD


Spoiler

Reakcje świadczące o tym że jej wygląd nie jest mu całkowicie obojętny były widoczne już od dawna (zresztą coś musiałoby z nim być nie tak gdyby totalnie ignorował takie sytuacje http://ja.gram.pl/upl/blogi/98610/img_wpisy/2014_14/34.png (dear audience, please ignore disturbing image it the upper-right panel)) ale tak otwartego zawiedzenia loli-form się nie spodziewałem XD

Dnia 06.04.2014 o 16:21, Alamut napisał:

Spoiler

No i oczywiście zakończenie batalii jak najbardziej świetne, Evangeline jak zawsze dominuje wszystkich na polu magii,


Spoiler

"The entire city is covered in ice... covered in ice... Wait that''s bad!! The entire city is covered in ice!! It''s a frozen hell! It''s a disaster!" i w tle "My home!!!" XDXD
Bardziej interesujące jest jednak to co ona sama powiedziała przed rzuceniem zaklęcia "Even in my current state", czyli cały czas/znowu jest pod wpływem jakiegoś ograniczenia? Czy też jest to coś bardziej mrocznego co ma związek z jej słowami że "When humanity downfall comes [Touta and Karin] could be the only beings left on the surace"?

Dnia 06.04.2014 o 16:21, Alamut napisał:

Spoiler

a na koniec chaptera 29 mały bonus. Averuncus wiecznie żywy ;3


Spoiler

Pytanie który to i co jest jego celem (kolejne odtworzenie MotB?)



BTW - Ciekawe jak wysoka jest opłata za pakiet usług telefonicznych wykupionych przez Karin. Taki zasięg musi kosztować ekstra XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2014 o 18:07, Karharot napisał:

UQ Holder ch 29/30
BTW - Ciekawe jak wysoka jest opłata za pakiet usług telefonicznych wykupionych przez
Karin. Taki zasięg musi kosztować ekstra XD

Mnie ciekawi jak oni ją stamtąd ściągną XD Może Eva pociągnie za sznurki i sprawą zajmie się

Spoiler

Setsuna o ile jeszcze żyje. W epilogu było powiedziane że Setsuna stała się kosmicznym cowboyem w przyszłości. Kuroumaru miało by niezłą niezłą reakcję spotykając innego bird youkai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder ch 29/30

Dnia 06.04.2014 o 18:24, Hubi_Koshi napisał:

Mnie ciekawi jak oni ją stamtąd ściągną XD Może Eva pociągnie za sznurki

Spoiler

Albo tak jak w przypadku Jinbei''a całkowicie o sprawie zapomni i Karin tam sobie trochę posiedzi XD Jej największą nadzieją jest to że dzieci z tego slumsu będą się o nią dopominać (bo w na pamięć Touty też nie należy specjalnie liczyć ;P) ^^

Dnia 06.04.2014 o 18:24, Hubi_Koshi napisał:

i sprawą zajmie się

Spoiler

Setsuna o ile jeszcze żyje. W epilogu było powiedziane że Setsuna stała się kosmicznym cowboyem w przyszłości. Kuroumaru miało by niezłą niezłą reakcję spotykając innego bird youkai.


To by było całkiem fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder ch 29/30

Dnia 06.04.2014 o 18:07, Karharot napisał:

Spoiler

Cóż... mieli sporo czasu na gromadzenie tych odchyłów więc trudno się dziwić takiemu
stanowi rzeczy XD


Spoiler

Skoro mowa o oryginałach... Ciekawe co aktualnie porabia Król Rybak podziemnego stawu?


Dnia 06.04.2014 o 18:07, Karharot napisał:

Spoiler

Reakcje świadczące o tym że jej wygląd nie jest mu całkowicie obojętny były widoczne
już od dawna (zresztą coś musiałoby z nim być nie tak gdyby totalnie ignorował takie
sytuacje http://ja.gram.pl/upl/blogi/98610/img_wpisy/2014_14/34.png (dear audience, please
ignore disturbing image it the upper-right panel)) ale tak otwartego zawiedzenia loli-form
się nie spodziewałem XD


Spoiler

Ja tam przez moment nawet myślałem, że spogląda na nią dziwnie ponieważ podoba mu się forma plus/minus "rówieśnicy", ale na szczęście okazał się prawdziwym facetem xD
Hm... Ciekawe tylko co na to Eva? Może uważa go tylko za "syna"? ... Naaah ;3


Dnia 06.04.2014 o 18:07, Karharot napisał:

Spoiler

Bardziej interesujące jest jednak to co ona sama powiedziała przed rzuceniem zaklęcia
"Even in my current state", czyli cały czas/znowu jest pod wpływem jakiegoś ograniczenia?
Czy też jest to coś bardziej mrocznego co ma związek z jej słowami że "When humanity
downfall comes [Touta and Karin] could be the only beings left on the surace"?


Spoiler

Poza tym napomknieniem o nadchodzącej zagładzie naszego gatunku istnieją jeszcze dwie możliwości:
1) To rozczłonkowanie z pierwszego chaptera może mieć wciąż jakieś negatywne skutki.
2) Nie wiemy jeszcze nic na temat śmierci rodziców Touty. We flashbacku Eva przepraszała mówiąc, że nie była w stanie zrobić nic więcej więc być może - nie wiemy przecież kto był atakującym, a jest kilka istot, np. Averuncusy, które są dosyć wymagającymi przeciwnikami - zużyła za dużo energii aby "uratować" chociaż Toutę. Takie nadwyrężenie może sięgać jeszcze dalej wstecz - wiemy, że Negi i ekipa walczyli z MotB.


Dnia 06.04.2014 o 18:07, Karharot napisał:

Spoiler

Pytanie który to i co jest jego celem (kolejne odtworzenie MotB?)


Spoiler

Jeśli to ten sam Fate co w Negimie to istnieje szansa, że jest bardziej niezależny i ma swoje własne motywy, a jeśli kolejny model to pewnie dostaniemy to co nie zmieściło się w poprzedniej serii. Byłoby zabawnie gdyby Negi był teraz MotB xD


Dnia 06.04.2014 o 18:07, Karharot napisał:

BTW - Ciekawe jak wysoka jest opłata za pakiet usług telefonicznych wykupionych przez
Karin. Taki zasięg musi kosztować ekstra XD

UQ Holder pewnie i tak na to stać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2014 o 18:42, Karharot napisał:

UQ Holder ch 29/30

Spoiler

Albo tak jak w przypadku Jinbei''a całkowicie o sprawie zapomni i Karin tam sobie
trochę posiedzi XD Jej największą nadzieją jest to że dzieci z tego slumsu będą się o
nią dopominać (bo w na pamięć Touty też nie należy specjalnie liczyć ;P) ^^


True, jedyna nadzieja w dzieciakach i Kuroumaru.

Spoiler

Mam tylko nadzieję że nikt nie podeśle Karin zdjęć i opisu interakcji między Toutą i Evą bo biedna dziewczyna umrze z zamartwiania się co też ten idiota robi z jej ukochaną Yukihime. Karin może zwyczajnie powiedzieć "Screw Waiting!" nabrać rozpędu i skoczyć w kierunku Ziemi XD Lot trochę zajmie, wejście w atmosferę zaboli, ale przynajmniej jak dobrze wyceluje to przywali Toucie w mordę prosto z orbity XD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2014 o 18:51, Alamut napisał:

UQ Holder ch 29/30

Spoiler

Skoro mowa o oryginałach... Ciekawe co aktualnie porabia Król Rybak podziemnego stawu?


Spoiler

Przecież widziałeś go w tym chapterze XD To właśnie Jinbei (wiem że trudno go poznać jak się ogolił ;)

Dnia 06.04.2014 o 18:51, Alamut napisał:

Spoiler

Ja tam przez moment nawet myślałem, że spogląda na nią dziwnie ponieważ podoba mu się forma plus/minus "rówieśnicy", ale na szczęście okazał się prawdziwym facetem xD


Spoiler

Good for him. Mam wrażenie że Eva jeszcze bardziej by go strollowała gdyby okazał się zainteresowany jej dziecięcym wyglądem XD Choć na dłuższą metę prawdopodobnie dałoby to większą szansę na poważny rozwój romantyczny, w końcu jakby nie patrzeć to jest jej prawdziwy wygląd.

Dnia 06.04.2014 o 18:51, Alamut napisał:

Spoiler

Hm... Ciekawe tylko co na to Eva? Może uważa go tylko za "syna"? ... Naaah ;3


Spoiler

No chance XD Prędzej wychowanek albo może potomek jej dawnej miłości :)

Dnia 06.04.2014 o 18:51, Alamut napisał:

Spoiler

1) To rozczłonkowanie z pierwszego chaptera może mieć wciąż jakieś negatywne skutki.


Spoiler

Nie powinno mieć. Jak tylko pozbyła się efektów tamtej bransolety te wszystkie obrażenia nie powinny być dla niej niczym więcej niż zadrapaniem.

Dnia 06.04.2014 o 18:51, Alamut napisał:

Spoiler

2) Nie wiemy jeszcze nic na temat śmierci rodziców Touty. We flashbacku Eva przepraszała mówiąc, że nie była w stanie zrobić nic więcej więc być może - nie wiemy przecież kto był atakującym, a jest kilka istot, np. Averuncusy, które są dosyć wymagającymi przeciwnikami - zużyła za dużo energii aby "uratować" chociaż Toutę. Takie nadwyrężenie może sięgać jeszcze dalej wstecz - wiemy, że Negi i ekipa walczyli z MotB.


Spoiler

Patrząc po tym jakie im spuściła lanie pod koniec Negimy nie wierzę aby Averuncusy były w stanie ją trwale uszkodzić. Już prędzej musiała tam zrobić coś więcej aby uratować Toute, coś co trwale pochłonęło lub przekazało jemu część jej mocy (co mogłoby wyjaśniać tą nienaturalną manifestację Magii Erebei).

Dnia 06.04.2014 o 18:51, Alamut napisał:

Spoiler

Jeśli to ten sam Fate co w Negimie to istnieje szansa, że jest bardziej niezależny i ma swoje własne motywy, a jeśli kolejny model to pewnie dostaniemy to co nie zmieściło się w poprzedniej serii. Byłoby zabawnie gdyby Negi był teraz MotB xD


Spoiler

To by było niezłe wyjaśnienie dla jego przedwczesnej "śmierci" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder ch 29/30

Dnia 06.04.2014 o 18:52, Hubi_Koshi napisał:

True, jedyna nadzieja w dzieciakach i Kuroumaru.

Spoiler

Mam tylko nadzieję że nikt nie podeśle Karin zdjęć i opisu interakcji między Toutą i Evą


<przechodzi go zimny dreszcz>

Spoiler

Gdyby zrobili coś takiego to Karin wróciłaby sama a pod mangą doszły by tagi Gore, Horror, Torture, Madness oraz oznaczenie 18+ XD (Przed oczami przewijają się wspomnienia Ciel o tym jak ktoś bardzo zawzięty usiłował znaleźć sposób na obejście jej nieśmiertelności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder ch 29/30

Dnia 06.04.2014 o 19:11, Karharot napisał:

Spoiler

Przecież widziałeś go w tym chapterze XD To właśnie Jinbei (wiem że trudno go poznać
jak się ogolił ;)


Spoiler

Wait... Seriously?! xD


Dnia 06.04.2014 o 19:11, Karharot napisał:

Choć na dłuższą metę prawdopodobnie dałoby
to większą szansę na poważny rozwój romantyczny, w końcu jakby nie patrzeć to jest jej
prawdziwy wygląd.


Spoiler

Meh *macha ręką* na to jest jeszcze sporo czasu. Touta dopiero zaczyna zdawać sobie sprawę z tego co znaczy być wampirem i nieśmiertelnym na serio. Najpóźniej w momencie jak dowie się co oznacza nieśmiertelność Karin zacznie się interesować historiami innych członków UQ Holder, z Evą na czele - ta linia genetyczna ma empatię wpisaną w swoje jestestwo. Biorąc jednak pod uwagę, że jest idiotą zajmie mu pewnie chwilę zrozumienia koszmaru jakim jest istnienie w ciele dziecka po wsze czasy. W końcu te pigułki sexapilu działają tylko chwilowo.


Dnia 06.04.2014 o 19:11, Karharot napisał:

Spoiler

Patrząc po tym jakie im spuściła lanie pod koniec Negimy nie wierzę aby Averuncusy
były w stanie ją trwale uszkodzić. Już prędzej musiała tam zrobić coś więcej aby uratować
Toute, coś co trwale pochłonęło lub przekazało jemu część jej mocy (co mogłoby wyjaśniać
tą nienaturalną manifestację Magii Erebei).


Spoiler

Nom, to jest myśl. Niekoniecznie przemieniła Toutę w wampira - być może jak przybyła na miejsce to zastała tylko zwłoki i wykorzystując część siebie odtworzyła dziecko najlepiej jak umiała. Chłopak może mieć swoją oryginalną duszę, talenty, osobowość etc., ale taka "odbudowa" tłumaczyłaby totalną amnezję i Magię Erebrę.


Dnia 06.04.2014 o 19:11, Karharot napisał:

Spoiler

To by było niezłe wyjaśnienie dla jego przedwczesnej "śmierci" :)


Spoiler

W końcu nie wygląda na to żeby którykolwiek z tych "łowców nieśmiertelnych" był w stanie zagrozić w pełni rozwiniętemu potworowi pokroju Evy czy Negiego w pikachu mode xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder ch 29/30

Dnia 06.04.2014 o 18:52, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Karin może zwyczajnie powiedzieć "Screw Waiting!" nabrać rozpędu i skoczyć w kierunku Ziemi XD Lot trochę > zajmie, wejście w atmosferę zaboli, ale przynajmniej jak dobrze wyceluje to przywali Toucie w mordę prosto
z orbity XD


Spoiler

I want to see the flaming angel of death descending from heavens and bitchslapping something with the force of a few megatons! xD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder ch 29/30

Dnia 06.04.2014 o 20:15, Alamut napisał:

Spoiler

Wait... Seriously?! xD


Spoiler

<Karin deadpan mode on>
Seriously
<Karin deadpan mode off>
;P

Dnia 06.04.2014 o 20:15, Alamut napisał:

Spoiler

Meh *macha ręką* na to jest jeszcze sporo czasu. Touta dopiero zaczyna zdawać sobie sprawę z tego co znaczy być wampirem i nieśmiertelnym na serio. Najpóźniej w momencie jak dowie się co oznacza nieśmiertelność Karin zacznie się interesować historiami innych członków UQ Holder, z Evą na czele - ta linia genetyczna ma empatię wpisaną w swoje jestestwo.


Spoiler

Tiaaaa... Miejmy nadzieję że Touta dziedziczył po swoim dziadku a nie pradziadku
http://ja.gram.pl/upl/blogi/98610/img_wpisy/2014_14/Nagi.png
XD
Szkoda że Eva nie wyraża zainteresowania tą samą płcią bo Karin pewnie dałaby się przekonać do obdarzenia Yukihime wieczną miłością ^^

Dnia 06.04.2014 o 20:15, Alamut napisał:

Spoiler

Biorąc jednak pod uwagę, że jest idiotą zajmie mu pewnie chwilę zrozumienia koszmaru jakim jest istnienie w ciele dziecka po wsze czasy. W końcu te pigułki sexapilu działają tylko chwilowo.


Spoiler

A Eva była na nich non-stop przez ostatnie dwa lata (i kto wie jak je dozowała przez wcześniejsze stulecia). Ciekawe czy to się kwalifikuje jako uzależnienie? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder ch 29/30

Dnia 06.04.2014 o 20:52, Karharot napisał:

Spoiler

Tiaaaa... Miejmy nadzieję że Touta dziedziczył po swoim dziadku a nie pradziadku
http://ja.gram.pl/upl/blogi/98610/img_wpisy/2014_14/Nagi.png
XD


Spoiler

Nagi też potrafił być współczujący... Gdy znudziło mu się trollowanie xD


Dnia 06.04.2014 o 20:52, Karharot napisał:

Spoiler

A Eva była na nich non-stop przez ostatnie dwa lata (i kto wie jak je dozowała przez
wcześniejsze stulecia). Ciekawe czy to się kwalifikuje jako uzależnienie? XD


Spoiler

Patrząc na dotychczasowe flashbacki to pewnie jeszcze dłużej... W szkole nie były jej potrzebne - ciekawe, że wtedy nie zaproponowali jej posady nauczycielki - ale założę się, że po wyjściu z "więzienia" od razu łyknęła pigułki, pożyczyła od którejś laski z haremu Negiego pasujące jej ciuchy i pobiegła na miasto kupić godniejszą jej garderobę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c31

Spoiler

Ileż ja bym dał za zdolność tworzenia i wczytywania zapisów mojego życia w realu <wzdycha>
O ile typ nieśmiertelności nowej postaci jest interesujący o tyle jej wygląd pozostawia wiele do życzenia. Ta manga ma już jedną loli i żadna inna nie jest potrzebna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c32

Spoiler

Nasze czarnowłose tsundere powinno się pogodzić z tym że wszyscy widzą dokąd zmierza XD



UQ Holder c33
Spoiler

A więc Fate przehandlował status shoty za solidny power up (choć "The Strongest Grand Mage in the Solar System" brzmi nieco podejrzanie, jakie są szanse że Fate jest najnowszym naczyniem MotB?) i znowu zaczął knuć tym razem bawiąc się w jakiś zwichrowany rasizm. Coś czuję że sporo czasu minie zanim Touta będzie w stanie skopać ten tyułek...



UQ Holder c34
Spoiler

Niech ktoś wreszcie skasuje tego zwyrodnialca, gołym okiem widać że tu nie ma żadnych szans na resocjalizację :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder 36

Plan Kirie oczywiście nie mógł pójść tak gładko, ale co cieszy i ciekawi mnie o wiele bardziej jest ta stronka poniżej. Pytanko odnośnie górnego panelu:
Rozpoznaję praktycznie wszystkich członków Ala Alby, poza tą czarnulką z gołym tyłkiem obok Yue. Strój nie pasuje zbytnio do charakteru Nodoki, a nie jest to też raczej fryzura Yuny... Ideas gentlemen? ;]

20140527145647

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 14:57, Alamut napisał:

UQ Holder 36
Plan Kirie oczywiście nie mógł pójść tak gładko, ale co cieszy i ciekawi mnie o wiele bardziej jest ta stronka poniżej. Pytanko odnośnie górnego panelu: Rozpoznaję praktycznie wszystkich członków Ala Alby, poza tą czarnulką z gołym tyłkiem obok Yue. Strój nie pasuje zbytnio do charakteru Nodoki, a nie jest to też raczej fryzura Yuny... Ideas gentlemen? ;]

Kotarou XD
A tak na serio to fakt że jest pokazana obok Yue zdaje się sugerować że to jednak jest Nodoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c39

Spoiler

Tsukuyomi członkinią Ala Alby? That's a ******* LIE!!! Jak Fate chce mieć własną organizację sadomasochistycznych psycholi to niech jej nada inną nazwę a nie miesza z błotem reputację drużyny Negiego!
"Ypu seem to love my grandpa a bit too much" - intelekt Roury pozostawia trochę do życzenia ale jego intuicja jest całkiem sprawna XD



UQ Holder c41
Spoiler

...
Ta dwójka to prawdziwe bestie. Na całe szczęście wygląda na to że na tym polu Eva wciąż dominuje nad gay option #2 z haremu Negiego bo inaczej źle by się ta walka skończyła dla Touty.



UQ Holder c42
Spoiler

LOL Karin i jej pytanie XD Dziewczyna bez wątpienia wie co jest dla niej najważniejsze :P Wymiana zdań (i towarzyszące jej wyrazy twarzy) pomiędzy nią a Evą natychmiast po zadaniu pytania też były rewelacyjne XD No i jeszcze Fate "As for Yukihime and Negi-kun's actual relationship... <premonition of sudden death> I think I'll avoid commenting on the matter" XD



YQ Holder c43
Spoiler

To co usiłuje zmajstrować Fate coraz bardziej i bardziej pachnie mi jak Cosmo Entelecheia, wygląda na to że zaraz jak tylko zabrakło Negiego do trzymania go na łańcuchu jego stare cele zaczęły w nim odżywać. I niech zgadnę, Negi jest nie tyle uwięziony co sam służy za więzienie dla kogoś kto przejął jego ciało?
Co do reszty chaptera dotąd bardzo mi się w UQ Holderze podobało że inaczej niż cała masa innych shounenów (i nie tylko shounenów) akcja nie była osadzona w szkole a bohaterowie pomimo wieku nie byli uczniami. Mam nadzieję że ta "misja" będzie naprawdę tymczasowa i że nie skończy się na tym że bohaterowie pomiędzy misjami będą do tej szkoły wracać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować