• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ten błąd chyba tyczy się bardziej techniki
http://www.gram.pl/gra.asp?id=69 - pisze średnia z 15 recenzji,a recenzji jest tylko 7 (w sklepie gram.pl ilość recek identyfikowana jest poprawnie)
Sam ten napis "Przeczytaj inne recenzje" powinien być moim zdaniem zmieniony na "przeczytaj recenzje", gdyż brzmi to co najmniej dziwnie - nie widząc żadnej recenzji możemy oglądać inne recenzje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Teraz zauważyłem jeszcze, że jeśli wybierzemy wersję z nowej ekstraklasyki, to średnia jest z 7 recenzji, ale jest już inna.
Ten mechanizm jest trochę dziwny.
Wygląda na to, że przy Złotej Edycji nie pokazuje się 8 recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kolejna uwaga (sorry, że tak pod rząd, ale każdy zauważony brak piszę natychmiast).
Nie ma możliwości przeczytania recki gry, do której nie napisano 3 recenzji - na sklepie jest to możliwe, ale na karcie produktu nie. Dlaczego? To, że do średniej potrzebne są 3, rozumiem, ale pojawiać powinny się i bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.10.2005 o 18:18, Vel Grozny napisał:

Ten błąd chyba tyczy się bardziej techniki
http://www.gram.pl/gra.asp?id=69 - pisze średnia z 15 recenzji,a recenzji jest
tylko 7

wynika to z tego, że produkt ten (Elder Scrolls III - Złota Edycja) składa się z trzech gier: morrowina, tribunala i bloodmoona. Ponieważ recenzje dodawane są do gier a nie do produktów, dlatego w tym wypadku wyświetlana (oraz wyliczana) jest średnia z recenzji dodanych do wszystkich trzech gier tegoż pakietu.

Opcja "przeczytaj inne recenzje" pokazuje na razie recenzje tylko do jednej z gier, nie do wszystkich trzech. Zostanie to naprawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ponowie swoj problem, bo nikt mi nie odpowiedzial:

Zarejestrowalem sobie Spellforce: Zakon Switu, a mimo to nie dostalem wogole wPLN [moje konto powiekszylo sie o: 0 wPLN]. Dlaczego tak jest? Jest jakas zasada, wg ktorej wPLN daja tylko gry powyzej jakiegos pulapu cenowego?

dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.10.2005 o 08:59, RealCalypso napisał:

Ponowie swoj problem, bo nikt mi nie odpowiedzial:

Zarejestrowalem sobie Spellforce: Zakon Switu, a mimo to nie dostalem
wogole wPLN [moje konto powiekszylo sie o: 0 wPLN]. Dlaczego tak jest? Jest jakas zasada, wg ktorej wPLN daja tylko gry
powyzej jakiegos pulapu cenowego?

dzieki z gory


Wg mnie wynika to z tego, że Spellforce było za 20zł w gazecie Extracośtam :P mam go zresztą z tej samej gazety ;). Więc trudno by nam jeszcze za to wPLN dali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.10.2005 o 21:26, upiordliwy napisał:

Czy zostanę poratowany przez CDP i dowiem się jak poradzić sobie ten problem z nieodświeżającym się
okienkiem opowiedzi na posta?

---> A jaką masz wersję tego AB ? Ja miałem wczoraj wersję 10.1 build 29 i było ok, dziś zmieniłem na 10.1 build 30 i mam teraz tak samo jak Ty tzn okienko zmienia się na szare i nie znika. Może zainstaluj poprzednią wersję powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przepraszam za dwa posty pod rząd, ale...
upiordliwy -> u mnie wystarczyło zainstalować wcześniejszą wersję Avanta tj. 10.1 build 29 i już jest wszystko ok, okienko znika. Jeśli nie masz tej wersji na kompie, to nie ściągniesz jej chyba - jak chcesz wyślij mi maila na lifar@wp.pl to odeślę Ci maila z dobrą wersją programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.10.2005 o 08:59, RealCalypso napisał:

Zarejestrowalem sobie Spellforce: Zakon Switu, a mimo to nie dostalem
wogole wPLN [moje konto powiekszylo sie o: 0 wPLN]. Dlaczego tak jest?

Gra Spellforce którą posiadasz była już wcześniej, jeszcze we wrześniu na cdprojekt.info, zarejestrowana na innym koncie (także ze słowem Real w nazwie - być może Twoje poprzednie). Przy przenoszeniu kont na gram.pl, konto na którym była wtedy gra otrzymało Wirtualne Pieniądze za tę grę. NatomiastTy, w ostatnią niedzielę o godzinie 21:44 przerejestrowałeś ja na nowo-założone konto RealCalypso. Ponieważ za przeniesienie rejestracji NIE SĄ przyznawane Wirtualne Pieniądze (zostają na koncie pierwszego właściciela), dlatego ich nie otrzymałeś.

Teraz:
1) jeśli miałeś na cdpinfo konto z nazwą zaczynającą się od Real (mail także @gmail.com jak Twój) to zaloguj się na tamte konto. Wirtualne Pieniądze są na nim i czekają na Ciebie.
2) jeśli kupiłeś grę od kogoś, to niestety za przerejestrowanie jej nie otrzymasz wPLN, zgodnie z tym co napisałem powyżej.

W razie problemów (np. brak dostępu do starego konta), skontaktuj się proszę bezpośrednio z Działem Obsługi Klienta ( http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp) i napisz dokładnie na czym polega problem; podaj też koniecznie klucz gry. Na forum takiego tematu bardziej już nie rozwiążemy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.10.2005 o 11:20, LifaR napisał:

Przepraszam za dwa posty pod rząd, ale...
upiordliwy -> u mnie wystarczyło zainstalować wcześniejszą wersję Avanta tj.
10.1 build 29 i już jest wszystko ok, okienko znika. Jeśli nie masz tej wersji na kompie, to nie ściągniesz jej chyba -
jak chcesz wyślij mi maila na lifar@wp.pl to odeślę Ci maila z dobrą wersją programu.



LifaR---> No przypomniało mi się , że instalowałem nowy build - a tak apropos to co on nowego wnosi oprócz tego błędnego odświeżania. Mógłbyś mi wysłać maila z programem na upiordliwy@wp.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kolejny błąd. Nie zamknął mi się tag pogrubienia w poście. Gdy dodałem następnego, żeby przeprosić za to, to go też pogrubiło, nawet nicka i stopień wyboldowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Podczas pisania posta, jeśli dodamy obrazek, z góry okienka znika tytuł wątku do którego piszemy - jest sam cudzysłów.
Jeśli dodajemy obrazek, w którego nazwie są litery niepolskie - u mnie akurat "ś", to po dodaniu pojawiają się pod nim krzaczki. Podejrzewam, że to ten sam błąd, co przy recenzjach, o którym wspominałem - może warto dodać jakiś skrypt, który w zależności od systemu, z którego korzystamy, konwertuje lub nie, tekst na ISO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No rzeczywiscie, przelogowalem sie na stare konto [nie myslalem ze jeszcze istnieje ;)] i moim oczom ukazala sie liczba 20 wPLN, z czego jestem niezmiernie zadowolony :) Dziekuje serdecznie za pomoc panie Destro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować