Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Mahou Sensei Negima / UQ Holder!

1083 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2010 o 19:33, Karharot napisał:

MSN #280
Nodoka (i reszta też) spisała się nieźle ale ten mag to chyba kolejny cudak pokroju Fate''a
który przyjmuje obrażenia tylko po to aby się "rozwiać" i wycofać się w bezpieczne miejsce...
Czyżby kolejny typ który zostanie pokonany kilka razy a i tak będzie się pętał po życiorysie
Ala Alby przez następne 100+ chapków? :/

Możliwe, chociaż zauważ że mamy postępy, gdy pierwszy raz się pojawił Kaede praktycznie nie miała z nim szans i została ZOwniona w bardzo szybko. Tym razem Aniołki Negiego były w stanie całkiem skutecznie z nim zawalczyć... z drugiej strony na nakazane nie zabijać ich więc całkiem możliwe że zwyczajnie sobie odpuścił. Zobaczymy jak się to rozwinie, ogólnie jednak jakoś mam wrażenie że Fate i jego spółka nie są Ostatecznymi Wrogami, wyglądają bardziej na Ekstremistów z dobrymi zamiarami, prawdziwy Big Bad jeszcze się nie pokazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MSN #280
Nie mów mi tylko proszę że ostatecznym wynikiem starcia Negi vs Fate będzie zbefriendowanie Fate''a? Na tym etapie nie zadowoli mnie nic mniejszego niż ich głowy nabite na pale.
Co do ostatecznego bossa to się zgadzam, Fate na pewno nim nie jest, jeśli już to jego były (obecny?)) szefo ma szanse zajmować to stanowisko.
No i jest jeszcze problem Evy-san która może nieprzychylnie spojrzeć na kogokolwiek kto spróbuje jej odebrać tytuł final bossa XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 19:47, Karharot napisał:

MSN #280
Nie mów mi tylko proszę że ostatecznym wynikiem starcia Negi vs Fate będzie zbefriendowanie
Fate''a? Na tym etapie nie zadowoli mnie nic mniejszego niż ich głowy nabite na pale.

Haha też miałem taką reakcję gdy Anihilowali Emily, ale jeśli ich dusze zostały gdzieś przeniesione, a na dodatek da się ich spokojnie przywrócić... mogę okazać Fate''owi nieco łaski, chociaż przyjemnie by było jakby go Negi i S-ka przedtem porządnie sprali.

Dnia 25.02.2010 o 19:47, Karharot napisał:

Co do ostatecznego bossa to się zgadzam, Fate na pewno nim nie jest, jeśli już to jego
były (obecny?)) szefo ma szanse zajmować to stanowisko.

Możliwe, tyle że on niby już nie istnieje, sądzę że Big Badem okaże się ktoś kogo jeszcze nie znamy, wyskoczy nagle jakiś Super Zły Ziomek i to on będzie ostatecznym bossem, ci z Senatu Megalomesembrii są trochę za małego kalibru na to, a Fate... cóż Fate to tylko resztka tego co pozostało po jego organizacji. Raczej pojawi się ktoś nowy.

Dnia 25.02.2010 o 19:47, Karharot napisał:

No i jest jeszcze problem Evy-san która może nieprzychylnie spojrzeć na kogokolwiek kto
spróbuje jej odebrać tytuł final bossa XD

Niech Bóg chroni biednego idiotę który spróbował by stanąć Evie-san na drodze XD Chociaż nie, lepiej nie bo jak Eva się rozkręci to Chrześcijanie będą musieli sobie nowego Yahwe czukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MSN #280

Dnia 25.02.2010 o 20:38, Hubi_Koshi napisał:

Haha też miałem taką reakcję gdy Anihilowali Emily, ale jeśli ich dusze zostały gdzieś przeniesione, a na dodatek da się ich spokojnie przywrócić... mogę okazać Fate''owi nieco łaski, chociaż przyjemnie by było jakby go Negi i S-ka przedtem porządnie sprali.

Trochę łaski? Mogę się na to zgodzić - pozwalam aby wbijanie na pal odbyło się pośmiertnie. Niezależnie od ewentualnych motywów Fate''a łaska ta nie obejmuje Tsukiyomi.

Dnia 25.02.2010 o 20:38, Hubi_Koshi napisał:

Możliwe, tyle że on niby już nie istnieje, sądzę że Big Badem okaże się ktoś kogo jeszcze nie znamy, wyskoczy nagle jakiś Super Zły Ziomek i to on będzie ostatecznym bossem, ci z Senatu Megalomesembrii są trochę za małego kalibru na to, a Fate... cóż Fate to tylko resztka tego co pozostało po jego organizacji. Raczej pojawi się ktoś nowy.

Nagi...? (usiłowali mu zabić księżniczkę, może im się nawet w końcu udało więc mogły mu trochę puścić nerwy) XD

Dnia 25.02.2010 o 20:38, Hubi_Koshi napisał:

Niech Bóg chroni biednego idiotę który spróbował by stanąć Evie-san na drodze XD Chociaż nie, lepiej nie bo jak Eva się rozkręci to Chrześcijanie będą musieli sobie nowego Yahwe czukać.

ROTFL XD Taaa, Evcia byłaby do tego zdolna XD Tylko że bogowie (ekipa z Discworld not included) mają zazwyczaj wysokie staty Wis i Int więc ktoś tego kalibru byłby zbyt mądry na to aby stawać na drodze wkurzonej Dark Evangel XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 20:55, Karharot napisał:

MSN #280
Trochę łaski? Mogę się na to zgodzić - pozwalam aby wbijanie na pal odbyło się pośmiertnie.
Niezależnie od ewentualnych motywów Fate''a łaska ta nie obejmuje Tsukiyomi.

Nie obejmuje... chyba że zostanie befriendnięta przez wkurzoną Konokę która odpali w nią Starlight Breakera i Tsukiyomi ogłosi się seks-niewolnicą Konoki :-3 Teoretycznie Fate może zginie żeby się potem znowu odrodzić będąc Jeszcze bardziej ludzkim. Sam Rakan powiedział że dwaj poprzedni byli w stylu Big Bad, ale ten Fate jest wcale ludzki

Dnia 25.02.2010 o 20:55, Karharot napisał:

Nagi...? (usiłowali mu zabić księżniczkę, może im się nawet w końcu udało więc mogły
mu trochę puścić nerwy) XD

Nagi jako Big Bad... to by było Beyond Awesome XD Negi dostałby okazję na Re-match bo podczas turnieju to Nagi nim zamiótł podłogę ^^; A po walce siadli by sobie pewnie, oparci o siebie plecami śmiejąc się z całej draki. Akamatsu to mistrz tworzenia shonenowych walk który wywołują u człowieka silną emisję łez. Jak wtedy kiedy Rakan śmiał się wspominając że to Prawie jakby walczył z Nagim T_T RAKAN-SAMA!!

Dnia 25.02.2010 o 20:55, Karharot napisał:

ROTFL XD Taaa, Evcia byłaby do tego zdolna XD Tylko że bogowie (ekipa z Discworld not
included) mają zazwyczaj wysokie staty Wis i Int więc ktoś tego kalibru byłby zbyt mądry
na to aby stawać na drodze wkurzonej Dark Evangel XD

Ahahaha aż mi się przypomniał pewien opis z tvtropes na temat naszej ukochanej Magical Girl
"Mama Bear: Do not touch Vivio. You will end up begging and pleading for mercy from an absent God, who will have the good sense to stay light-years away from the beating Nanoha will inflict on you. "
Jakieś ostatnie słowo Quattro :-3 ?? Btw. zacząłem oglądać Nanohę jak Pan Bóg [znaczy twórcy] nakazali czyli z uwzględnieniem mangi i Sound Stages... i mam kolejne argumenty za tym że Suzuka to wampirzyca.
1. W pierwszej Sound Stage Suzuka i Miyuki ścigały się w basenie i Suzuka PRAWIE wygrała, a przecież Miyuki nie dość że jest starsza i silniejsza to na dodatek jest ninja :-3
2. Mam teorię Skąd Arisa i Suzuka wzięły się w tej Barierze w A''s kiedy Nanoha i Fate walczyły z Reinforce. W wspomnianej Sound Stage Nanoha musiała walczyć z potworem na basenie i Jedynymi osobami które zostały w barierze którą stworzył Yuuno były właśnie Arisa i Suzuka, jeśli Suzuka to wampirzyca to możliwe że bariera interpretuje ją jako mago, no i kto wie może Arisa ma jakiś potencjał jako mag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeeee...!!!!

NIE, NIE... MUSZE SIĘ STĄD WYDOSTAĆ.

Curse you Hubi... nie powinieneś tworzyć takich tematów.... :(
Na całe szczęście w porę się powstrzymałem i nic czego jeszcze bym nie wiedział nie przeczytałem. Uff...
No, ale to już jest wina mojej ciekawości że ten temat znalazłem :P

U mnie zaczął się dopiero Mahora Academy Martial Arts Tournament, jestem na 12 tomiku, manga się ładnie rozkręca ale to jeszcze nie jest ten super hiper miażdżacy shonen, który mi obiecywałeś... ;(
Ale te dawki fan servicu, które otrzymuję, jakoś utrzymują mnie w stanie euforii więc daje rade.

Jeżeli to faktycznie przeistoczy się w to czego można by się spodziewać po ilościach omake na "okładkach" to domyślam się że dogonie was gdzieś tak w pół tygodnia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 21:15, Latniak napisał:

Nieeeee...!!!!

NIE, NIE... MUSZE SIĘ STĄD WYDOSTAĆ.

Curse you Hubi... nie powinieneś tworzyć takich tematów.... :(
Na całe szczęście w porę się powstrzymałem i nic czego jeszcze bym nie wiedział nie przeczytałem.
Uff...
No, ale to już jest wina mojej ciekawości że ten temat znalazłem :P

[Diabeł spoilerowy przejmuje na chwilę kontrolę i...] MUAHAHAHAHAHAHA DOBRZE CI TAK, DOBRZE CI TAK, Kuś Kuś Kuś [kusi go żeby sobie spoilery poczytał]

Dnia 25.02.2010 o 21:15, Latniak napisał:

U mnie zaczął się dopiero Mahora Academy Martial Arts Tournament, jestem na 12 tomiku,
manga się ładnie rozkręca ale to jeszcze nie jest ten super hiper miażdżacy shonen, który
mi obiecywałeś... ;(

Bo się dopiero zaczyna, poczekaj na walki (przy której jesteś tak btw. ?), poza tym Eva-san jeszcze cię nie wdeptała w podłogę ?? Nie martw się School Festival całkiem nieźle cię nakręci, a potem po krótkiej przerwie, Rakan-san i Magia Erebea :-3

Dnia 25.02.2010 o 21:15, Latniak napisał:

Ale te dawki fan servicu, które otrzymuję, jakoś utrzymują mnie w stanie euforii więc
daje rade.

Nom Akamatsu-sensei to master fanservicu :-3

Dnia 25.02.2010 o 21:15, Latniak napisał:

Jeżeli to faktycznie przeistoczy się w to czego można by się spodziewać po ilościach
omake na "okładkach" to domyślam się że dogonie was gdzieś tak w pół tygodnia... :D

Chętnie zapraszam do tematu kiedy już żaden spoiler ci nie będzie straszny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 21:18, Hubi_Koshi napisał:

Bo się dopiero zaczyna, poczekaj na walki (przy której jesteś tak btw. ?),


Takamichi vs Negi - właśnie się skończyła, (Negi wdeptał staruszka w glebę (jasssne), a Takamichi razem z chibi Setsuną (jak ja uwielbiam chibi postacie... są takie kawaii ;D wyruszyli zwiedzać kanały... no i napotkali pewien opór. Ciekawi mnie jaki jest motyw Chao... no i czy Mana jest w stanie zrobić wszystko dla kasy :)

Dnia 25.02.2010 o 21:18, Hubi_Koshi napisał:

poza tym Eva-san jeszcze cię nie wdeptała w podłogę ??


Master Eva-sama nie pozwala mi o niej opowiadać... jeszcze naśle na mnie Chachazero a ta mordercza laleczka mnie przeraża :p


Bardzo podoba mi się w Negimie to że Akamatsu-sensei co chwila zmienia ubiór dziewczyn, już nie wspominając o tym, że stroje zawsze są pełne detali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MSN #280

Dnia 25.02.2010 o 21:06, Hubi_Koshi napisał:

Nie obejmuje... chyba że zostanie befriendnięta przez wkurzoną Konokę która odpali w nią Starlight Breakera i Tsukiyomi ogłosi się seks-niewolnicą Konoki :-3

...
Nie chcę zobaczyć czegoś takiego. Fanservice jest ok ale ostre S&M (nawet lesbijskie) nie jest w moim guście :/

Dnia 25.02.2010 o 21:06, Hubi_Koshi napisał:

Teoretycznie Fate może zginie żeby się potem znowu odrodzić będąc Jeszcze bardziej ludzkim. Sam Rakan powiedział że dwaj poprzedni byli w stylu Big Bad, ale ten Fate jest wcale ludzki

Ludzki... W sensie gorszy od samego diabła? Bo jak dotąd przeciętny demon z MSN jest znacznie sympatyczniejszy od przeciętnego ludzkiego villaina ;)

Dnia 25.02.2010 o 21:06, Hubi_Koshi napisał:

Nagi jako Big Bad... to by było Beyond Awesome XD

<wyobraża sobie postać MotB który nagle astmatycznym głosem mówi "No Negi. I am your father">
Prawda? XD

Dnia 25.02.2010 o 21:06, Hubi_Koshi napisał:

Negi dostałby okazję na Re-match bo podczas turnieju to Nagi nim zamiótł podłogę ^^;

To była tylko podróba Nagiego, podejrzewam że prawdziwy jest znacznie potężniejszy :)

Dnia 25.02.2010 o 21:06, Hubi_Koshi napisał:

A po walce siadli by sobie pewnie, oparci o siebie plecami śmiejąc się z całej draki.

Negi jest na to za praworządny :( Eva robi co może że by gio zdesocjalizować ale trochę pracy musi mu jeszcze poświęcić zanim mały wyjdzie na ludzi ;)

Dnia 25.02.2010 o 21:06, Hubi_Koshi napisał:

Ahahaha aż mi się przypomniał pewien opis z tvtropes na temat naszej ukochanej Magical Girl
"Mama Bear: Do not touch Vivio. You will end up begging and pleading for mercy from an absent God, who will have the good sense to stay light-years away from the beating Nanoha will inflict on you. "

LOL XD Właśnie coś takiego miałem namyśli.
Tyle że od razu zaznaczam że moją ukochaną Magical Girl (albo może raczej Magical Loli) jest Evangeline XD Jej Neutral-Evil-like behaviour podoba mi się znacznie bardziej niż ugodowe i idealistyczne nastawienie Nanohy (Eva też potrafi przerabiać wrogów na przyjaciół jednak robi to tylko wtedy jeśli na to zasługują).

Dnia 25.02.2010 o 21:06, Hubi_Koshi napisał:

Btw. zacząłem oglądać Nanohę jak Pan Bóg [znaczy twórcy] nakazali czyli z uwzględnieniem mangi i Sound Stages... i mam kolejne argumenty za tym że Suzuka to wampirzyca. /.../

Ciekawe tylko czy jest to normalna wampirzyca czy też kolejna shinso...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 21:38, Latniak napisał:

Takamichi vs Negi - właśnie się skończyła, (Negi wdeptał staruszka w glebę (jasssne),
a Takamichi razem z chibi Setsuną (jak ja uwielbiam chibi postacie... są takie kawaii
;D wyruszyli zwiedzać kanały... no i napotkali pewien opór. Ciekawi mnie jaki jest motyw
Chao... no i czy Mana jest w stanie zrobić wszystko dla kasy :)

Czyli niedługo jak sądzę będzie FUN czyli Asuna vs. Setsuna, haha przy tej walce Eva dostanie palpitacji swojego czarnego serca [na scenę wchodzi Colonel Sunders, aka Pułkownik Kurczak XD mówię ci będziesz się zarykiwał ze śmiechu przy tej walce] Hehe tyle powiem że Chao to chyba największa Anti-Villainka (czyli niby Villain, ale tak blisko jej do bohatera że aż trudno ją za villaina uznać) z jaką się kiedykolwiek spotkasz... no może poza Wolkenritter w MHL Nanoha. Co do Many... zobaczysz, ja nic nie spoileruje... no może malutki spoilerek na zachętę :-3

Dnia 25.02.2010 o 21:38, Latniak napisał:

Master Eva-sama nie pozwala mi o niej opowiadać... jeszcze naśle na mnie Chachazero a
ta mordercza laleczka mnie przeraża :p

Fakt Chachazero jest przerażająca, za to Chachamaru... trudno o słodsze dziewczę :-3 A najlepsze jest to że Eva pewnie mogła by spokojnie podbić całą Mahorę i to BEZ jej mocy, tylko się jej nie chce. Nawet gdy walczyła z Negim na początku mangi to tylko się z nim droczyła.

Dnia 25.02.2010 o 21:38, Latniak napisał:

Bardzo podoba mi się w Negimie to że Akamatsu-sensei co chwila zmienia ubiór dziewczyn,
już nie wspominając o tym, że stroje zawsze są pełne detali ;)

Poczekaj aż zobaczysz Asunę w jej pancerzu, miodny widok, albo choć Asunę i Setsunę w outfitach które da im Asakura, A ja i tak chcę zobaczyć Asunę ganiającą w tym pancerzu. Ach Ala Alba ^^

20100225215725

20100225220521

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 21:47, Karharot napisał:

MSN #280
Nie chcę zobaczyć czegoś takiego. Fanservice jest ok ale ostre S&M (nawet lesbijskie)
nie jest w moim guście :/

Nie no może jej złagodnieje charakterek, w końcu tyle czasu była na głodzie bez swojej Sempai i teraz jak zbierze po tyłku to będzie się czuć zadowolona i już nie tak krwiożercza :-3

Dnia 25.02.2010 o 21:47, Karharot napisał:

Ludzki... W sensie gorszy od samego diabła? Bo jak dotąd przeciętny demon z MSN jest
znacznie sympatyczniejszy od przeciętnego ludzkiego villaina ;)

No... dziewczyny zebrał, dał im edukację, dba o nie i w ogóle to wcale taki zły nie jest... ale demony faktycznie, ciężko o równiejszych gości w tym świecie.

Dnia 25.02.2010 o 21:47, Karharot napisał:

<wyobraża sobie postać MotB który nagle astmatycznym głosem mówi "No Negi. I am your
father">
Prawda? XD

[Gleba] AHAHAHAHA XD I tak lepsze by było I''m your father''s brother''s nephew''s cousin''s former roomate"

Dnia 25.02.2010 o 21:47, Karharot napisał:

To była tylko podróba Nagiego, podejrzewam że prawdziwy jest znacznie potężniejszy :)

Jak z takim potworem jak Rakan potrafił wygrać to ja się szczerze boje wyobrażać JAK on jest potężny.

Dnia 25.02.2010 o 21:47, Karharot napisał:

Negi jest na to za praworządny :( Eva robi co może że by gio zdesocjalizować ale trochę
pracy musi mu jeszcze poświęcić zanim mały wyjdzie na ludzi ;)

W sumie fakt, mi tam ogólnie o całą walkę i... no... o tą Wszystkość chodziło. No, ale faktycznie Eva Ma jeszcze trochę pracy do wykonania, okazja by Negiego zdemoralizować wyślizgnęła się gdy zrobił Godel''a w jajo, ale jestem pewien że Eva to nadrobi :-3

Dnia 25.02.2010 o 21:47, Karharot napisał:

LOL XD Właśnie coś takiego miałem namyśli.
Tyle że od razu zaznaczam że moją ukochaną Magical Girl (albo może raczej Magical Loli)
jest Evangeline XD Jej Neutral-Evil-like behaviour podoba mi się znacznie bardziej niż
ugodowe i idealistyczne nastawienie Nanohy (Eva też potrafi przerabiać wrogów na przyjaciół
jednak robi to tylko wtedy jeśli na to zasługują).

No cóż Nanoha i Eva to dwie zupełnie różne kategorie, Nanohę kocha się za miły charakter i zdolności destrukcyjne Gundama i ogólnie całokształt twórczości, ona jest w końcu White Devil Queen, Eva z kolei... Eva jest zła, bardzo zła i Bardzo zdemoralizowana, Power to tylko bardzo miły dodatek do charakteru :-3 Eva jest BOGINIĄ, trochę wyższa klasa postaci niż Nanoha.

Dnia 25.02.2010 o 21:47, Karharot napisał:

Ciekawe tylko czy jest to normalna wampirzyca czy też kolejna shinso...? :)

Mhm gania po ulicach i świetnie sobie ze słońcem radzi więc chyba shinso... możliwe że jeszcze nie obudziły się w niej "pragnienia" wampirów. Alisę-chan czeka pewnie bardzo przyjemna niespodzianka za parę lat :-3 Haha czyż to nie było by badass gdyby w którejś z późniejszych mang/serii Suzuka wparowała i skopała kogoś Eva-style ?? I powiedziała osłupiałym Nanoha i Fate że właśnie odkryła że jest wampirzycą XD
Obczaj jakie fajne kaski mają Negi i Asuna 0:25
http://www.youtube.com/watch?v=TpCgBqY4OCc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 22:05, Hubi_Koshi napisał:

Poczekaj aż zobaczysz Asunę w jej pancerzu, miodny widok, albo choć Asunę i Setsunę w
outfitach które da im Asakura, A ja i tak chcę zobaczyć Asunę ganiającą w tym pancerzu.
Ach Ala Alba ^^


W podobnym pancerzu, a ma też wiele innych :P, lata Erza z Fairy Tail, też jest na co popatrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 22:16, Latniak napisał:

W podobnym pancerzu, a ma też wiele innych :P, lata Erza z Fairy Tail, też jest na co
popatrzeć ;)

Myślisz że nie wiem XD Część uroku tej mangi to właśnie poznawanie nowych pancerzy Erzy (i patrzenie na to jak miodnie zapakowane są w nich jej krągłości :-3) Nie ma co Makarov ubił świetny biznes gdy przyjął ją do Gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 22:55, necron1501 napisał:

Dużo tych chapków już wyszło widzę :D

Dużo ?? Tylko 280, to wcale nie tak dużo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 22:58, Hubi_Koshi napisał:

> Dużo tych chapków już wyszło widzę :D
Dużo ?? Tylko 280, to wcale nie tak dużo :-)


:P Trzeba zacząć czytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MSN #280

Dnia 25.02.2010 o 22:16, Hubi_Koshi napisał:

Nie no może jej złagodnieje charakterek, w końcu tyle czasu była na głodzie bez swojej Sempai i teraz jak zbierze po tyłku to będzie się czuć zadowolona i już nie tak krwiożercza :-3

...
Pomysł odrzucony.
Jak spiknie się z Konoką to raczej jej się pogorszy niż polepszy :/
<kontynuuje ostrzenie pala>

Dnia 25.02.2010 o 22:16, Hubi_Koshi napisał:

No... dziewczyny zebrał, dał im edukację, dba o nie i w ogóle to wcale taki zły nie jest... ale demony faktycznie, ciężko o równiejszych gości w tym świecie.

To samo można powiedzieć niejednym ekstremiście. Opiekuje się dziećmi a jednocześnie (możliwe że nieświadomie ale zawsze) robi im wodę z mózgu...

Dnia 25.02.2010 o 22:16, Hubi_Koshi napisał:

Jak z takim potworem jak Rakan potrafił wygrać to ja się szczerze boje wyobrażać JAK on jest potężny.

Załatwił jedynego gościa którego Rakan się naprawdę bał... to chyba jasno pokazuje czym jest Nagi. Teraz wyobraź sobie Nagiego który wkroczył na Ciemną Stronę i szaleje na dopalaczu Magia Erebea...
Swoją drogą naprawdę padłbym ze śmiechu gdyby przy następnej akcji Nagi vs Eva to Eva odgrywała tą dobrą i usiłowała przeciągać na stronę dobra swego ukochanego XD

Dnia 25.02.2010 o 22:16, Hubi_Koshi napisał:

No, ale faktycznie Eva Ma jeszcze trochę pracy do wykonania, okazja by Negiego zdemoralizować wyślizgnęła się gdy zrobił Godel''a w jajo, ale jestem pewien że Eva to nadrobi :-3

Jak dotą Evie całkiem nieźle szło podczas wszystkich dyskusji o moralności które miała z Negim ku uciesze Chachazero ;)

Dnia 25.02.2010 o 22:16, Hubi_Koshi napisał:

No cóż Nanoha i Eva to dwie zupełnie różne kategorie, Nanohę kocha się za miły charakter i zdolności destrukcyjne Gundama

A właśnie, przeglądając folder ze stuffem ściągniętym z netu znalazłem ostatnio coś takiego:
http://img145.imageshack.us/img145/3118/planetbuster.jpg
Czy to jest coś autentycznego czy jedynie fajny fan-art? (całkiem możliwe że to Ty kiedyś to zapodałeś)

Dnia 25.02.2010 o 22:16, Hubi_Koshi napisał:

Eva z kolei... Eva jest zła, bardzo zła i Bardzo zdemoralizowana,

Z jej złem to różnie bywa. Natomiast jeśli idzie o deprawację... Jeśli kiedyś umrze i wyląduje w piekle to stawiam na to że najdalej po tygodniu demony i diabły będą leżały u jej stóp błagając o lekcje XD
...
<myśli nad tym co mogłoby ubić Evę>
Nie, pomysł z rządami w piekle odpada. Nie ma takiej siły która by zdołała ją wyeksmitować z tego świata.

Dnia 25.02.2010 o 22:16, Hubi_Koshi napisał:

Mhm gania po ulicach i świetnie sobie ze słońcem radzi więc chyba shinso... możliwe że jeszcze nie obudziły się w niej "pragnienia" wampirów.

...
Czy Ty odnosisz się tutaj do shinso z Tsukihime? OMG... Jak ja się cieszę że nie jestem z nią w jednym mieście... kraju... kontynencie... rzeczywistości. Tak, bardzo Bardzo się cieszę.

Dnia 25.02.2010 o 22:16, Hubi_Koshi napisał:

Haha czyż to nie było by badass gdyby w którejś z późniejszych mang/serii Suzuka wparowała i skopała kogoś Eva-style ??

Stylu Evy skopiować się nie da ale jeśli odstawi kiedyś dobre naśladownictwo to daj mi znać, chętnie lpoczytam XD

Dnia 25.02.2010 o 22:16, Hubi_Koshi napisał:

Obczaj jakie fajne kaski mają Negi i Asuna 0:25
http://www.youtube.com/watch?v=TpCgBqY4OCc

Tylko na kaski zwróciłeś tam uwagę? Starzejesz się drogi Hubi XD

Dnia 25.02.2010 o 22:16, Hubi_Koshi napisał:

Myślisz że nie wiem XD Część uroku tej mangi to właśnie poznawanie nowych pancerzy Erzy(i patrzenie na to jak miodnie zapakowane są w nich jej krągłości :-3) Nie ma co Makarov ubił świetny biznes gdy przyjął ją do Gildii.

Powinieneś się zatrudnić w Fairy Tail i przypominać o tym Makarovowi za każdym razem gdy uradowana Mira melduje mu że Erza i s-ka zburzyli kolejne miasto XD
BTW - fotka Evy z posta #170 do czegoś się odnosi czy to tylko random fanservice dla nowych w temacie? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 23:15, Karharot napisał:

MSN #280
...
Pomysł odrzucony.
Jak spiknie się z Konoką to raczej jej się pogorszy niż polepszy :/
<kontynuuje ostrzenie pala>

[wzdycha i kiwa głową] Fakt, jeśli te dwie by się dogadały to biedna Setsuna miała by potężnie przerąbane... Nom, albo przerąbane, albo wręcz przeciwnie... ale to już dyskusja przeznaczona do tematu o Hentajach.

Dnia 25.02.2010 o 23:15, Karharot napisał:

To samo można powiedzieć niejednym ekstremiście. Opiekuje się dziećmi a jednocześnie
(możliwe że nieświadomie ale zawsze) robi im wodę z mózgu...

Cóż że robi im nieświadomie pranie mózgu to pewne... w sumie było to chyba powiedziane ale całe zachowanie Fate''a to jego znęcanie się psychiczne jest niby nieświadome bo on nie rozumie ludzi i nie wie jak zareagują na niego, ma to w programie więc to robi samemu nie będąc tego świadomym.

Dnia 25.02.2010 o 23:15, Karharot napisał:

Załatwił jedynego gościa którego Rakan się naprawdę bał... to chyba jasno pokazuje czym
jest Nagi. Teraz wyobraź sobie Nagiego który wkroczył na Ciemną Stronę i szaleje na dopalaczu
Magia Erebea...

[chowa się pod biurko i trzęsie tak że całe biurko drży] CALL NANOHA CORPS, CALL NANOHA CORPS Jesteśmy zgubieni tak czy owak, a tak przynajmniej zobaczymy przed śmiercią ładne fajerwerki :-3

Dnia 25.02.2010 o 23:15, Karharot napisał:

Swoją drogą naprawdę padłbym ze śmiechu gdyby przy następnej akcji Nagi vs Eva to Eva
odgrywała tą dobrą i usiłowała przeciągać na stronę dobra swego ukochanego XD

[potrząsa głową przecząco] To se ne zdarzy panocku. Możemy liczyć co najwyżej na "Rządź razem ze mną ALBO GIŃ NAGI"... ewentualnie "Zostań moim seks-niewolnikiem" XD

Dnia 25.02.2010 o 23:15, Karharot napisał:

Jak dotą Evie całkiem nieźle szło podczas wszystkich dyskusji o moralności które miała
z Negim ku uciesze Chachazero ;)

Tyaaa i ty twierdzisz że to Fate pierze mózg swoim dziewczynom XD On przynajmniej nie próbuje ich przy tym pozabijać i nie cieszy się za każdym razem gdy dostają wciry. [wyobraża sobie "Inner Fate" obserwującego to co Rakan robił jego dziewczynom z środka swojej stoickiej powłoki... Inner Fate''a który gwiżdże i dopinguje Rakana... nie takie rzeczy się nie zdarzają...]

Dnia 25.02.2010 o 23:15, Karharot napisał:

A właśnie, przeglądając folder ze stuffem ściągniętym z netu znalazłem ostatnio coś takiego:
http://img145.imageshack.us/img145/3118/planetbuster.jpg
Czy to jest coś autentycznego czy jedynie fajny fan-art? (całkiem możliwe że to Ty kiedyś
to zapodałeś)

Pewnie zapodałem, wrzucałem jakieś obrazki z White Devil (Taki Tag Nanoha dostaje na Danbooru gdy... robi się poważna i gotowa do kopania tyłków) Ale nie Na Razie to tylko Fanart... na razie. W końcu nawet Cradle of the Saint King potrafiła chyba tylko dokonywać orbitalnego bombardowania a nie Niszczyć planetę jednym strzałem. W obrazkach kilka przykładów gdy ludzie uznali że White_Devil tag był odpowiedni :-)
http://img192.imageshack.us/img192/1046/whitedevil4.jpg
http://img37.imageshack.us/img37/304/whitedevil3.jpg
http://img198.imageshack.us/img198/3848/whitedevil5.jpg
http://img64.imageshack.us/img64/3644/whitedevil2.jpg
http://img693.imageshack.us/img693/9392/whitedevil6.jpg
http://img37.imageshack.us/img37/8620/whitedevil1.jpg

Dnia 25.02.2010 o 23:15, Karharot napisał:

Z jej złem to różnie bywa. Natomiast jeśli idzie o deprawację... Jeśli kiedyś umrze i
wyląduje w piekle to stawiam na to że najdalej po tygodniu demony i diabły będą leżały
u jej stóp błagając o lekcje XD

Mhm czyli Eva była by tym
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/LikeABadassOutOfHell
Tak Eva zdecydowanie pasowała by do opisu... szczególnie z punktu 4tego. Mhm a że demony w tym świecie to sympatyczni goście to Eva i tak pewnie nie miała by większych trudności z przejęciem władzy :-)

Dnia 25.02.2010 o 23:15, Karharot napisał:

<myśli nad tym co mogłoby ubić Evę>
Nie, pomysł z rządami w piekle odpada. Nie ma takiej siły która by zdołała ją wyeksmitować
z tego świata.

Aż mi się przypomina ta historia o Troll Slayerze z jednej serii książek z świata Warhammera, jakiś kronikarz wędrował z krasnoludem Zabójcą Trolli... potem olbrzymów, ogrów, smoków, demonów etc. Kronikarz wykazywał się iście Leminga godnym instynktem samozachowawczym. Jak sam twierdził
"The Gotrek And Felix novels, in particular, tell the story of Felix Jaeger, a young poet who finds himself honor bound to accompany a Slayer and record his heroic doom. Unfortunately for Felix, Gotrek Grunnisson just happens to be the most Bad Ass Dwarf, if not being, on the planet, having killed everything from incarnations of rage and blood to dragons the length of football fields. Even if anything could kill Gotrek, Felix has no illusions about the fact that it would kill him soon after. "
Innymi słowy, jeśli coś ZDOŁAŁO by zabić Evę to my zginęlibyśmy Soon After.

Dnia 25.02.2010 o 23:15, Karharot napisał:

Czy Ty odnosisz się tutaj do shinso z Tsukihime? OMG... Jak ja się cieszę że nie jestem
z nią w jednym mieście... kraju... kontynencie... rzeczywistości. Tak, bardzo Bardzo
się cieszę.

Mhm... no to dobrze zostawmy Shinso z Tsukihime... a tak w ogóle jakie są Shinso z Tsukihime ??

Dnia 25.02.2010 o 23:15, Karharot napisał:

Stylu Evy skopiować się nie da ale jeśli odstawi kiedyś dobre naśladownictwo to daj mi
znać, chętnie lpoczytam XD

Ja Wohl XD

Dnia 25.02.2010 o 23:15, Karharot napisał:

Tylko na kaski zwróciłeś tam uwagę? Starzejesz się drogi Hubi XD

Wieczór był, spać mi się chciało to tylko kaski zauważyłem, poza tym ja tego już w życiu TYLE widziałem, że mi nieco spowszedniało :-3

Dnia 25.02.2010 o 23:15, Karharot napisał:

Powinieneś się zatrudnić w Fairy Tail i przypominać o tym Makarovowi za każdym razem
gdy uradowana Mira melduje mu że Erza i s-ka zburzyli kolejne miasto XD

Taaa to Może wystarczyć żeby wyciągnąć go z depresji. Heh pamiętam jak na tym zebraniu Mistrzów Gildii dostał wiadomość że Gray Natsu i Erza sformowali team. Trafiło go to niczym głowica nuklearna z orbity XD

Dnia 25.02.2010 o 23:15, Karharot napisał:

BTW - fotka Evy z posta #170 do czegoś się odnosi czy to tylko random fanservice dla
nowych w temacie? XD

Powiedzmy że chciałem zmotywować Latniaka coby szybciej te strony przewracał :-3
Btw. nowy chapter Fairy Tail jest... Miooooodzio, a ta scena gdzie Scary Lucy i Lucy wyskoczyły z łaźni [jego serce Yuri-Fanboya staje w płomieniach] Tak... Wiele... MOŻLIWOŚCI XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MSN #280

Dnia 26.02.2010 o 10:12, Hubi_Koshi napisał:

ale to już dyskusja przeznaczona do tematu o Hentajach.

Ooo? Jest tu taki? XD

Dnia 26.02.2010 o 10:12, Hubi_Koshi napisał:

[chowa się pod biurko i trzęsie tak że całe biurko drży] CALL NANOHA CORPS, CALL NANOHA CORPS Jesteśmy zgubieni tak czy owak, a tak przynajmniej zobaczymy przed śmiercią ładne fajerwerki :-3

Ja odejść to od razu z całą planetą (albo i układem gwiezdnym) co nie?

Dnia 26.02.2010 o 10:12, Hubi_Koshi napisał:

[potrząsa głową przecząco] To se ne zdarzy panocku. Możemy liczyć co najwyżej na "Rządź razem ze mną ALBO GIŃ NAGI"... ewentualnie "Zostań moim seks-niewolnikiem" XD

Czy ja wiem czy się nie zdarzy? Eva cały czas utrzymuje że jest zła (nie wątpię zresztą że wierzy w to co mówi) jednak największe baty spuszcza właśnie innym złym podczas gdy do-gooderom wybacza a nawet pomaga "bo akurat tak jej w duszy gra"... Do tego w Nagim zakochała się zdaje się po tym jak ją uratował pomimo tego że była jego wrogiem... Relacja typu Sith Lord Sith Apprentice w którj cały czas musiałaby uważać na swoje plecy mogłaby jej nie przypaść do gustu.

Dnia 26.02.2010 o 10:12, Hubi_Koshi napisał:

Tyaaa i ty twierdzisz że to Fate pierze mózg swoim dziewczynom XD On przynajmniej nie próbuje ich przy tym pozabijać i nie cieszy się za każdym razem gdy dostają wciry. [wyobraża sobie "Inner Fate" obserwującego to co Rakan robił jego dziewczynom z środka swojej stoickiej powłoki... Inner Fate''a który gwiżdże i dopinguje Rakana... nie takie rzeczy się nie zdarzają...]

<zwija się na podłodze ze śmiechu>
Racja, racja. Evcia ma charakterek :) Pranie mózgu, okrucieństwo i sadyzm które wywołują zimny pot nawet u Rakana a do tego niejednokrotne molestowanie nieletniego (które nie podpada pod pedofilię tylko dlatego że Eva jest loli) XD Chyba jednak przyznać że pomimo tego iż Evangeline dopuszcza się tych wszystkich rzeczy to zawsze robi to z klasą i w niezrównanym stylu :)

Dnia 26.02.2010 o 10:12, Hubi_Koshi napisał:

W obrazkach kilka przykładów gdy ludzie uznali że White_Devil tag był odpowiedni :-)
http://img192.imageshack.us/img192/1046/whitedevil4.jpg

"Jak tylko poczujesz że jesteś gotowy mówić to śmiało mi wszystko wyznaj. Ach i nie krzycz za dużo, tylko sobie gardło zedrzesz i płuca wyplujesz" XD

Dnia 26.02.2010 o 10:12, Hubi_Koshi napisał:

To mi trochę przypomina niektóre pozy Arcueid...
http://img716.imageshack.us/img716/2705/bloodyredarcueidwarcuei.png
http://img211.imageshack.us/img211/6379/redarcueid.jpg
http://img99.imageshack.us/img99/7652/survival2byzemial99.jpg
http://img35.imageshack.us/img35/7918/tsukihimearcueidbrunest.jpg
http://img19.imageshack.us/img19/6347/tsukihimechapter8pictur.jpg
Tyle że White Princess była mimo wszystko bardziej przerażająca niż White Devil (co jest z tym dodawaniem "White" do tytułów destruktywnych badassek???). Jakby nie było Nanoha była jednak dobrą osobą o łagodnym sercu, o Warcueid nie zawsze (lub z reguły) dało się to powiedzieć...

Dnia 26.02.2010 o 10:12, Hubi_Koshi napisał:

To mi jakoś nie wygląda na Nanohę :(
Poza tym Erza miała lepszą metodę na zadawanie pytań (choć fakt że miała ona spore wady gdy do przesłuchania była tylko jedna osoba) XD

Dnia 26.02.2010 o 10:12, Hubi_Koshi napisał:

"Playing is over. Time to get serious"

Dnia 26.02.2010 o 10:12, Hubi_Koshi napisał:

IIIiiik!!!
<malutkim głosikiem>
Poddaję się... Wasza Wysokość akceptuje kapitulacje... prawda??

Dnia 26.02.2010 o 10:12, Hubi_Koshi napisał:

Coś takiego jest w jej oczach...
Przepraszam na chwilę, chyba muszę zmienić spodnie...

Dnia 26.02.2010 o 10:12, Hubi_Koshi napisał:

Mhm czyli Eva była by tym
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/LikeABadassOutOfHell
Tak Eva zdecydowanie pasowała by do opisu... szczególnie z punktu 4tego.

3 and 4 are the best XD Taka właśnie byłaby Eva gdyby kiedykolwiek umarła.
<myśli przez chwilę>
Zaraz... Czy ona przypadkiem już nie jest po części dead? Czy przypadkiem nie ma szans na to że uda się do piekła aby się (w przenośni) i innych (dosłownie) rozerwać?

Dnia 26.02.2010 o 10:12, Hubi_Koshi napisał:

Innymi słowy, jeśli coś ZDOŁAŁO by zabić Evę to my zginęlibyśmy Soon After.

Soon After? Nikt postronny nie dożyłby do końca ich wymiany zdań.
Poza tym podejrzewam że do Evy dałoby się potem powiedzieć to co samo co zostało powiedziane do Sheparda w ME2:
"They already killed you once and all they accomlished is pissing you off". Mając to na uwadze nie byłbym nieszczęśliwy z faktu że jestem martwy gdy Eva wróciłaby aby wyrównać rachunki...

Dnia 26.02.2010 o 10:12, Hubi_Koshi napisał:

Mhm... no to dobrze zostawmy Shinso z Tsukihime... a tak w ogóle jakie są Shinso z Tsukihime ??

Hmm. Jedyną którą znamy jest Arcueid (swego czasu na chwilkę trochę jej puściły hamulce i jak się opamiętała to była już jedyną wciąż żyjącą shinso). Skrótowa teoria jest taka - shinso to niezrównane badassy (taki jeden loser poderżnął kiedyś Arcueid gardło bronią zdolną zabić bogów, nie muszę chyba mówić że nie wyszło mu (i jedynej innej będącej w pobliżu osobie) na zdrowie...) które całe życie spędzają poświęcając 50+% swojej mocy kierując ją do wewnątrz aby powstrzymać żądzę picia krwi. W chwili w której nie mogą już tej żądzy powstrzymać całkowicie tracą samokontrolę i wszystkie ograniczniki po czym na full powerze zaczynają szaleć dążąc jedynie do wysysania krwi ze wszystkiego co napotkają... Takich upadłych shinso określano mianem Demon Lords i jedynym sposobem na ich powstrzymanie było skierowanie przeciwko nim kogoś kto nawet poświęcając większość swojej mocy na kontrolowanie siebie mógł ich zabić. Jak już pewnie zgadłeś tym katem była właśnie Arcueid...

Dnia 26.02.2010 o 10:12, Hubi_Koshi napisał:

Taaa to Może wystarczyć żeby wyciągnąć go z depresji. Heh pamiętam jak na tym zebraniu Mistrzów Gildii dostał wiadomość że Gray Natsu i Erza sformowali team. Trafiło go to niczym głowica nuklearna z orbity XD

Za dużo w nim pozostało zdrowego rozsądku i zdolności przewidywania XD

Dnia 26.02.2010 o 10:12, Hubi_Koshi napisał:

Btw. nowy chapter Fairy Tail jest... Miooooodzio, a ta scena gdzie Scary Lucy i Lucy wyskoczyły z łaźni

Ta scena przyciąga uwagę czytelnika prawda? XD

Dnia 26.02.2010 o 10:12, Hubi_Koshi napisał:

[jego serce Yuri-Fanboya staje w płomieniach] Tak... Wiele... MOŻLIWOŚCI XD

Nie tylko Twoje serce tak zareagowało XD Ten Natsu jest gejem czy jak że jedyne co mu przyszło do głowy to "Don''t take a bath with yourself" (choć trzeba przyznać że tekst wymiata i momentalnie przystopował obydwie Lucy XD) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować