• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 12.10.2005 o 17:58, Soleila napisał:

> do cholery czy ktoś odpowiada na @ pisane do BOK-u , piszę od piątku 7 pazdziernika , w sumie wysłałem do nich już
6 wiadomości
> , a oni nic zero odpowiedzi , totalna olewka :[ , dalej nie dostałem gry którą zamówiłem 6 pazdziernika
, niby przesyłka
> została zrealizowana dnia 7 pazdziernika (kurierem) , czy ktoś coś tu wie , czy mamy doczynienia
z czeskim filmem :D


Witam ;)

Przykro mi, ale ani w piątek, ani w sobotę, ani też w niedzielę nie przyszedł od Ciebie
do mnie żaden mail.
Owszem- jest ich kilka, jednak wszystkie z dwóch ostatnich dni. Na każdy list od Was staram się odpowiedzieć
jak najszybciej, natomiast proszę- pamiętajcie, że to wymaga czasu. Masowe wysyłanie maili na pewno nie przyspieszy sprawy
:)


prozac1: sprawdź za 20 min swoją skrzynkę ;)

Pozdrowienia,


Justyna


Witam.Wiadomości do BOK-u wysyłałem od piątku ,a że dostaliście tylko dwie to nie moja winna , przed chwilką odebrałem wiadomość , dzięki za realizacje zamówinia , mam nadzieje że następne zamówienia będą realizowane i wysyłane w ciągu max. 48 godzin.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2005 o 18:22, prozac1 napisał:

Witam.Wiadomości do BOK-u wysyłałem
od piątku ,a że dostaliście tylko dwie to nie moja winna , przed chwilką odebrałem wiadomość , dzięki za realizacje zamówinia
, mam nadzieje że następne zamówienia będą realizowane i wysyłane w ciągu max. 48 godzin.Pozdrawiam :)


a slales im zwyklego maila czy skorzystalez z linka w dziale pomocy/mailu z zamowieniem i wypelniles formularz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2005 o 18:31, D2T napisał:

> Witam.Wiadomości do BOK-u wysyłałem
> od piątku ,a że dostaliście tylko dwie to nie moja winna , przed chwilką
odebrałem wiadomość , dzięki za realizacje zamówinia
> , mam nadzieje że następne zamówienia będą realizowane i wysyłane
w ciągu max. 48 godzin.Pozdrawiam :)

a slales im zwyklego maila czy skorzystalez z linka w dziale pomocy/mailu z zamowieniem
i wypelniles formularz?


za każdym razem korzystałem z formularza z mojego konta , z tym że potwierdzenia wysłania tekiego formularza dopiero zaczeło działać w poniedziałek po południu więc prawdopodobne że te formularze co zostały wysłane przed poniedziałkiem tak na prawde nie zostały wysłane z powodów technicznych :) , teraz jak wysyłam zawsze jest zaraz potwierdzenie na @ na skrzynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2005 o 18:50, prozac1 napisał:

że te formularze co zostały wysłane przed poniedziałkiem tak na prawde nie zostały wysłane z powodów technicznych :)


awruk(C)(R)(TM) O_o

;]

no nic, pozbieram ręcznie co powysyłałem i wyślę to ponownie... kurde... ŻADEN sklep internetowy nie miał takich problemów, TYLKO CDP... O_o i tłumaczenie "że to pierwsze dni" to żadne tłumaczenie!

wystarczyło nieco to przetestować ;P nie wiem co ci betatesterzy robili...(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2005 o 19:01, stalker14 napisał:

A mi się dzisiaj pojawiło w panelu "Moje zamówienia" Status: wysłano :-) Ciekawe czy jutro do mnei przyjdzie SWAT4. Jak
nie to zrobie kolejną awanture :-)


Nom to czy przyjdzie jutro to juz nie zalezy od CDP tylko od poczty chyba ze tego nie wyslali dzisiaj. Nom ja tez musialem sie troche powkurzac i popisac na forum. Zeby wkoncu byl jakis odezw. I wkoncu odpisali, ale to chyba nie tak ma wygladac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

DOŚĆ!

CDP nie potrafi stanąć na wysokości zadania!

(a) nie dostałem od piątku odpowiedzi na moje maile, a wysłałem kilka
(b) nie dostałem wyjaśnienia w związku z zaistniałą sytuacją - tłumaczenie "że to pierwsze dni" nie jest wyjaśnieniem
(c) moje zamówienie zostało usunięte/anulowane, dlaczego!?!
(d) mam 0.0wPLN na koncie, fajno, dziękuję:) nie będzie mnie korciło żeby je wydać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wszystko pieknie, chcialbym tylko zeby ten slynny "super szybki" ftp dzialal jak zapowiadano
poki co filmiki wole sciagac z fileplanet (200k/sec zamiast 20) a patch do wow''a leci szybciej z torrenta niz od was (a na fileplanet jest narazie tylko USver.) :/
zrobcie cos z tym prosze - wystarczy wystawic mocna maszyne z dostepem do GIXa (czy jak to sie teraz zwie) i uszczesliwicie wielu (a na pewno userow z chello/acn/netia/dialog, nie wiem jak neo)

pozdrawiam i powodzenia
/ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2005 o 19:08, KHRoN napisał:

DOŚĆ!

CDP nie potrafi stanąć na wysokości zadania!

(a) nie dostałem od piątku odpowiedzi na moje maile, a wysłałem
kilka


Spamowanie nic nie wniesie. Postaw się w sytuacji, że otwiersz swoją skrzynkę pocztową i widzisz 1000 nowych listów, każdy z pretensjami, a na każdy musisz udzielić wyczerpującej odpowiedzi.

Dnia 12.10.2005 o 19:08, KHRoN napisał:

(b) nie dostałem wyjaśnienia w związku z zaistniałą sytuacją - tłumaczenie "że to pierwsze dni" nie jest wyjaśnieniem


A właśnie, że jest wyjaśnieniem. Ile razy Ty byłeś stawiany w nowej sytuacji i trochę nie swojo się czułeś?

Dnia 12.10.2005 o 19:08, KHRoN napisał:

(c)
moje zamówienie zostało usunięte/anulowane, dlaczego!?!


Bo być może towar się skończył?

Dnia 12.10.2005 o 19:08, KHRoN napisał:

(d) mam 0.0wPLN na koncie, fajno, dziękuję:) nie będzie mnie korciło
żeby je wydać;)


A to już Twój problem, a nie CDP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ło... advocat się znalazł ;]

Dnia 12.10.2005 o 19:47, Ciechan napisał:

Spamowanie nic nie wniesie.


wniesie, bo innej drogi nie ma... a cała sytuacja jest conajmniej śmieszna ;)

Dnia 12.10.2005 o 19:47, Ciechan napisał:

Postaw się w sytuacji, że otwiersz swoją skrzynkę pocztową
i widzisz 1000 nowych listów, każdy z pretensjami, a na każdy musisz udzielić wyczerpującej odpowiedzi.


jakbym zakładał sklep internetowy to (a) zrobiłbym wszystko żeby do tego nie dopuścić (b) jednak uszanował fakt że ktoś się pofatygował i napisał... i ODPISAŁ...

Dnia 12.10.2005 o 19:47, Ciechan napisał:

A właśnie, że jest wyjaśnieniem. Ile razy Ty byłeś stawiany w nowej sytuacji i trochę nie swojo się czułeś?


? nie licząc "sytuacji przypadkowych" staram się "nie znajdywać siebie nagle" w sytuacji w której czuję się nieswojo ;]
... twierdzisz tedy że dla CDP jest to zupełnie nowa sytuacja i oni są po prostu nieprzygotowani? ;]

Dnia 12.10.2005 o 19:47, Ciechan napisał:

Bo być może towar się skończył?


nie gadaj :) więc dlaczego ZAMÓWIŁEM KIEDY JESZCZE BYŁ...? i ponoć (słowa Destra) "mamy zaklepany towar który zamówiliśmy"?

Dnia 12.10.2005 o 19:47, Ciechan napisał:

A to już Twój problem, a nie CDP :P


wiesz... może lepiej się nie wypowiadaj, bo to co mówisz NIC nie wnosi do dyskusji i jeszcze... rozśmiesza mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

kNOT już coś takiego zgłaszał, ale on miał chyba nie do tego stopnia zakręcony przypadek

audiotele: na której stronie jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

BUG
no a to to juz wogole bylo cudo przed chwila...

nie mozecie zmian testowac jakos tak niezauwazalnie??
tego typu bledy widzialem juz dzisiaj ze cztery razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować