Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Apple iPhone 3GS zapowiedziany

16 postów w tym temacie

"Już 17 czerwca wszyscy posiadacze iPhone''a 3G będą mogli zaktualizować go do nowszej i szybszej wersji, którą jest 3GS. Właściciele iPoda touch otrzymają nowe wydanie w cenie niespełna 10 dolarów."

Czemu dalej nic nie pisze na temat tej aktualizacji? Będzie ona software''owa czy wymiana na nowy sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 14:45, Yoruaaw napisał:

iPhone 3G doczeka się obniżki cenowej i będzie kosztował 99 dolarów. "

Oby i w polsce


Jak już to w Polsce :P a poza tym nie zazdrość im tak, bo te 99 dolarów to cena przy umowie z AT&T na 2 lata, o ile mi wiadomo iPhone w ogóle nie jest w Stanach dostępny w wolnej sprzedaży, bez umowy.

Dnia 09.06.2009 o 14:45, Yoruaaw napisał:

Już 17 czerwca wszyscy posiadacze iPhone''a 3G będą mogli zaktualizować go do nowszej i szybszej wersji, którą > jest 3GS. Właściciele iPoda touch otrzymają nowe wydanie w cenie niespełna 10 dolarów.


A to nie wiem kto pisał... Tyle błędów, że aż trudno sprostować w jednym zdaniu.
17 czerwca ukaże się OS 3.0, a więc nowa wersja OPROGRAMOWANIA dla iPhone''a i iPod''a Touch. Rzeczywiście upgrade dla użytkowników iPhone''a 3G będzie darmowy, natomiast posiadacze iPod''a będą zmuszeni zapłacić 10$.
Niemniej jednak należy pamiętać, że oprogramowanie to w żadnym wypadku nie spowoduje aktualizacji iPhone''a do wersji 3G S, a tylko sprawi, że będziemy mieć iPhone''a 3G z oprogramowaniem 3.0. Wynika to z faktu, że iPhone 3G S to zupełnie nowy model iPhone''a, który również został zaprezentowany wczoraj na WWDC. Będzie miał m.in. szybszy procesor, więcej pamięci RAM, kamerę 3MPX z autofocusem, oraz opcjonalnie 32GB pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 16:06, RaukoMP_MODED napisał:

lachu1 - prawie dobrze.

Po wgraniu OS3.0 wersja 3G zyska część funkcjonalności z 3GS, ale napewno nie dojdą MMSy
;)


Niby dlaczego "prawie dobrze"? Ja w swojej wypowiedzi błędów nie zauważyłem, a to że wersja 3G z OS3.0 uzyska część funkcjonalności 3GS jest oczywiste, bo będzie on miał ten sam system. A MMSy oczywiście będą w 3G, a tym bardziej w 3GS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Właściciele iPoda touch otrzymają nowe wydanie w cenie niespełna 10 dolarów"
Tzn. że co? Aktualizacja softu będzie płatna czy nowy model iPoda będzie kosztował $10? Jak to opcja nr 2 to się lekko wkurzę, bo miesiąc temu wydałem ponad 200 funtów na Toucha :/
edit: Ok, przeczytałem wszystkie komentarze :P Ale jak to się ma do iPoda? Nowy soft sprawi tylko, że ipod będzie szybciej działał? I za to mam płacić 10 dolców? Pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale to jest totalnie bez sensu ;)

Marketing bez dwóch zdań..

Aktualnie jestem posiadaczem iPhona 3G.. który po tak zwanym skrakowaniu posiada :

KAMERE VIDEO - nagrywanie bez ograniczeń czasowych , 25fps rozdz mniejsza koło 640 i audio troszkę takie w kit.. co do aparatu nie narzekam bo jest masa programów dzięki którym poprawimy ją gdy coś nie będzie nam pasowało w 2 min. Dzięki innym programom możemy użyć iphona jako kamery internetowej więc kupowanie iPhona dla kamery to pomyłka totalna.

MMSy

Bluetooth

kopiuj wklej..

KOMPAS - ? dodatkowy program więc znowu porażka...

ZARZĄDZANIE GŁOSEM - znowu dzięki kolejnemu programowi możemy nagrywać i przypisywać głosy do różnych aplikacji więc wtopa.

Troszkę lepszy procesor z ramem... grałem we wszystkie możliwe gry na moim iphonie.. i każda chodzi fajnie czasem tylko termiantor salvation się przycinał. Ale to wszystko zależy od ustawień iphona.. znajomy grał u siebie w TS i strasznie mu chodzi.

Więc zastanówmy się czy warto kupować iphona 3gs który oferuje wszystko to co można zdobyć bez problemu na iphona 3g (oczywiście poza niby lepszym procesorem i kamerą pseudo 3mpx)

Iphone 3g to nieograniczony rozwój , powstaje na nim masa programów.. co 3 dni wychodzi coś nowego..
co takiego posiada?... winrara..komunikatory..kalibracje do szybszego działania..można grać na nim w Q3 30fps..przez sieć!.. translatory..emulatory..różnego rodzaju ala photoshopy.. program dzięki któremu przystawiamy telefon do radia i ściąga nam tą piosenkę uwierzycie? ja nie wierzyłem do czasu aż go uruchomiłem.

Iphone 3g to rzecz która zastępuje nam komputer , urządzenie multimedialne bez ograniczeń ( no chodzi o gry:D to są jakieś , ale sims 3 super chodzą) nie będe się rozpisywał za dużo.. bo można pisać do rana o super programach;) jakie na niego są a ludzie o nich nie wiedzą.

IPHONE 3GS jest dla osób które jeszcze nie maja iphona.. mam nadzieje że nie będziecie naiwni i zamienicie iphona 3g na 3gs.. i jeszcze będziecie bulić.. bo to pomyłka..


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha zapomniałem ... jedyna rzecz jaka mnie irytuje to World Of Warcraft który powstaje na iphona od dłuższego czasu i który już miał wyjść ale z tego pomysłu zrezygnowano czemu?... ponieważ posiada on ~15 fps.. czasem 5.. iphona nie wyrabia.. może dlatego wypuszczają nowego aby wydać w końcu wowa..? aby miał te 25fps stałe..

ps. Oglądałem gameplay bety , wow jest robiony przez znaną fimrę developerską więc to jest prawda nie ściema jak inne filmiki w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 18:22, myth555 napisał:

Ciach
program dzięki któremu przystawiamy telefon do radia i ściąga nam tą piosenkę uwierzycie?
ja nie wierzyłem do czasu aż go uruchomiłem.

plach

IPHONE 3GS jest dla osób które jeszcze nie maja iphona.. mam nadzieje że nie będziecie
naiwni i zamienicie iphona 3g na 3gs.. i jeszcze będziecie bulić.. bo to pomyłka..


Można wiedzieć jak się nazywa ten program?:P Z tym niżej się zgadzam posiadacze Iphone 3G nie maja po co się przesiadać na 3GS. Ci co nie mają Iphone(Tak jak ja) powinni się nim zainteresować.;]


Ale ważne pytanie. Czy Iphone 3GS będzie miał radio FM? Bo były plotki ,że będzie miał.


Edit: Co do WoWa to jest możliwość przy wykorzystaniu kompa sterować postacią WoWie za pomocą Iphone. Nie o to ci chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 18:22, myth555 napisał:

KAMERE VIDEO (...)

Kamera nagrywa słabo, w niskiej rozdziałce, mało FPSów (mniej niż 25)

Dnia 09.06.2009 o 18:22, myth555 napisał:

Bluetooth

Który działa słabo

Dnia 09.06.2009 o 18:22, myth555 napisał:

kopiuj wklej..

Ograniczone funkcjonalnością. W 3.0 będzie normalne kopiuj/wklej

Dnia 09.06.2009 o 18:22, myth555 napisał:

KOMPAS - ? dodatkowy program więc znowu porażka...

A nie przyszło Ci do głowy, że taki kompas usprawni nawigację GPS.

Dnia 09.06.2009 o 18:22, myth555 napisał:

Troszkę lepszy procesor z ramem... grałem we wszystkie możliwe gry na moim iphonie..
i każda chodzi fajnie czasem tylko termiantor salvation się przycinał. Ale to wszystko
zależy od ustawień iphona.. znajomy grał u siebie w TS i strasznie mu chodzi.

Na lepszym sprzęcie będzie można robić lepsze technicznie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować