Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Mahou Sensei Negima / UQ Holder!

1083 postów w tym temacie

UQ Holder c68

Spoiler

"Do you like him?"
Niepytany Kuroumaru "NO!"
ROTFL XD Jak to mówią: Uderz w stół a nożyce się odezwą XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2015 o 19:14, Karharot napisał:

UQ Holder c68

Spoiler

"Do you like him?"
Niepytany Kuroumaru "NO!"
ROTFL XD Jak to mówią: Uderz w stół a nożyce się odezwą XD


ROTFLx2 To samo Alamutowi powiedziałem gdy czytaliśmy chapter XD

Spoiler

Swoją drogą, ten awatarek który się pojawił po wygranej Touty. Możesz mnie łamać kołem i rozrywać końmi. Nic mnie nie przekona że to NIE jest dziecko Negiego i Chachamaru. Cute Little AI babies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c68

Dnia 11.02.2015 o 19:17, Hubi_Koshi napisał:

ROTFLx2 To samo Alamutowi powiedziałem gdy czytaliśmy chapter XD

Bo to się aż prosi o taki komentarz ;P Kuroumaru się tam wystawił na strzał wręcz pokazowo XD

Dnia 11.02.2015 o 19:17, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Swoją drogą, ten awatarek który się pojawił po wygranej Touty. Możesz mnie łamać kołem i rozrywać końmi. Nic mnie nie przekona że to NIE jest dziecko Negiego i Chachamaru. Cute Little AI babies.


Spoiler

Mana resupplying that went a little further than planned? XD
Tak, tak. Przy magicznych rytuałach którym towarzyszą westchnięcia, jęki i orgazmy warto pamiętać o antykoncepcji XD Zwłaszcza jeśli łączny wiek uczestników nie przekracza 15 lat ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2015 o 20:40, Karharot napisał:

UQ Holder c68

Dnia 11.02.2015 o 20:40, Karharot napisał:

Bo to się aż prosi o taki komentarz ;P Kuroumaru się tam wystawił na strzał wręcz pokazowo
XD

Yup. W sumie oboje mają przewalone. I Kirie i Kuroumaru. Kirie to praktycznie podręcznikowa tsundere teraz XD

Dnia 11.02.2015 o 20:40, Karharot napisał:

Spoiler

Mana resupplying that went a little further than planned? XD
Tak, tak. Przy magicznych rytuałach którym towarzyszą westchnięcia, jęki i orgazmy warto
pamiętać o antykoncepcji XD Zwłaszcza jeśli łączny wiek uczestników nie przekracza 15
lat ;P


Spoiler

Na razie postaram się wierzyć że dzieci mieli dopiero wtedy kiedy byli pełnoletni... z drugiej strony Negi dał Chachy duszę. Dzieci to mały pikuś przy tym. Babcia Hakase i BabcioWnuczka Chao na pewno są dumne XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ HOLDER

Spoiler

Czy tylko mnie zastanowił ten paradoks? W UQ Holderze, tajemnicza białowłosa dziewczyna podczas walki mówi, że Negi nie mógł mieć dzieci w ramach wytłumaczenia Toucie, że jest na 100% klonem. W takim razie, skąd w Negimie wzięła się Chao? Czyżby była klonem/kłamała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2015 o 21:19, Buhahahahaha napisał:

UQ HOLDER

Spoiler

Czy tylko mnie zastanowił ten paradoks? W UQ Holderze, tajemnicza białowłosa dziewczyna
podczas walki mówi, że Negi nie mógł mieć dzieci w ramach wytłumaczenia Toucie,
że jest na 100% klonem. W takim razie, skąd w Negimie wzięła się Chao? Czyżby była klonem/kłamała?


Spoiler

Nie zapominaj że istnieje kilka linii czasowych.
1. Chao nigdy nie ruszyła do przeszłości i jej nie zmieniła
2. Chao ruszyła do przeszłości i ją zmieniła
3. Chao i Eva przywieźli Asunę z powrotem
Chao może pochodzić z linii w której Negi nigdy nie zdobył Magia Erebea.
Poza tym nikt nie mówi że Touta nie może mieć dzieci, dodajmy do tego że coś było mocno nie tak z magią Chao i całkiem możliwe że Magia Erebea którą odziedziczyła po Toutcie ma dość paskudny wpływ na zwykłych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder 78

Dnia 01.05.2015 o 18:45, Alamut napisał:

Debiut Dany w poprzednim chapterze był genialny, ale po tej stronce:
http://www.mangamint.com/uq-holder-78?page=11

Naprawdę pokochałem tę wampirzą boginię płodności xD

Spoiler

Nie w pełni się z nią zgadzam bo Eva w dość oczywisty sposób już kiedyś kogoś kochała (nawet jeśli była to tragicznie jednostronne uczucie) ale popieram pomysł obdarowania jej nową miłością!
Choć to nie będzie łatwe, jeśli Touta nie załapie przynajmniej 100 leveli doświadczenia to jego Yukihime zwyczajnie go strolluje XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder 78

Dnia 02.05.2015 o 10:10, Karharot napisał:

Spoiler

Nie w pełni się z nią zgadzam bo Eva w dość oczywisty sposób już kiedyś kogoś kochała
(nawet jeśli była to tragicznie jednostronne uczucie) ale popieram pomysł obdarowania
jej nową miłością!


Spoiler

Na koniec ostatniego chaptera miałem już teorię, że ta cała rozpadlina istnieje poza czasem i przestrzenią, w związku z czym młoda Eva trenowałaby z Toutą, co byłoby również podświadomą przyczyną późniejszej fiksacji na facetach z jego rodziny. Przez najnowszą odsłonę serii teoria legła jednak w gruzach, ale istnieje szansa, że może stąd Eva wzięła pseudonim "Yukihime" ^^



>
Spoiler

Choć to nie będzie łatwe, jeśli Touta nie załapie przynajmniej 100 leveli doświadczenia

Dnia 02.05.2015 o 10:10, Karharot napisał:

to jego Yukihime zwyczajnie go strolluje XD


Spoiler

Nawet gdyby udało mu się ją do siebie przekonać, to i tak można być pewnym bezlitosnych drwin z jej strony. Jednak póki co wygląda na to, że dawną rolę Evy z Negimy, tj. trollującego mistrza z podtekstami przejęła Dana. Nie zmienia to jednak faktu, że naprawdę shipuję Toutę z Evą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder 78

Dnia 02.05.2015 o 13:38, Alamut napisał:

Spoiler

Nawet gdyby udało mu się ją do siebie przekonać, to i tak można być pewnym bezlitosnych drwin z jej strony.


Spoiler

Well, it won''t be easy... but she is worth it! XD

Dnia 02.05.2015 o 13:38, Alamut napisał:

Spoiler

Jednak póki co wygląda na to, że dawną rolę Evy z Negimy, tj. trollującego mistrza z podtekstami przejęła Dana. Nie zmienia to jednak faktu, że naprawdę shipuję Toutę z Evą xD


Spoiler

Poczekajmy aż Karin się o tym dowie. Oj pójdzie młot w ruch XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder 78

Dnia 02.05.2015 o 19:08, Karharot napisał:

Spoiler

Poczekajmy aż Karin się o tym dowie. Oj pójdzie młot w ruch XD


Spoiler

Niech się Karin lepiej koło Kuroumaru zakręci - idealnie do siebie pasują, biorąc pod uwagę, że ich main love interesty nie chcą nawet o nich słyszeć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UH Holder 80

Reaktywuję moją teorię i patrząc tylko na te dwie strony:

http://www.mangamint.com/uq-holder-80?page=6
http://www.mangamint.com/uq-holder-80?page=7

Zaprawdę powiadam wam, że ten idiota jest powodem fiksacji Evangeliny z mężczyznami z jego rodziny!

Dona jest arcymistrzynią swatek... Komy by się chciało pielęgnować romans dwóch dzieciaków przez siedem wieków i to jeszcze poza czasem i przestrzenią? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UH Holder 80

Dnia 20.05.2015 o 09:53, Alamut napisał:

Reaktywuję moją teorię i patrząc tylko na te dwie strony:

http://www.mangamint.com/uq-holder-80?page=6
http://www.mangamint.com/uq-holder-80?page=7

Mmhmm... cute :)
Chociaż ja mimo wszystko preferuję Evę jako cyniczną badasskę XD

Dnia 20.05.2015 o 09:53, Alamut napisał:

Zaprawdę powiadam wam, że ten idiota jest powodem fiksacji Evangeliny z mężczyznami z jego rodziny!

Jeśli tak faktycznie jest to jego szanse na bliższy związek pomiędzy nim a Yukihime wzrastają :3

Dnia 20.05.2015 o 09:53, Alamut napisał:

Dona jest arcymistrzynią swatek... Komy by się chciało pielęgnować romans dwóch dzieciaków przez siedem wieków i to jeszcze poza czasem i przestrzenią? xD

Nie jestem pewien ile z tego jest jej planem, w końcu ona ostrzegała Toutę aby nie podążał za tym co zobaczy w tym miejscu. Poza tym jak by nie było jego spotkanie z nią w przeszłości może być również powodem dla którego Eva wykazywała zainteresowanie jedynie linią genetyczną Nagiego, czyli lekarstwo na chorobę byłoby jednocześnie jej częściową przyczyną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UH Holder 80

Dnia 20.05.2015 o 18:06, Karharot napisał:

Chociaż ja mimo wszystko preferuję Evę jako cyniczną badasskę XD

Tak, persona Yukihime to główna zaleta nowej serii ^^

Dnia 20.05.2015 o 18:06, Karharot napisał:

Jeśli tak faktycznie jest to jego szanse na bliższy związek pomiędzy nim a Yukihime wzrastają
:3
Poza tym jak by nie było jego spotkanie z nią w przeszłości może być również powodem dla którego > Eva wykazywała zainteresowanie jedynie linią genetyczną Nagiego, czyli lekarstwo na chorobę > byłoby jednocześnie jej częściową przyczyną...

Dokładnie to mam namyśli. Nie ważne czy chodzi o podobieństwo, czy o smak krwi przez ten posiłek po tak długiej głodówce, spotęgowane faktem, że Touta był jedyną bratnią duszą w tym olbrzymim pałacu stały się fundacją zauroczenia, którego nie byli godni dupki imieniem Nagi i Negi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UH Holder 80

Dnia 20.05.2015 o 19:29, Alamut napisał:

Tak, persona Yukihime to główna zaleta nowej serii ^^

Ależ Evcia była 200% cyniczną badasską już w Negimie ;) Jeśli już to w UQ Holderze trochę zmiękła.

Dnia 20.05.2015 o 19:29, Alamut napisał:

/.../ stały się fundacją zauroczenia, którego nie byli godni dupki imieniem Nagi i Negi ;]

Prawdopodobnie jest to pierwszy raz kiedy Thousand Master i Lightning God zostali zgrupowani pod tym określeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UH Holder 80

Dnia 20.05.2015 o 21:04, Karharot napisał:

Ależ Evcia była 200% cyniczną badasską już w Negimie ;) Jeśli już to w UQ Holderze trochę
zmiękła.

Mam na myśli cyniczną blondynkę o wzroście coś koło metr osiemdziesiąt z nogami do nieba, a nie cyniczną blondynkę z podstawówki ;P

Dnia 20.05.2015 o 21:04, Karharot napisał:

Prawdopodobnie jest to pierwszy raz kiedy Thousand Master i Lightning God zostali zgrupowani
pod tym określeniem...

Każdy kto nie odwzajemnia uczuć Kitty jest dupkiem. Dona przyznałaby mi zresztą pewnie rację ;]

Swoją drogą rzeczywiście ciekawe, że Touta nie odczuwa głodu za hemoglobiną... Do tej pory tylko raz się napił trochę krwi Evy na początku serii by obudzić nieśmeirtelność, a poza tym przez osiemdziesiąt chapterów nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UH Holder 80

Dnia 20.05.2015 o 21:44, Alamut napisał:

Mam na myśli cyniczną blondynkę o wzroście coś koło metr osiemdziesiąt z nogami do nieba, a nie cyniczną blondynkę z podstawówki ;P

Zależnie od tego kogo i jak chce strollować jej widoczny wiek i wzrost (oraz inne wymiary( potrafiły się zmieniać tak tam jak i tu. Pic załączony jako dowód ;P

Dnia 20.05.2015 o 21:44, Alamut napisał:

Każdy kto nie odwzajemnia uczuć Kitty jest dupkiem.

W przypadku Negiego to tak naprawdę nie wiadomo czy nie odwzajemniał (próba odkrycia prawdy ostatecznie zawiodła ale wyszło z niej że sama Eva była w mniejszości jeśli idzie o nie uwzględnienie siebie jako jednego z potencjalnych celów uczuć Negiego).
No i powiedział jej że ją kocha.
Co prawda zrobił to tylko z kopią. I został od razu brutalnie zabity...
Ale pierwszy krok zrobił XD
Natomiast jeśli idzie o Nagiego... Well, jego może wytłumaczyć jedynie brak mózgu połączony z impotencją. Evcia sama mu się pakowała w ramiona a on się zachowywał bardziej niedojrzale niż jego 10-letni syn. Takiego marnotrawstwa faktycznie nie można wybaczyć :(

Dnia 20.05.2015 o 21:44, Alamut napisał:

Swoją drogą rzeczywiście ciekawe, że Touta nie odczuwa głodu za hemoglobiną... Do tej pory tylko raz się napił trochę krwi Evy na początku serii by obudzić nieśmeirtelność, a poza tym przez osiemdziesiąt chapterów nic.

Wydaje mi się że Eva w Negimie też piła krew tylko wtedy gdy musiała jakimś zewnętrznym źródłem energii zastąpić to co blokowała w niej bariera Nagiego, więc może dla shinso krew jest jedynie wydajnym źródłem energii a nie niezbędnym pokarmem?

20150520222337

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder 80

Dnia 20.05.2015 o 22:40, Karharot napisał:

Zależnie od tego kogo i jak chce strollować jej widoczny wiek i wzrost (oraz inne wymiary(
potrafiły się zmieniać tak tam jak i tu. Pic załączony jako dowód ;P

Taa, ale w UQH to ociekające bloodlustem nogi do nieba są standardem, a nie badass smarkulka ;3

Dnia 20.05.2015 o 22:40, Karharot napisał:

No i powiedział jej że ją kocha.
Co prawda zrobił to tylko z kopią. I został od razu brutalnie zabity...

To się liczy równie bardzo jak wyznanie uczuć plakatowi z ulubioną aktorką i twierdzenie, że jest się z nią parą. Minus umieranie xD

Dnia 20.05.2015 o 22:40, Karharot napisał:

Natomiast jeśli idzie o Nagiego... Well, jego może wytłumaczyć jedynie brak mózgu połączony
z impotencją. Evcia sama mu się pakowała w ramiona a on się zachowywał bardziej niedojrzale
niż jego 10-letni syn. Takiego marnotrawstwa faktycznie nie można wybaczyć :(

Nigdy gościa nie lubiłem... Nie miałem nic przeciwko jego biseksualnym zapędom, ale nie zmieniało to faktu, że był idiotą...

Dnia 20.05.2015 o 22:40, Karharot napisał:

Wydaje mi się że Eva w Negimie też piła krew tylko wtedy gdy musiała jakimś zewnętrznym
źródłem energii zastąpić to co blokowała w niej bariera Nagiego, więc może dla shinso
krew jest jedynie wydajnym źródłem energii a nie niezbędnym pokarmem?

Zdaje mi się, że kopia Evy piłą krew Negiego w ramach zapłaty i odnosiłem wrażenie, że robiła to w celach czysto rekreacyjnych. Teoria alkoholizmu wg Sapka może? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder 81

Mówta co chceta, ale teoria, że Touta jest źródłem fiksacji Evy na jego własnej rodzinie coraz bardziej się umacnia. Dotychczas rumieniła się tak chyba tylko przy scenach z Nagim xD

Z drugiej strony jestem też ciekaw tych różnych typów magii wewnątrz naszego klona. Ciemność może wskazywać na Erebrę lub po prostu wampiryzm, a światło na pokrewieństwo z Mage of the Beginning, tylko czy ktoś zrobił to specjalnie, czy coś nie wyszło podczas konstrukcji? Zabawne by było gdyby obserwacje Touty zainspirowały Evę do stworzenia Erebry - w końcu czerń i biel, co nie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder 81

Dnia 03.06.2015 o 11:31, Alamut napisał:

Mówta co chceta, ale teoria, że Touta jest źródłem fiksacji Evy na jego własnej rodzinie coraz bardziej się umacnia. Dotychczas rumieniła się tak chyba tylko przy scenach z Nagim xD

Do tego wygląda na to że nawet jeśli Negii był pierwszym uczniem Dark Evangel to nie był pierwszym ucznie Evy ;)

Dnia 03.06.2015 o 11:31, Alamut napisał:

Z drugiej strony jestem też ciekaw tych różnych typów magii wewnątrz naszego klona. Ciemność może wskazywać na Erebrę lub po prostu wampiryzm, a światło na pokrewieństwo z Mage of the Beginning, tylko czy ktoś zrobił to specjalnie, czy coś nie wyszło podczas konstrukcji?

Spoiler

Negi był jednocześnie potomkiem MotB oraz osobą z predyspozycjami do magii światła jak i osobą władającą (czy też opanowaną przez ;) Magią Erebeą więc taka mieszanka mogła być zamierzona. Stworzenie klona będącego mieszanką obu magii mogło być zamierzone bo w teorii byłby to najlepszy sposób na szybkie zduplikowanie mocy Negiego... Tyle tylko że Negi najpierw opanował magię światła a dopiero potem musiał opanować magię mroku i stopniowo połączyć obydwie w jedno, stworzenie kogoś kto od razu musiał opanować wszystko mogło się okazać praktyczną porażką (przynajmniej z początku).


Oczywiście to tylko strzelanie w cmieno bo wciąż wiemy o tym wszystkim za mało...

Dnia 03.06.2015 o 11:31, Alamut napisał:

Zabawne by było gdyby obserwacje Touty zainspirowały Evę do stworzenia Erebry - w końcu czerń i biel, co nie? ;]

Hm? Magia Erebea to była czysta czerń bez żadnej bieli, nawet ten opis "that swallows everything" idealnie opisuje na czym polega natura tego zaklęcia.

I wow! Chachazero zaczynała jako kukiełka do ulicznych przedstawień? Gdyby tylko jej widownia wiedziała że gdy oni patrzą na kukiełkę otchłań z wnętrza kukiełki patrzy na nich... i marzy oo tym co by im zrobiła gdyby tylko mogła XD
Ciekawi mnie czy ten kontrast pomiędzy jeszcze niewinną Evą i jej kukiełką diabełka a cyniczną Dark Evangel i anielską Chachamaru był zamierzony (świadomie lub podświadomie) czy też to po prostu tak wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować