Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Mahou Sensei Negima / UQ Holder!

1083 postów w tym temacie

UQ Holder! ch 6


Spoiler

Trolling Eva got trolled XD. Niestety Touta jest dosyć dziwnym... wampirem i zamiast zainteresować się co tam się skrywała jego mentorka, bardziej zwrócił swą uwagę na przyjaciela (chociaż coraz bardziej jestem wkręcany, że ten wyraz powinienem zakończyć końcówką -ółkę). W dosyć ciekawym kierunku poszła teraz fabuła, zbiorowisko nieśmiertelnych istot... Brzmi EPICKO, a jeszcze lepszy jest fakt, że pieczę nad nimi sprawuje Akamatsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder! ch 6

Dnia 28.09.2013 o 02:21, Buhahahahaha napisał:

Spoiler

Trolling Eva got trolled XD. Niestety Touta jest dosyć dziwnym... wampirem i zamiast
zainteresować się co tam się skrywała jego mentorka, bardziej zwrócił swą uwagę na przyjaciela
(chociaż coraz bardziej jestem wkręcany, że ten wyraz powinienem zakończyć końcówką -ółkę).
W dosyć ciekawym kierunku poszła teraz fabuła, zbiorowisko nieśmiertelnych istot... Brzmi
EPICKO, a jeszcze lepszy jest fakt, że pieczę nad nimi sprawuje Akamatsu



Spoiler

1. Taki idiot protagonist to całkiem sympatyczny powiew świeżości, ale nie być zainteresowanym Evą? Tsk tsk tsk... 2. Organizacja/klan nieśmiertelnych?! Z racji, że ostatnie miesiące to Time of End dla wielu serii miałem już obawy, ale patrząc na Holdera widzę, że w najbliższej plus/minus dekadzie czeka nas sporo frajdy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder! ch 6

Dnia 28.09.2013 o 02:21, Buhahahahaha napisał:

Spoiler

Trolling Eva got trolled XD. Niestety Touta jest dosyć dziwnym... wampirem i zamiast zainteresować się co tam się skrywała jego mentorka, bardziej zwrócił swą uwagę na przyjaciela


Spoiler

Jak dorośnie to zrozumie co przepuścił (i będzie płakał nad swoją głupotą przez resztę wieczności), no chyba że rzeczywiście wzorem swojej babci/babć i pradziadka preferuje partnerów tej samej płci ^^

Dnia 28.09.2013 o 02:21, Buhahahahaha napisał:

Spoiler

(chociaż coraz bardziej jestem wkręcany, że ten wyraz powinienem zakończyć końcówką -ółkę).


Spoiler

Oby. Bo jeśli pewnego dnia Toucie uda się zedrzeć z Kuroumaru spodnie i dostaniemy panoramiczny widok na dowód że to jednak jest chłopak...

Dnia 28.09.2013 o 02:21, Buhahahahaha napisał:

Spoiler

W dosyć ciekawym kierunku poszła teraz fabuła, zbiorowisko nieśmiertelnych istot... Brzmi EPICKO, a jeszcze lepszy jest fakt, że pieczę nad nimi sprawuje Akamatsu


Spoiler

Pomysł brzmi nieźle ale wydarzenia rozwijają się nieco zbyt szybko jak na mój gust, osobiście wolałbym aby trochę jeszcze powędrowali po pustkowiach Japonii zanim bohaterowie zaczną się tłoczyć jak w autobusie w godzinach szczytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2013 o 04:56, Karharot napisał:

UQ Holder! ch 6

Spoiler

Jak dorośnie to zrozumie co przepuścił (i będzie płakał nad swoją głupotą przez resztę
wieczności), no chyba że rzeczywiście wzorem swojej babci/babć i pradziadka preferuje
partnerów tej samej płci ^^


Spoiler

Problem w tym że raczej nie dorośnie XD Swoją drogą może to dlatego na "rozkładówce" było pełno bordeline Lolis, bo tylko takie dziewczyny Touta będzie akceptował. Swoją drogą jego reakcja przypomniała mi Nagiego, on tak samo na Evę zareagował XD



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder! ch 6

Dnia 29.09.2013 o 13:01, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Problem w tym że raczej nie dorośnie XD


Spoiler

Pod względem emocjonalnego docenienia wdzięków płci którą/którymi się interesuje dorośnie, Eva była przecież młodsza od niego gdy przestała się starzeć a jakoś jej to nie przeszkodziło w napastowaniu Nagiego i Negiego XD

Dnia 29.09.2013 o 13:01, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Swoją drogą może to dlatego na "rozkładówce" było pełno bordeline Lolis, bo tylko takie dziewczyny Touta będzie akceptował.


Spoiler

Eeee... Najlepszą gatunkowo loli ma pod własnym bokiem XD Sugerujesz że Evcia zamiast go uwodzić klepsydrą powinna spróbować elektronicznego wyświetlacza? XD

Dnia 29.09.2013 o 13:01, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Swoją drogą jego reakcja przypomniała mi Nagiego, on tak samo na Evę zareagował XD


Spoiler

I jak dobrze wiemy do pactio dobrał sobie samych facetów, I see a pattern here...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 13:16, Karharot napisał:

UQ Holder! ch 6

Spoiler

Pod względem emocjonalnego docenienia wdzięków płci którą/którymi się interesuje dorośnie,
Eva była przecież młodsza od niego gdy przestała się starzeć a jakoś jej to nie przeszkodziło
w napastowaniu Nagiego i Negiego XD


Spoiler

Osobiście mam pewną teorię co do Evy. Zauważyłeś jak bardzo się zmieniła między Negimą a UQ Holder? Poza tym jej napastowanie Negiego i Nagiego było dosyć... dziecinne, nie był to romans i miłość jakie widzą dorośli ale coś z perspektywy dziecka. Eva była mocno niedojrzała emocjonalnie, uwielbiała zgrywać wielkiego Villaina i zwyczajnie ostro ze swoim zachowywaniem przeginała. Yukihime z kolei wydaje się dużo spokojniejsza i dojrzalsza. Moja teoria jest taka że Eva była emocjonalnie dzieckiem przez te 600 lat swojego życia. Dlaczego? Ponieważ nie miała jak się rozwinąć, była wiecznie samotna i odrzucona, nie miała wokół siebie innych ludzi więc nie miała jak rozwinąć swoich emocji czy sposobu w jaki kontaktowała się ze światem. Dopiero podczas Negimy znalazła ludzi których lubiła, o których dbała, których kochała. Dopiero wtedy zaczęła naprawdę dojrzewać i właśnie stąd taka zmiana jej osobowości między Negimą a UQ Holder.

Dnia 29.09.2013 o 13:16, Karharot napisał:

Spoiler

Eeee... Najlepszą gatunkowo loli ma pod własnym bokiem XD Sugerujesz że Evcia zamiast
go uwodzić klepsydrą powinna spróbować elektronicznego wyświetlacza? XD


Spoiler

Całkiem możliwe, chociaż znając jego uzna ją pewnie z kolei za młodą co sprawi że znowu będzie się z nim bawić w foot fetish XD

Dnia 29.09.2013 o 13:16, Karharot napisał:

Spoiler

I jak dobrze wiemy do pactio dobrał sobie samych facetów, I see a pattern here...


Spoiler

W jego bronie powiem że był niezłym pervem względem Arikii XD Nagi ogólnie wydaje się takim szczeniakiem który jest jeszcze na poziomie "Girls have cooties"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder! ch 6

Dnia 29.09.2013 o 14:03, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Osobiście mam pewną teorię co do Evy. /.../


Spoiler

To nie jest teoria, to jest fakt. Przez te wszystkie stulecia jedyny kontakt z ludźmi miała wtedy gdy usiłowali ją zabić. Tylko że to się zmieniło trochę przed Negimą - w tym flashbacku w którym Nagi, jako pierwsza osoba w jej życiu, ją uratował zamiast ją zaatakować za co się w nim zakochała (a że jedyne w czym miała wprawę to używanie siły to jej "zaloty" wyglądały jak wyglądały ;P). Potem był Negi którego nigdy nie usiłowała na poważne uwieść (w jednym z końcowych chapterów dostała ataku śmiechu na sugestię że Negi mógłby być nią zainteresowany co dowodziło że (jako jedyna XD) nie uważała się za potencjalny target naszego shoty), od tamtych wydarzeń pewnie sporo myślała nad tymi wydarzeniami i tym co przeminęło i trochę się przez to zmieniła.

Dnia 29.09.2013 o 14:03, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Całkiem możliwe, chociaż znając jego uzna ją pewnie z kolei za młodą co sprawi że znowu będzie się z nim bawić w foot fetish XD


Spoiler

Jeśli obcas zaczyna się wślizgiwać w korę mózgową to już nie podchodzi pod foot fetish, hell to nawet już nie S&M tylko jakaś auto-nekrofilia XD

Dnia 29.09.2013 o 14:03, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

W jego bronie powiem że był niezłym pervem względem Arikii XD Nagi ogólnie wydaje się takim szczeniakiem który jest jeszcze na poziomie "Girls have cooties"


Spoiler

Sooo... the only reason he had a kid is because Arika jumped him? XD
Jakby nie było w przeciwieństwie do Evy nie miał biologiczno-socjalnych wymówek a to że zawarł pactio z bandą facetów pozostaje niepodważalnym faktem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder! ch 6

Dnia 29.09.2013 o 15:23, Karharot napisał:

>

Spoiler

Osobiście mam pewną teorię co do Evy. /.../


Spoiler

od tamtych wydarzeń pewnie sporo myślała nad tymi wydarzeniami i tym co przeminęło i trochę się przez to > zmieniła.


Spoiler

Może po prostu znowu poczuła się samotna? Sure miała ten cały klub nieśmiertelnych, ale ile można wytrzymać pośród ludzi, którzy wciąż stawiają Cię na piedestale? Nie była sama, ale na pewno był jakiś dystans między nią a resztą. Już samo zachowanie tych "częściowo nieśmiertelnych" (cokolwiek to znaczy): Lady Yukihime! Kilka lat pewnie, ale po dziesięcioleciu, dwóch szlag człowieka trafi... Touta, oraz praca w roli nauczycielki najprawdopodobniej przypomniała jej najszczęśliwsze lata jej życia, czyli Mahorę, Negiego i jego harem ^^


Dnia 29.09.2013 o 15:23, Karharot napisał:

Spoiler

Jeśli obcas zaczyna się wślizgiwać w korę mózgową to już nie podchodzi pod foot fetish,
hell to nawet już nie S&M tylko jakaś auto-nekrofilia XD


Spoiler

S&M jest dosyć subiektywne. Jednemu wystarczą klapsy, a inny każe się związać do granicy wyłamania stawów i będzie błagał o kolejne razy batogiem, anal didlo i duszenie. Dlaczego nieśmiertelne, prawie niezniszczalne istoty nie miały traktować wzajemnego rozrywania na kawałki jako gry wstępnej? xD Btw. czy wspominałem, że Eva pięknie wygląda w tym stroju? ^^


Dnia 29.09.2013 o 15:23, Karharot napisał:

Spoiler

Sooo... the only reason he had a kid is because Arika jumped him? XD
Jakby nie było w przeciwieństwie do Evy nie miał biologiczno-socjalnych wymówek a to
że zawarł pactio z bandą facetów pozostaje niepodważalnym faktem XD


Spoiler

Może zaczęły krążyć plotki o jego homoseksualnych tendencjach i w formie samozakłamania wpadł na pomysł, że jak spłodzi z kobietą dziecko to udowodni wszystkim - a przede wszystkim sobie - że nie jest gejem. No a potem... "You see this daddy?! I''m not a faggot! I''m not a disappointment! Are you proud now? Are you proud?!" *Sobbs and runs away to become the Mage of the Beginning* Czy coś w tym stylu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder! ch 6

Dnia 29.09.2013 o 15:57, Alamut napisał:

Spoiler

S&M jest dosyć subiektywne. Jednemu wystarczą klapsy, a inny każe się związać do granicy wyłamania stawów i będzie błagał o kolejne razy batogiem, anal didlo i duszenie. Dlaczego nieśmiertelne, prawie niezniszczalne istoty nie miały traktować wzajemnego rozrywania na kawałki jako gry wstępnej? xD


Spoiler

Geh :/ Gross!
Nad tym potencjałem nieśmiertelności się dotąd nie zastanawiałem, i szczerze mówiąc dobrze mi z tym było :/ Liczę na to że Touta jest na razie zbyt młody aby poszukiwać takich ekstremalnych rozrywek. Evy też w takich scenach wolałbym nie oglądać bo jeśli idzie o przemoc i ból to ona ma aż za dużo doświadczenia.

Dnia 29.09.2013 o 15:57, Alamut napisał:

Spoiler

Btw. czy wspominałem, że Eva pięknie wygląda w tym stroju? ^^


Spoiler

W któym konkretnie? Jeśli chodzi o zdarty ręcznik to się w pełni zgadzam :3

Dnia 29.09.2013 o 15:57, Alamut napisał:

Spoiler

Może zaczęły krążyć plotki o jego homoseksualnych tendencjach i w formie samozakłamania wpadł na pomysł, że jak spłodzi z kobietą dziecko to udowodni wszystkim - a przede wszystkim sobie - że nie jest gejem.


Spoiler

W przypadku innych osób można by to brać pod uwagę ale na Nagiego taki plan był zbyt skomplikowany. Arika biorąca go siłą jest bardziej prawdopodobna XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder! ch 6

Dnia 29.09.2013 o 16:17, Karharot napisał:

Spoiler

Geh :/ Gross!
Nad tym potencjałem nieśmiertelności się dotąd nie zastanawiałem, i szczerze mówiąc dobrze
mi z tym było :/ Liczę na to że Touta jest na razie zbyt młody aby poszukiwać takich
ekstremalnych rozrywek. Evy też w takich scenach wolałbym nie oglądać bo jeśli idzie
o przemoc i ból to ona ma aż za dużo doświadczenia.


Spoiler

Wydaje mi się, że dla Evy frajdę stanowiłoby uczenie go wszystkiego od podstaw, a zresztą w ich przypadku to by był ekstremalny przykład chronophilii xD
...
Why are we always shiping Eva with someone? o_O


Dnia 29.09.2013 o 16:17, Karharot napisał:

Spoiler

W któym konkretnie? Jeśli chodzi o zdarty ręcznik to się w pełni zgadzam :3


Spoiler

Chodziło mi właściwie o ten kostium, spódnicę podkreślającą długie nogi i buty, ale bez ręcznika też jest nieźle xD


Dnia 29.09.2013 o 16:17, Karharot napisał:

Spoiler

W przypadku innych osób można by to brać pod uwagę ale na Nagiego taki plan był zbyt
skomplikowany. Arika biorąca go siłą jest bardziej prawdopodobna XD


Spoiler

Kinky... Nie zapominaj jednak, że nawet kretynom zdarzają się przebłyski geniuszu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder! ch 6

Dnia 29.09.2013 o 16:29, Alamut napisał:

Spoiler

Wydaje mi się, że dla Evy frajdę stanowiłoby uczenie go wszystkiego od podstaw, a
zresztą w ich przypadku to by był ekstremalny przykład chronophilii xD
...
Why are we always shiping Eva with someone? o_O


Spoiler

Because we will have front row seat when they end up doing something? XD
Poza tym Eva-chan zasłużyła sobie na tą odrobinę ciepła i szczęścia. Nawet Apostołka Zniszczenia musi czasem odpocząć od badassowania, brainwashowania, big badowania i reszty trollowania ^^

Dnia 29.09.2013 o 16:29, Alamut napisał:

Spoiler

Chodziło mi właściwie o ten kostium, spódnicę podkreślającą długie nogi i buty, ale bez ręcznika też jest nieźle xD


Spoiler

Eva zawsze miała dobry gust :)

Dnia 29.09.2013 o 16:29, Alamut napisał:

Spoiler

Kinky... Nie zapominaj jednak, że nawet kretynom zdarzają się przebłyski geniuszu ^^


Spoiler

Tak, w jego przypadku nie liczył bym jednak na nic ponad zrozumienie że być może coś ciekawego się wydarzy jeśli nie uda mu się obronić przed Ariką XD Choć potem nie dał się Evie więc albo przebłysk się skończył albo mu się nie spodobało...
I tak z wiatrem poszła reputacja największego bohatera Magicznego Świata. Internet to zaiście diabelski wynalazek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder! ch 6

Dnia 29.09.2013 o 16:58, Karharot napisał:

Spoiler

Because we will have front row seat when they end up doing something? XD
Poza tym Eva-chan zasłużyła sobie na tą odrobinę ciepła i szczęścia. Nawet Apostołka
Zniszczenia musi czasem odpocząć od badassowania, brainwashowania, big badowania i reszty
trollowania ^^


Spoiler

Trudno się nie zgodzić ^^ Być może jest to spowodowane tym, że przyzwyczaiłem się już do niej po 6 chapterach, ale tak na dobrą sprawę nie jestem sobie wyobrazić nikogo innego z dawnej ekipy w roli ogniwa łączącego nowe z przeszłością. Eva przekonałaby mnie do siebie nawet ze swoją dawną osobowością rozwydrzonej lolity xD Dziękuję mrocznym bogom, że ogniwem nie jest Colonel Sanders o_O


Dnia 29.09.2013 o 16:58, Karharot napisał:

Spoiler

Tak, w jego przypadku nie liczył bym jednak na nic ponad zrozumienie że być może coś
ciekawego się wydarzy jeśli nie uda mu się obronić przed Ariką XD Choć potem nie dał
się Evie więc albo przebłysk się skończył albo mu się nie spodobało...


Spoiler

Pewnie popłakał się do poduszki i dlatego Arika zniknęła ze znanego wszechświata. Przesłała mu potem Negiego i nie chciała mieć z nim nic więcej do czynienia xD



>
Spoiler

I tak z wiatrem poszła reputacja największego bohatera Magicznego Świata. Internet to

Dnia 29.09.2013 o 16:58, Karharot napisał:

zaiście diabelski wynalazek ;P


Spoiler

Nic tylko propaganda sukcesu. Założę się, że ta cała walka pokazana we flashbacku to wszystko dzieło Rakana, a wyczyny Nagiego dodano później za pomocą CGI. Wiesz rasizm, gladiatorska przeszłość i etc. nie pozwoliły Jackowi być herosem i posiadać własny fanclub -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c07

Spoiler

Myślę że zamiast trenować Toutę w sztukach walki Yukihime powinna spędzić więcej czasu na tłumaczeniu mu że mózg to nie jest tylko wypełnienie czaszki, jeśli idzie o porównanie rozsądku nasz obecny główny bohater wypada naprawdę tragicznie obok Negiego...
Anyway, ciekaw jestem czy czas w tym labiryncie nie płynie przypadkiem inaczej od normalnego świata. A co do tego "przywódcy" to czy przypadkiem to stanowisko nie należy do Evy? Fakt że facet nie potrafi sobie zorganizować ani jedzenia ani ognia też wydaje się podejrzany XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c07

Dnia 05.10.2013 o 11:08, Karharot napisał:

Spoiler

Myślę że zamiast trenować Toutę w sztukach walki Yukihime powinna spędzić więcej czasu
na tłumaczeniu mu że mózg to nie jest tylko wypełnienie czaszki, jeśli idzie o porównanie
rozsądku nasz obecny główny bohater wypada naprawdę tragicznie obok Negiego...


Spoiler

Póki co to taki Naruciak, o którego nie ma się co bać, ponieważ i tak nie zdechnie. Liczę na poprawę, ale szczerze powiedziawszy mam to gdzieś póki Eva gra główną rolę obok niego xD



>
Spoiler

Anyway, ciekaw jestem czy czas w tym labiryncie nie płynie przypadkiem inaczej od normalnego

Dnia 05.10.2013 o 11:08, Karharot napisał:

świata. A co do tego "przywódcy" to czy przypadkiem to stanowisko nie należy do Evy?
Fakt że facet nie potrafi sobie zorganizować ani jedzenia ani ognia też wydaje się podejrzany
XD


Spoiler

Nie należy ufać gościom, którzy spokojnie łowią sobie ryby w lokalnym odpowiedniku piekła i sprawiają wrażenie nieudolnych. Zastanawiałbym się prędzej nad ucieczką... Btw. mam chory pomysł: co by było, gdyby blondas w garniaku w paski mówiący do Evy per "mistress" był najnowszym modelem Chacha-Zero? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c07

Dnia 07.10.2013 o 00:16, Alamut napisał:

Spoiler

Póki co to taki Naruciak, o którego nie ma się co bać, ponieważ i tak nie zdechnie.


Spoiler

Logika na minimum, Plot Armor na max i jakoś to będzie? :/

Dnia 07.10.2013 o 00:16, Alamut napisał:

Spoiler

Liczę na poprawę, ale szczerze powiedziawszy mam to gdzieś póki Eva gra główną rolę obok niego xD


Spoiler

Negima miała znacznie więcej do zaoferowania więc liczę na to że jak autor wróci do formy to i UQ Holder rozwinie skrzydła. A co do Evy to (nie)święta prawda XD

Dnia 07.10.2013 o 00:16, Alamut napisał:

Spoiler

Nie należy ufać gościom, którzy spokojnie łowią sobie ryby w lokalnym odpowiedniku piekła i sprawiają wrażenie nieudolnych. Zastanawiałbym się prędzej nad ucieczką...


Spoiler

W przypadku tego typu postaci o jakim mówisz na jakąkolwiek ucieczkę i tak na tym etapie jest już za późno i jedyne na co można liczyć to ich dobry humor ^^ Zawsze jest jednak niewielka szansa że ten gość to jeden z poprzednich kandydatów który od iluś lat nie był w stanie opuścić tego miejsca i nauczył się tam żyć łowiąc ryby i naciągając kolejnych kandydatów na datki XD

Dnia 07.10.2013 o 00:16, Alamut napisał:

Spoiler

Btw. mam chory pomysł: co by było, gdyby blondas w garniaku w paski mówiący do Evy per "mistress" był najnowszym modelem Chacha-Zero? xD


Spoiler

Mi się wydawało że (nieaktywną?) Chachazero widzieliśmy w domu Yukihime w 1 chapterze (nad "Hey, Yuki- hime. Teach me magic this time.").

20131007010319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c07

Dnia 07.10.2013 o 01:07, Karharot napisał:

Spoiler

Logika na minimum, Plot Armor na max i jakoś to będzie? :/


Spoiler

Może w wyniku spotkania jakiegoś sadystycznego przeciwnika i rundzie tortur wyrośnie na ludzi?


Dnia 07.10.2013 o 01:07, Karharot napisał:

Spoiler

Negima miała znacznie więcej do zaoferowania więc liczę na to że jak autor wróci do
formy to i UQ Holder rozwinie skrzydła. A co do Evy to (nie)święta prawda XD


Spoiler

Wierzę w Akamatsu ^^ Gdyby powodem niespodziewanego zakończenia Negimy było jakieś jakiego widzimisię to miałbym obawy co do jakości Holdera, ale to wygląda mi na próbę częściowego kontynuowania zdyskontynuowanej opowieści, więc jestem dobrej myśli ;] Módlmy się tylko aby nagle nie wyciągnęli z czterech liter Asuny -.-


Dnia 07.10.2013 o 01:07, Karharot napisał:

Spoiler

Mi się wydawało że (nieaktywną?) Chachazero widzieliśmy w domu Yukihime w 1 chapterze
(nad "Hey, Yuki- hime. Teach me magic this time.").


Spoiler

Spostrzegawcza z Ciebie bestia o_O Może to jednak tylko jej dawne ciało, a blondasek przejawia przecież odpowiednią dozę sadystycznego humoru ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c07

Dnia 07.10.2013 o 01:19, Alamut napisał:

Spoiler

Może w wyniku spotkania jakiegoś sadystycznego przeciwnika i rundzie tortur wyrośnie na ludzi?


Spoiler

Nah, tego typu bohaterowie głupieją po czymś takim jeszcze bardziej. Może jak sobie lepiej przypomni okoliczności śmierci rodziców to zacznie myśleć nad tym i owym?

Dnia 07.10.2013 o 01:19, Alamut napisał:

Spoiler

Wierzę w Akamatsu ^^ Gdyby powodem niespodziewanego zakończenia Negimy było jakieś jakiego widzimisię to miałbym obawy co do jakości Holdera, ale to wygląda mi na próbę częściowego kontynuowania zdyskontynuowanej opowieści, więc jestem dobrej myśli ;] Módlmy się tylko aby nagle nie wyciągnęli z czterech liter Asuny -.-


Spoiler

Asuna chyba wciąż jeszcze się nie wybudziła więc może w tym świecie być ale zgodnie z Negimą powróciła do przeszłości bez spotykania Kouty więc raczej nie włączy się do tej historii.
Z drugiej strony ona chyba też była nieśmiertelna więc kto wie?

Dnia 07.10.2013 o 01:19, Alamut napisał:

Spoiler

Spostrzegawcza z Ciebie bestia o_O Może to jednak tylko jej dawne ciało, a blondasek przejawia przecież odpowiednią dozę sadystycznego humoru ^^


Spoiler

Chachazero była w tym lepsza XD Poza tym Eva nie jest wystarczająco zła żeby puścić tą małą psychopatkę w świat bez żadnego nadzoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c07

Dnia 07.10.2013 o 01:44, Karharot napisał:

Spoiler

Nah, tego typu bohaterowie głupieją po czymś takim jeszcze bardziej. Może jak sobie
lepiej przypomni okoliczności śmierci rodziców to zacznie myśleć nad tym i owym?


Spoiler

Brrr... Właśnie wyobraziłem sobie nieśmiertelnego Shinjiego Ikari...


Dnia 07.10.2013 o 01:44, Karharot napisał:

Spoiler

Z drugiej strony ona chyba też była nieśmiertelna więc kto wie?


Spoiler

Na mnie ona w zasadzie sprawiała wrażenie bardzo wolno się starzejącej, ale wiesz inne universum inne możliwości ^^


Dnia 07.10.2013 o 01:44, Karharot napisał:

Spoiler

Chachazero była w tym lepsza XD Poza tym Eva nie jest wystarczająco zła żeby puścić
tą małą psychopatkę w świat bez żadnego nadzoru :P


Spoiler

Może Chacha też dorosłą przez ostatnie kilka dziesięciolecie i z psychopatki stała się po prostu cyniczką. I facetem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c07

Dnia 07.10.2013 o 01:51, Alamut napisał:

Spoiler

Brrr... Właśnie wyobraziłem sobie nieśmiertelnego Shinjiego Ikari...


Spoiler

Cała wieczność świetnej zabawy dla widza gwarantowana XD

Dnia 07.10.2013 o 01:51, Alamut napisał:

Spoiler

Może Chacha też dorosłą przez ostatnie kilka dziesięciolecie i z psychopatki stała się po prostu cyniczką. I facetem xD


Spoiler

Nic się nie zmieniła przez 700 lat tylko po to aby przejść takie zmiany w kilka dekad? Protestuję przeciwko takiemu potraktowaniu tej wspaniałej postaci! Ja chcę ją z powrotem w dawnej formie! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c07

Dnia 07.10.2013 o 12:17, Karharot napisał:

Spoiler

Cała wieczność świetnej zabawy dla widza gwarantowana XD


Spoiler

Taaa... "zabawa"
Eva: Learn the fucking magic Touta!
Touta: Noooo, I just want to be friends with immortals! *Sobbs*


Dnia 07.10.2013 o 12:17, Karharot napisał:

Spoiler

Nic się nie zmieniła przez 700 lat tylko po to aby przejść takie zmiany w kilka dekad?


Spoiler

*Cough* Eva''s character developmnet in a few months *Cough*



>
Spoiler

Protestuję przeciwko takiemu potraktowaniu tej wspaniałej postaci! Ja chcę ją z powrotem

Dnia 07.10.2013 o 12:17, Karharot napisał:

w dawnej formie! XD


Spoiler

Ciekawe czy Chamo jeszcze żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować