• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 12.10.2005 o 19:01, stalker14 napisał:

A mi się dzisiaj pojawiło w panelu "Moje zamówienia" Status: wysłano :-) Ciekawe czy jutro do mnei przyjdzie SWAT4. Jak
nie to zrobie kolejną awanture :-)

Obawiam się że nia masz powodów do radości.:-/( Pomijam moje jedno usunięte zamówienie i pomimo trzech maili ani jednej odpowiedzi - a podobno trzeba natychmiast kontaktować się). J Moja kolejna przesylka zostala wyslana wczoraj i to jako kurierska przesyłka - realizacja następnego dnia po wyslaniu... więc powinienem ją otzrymac dziś. I co? Ani śladu.. nigdy więcej kurierskich> Nie ma sensu:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam,

Nie chcialbym sie wymadrzac, bo to moj pierwszy post, ale chyba przesadziliscie z pr0fesjionalizmem jesli chodzi o wykonanie strony. Caly projekt sprawia wrazenie przemyslanego (i to zarowno pod wzgledem projektu od strony technicznej jak i z czysto psychologicznej strony) jednak wykonanie jest mocno niekompatybilne z przegladarkami (cale szczescie, ze uzywam 2''ch bo na Operze forum dziala tragicznie) i troche wyglada na "przekombinowane". Tak, jakby ktos na sile chcial stworzyc bardzo profesionalny skrypt.

Czasami proste rozwiazania sprawdzaja sie najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

PROBLEM Z RECENZJAMI

po pierwsze to by sie troche wiecej niz 1000 znakow na recenzje przydalo. 1k znakow to strasznie malo.

po drugie cos ten skrypt dziwnie liczy znaki - napisalem recenzje ktora miala 999 znakow, a ten nie pozwolil mi jej wyslac. dopiero jak zmazalem chyba z 8 znakow to mi lyknal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam problem z zamówieniem. Status był wysłane przez kilka dni a potem nagle zmienił się na nie wsyłane plus komunikat, żeby skontaktować się z działem obsługi klienta, bo wystąpiły błędy. Skontaktowałem się 2 dni temu. Nie ma odpowiedzi. Co jest ? Działa to w końcu czy nie działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2005 o 23:09, Pablo_bel napisał:

> A mi się dzisiaj pojawiło w panelu "Moje zamówienia" Status: wysłano :-) Ciekawe czy jutro do mnei przyjdzie SWAT4.
Jak
> nie to zrobie kolejną awanture :-)
Obawiam się że nia masz powodów do radości.:-/( Pomijam moje jedno usunięte
zamówienie i pomimo trzech maili ani jednej odpowiedzi - a podobno trzeba natychmiast kontaktować się). J Moja kolejna przesylka
zostala wyslana wczoraj i to jako kurierska przesyłka - realizacja następnego dnia po wyslaniu... więc powinienem ją otzrymac
dziś. I co? Ani śladu.. nigdy więcej kurierskich> Nie ma sensu:-/



Tylko, że ja już dzwoniłem do Działu Obsługi Klienta i zrobiłem im awanturę. I powiedzieli ze paczka juz wyslana i dzisiaj powinna przyjsc. Jak nie ma to ******** znowu dostaną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pisze drugi post pod rząd bo nei ma edycji. Coś mi się przypomniało. Jak wczoraj dzwoniłem do nich to sięwykręcali że to wina firmy MASTERLINK, że są jakieś problemy z kurierami :/ Niech już na innych lepiej winy nie zganiają. BO ja doskonale wiem ze to ich i tylko ich wina. Dziękuję za wysłuchanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.10.2005 o 00:22, ShooleR napisał:

jednak wykonanie jest mocno niekompatybilne z przegladarkami (cale szczescie, ze
uzywam 2''''ch bo na Operze forum dziala tragicznie)


1) czy używasz najnowszej opery? jesli nie - proszę zaktualizuj. Nowe wersje przeglądarek tworzone są m.in. po to, aby wyeliminować błędy z działaniem starszych wersji. Jeśli mimo posiadania najnowszej wersji browsera występują błędy, proszę o załączenie screena w tymże temacie.
2) analogicznie dla pozostałych przeglądarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.10.2005 o 00:46, penny napisał:

po pierwsze to by sie troche wiecej niz 1000 znakow na recenzje przydalo. 1k znakow to strasznie
malo.

znakomita większość nadesłanych recenzji (spokojnie 24 na 25) to jedno, dwa zdania max. Oczywiście jeśli więcej osób będzie za zwiekszeniem limitu to nic nie stoi na przeszkodzie aby go podnieść np do 2000 znaków. Trzeba jednak pamiętać, że chodzi tu o krótkie i treściwe recenzje (po kilka-kilkanaście zdań), które mogą pomóc innym osobom dowiedzieć się więcej o grze oraz tego co sądzą o niej inni. Nie twierdzę oczywiście, że 2-stronicowa recenzja tego nie zrobi, jednak jeśli takich recenzji bykloby np 50, to nie wiem czy wiele osób chciałoby się przez taką "książkę" ;) przebić.
Ale jak mówię, sprawa do rozważenia, zależnie od Waszych opinii. Na pewno nie mówimy "nie" :)

PS: Tego typu propozycje i opinie a ich temat proszę umieszczać w sąsiednim wątku - tym z propozycjami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Znalazłem kolejny błąd (chyba błąd). Po wejściu na kolejny stopień (Przodownik), stopień w poprzednich postach się nie zmienia. Widać nowy tylko w nowych postach. Nie wiem czy tak miało być czy nie. Ale wolałem napisać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja chciałem poinformować o tym, iż mimo upływu 48h nie dostałem odp. na maila dotycząvego mojego zamówienia mimo że potwierdzenie do mnie doszło. Wiem, że tego typu posty nie powinny być tu umieszczane, ale jeśli widzę że to pomaga, to wybaczcie ale chętnie pomogę sobie i mojemu zamówieniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2005 o 19:59, KHRoN napisał:

wiesz... może lepiej się nie wypowiadaj, bo to co mówisz NIC nie wnosi do dyskusji


Akurat w tym wypadku, to Ty napisałeś spamerskiego posta, na którego nikt inny nie zwrócił uwagi :)

Dnia 12.10.2005 o 19:59, KHRoN napisał:

i jeszcze... rozśmiesza mnie:)


Miło mi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.10.2005 o 16:32, Hoplita napisał:

A czy jeżeli kupię od kogoś jakąś używkę i ją zarejestruje to dostaje trochę wPLN''''ów?

Za "używkę" już nie. To już bylo wyjasniane wczesniej, poczytaj. Tylko za pierwszą rejestrację sąwPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować