Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Mahou Sensei Negima / UQ Holder!

1083 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2013 o 14:06, Karharot napisał:

UQ Holder! 12

Spoiler

Nieśmiertelność bez wiecznej młodości jest przekleństwem jeszcze większym niż nieśmiertelność
z wieczną młodością. Nieważne jak zgorzkniała by przez swój los Eva nie była lepsze to
niż skończenie jak Titonos... Z drugiej strony osoby które eksperymentowały na Kuroumaru
chciały jedynie broni i tak długo jak była ona użyteczna w walce jej (wtedy jego?) szczęście
miały pewnie tam gdzie światło nie sięga. Then again, patrząc po tym jak nasza transgenderna
bohaterka była przez nich traktowana coś im musiało nie wyjść i być może niechcący dali
jej coś więcej niż tylko niezniszczalne ciało...


Spoiler

Być może byli bandą geji którzy jej pożądali ale nie chcieli się do tego przyznać i stąd ta nienawiść XD A tak bardziej na serio to zapewne może się starzeć, jej ciało po prostu regeneruje uszkodzenia, a starość to jednak nie uszkodzenie. W sumie ciekawy motyw nam Akamatsu dał, analizuje i pokazuje najróżniejsze typy nieśmiertelności. Rozwalił mnie motyw z głową Touty na dnie Rowu Mariańskiego XD

Dnia 18.11.2013 o 14:06, Karharot napisał:

Spoiler

Geh. Nie trawię Naruto. Mam nadzieję że ktoś zdoła Toucie wbić trochę rozumu do głowy.


Spoiler

Z początku nawet mi się podobał, wtedy kiedy jeszcze była jakaś powaga i udawanie że życie Shinobiego nie jest usłane różami. Potem Naruto zaczął dosłownie rzygać Power of Friendship i Jezusowaniem i miałem dość...

Dnia 18.11.2013 o 14:06, Karharot napisał:

Spoiler

Ciekawe kiedy dostaniemy trochę więcej informacji, za 10 chapterów czy za 100 chapterów...
Przy odrobinie szczęścia chwila w której o tych wydarzeniach i naturze ich sprawców dowiemy
się więcej będzie też momentem w którym Touta dostanie character development.


Spoiler

Nie no pewnie gdzieś koło 50, Touta najpierw musi się trochę wczuć w nową robotę, a potem pewnie przypadkiem wpadnie na jakieś poszlaki które go zaprowadzą do jakiś wyjaśnień.
Ogólnie na razie podejrzewam trzy grupy
Megalomesebria
Cosmo Entelecheia
Ludzie którym zaszkodził Space Development Negiego
Mogą być tacy którzy mieli na pieńku z rodziną Konoe. Ogólnie zrobił to ktoś z Magicznej Strony i to bardzo potężny, pytanie brzmi czy był to wróg który zrobił to osobiście czy też może kogoś wynajął

Dnia 18.11.2013 o 14:06, Karharot napisał:

Spoiler

Czy tylko mi bardziej podobała się cyniczna i (pseudo)antyspołeczna Dark Evangel?


Spoiler

Była fajniejsza bo można się było pośmiać z jej socjopatycznych zagrywek i znęcania się nad ludźmi XD Ja tam w sumie obie Evy lubię.

Dnia 18.11.2013 o 14:06, Karharot napisał:

Spoiler

Jej interakcje z Evą sugerują bardziej że to yandere która Touty (jeszcze) nie zabiła
tylko dlatego że w jego przypadku jest to proces nadmiernie skomplikowany ;P


Spoiler

Oj tam oj tam, po prostu ma podkręconą agresywność żeby wyrównać poziom niezniszczalności Touty. To taka Haremowa Komedia z bohaterem wysyłanym pięścią w kosmos wzięta na poważnie i dobrze wyjaśniona XD Ile to razy Naru posłała Keitaro na orbitę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder! 12

Dnia 18.11.2013 o 22:22, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Być może byli bandą geji którzy jej pożądali ale nie chcieli się do tego przyznać i stąd ta nienawiść XD A tak bardziej na serio to zapewne może się starzeć, jej ciało po prostu regeneruje uszkodzenia, a starość to jednak nie uszkodzenie. W sumie ciekawy motyw nam Akamatsu dał, analizuje i pokazuje najróżniejsze typy nieśmiertelności.


Spoiler

Tak to powinno działać ale fakt że klan Kuroumaru usiłował się jej aktywnie pozbyć sugeruje że efekt "zabiegu" był inny od zamierzonego. Może jej regeneracja jest tak silna że odtwarza nawet telomery w chromosomach?

Dnia 18.11.2013 o 22:22, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Rozwalił mnie motyw z głową Touty na dnie Rowu Mariańskiego XD


Spoiler

Nie wiem czy dla reszty jego ciała byłaby to taka wielka strata XD

Dnia 18.11.2013 o 22:22, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nie no pewnie gdzieś koło 50, Touta najpierw musi się trochę wczuć w nową robotę,
a potem pewnie przypadkiem wpadnie na jakieś poszlaki które go zaprowadzą do jakiś wyjaśnień.
Ogólnie na razie podejrzewam trzy grupy
Megalomesebria
Cosmo Entelecheia
Ludzie którym zaszkodził Space Development Negiego
Mogą być tacy którzy mieli na pieńku z rodziną Konoe.


Spoiler

Może to też być ktoś kto nadużywa nowej sytuacji i nie zamierzał dopuścić aby jakiś spadkobierca Negiego wchodził mu w drogę.

Dnia 18.11.2013 o 22:22, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ogólnie zrobił to ktoś z Magicznej Strony i to bardzo potężny, pytanie brzmi czy był to wróg który zrobił to osobiście czy też może kogoś wynajął


Spoiler

Najgorsza możliwość jest taka że posłał swoich sługusów i że sam architekt tego mordu jest od nich znacznie potężniejszy (coś jak MotB i seria Aberruncusów). Eva musiała mieć naprawdę solidny powód aby zrobić coś tak drastycznego jak zablokowanie wszystkich wspomnień Toty sprzed wypadku.

Dnia 18.11.2013 o 22:22, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Była fajniejsza bo można się było pośmiać z jej socjopatycznych zagrywek i znęcania się nad ludźmi XD Ja tam w sumie obie Evy lubię.


Spoiler

O właśnie! Tych socjopatycznych zachowań, wyrazów twarzy i tekstów brakuje mi najbardziej! XD

Dnia 18.11.2013 o 22:22, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Oj tam oj tam, po prostu ma podkręconą agresywność żeby wyrównać poziom niezniszczalności Touty.


Spoiler

Póki co jej agresywność opadała kiedy sobie przypominała że nie zdoła go zabić czyli jej agresja miała na celu nie odreagowanie stresu tylko mord XD

Dnia 18.11.2013 o 22:22, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

To taka Haremowa Komedia z bohaterem wysyłanym pięścią w kosmos wzięta na poważnie i dobrze wyjaśniona XD Ile to razy Naru posłała Keitaro na orbitę?


Spoiler

Naru? Keitaro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 23:13, Karharot napisał:

UQ Holder! 12

Spoiler

Tak to powinno działać ale fakt że klan Kuroumaru usiłował się jej aktywnie pozbyć
sugeruje że efekt "zabiegu" był inny od zamierzonego. Może jej regeneracja jest tak silna
że odtwarza nawet telomery w chromosomach?


Spoiler

Kto wie... mi się ogólnie wydawało że nienawidzili jej po prostu dlatego że była nieśmiertelna. Coś jak Kościół zatrudniający potwory i heretyków, robią to bo muszą, nie dlatego że chcą. Możliwe że Kuroumaru była tak naprawdę Failem, była za słaba i dlatego chcieli się jej pozbyć jak śmiecia

Dnia 18.11.2013 o 23:13, Karharot napisał:

Spoiler

Nie wiem czy dla reszty jego ciała byłaby to taka wielka strata XD


Spoiler

Ależ oczywiście że by była! Straciłby zmysły wzroku, słuchu i węchu!

Dnia 18.11.2013 o 23:13, Karharot napisał:

Spoiler

Może to też być ktoś kto nadużywa nowej sytuacji i nie zamierzał dopuścić aby jakiś
spadkobierca Negiego wchodził mu w drogę.


Spoiler

Tak też może być, ech ty Draniu Akamatsu T_T

Dnia 18.11.2013 o 23:13, Karharot napisał:

Spoiler

Najgorsza możliwość jest taka że posłał swoich sługusów i że sam architekt tego mordu
jest od nich znacznie potężniejszy (coś jak MotB i seria Aberruncusów). Eva musiała mieć
naprawdę solidny powód aby zrobić coś tak drastycznego jak zablokowanie wszystkich wspomnień
Toty sprzed wypadku.


Spoiler

Cóż może po prostu nie chciała mu pozostawiać traumatycznych wspomnień, nawet ona się trochę wzruszyła oglądając wspomnienia Negiego więc serca z lodu raczej nie ma, szczególnie po tylu latach character developmentu.

Dnia 18.11.2013 o 23:13, Karharot napisał:

Spoiler

O właśnie! Tych socjopatycznych zachowań, wyrazów twarzy i tekstów brakuje mi najbardziej!
XD


Spoiler

A jednocześnie potrafi być naprawdę słodka, re-readuje sobie ostatnio Negimę i Evcia jest naprawdę świetna na oba sposoby XD Chociaż chyba moja ulubiona scena jest z końcówki gdzie odstawiała ruchy zapaśnicze na Setsunie za to że ta nie mogła zaakceptować swojej miłości do Konoki i tego jaką przyszłość wybrać XD

Dnia 18.11.2013 o 23:13, Karharot napisał:

Spoiler

Póki co jej agresywność opadała kiedy sobie przypominała że nie zdoła go zabić czyli
jej agresja miała na celu nie odreagowanie stresu tylko mord XD


Spoiler

E tam, po prostu ją Touta irytuje jak i Keitaro Naru XD Naru i Motoko też ciągle chłopakowi groziły XD

Dnia 18.11.2013 o 23:13, Karharot napisał:

Spoiler

Naru? Keitaro???


Love Hina (jak już Buahahaha podrzucił linka... chociaż mi akurat youtube teraz leży O_o) manga którą napisał Akamatsu przed Negimą. W niej właśnie bodaj po raz pierwszy pojawiło się Shinmeiryuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder! 12

Dnia 18.11.2013 o 23:33, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Kto wie... mi się ogólnie wydawało że nienawidzili jej po prostu dlatego że była nieśmiertelna. Coś jak Kościół zatrudniający potwory i heretyków, robią to bo muszą, nie dlatego że chcą. Możliwe że Kuroumaru była tak naprawdę Failem, była za słaba i dlatego chcieli się jej pozbyć jak śmiecia


Spoiler

Już teraz jej siła jest zaskakująca dla nieśmiertelnych na których miała polować, gdyby dać jej czas na zdobycie doświadczenia bojowego to byłby z niej prawdziwy Alexander Anderson w spódnicy (albo przynajmniej w sportowym staniku). Tylko kompletni szaleńcy planowaliby stworzenie czegoś co mogłoby samotnie polować na potwory pokroju Evy czy Lifemakera (nawet jeśli byłoby to wykonalne to jedynie ktoś o lotności granitu nie przewidziałby całej masy potencjalnych katastrofalnych konsekwencji). Oczywiście ta zgraja to fanatycy więc nie da się wykluczyć że naprawdę są tak głupi i że coś silniejszego usiłują wyhodować ale mimo wszystko bardziej prawdopodobne jest że eksperyment z Kuroumaru zawiódł bo przemiana poszła za daleko i za bardzo upodobniła się do tego czego nienawidzili.

Dnia 18.11.2013 o 23:33, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóż może po prostu nie chciała mu pozostawiać traumatycznych wspomnień, nawet ona się trochę wzruszyła oglądając wspomnienia Negiego więc serca z lodu raczej nie ma, szczególnie po tylu latach character developmentu.


Spoiler

Tyle że ona zablokowała nie tylko wspomnienia samego wypadku (co byłoby w pełni uzasadnione), Touta nie pamięta również niczego co wydarzyło się przed nim. Wiem że to też może być uznane za częściową ochronę jego emocji ale na dłuższą metę to by było bardziej okrutne niż litościwe. Eva by czegoś takiego nie zrobiła bez o wiele poważniejszego powodu.

Dnia 18.11.2013 o 23:33, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

A jednocześnie potrafi być naprawdę słodka, re-readuje sobie ostatnio Negimę i Evcia jest naprawdę świetna na oba sposoby XD


Spoiler

To prawda, tyle że wtedy ich balans był lepszy. Teraz Eva jest trochę zbyt otwarta z tą swoją cieplejszą i bardziej opiekuńczą stroną i w porównaniu z przeszłością właściwie nie wchodzi w swój "Evil Mode" :(

Dnia 18.11.2013 o 23:33, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Chociaż chyba moja ulubiona scena jest z końcówki gdzie odstawiała ruchy zapaśnicze na Setsunie za to że ta nie mogła zaakceptować swojej miłości do Konoki i tego jaką przyszłość wybrać XD


Spoiler

Nie muszę sobie re-readnąć tej sceny, do dzisiaj zimny pot mnie oblewa na samo jej wspomnienie (Set-chan ma szczęście że jest kobietą, inaczej jeden z tych chwytów byłby ZNACZNIE boleśniejszy) T_T

Dnia 18.11.2013 o 23:33, Hubi_Koshi napisał:

Love Hina (jak już Buahahaha podrzucił linka... chociaż mi akurat youtube teraz leży
O_o) manga którą napisał Akamatsu przed Negimą. W niej właśnie bodaj po raz pierwszy
pojawiło się Shinmeiryuu.

+
@ Buhahahahaha

Dnia 18.11.2013 o 23:33, Hubi_Koshi napisał:

Serio? Jak ktoś może nie znać głównych bohaterów Love Hina?!

Z wielkim bólem toleruję haremówki gdy są domieszką do czegoś innego (jak Negima czy Elfen Lied), czystych haremówek po prostu nie cierpię. Love Hina kiedyś próbowałem czytać zachęcony Negimą ale było to tak bezsensowne że mi się niedobrze robiło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 02:16, Karharot napisał:

UQ Holder! 12

Spoiler

Tyle że ona zablokowała nie tylko wspomnienia samego wypadku (co byłoby w pełni uzasadnione),
Touta nie pamięta również niczego co wydarzyło się przed nim. Wiem że to też może być
uznane za częściową ochronę jego emocji ale na dłuższą metę to by było bardziej okrutne
niż litościwe. Eva by czegoś takiego nie zrobiła bez o wiele poważniejszego powodu.



Spoiler

Coś mi tu pachnie Asuną. Ona także miała zablokowane wspomnienia. Przypadek? Nie sądzę...


Dnia 19.11.2013 o 02:16, Karharot napisał:

@ Buhahahahaha
> Serio? Jak ktoś może nie znać głównych bohaterów Love Hina?!
Z wielkim bólem toleruję haremówki gdy są domieszką do czegoś innego (jak Negima czy
Elfen Lied), czystych haremówek po prostu nie cierpię. Love Hina kiedyś próbowałem czytać
zachęcony Negimą ale było to tak bezsensowne że mi się niedobrze robiło :/


No cóż, każdy lubi co woli, chociaż bezsensem Love Hina... Troche ten epitet jest obrazą dla TAKIEJ serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder! 12

Dnia 19.11.2013 o 02:51, Buhahahahaha napisał:

Spoiler

Coś mi tu pachnie Asuną. Ona także miała zablokowane wspomnienia. Przypadek? Nie sądzę...


Spoiler

Trochę już tamten fragment zapomniałem, blokada we wspomnieniach Asuny była wyłącznie rezultatem ostatniego życzenia mentora Takamichiego który nie chiał aby jego śmierć jeszcze bardziej ją obciążyła czy też był jeszcze jakiś inny powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder! 12

Dnia 19.11.2013 o 03:02, Karharot napisał:

Spoiler

Trochę już tamten fragment zapomniałem, blokada we wspomnieniach Asuny była wyłącznie
rezultatem ostatniego życzenia mentora Takamichiego który nie chiał aby jego śmierć jeszcze
bardziej ją obciążyła czy też był jeszcze jakiś inny powód?



Spoiler

Niestety nie pamiętam już tego. Wydawało mi się, że chodziło bardziej o to, by Asuna mogła mieć namiastkę normalnego życia bez bycia obciążąną przez swoje wspomnienia i przeznaczenie, chociaż mogę się tutaj mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder 14

Spoiler

Naprawdę fajny rozdział. Dowiedzieliśmy się czym manifestuje się nieśmiertelność Karin (co zaowocowało dodatkowo genialnym bonusem na str.9) oraz zapowiedź kolejnej walki. Wreszcie zaczyna się tu malować jakaś większa fabuła, a tło świata nabiera głębi. Wygląda więc, że seria, czy też przynajmniej pierwszy arc będzie kręcił się naokoło motywu potwory vs łowcy ^^

Co do Karin. To, że nie odniosła ona żadnych szkód na ciele (co było niezaprzeczalnie widać) oraz ten kryptyczny komentarz o tym, że nie wolno jej odczuwać bólu podsuwa mi jakoś wizję niematerialnego bytu, coś ala ducha-poltergeista w jej przypadku. Płacz nie byłby spowodowany bólem fizycznym, a psychicznym, jakiś taki Weltschmerz spowodowany niemożnością czucia połączonym z wiecznym istnieniem...

Bogowie mam nadzieję, że ta teoria okaże się błędna, a Karin to po prostu ostra tsundere skrywająca prawdziwe emocje w tym cierpienie o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder 14

Dnia 04.12.2013 o 02:12, Alamut napisał:

Spoiler

Naprawdę fajny rozdział. Dowiedzieliśmy się czym manifestuje się nieśmiertelność Karin (co zaowocowało dodatkowo genialnym bonusem na str.9)


Spoiler

True. Pomimo paskudnego charakteru można też się w niej doszukać paru zalet XD

Dnia 04.12.2013 o 02:12, Alamut napisał:

Spoiler

oraz zapowiedź kolejnej walki. Wreszcie zaczyna się tu malować jakaś większa fabuła, a tło świata nabiera głębi.


Spoiler

Tu akurat średnio się zgadzam. Najprawdopodobniej arc będzie polegał głównie na walkach z kolejnymi coraz silniejszymi przeciwnikami i walki te nie będą się wiązały z główną fabułą. Ot, takie shounenowe lanie wody.

Dnia 04.12.2013 o 02:12, Alamut napisał:

Spoiler

Co do Karin. To, że nie odniosła ona żadnych szkód na ciele (co było niezaprzeczalnie widać) oraz ten kryptyczny komentarz o tym, że nie wolno jej odczuwać bólu podsuwa mi jakoś wizję niematerialnego bytu, coś ala ducha-poltergeista w jej przypadku. Płacz nie byłby spowodowany bólem fizycznym, a psychicznym, jakiś taki Weltschmerz spowodowany niemożnością czucia połączonym z wiecznym istnieniem...


Spoiler

"I am not permited to get hurt or die" kojarzy mi się bardziej z jakąś klątwą, coś jak bardziej przyjazna dla użytkownika wersja nieśmiertelności Ciel z Tsukihime albo Bezimiennego z Planescape: Torment.

Dnia 04.12.2013 o 02:12, Alamut napisał:

Spoiler

Bogowie mam nadzieję, że ta teoria okaże się błędna, a Karin to po prostu ostra tsundere skrywająca prawdziwe emocje w tym cierpienie o_O


Spoiler

Tak po prawdzie wolałbym żeby to Twoja pierwsza teoria okazała się prawdą, niespecjalnie podoba mi się myśl że jakaś overpowernięta tsundere będzie w ramach comic reliefu co chapter waliła głównego bohatera po głowie (Touta i bez tego jest wystarczająco durny) i wolałbym aby humor był wyższych lotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c16

Spoiler

Niech zgadnę, Karin zamierza wybrać dla Kuroumaru kobiecość aby miała kogo podrzucić Toucie i usunąć go z przyszłości Evy i swojej? Swoją drogą chyba bezpieczniej czułbym się w towarzystwie Chachazero niż Karin, ten jej młot zdecydowanie zbyt często wchodzi w ruch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c19

Spoiler

Kuroumaru naprawdę nieźle walczył/a, gdyby to było 1 na 1 to kto wie czy by nie wygrał/a ale teraz wygląda to naprawdę kiepsko...


Co do okładki z trapem...
Spoiler

mam nadzieję że Kuroumaru szybko wybierze swoją płeć bo zaczynam się niepokoić o swoją psychikę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c21

Dnia 03.02.2014 o 02:33, Buhahahahaha napisał:

Spoiler

KITA KITA KITA KITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! MAGIA EREBIA! Troche powerup wyciągnięty z tyłka, ale co tam, POWER FIST!


Spoiler

Były już pewne podejrzenia co do tego że efekty Magia Erebea mogą być dziedziczne (Chao Lingshen, a jak już o niej mowa to czy ona przypadkiem nie będzie wnuczką albo i córką Touty?), do tego pijąc krew Evy należy się spodziewać że będą jakieś efekty uboczne ^^ Nawet jeśli takie uzasadnienie nie jest w pełni zadowalające to i tak należy się z niego cieszyć bo w innych shounenach Touta jechałby teraz całkowicie na power of friendship i autor by się nawet nie silił aby to powiązać fabularnie z czymkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c21


Spoiler

Produkty uboczne, hehe, takie jak poznanie jednej z najpotężniejszych sztuk magicznych, które podczas normalnego procesu nauki są w stanie Cię zabić po długotrwałej torturze psychicznej XD. Co mi ta, biere w ciemno. Gorzej będzie, jeżeli Akamatsu zacznie nadużywać tego rozwiązania... A Power Of Frendship to jest w całej tej mandze, przecież Touta cały czas bredzi o friendsach, dziwne, że aktualnych antagonistów nie próbuje przekonać do siebie. Co do Chao, było gdzieś powiedziane, z jakiego ona jest czasu czy może tylko coś w stylu "przyszłość, gdzie Mars się rozpada"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c21

Dnia 04.02.2014 o 02:26, Buhahahahaha napisał:

Spoiler

Produkty uboczne, hehe, takie jak poznanie jednej z najpotężniejszych sztuk magicznych, które podczas normalnego procesu nauki są w stanie Cię zabić po długotrwałej torturze psychicznej XD. Co mi ta, biere w ciemno.


Spoiler

Ja też bym wziął ale bez Plot Armora można by się załapać na mniej atrakcyjny pakiet komplikacji XD

Dnia 04.02.2014 o 02:26, Buhahahahaha napisał:

Spoiler

Gorzej będzie, jeżeli Akamatsu zacznie nadużywać tego rozwiązania... A Power Of Frendship to jest w całej tej mandze, przecież Touta cały czas bredzi o friendsach, dziwne, że aktualnych antagonistów nie próbuje przekonać do siebie.


Spoiler

To jest shounen więc coś takiego jest nieuniknione... Z drugiej strony jednym z powodów dla których tak wysoko oceniam Negimę jest to że Akamatsu potrafi się czasem wyłamać z tych schematów i naprawdę przyjemnie zaskoczyć (jak wtedy gdy Rakan dał Negiemu wybór czy podążać śladami ojca czy uczyć się magii Ciemności Evy a Negi bez wahania wybrał... Ciemność :).

Dnia 04.02.2014 o 02:26, Buhahahahaha napisał:

Spoiler

Co do Chao, było gdzieś powiedziane, z jakiego ona jest czasu czy może tylko coś w stylu "przyszłość, gdzie Mars się rozpada"?


Spoiler

Wydaje mi się że dość luźno było to określone jako "100 lat w przyszłości" ale nigdy nie zostało dokładniej sprecyzowane (możliwe jednak że o czymś zapomniałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c24

Spoiler

Wreszcie mieliśmy okazję przynajmniej przelotnie obejrzeć finałową walkę Negimy, mam nadzieję że w przyszłości dostaniemy pełniejszą retrospekcję która pokaże nam całość tego wydarzenia.
Przemyślenie numer 1: ślepy dziad mnie wkurza, czemu Karin jeszcze nie puknęła go młotkiem?
Przemyślenie numer 2: don''t provoke a vampire when he is drunk on the Dark Side XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UQ Holder c26

Spoiler

Ok, po kilkunastu chapterach irytowania przyznam, że zaczynam lubić inwalidę. Dziad naprawdę ma styl. Przeciwnik ma nad Tobą przewagę w kwestii siły i szybkości? SEND HER TO THE MOON! xD Karin została załatwiona w najlepszej tradycji Celestii (MLP) i Donfua (Last Order) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować