• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

dwa błędy, jeden poważny

zarejestrowałem DS2 i aby tak zobaczyć (bo mi się płytki DS2 porysowały, bo latały w pudełku)
kliknąłem w WYMIEŃ ... otóż pierwszy błąd: na górze pojawia się ikonka użytkownika (taki czarny ludzik na białym tle) a obok, cybha zamiast mojego nicka: DISTRO .. co to ma być?

po drugie, ważniejsze: przy potwierdzaniu że "Zapoznałem się z zasadami realizacji Dożywotniej Gwarancji oraz je akceptuję" jest zły link: http://www.gram.pl/ooo ... co to za "ooo" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem. w rozwiązywaniu problemów w grze diablo 2 jest niedokończone zdanie, które uniemożliwia mi rozwiązanie tegoż beznadziejnego problemu. Chodzi tu o tryb zgodności z windowsami. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.10.2005 o 23:26, Modest-Vermin napisał:

Wogóle dziwnie to zrobiliście bo status "Obywatel" kojarzy mi się z większym szacunkiem, respektem niż "Robotnik".


Ale Obywatel nie wiadomo co robi. A tacy robotnicy to przecież podstawa funkcjonowania państwa. Ktoś przecież musi wykonywać te ciężkie i najgorsze zawody. Zresztą patrząc ogólnie to Obywatel to tylko obywatel, a Robotnik to już osoba pracująca. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.10.2005 o 23:26, Modest-Vermin napisał:

Wogóle dziwnie to zrobiliście bo status "Obywatel" kojarzy mi się z większym szacunkiem, respektem niż "Robotnik".


---> Zapraszam do wątku Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy na forum (reklama, a co :))
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=87


Ale do rzeczy :) BŁĄD:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=89&pid=24

"ftp" w słowie softpedia psuje link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hej! Destro!
Co siędzieje - forum ani newsy (dokłasdnie po kliknięciu "więcej...") nie działają - pokazuje się The page cannot be found - i tak cały dzień jakieś lagi są :-S
To prace moderacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja od 11 nie mogłem się wogóle połączyć z serverm, a wchodzą na CDP.info napotykałem co chwile informacje typu: sprubój za kilka minut. Czyżby jakieś zmiany... może wizytówki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.10.2005 o 17:50, Monte Christo napisał:

Hej! Destro!
Co siędzieje - forum ani newsy (dokłasdnie po kliknięciu "więcej...") nie działają - pokazuje się The
page cannot be found
- i tak cały dzień jakieś lagi są :-S
To prace moderacyjne?


niestety mieliśmy pewne sprzętowe zawirowania z jednym z serwerów. W tym momencie wszystko jest już OK i mam nadzieję, że tak pozostanie :). Wszystkich którzy natrafili na problemy z korzystaniem z serwisu gram.pl w ciągu ostatnich kilku godzin oraz zeszłej nocy bardzo przepraszam za te utrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gdy news nie ma jeszcze komentarzy nie można go dodać z poziomu forum. Mam na myśli to, że pierwszy komentarz zawsze musi być dodany z ''dodaj komentarz'' a nie z ''dodaj post''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.10.2005 o 21:47, robs1 napisał:

witam ,nie moge uruchomic colina 04 tzn Gra zawiesza się przed startem do odcinka, gdy kamera otacza samochód.proszeo pomoc


może lepiej zajrzejć tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.10.2005 o 21:57, robs1 napisał:

patrzylem (moze za slabo)nic nie znalazlem


na pewno za słabo

na środku strony ( http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=25)
po prawej jest tekst:Zgłoś problem do pracownika działu pomocy technicznej
Nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu? Pozwól nam się tym zająć. Napisz, i pomoc zostanie ci udzielona (powinna).
zakończenie dyskusji nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować