Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Mahou Sensei Negima / UQ Holder!

1083 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2015 o 11:09, Karharot napisał:

UQ Holder c95
Czy mnie oczy mylą czy też opiekunką Ayaki jest nie kto inny jak Chachamaru? :)

A przynajmniej ktoś wyglądający jak Chacha. Pozostaje poczekać i zobaczyć czy to naprawdę Chacha czy jakieś inne AI kontrolujące ciało wyglądające jak Chacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c96

Spoiler

"I LOVE YOU!!" -> "You are pretty, and you have a nice body" -> "I want you to go a round with me every night." -> "Please marry me."
Nie ma to jak frontalny atak XDXDXD

Przez połowę tego chaptera zwijałem się ze śmiechu ale zakończenie ogrzało moje mroczne serce. Bo wygląda na to że wbrew temu co sam myśli Touta wciąż ma szanse (o ile nie zginie z ręki Karin), w końcu Eva powiedziała do siebie "You are 500 years late" a nie "500 years too late" :)

20151007171423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c96

Dnia 07.10.2015 o 17:18, Karharot napisał:

Spoiler

Przez połowę tego chaptera zwijałem się ze śmiechu ale zakończenie ogrzało moje mroczne
serce. Bo wygląda na to że wbrew temu co sam myśli Touta wciąż ma szanse (o ile nie zginie
z ręki Karin), w końcu Eva powiedziała do siebie "You are 500 years late" a nie "500
years too late" :)



Spoiler

Tak, po ostatni kadrze i tym rumieńcu aż się łezka w sensorach optycznych kręci ;3

Z drugiej strony dodaje to też pewien creepy factor: Eva przez ostatnie piętnaście lat wychowywała sobie swojego "idealnego" (o zgrozo) księcia z bajki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c96

Dnia 07.10.2015 o 22:52, Alamut napisał:

Spoiler

Z drugiej strony dodaje to też pewien creepy factor: Eva przez ostatnie piętnaście lat wychowywała sobie swojego "idealnego" (o zgrozo) księcia z bajki xD


Spoiler

Reverse Wife Husbandry? Przynajmniej oboje są z tym szczęśliwi, nawet pomimo dużych ilości przemocy domowej XD
A o gustach się nie dyskutuje (zwłaszcza gdy są to gusta Władczyni Nocy) więc pomińmy milczeniem "idealność" Touty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder ch97

Ten chapter jest tak pełen różnego rodzaju fanservice''u i "szczęśliwych wypadków", że aż strach wrzucać jakiekolwiek strony żeby nie wywołać zgorszenia xD

Siksy i hermafrodyta plotkują, Kitty trolluje, a Touta jak zwykle pokazuje, że nie zna się na niczym. Dopiero teraz zauważył, że Shinobu to dziewczyna?! Eh, przynajmniej mu teraz te wiry gładko wychodzą...

A może jednak jeden fansevice ala JoJo ;3

20151014085347265

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder ch97

Dnia 14.10.2015 o 08:53, Alamut napisał:

Ten chapter jest tak pełen różnego rodzaju fanservice''u i "szczęśliwych wypadków", że
aż strach wrzucać jakiekolwiek strony żeby nie wywołać zgorszenia xD

Siksy i hermafrodyta plotkują,

Siksy? XD Kirie to i owszem ale Karin na takie określenie nie zasługuje, nawet jeśli jej rozebrane panele zostały przyćmione przez Yukihime to Karin wciąż ma się czym pochwalić ;P
Co do hermafrodyty to nie zauważyłem aby brał czynny udział w plotkowaniu, raczej był celem molestowania XD

Dnia 14.10.2015 o 08:53, Alamut napisał:

A może jednak jeden fansevice ala JoJo ;3

Tyle pięknych stron a ten musiał dać tą jedną od której oczy krwawią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder ch97

Dnia 14.10.2015 o 22:19, Karharot napisał:

Siksy? XD Kirie to i owszem ale Karin na takie określenie nie zasługuje, nawet jeśli
jej rozebrane panele zostały przyćmione przez Yukihime to Karin wciąż ma się czym pochwalić
;P
Co do hermafrodyty to nie zauważyłem aby brał czynny udział w plotkowaniu, raczej był
celem molestowania XD

Szczegóły Panie, szczegóły ;p

Dnia 14.10.2015 o 22:19, Karharot napisał:

Tyle pięknych stron a ten musiał dać tą jedną od której oczy krwawią :/

Cóż poradzę? Jestem sadystą ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c100

Kilka momentów wyglądało boleśnie ale zakończenie było z całą pewnością szczęśliwe :)
Damn, chciałbym być na miejscu Touty...

Dzisiejsza lekcja dla dziewczyn (i jednego pół-chłopaka): Każda konkurencja w której bierze udział (nawet nieświadomy) Yukihime może mieć tylko jeden wynik. 700 lat expa połączone z tą figurą to kombinacja której się po prostu nie da przebić :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za Negimę, bo tak zachwalaliście, ale stężenie ecchi oraz shotaconu tak bardzo spowalnia moją prędkość czytania, że hej... Jedyna historia, która mi się podobała na razie to ta z uczennicą - wampirem. Poza tym akcja toczy sie koszmarnie wolno. Czy mogę liczyć na to, że zaczną dziać się ciekawsze rzeczy? I czy dalej będzie mniej tego całego kawaiidesuneee ecci stuffu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2015 o 21:47, Piciambeer napisał:

Zabrałem się za Negimę, bo tak zachwalaliście, ale stężenie ecchi oraz shotaconu tak
bardzo spowalnia moją prędkość czytania, że hej... Jedyna historia, która mi się podobała
na razie to ta z uczennicą - wampirem. Poza tym akcja toczy sie koszmarnie wolno. Czy
mogę liczyć na to, że zaczną dziać się ciekawsze rzeczy? I czy dalej będzie mniej tego
całego kawaiidesuneee ecci stuffu?

W którym konkretnie momencie jesteś? Negi już walczył z Evangeline?
Ogólnie docierp do Wycieczki do Kyoto i zacznie się robić ciekawie, ale akcja naprawdę rozkręci się dopiero przy Cultural Festival.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2015 o 21:47, Piciambeer napisał:

Zabrałem się za Negimę, bo tak zachwalaliście, ale stężenie ecchi oraz shotaconu tak
bardzo spowalnia moją prędkość czytania, że hej... Jedyna historia, która mi się podobała
na razie to ta z uczennicą - wampirem. Poza tym akcja toczy sie koszmarnie wolno. Czy
mogę liczyć na to, że zaczną dziać się ciekawsze rzeczy? I czy dalej będzie mniej tego
całego kawaiidesuneee ecci stuffu?

Żeby doprecyzować to co napisał Hubi - akcja powinna się zacząć rozkręcać już od następnego tomu i zmieni się w naprawdę pierwszorzędny shounen gdzieś w 10 czy 11 tomie a dalej będzie tylko lepiej i lepiej.
Ja też miałem problemy z przebrnięciem przez te słodko-haremówkowe początki ale Hubi przekonał mnie do czytania dalej i jestem mu za to naprawdę wdzięczny bo po tych paru przeciętnych tomach reszta serii zasługuje na ocenę 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2015 o 11:54, Karharot napisał:

Ja też miałem problemy z przebrnięciem przez te słodko-haremówkowe początki

Okropnie męczące były, ojjj okropnie.

Ale jestem już w Kyoto, więc według tego, co mówicie - powinienem mieć już z górki. No to czytam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karin-senpai''s so adorable >.<

Ostatnie chaptery to jeden wielki Touta Harem Revolution XD. Praktycznie 90% postaci żeńskich występujących w serii okazuje bądź zaczyna dostrzegać swe uczucia wobec nieświadomego podrywacza. Widać, że krew jego przodków nadal jest w nim silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2016 o 15:18, Buhahahahaha napisał:

Karin-senpai''s so adorable >.<

Best choice after Yukihime :3
Gdyby tylko jej odruchową reakcją na jakikolwiek dyskomfort emocjonalny nie było sięgnięcie po narzędzia mordu...

BTW - Akamatsu-sensei się potknął, na pierwszej stronie zapomniał narysować tabliczki na szyjach naszych skazańców ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c110

Dołączony pic mówi sam za siebie :)

Touta, ty szczęściarzu, wreszcie wiesz co zrobić żeby mieć realne szanse na związek z Yukihime. Musisz tylko pokonać Lifemakera i możesz się znowu oświadczać! :)

20160127032418156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten chapter strasznie mi śmierdział jakimś NTRem czy też friendzone''m >.>. "Tota, I might loved you, but you''re only a clone, a replacement for your grandfather. By the way, thanks for rescuing him, it''s all because of you that my true love can be fullfilled."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2016 o 03:31, Karharot napisał:

UQ Holder c110

Dołączony pic mówi sam za siebie :)

Touta, ty szczęściarzu, wreszcie wiesz co zrobić żeby mieć realne szanse na związek z
Yukihime. Musisz tylko pokonać Lifemakera i możesz się znowu oświadczać! :)

Jedno mnie martwi... kiedy Mizore wrzuciła Toutę do kąpieli użyła "Yukihiro School Undressing Technique" czy tylko ja nagle miałem przed oczami Ayakę trenującą u Rakana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2016 o 05:17, Buhahahahaha napisał:

Ten chapter strasznie mi śmierdział jakimś NTRem czy też friendzone''m >.>. "Tota,
I might loved you, but you''re only a clone, a replacement for your grandfather. By the
way, thanks for rescuing him, it''s all because of you that my true love can be fullfilled."

Dla mnie praktycznie cały Karin in the harem arc to jedno wielkie śmierdzące NTR. Była lesbijką wycelowaną w Yukihime przez ponad pół milenium i nagle zakochuje się w Toutcie? Litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akamatsu troche zbytnio zrushował to wszystko, praktycznie w ciagu ~10 chapterów zebrał do kupy cały harem. Dziwne w sumie, że nie wykorzystał systemu Pactio mając tyle kandydatek O_o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2016 o 18:22, Hubi_Koshi napisał:

Dla mnie praktycznie cały Karin in the harem arc to jedno wielkie śmierdzące NTR. Była
lesbijką wycelowaną w Yukihime przez ponad pół milenium i nagle zakochuje się w Toutcie?
Litości...

Niestety dla mnie to wygląda tak jakby całe zainteresowanie Karin Yukihime miało służyć tylko i wyłącznie celom komediowym i w żaden sposób nie przekłada się na rzeczywiste budowanie jej postaci.
Szkoda bo ta historia jednostronnej miłości (bo na ile pamiętam Evę pociągali jedynie faceci) mogłaby nadać głębi zarówno postaci Kariin jak i całej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować