• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 15.10.2005 o 23:04, lukassssssss napisał:

Może te pytanie się wydć banalne ale oświecie mnie: gdzie na nowym forum są zaznaczone odopowiedzi na moje posty. Szukałem,
szukałem i nie znalazłem.



Przy nazwie tamatu jest taki dymek z wykrzyknikiem

Teraz przydałby się chociażby filtr, pozwalający pokazywać tylko posty z odpowiedziami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

kupilem gre half-life generation i zainstalowalem se counter-strike 1.6 z steamem i i zrobilem konto nowe i klud do konta dalem z gry i gralem na necie puzniej przez 2 tygodnie nie gralem w cs i zapomnialem login i chaslo i nie wiem co ja mam zrobic prosze o odpowiedz na meila skinek13@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ponieważ, jest to wątek to zgłaszania problemów technicznych. To chciałbym zgłosić problem techniczny.

Załączam dwa obrazki.
Obrazek podpisany jako post-13 pochodzi z komputera meghan, jak widać jest tam post meghan.
Obrazek podpisany jako problem z postem meghan pochodzi z mojego komputera wykonany został pare minut temu.
Odświeżyłem w dwóch przeglądarkach Opera 8.50 oraz Firefox 1.0.6 i w każdej efekt był podobny postu meghan nie widać.

To chyba jest problem techniczny? Czy ktoś wie jak go rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W temacie "Siatkowka" po dodaniu obszernego dosc posta wyglada on dosc dziwacznie... "rozlal sie" na caly ekran i nie trzyma sie ramek... moze ktos wie dlaczego? ;-P Zabugowanie to forum, ze az strach... (chyba, ze tak mialo to wygladac :-/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam taki malutki problem... Otóż od pewnego czasu nie pojawia mi się znaczek informujący o wypowiedziach ludzi z CDP w danym temacie, a było to bardzo pomocne... Czy to zlikwidowaliście, czy to tylko jakiś "mój" błąd...?

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ej ludzie właśnie kupiłem Soldner Secret Wars i w instrukcji jest napisane abym utworzył konto w celu grania przez sieć i mam kliknąć na ''Załóż konto'', tylko gdzie to jest?! Wcześniej wpisałem klucze tak jak prosili i nie wiem jak to konto utworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam pytanie odnośnie samej rejestracij gier bo teraz nie wiadomo które mozna zarejestrować a które nie (różne wydania tej samej gry ) czy istnieje jeszcze taki spis gier ??

pozdro M@thias

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.10.2005 o 19:59, Mathiayas napisał:

Ja mam pytanie odnośnie samej rejestracij gier bo teraz nie wiadomo które mozna zarejestrować a które nie (różne wydania
tej samej gry ) czy istnieje jeszcze taki spis gier ??

pozdro M@thias

Spis gier ktore mozesz zarejestrowac? hm...
Napewno wszystkie gry ktore maja karte do rejestracji mozna zarejestrowac... Po zarejestrowaniu gra ukaze ci sie w twoim koncie! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.10.2005 o 08:45, Destro napisał:

1) czy używasz najnowszej opery? jesli nie - proszę zaktualizuj. Nowe wersje przeglądarek tworzone
są m.in. po to, aby wyeliminować błędy z działaniem starszych wersji. Jeśli mimo posiadania najnowszej wersji browsera występują
błędy, proszę o załączenie screena w tymże temacie.
2) analogicznie dla pozostałych przeglądarek


Problem w tym, ze cale 10%-12% ''internautow'' korzysta ze starych przegladarek (IE 5.0, Opera 7.00 itp). Poza tym, sztuka polega na tym, zeby stworzyc skrypt ktory bedzie na bardzo wysokim poziomie (to Wam sie udalo) i jednoczesnie zeby dzialal na 99% przegladarek! (a nie na 80 czy 85%) (i tu nie do konca Wam sie udalo). Majac 40-50 tys odwiedzin dziennie az 4-6 tys osob ma przegladarke na ktorej Wasza strona nie dziala poprawnie.

Po drugie -> nie wszyscy maja dostep do internetu z domu, czasami sa skazani na to co jest w kafejkach (stary soft, stare przegladarki), niektorzy moga poprostu nie chcie zmieniac przegladarki (ja mam Opere 7.23 bo nie znalazlem jeszcze szybciej dzialajacej, dziala na niej 95% stron, do pozostalych -> w tym do Waszej mam nowego FF). Do tego dochadza ludzie, dla ktorych synonimem internetu jest WWW a jedyna przegladarka to IE (czyt. mniej doswiadczeni urzydkownicy ktorzy moga poprostu nie wiedziec ze istnieje cos poza IE i nie wiedziec jak zaktualizowac przedlagarke).

Po trzecie, z tego co widze to kosmetyczne bledy ktore sie pojawiaja na forum nie sa bledami powaznymi i ich naprawa (IMO) nie powinna byc szczegolnie klopotliwa :)

Jak juz mowilem, mi te drobne niedociagniecia nie przeszkadzaja, ale generuja wsrod niektorych internautow niepotrzebne negatywne emocje

Pzdr.
ShooleR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.10.2005 o 16:51, MonkOfWar napisał:

Ja mam taki malutki problem... Otóż od pewnego czasu nie pojawia mi się znaczek informujący o wypowiedziach
ludzi z CDP w danym temacie, a było to bardzo pomocne

---> Ja mam dość podobny problem, bo po wejściu na forum widzę kilka znaczków CDP, wchodzę do jakiegoś tematu, a jak wracam na forum, to wszystkie znaczki znikają i już nie wiem gdzie ktoś z CDP się wypowiedział... Mogę co prawda otwierać strony z tematami ze znaczkiem w nowych oknach, ale to tylko tymczasowe rozwiązanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.10.2005 o 16:34, LifaR napisał:

Mogę co prawda otwierać strony z tematami ze znaczkiem w nowych oknach, ale to tylko tymczasowe
rozwiązanie ;-)

jest jeszcze bardziej ekonomiczne rozwiazanie :)
najlepiej uzywac przycisku wstecz, wtedy powroci sie do strony z historii i beda wszystkie znaczki (no chyba, ze uzywasz mniej "przyjaznej" przegladarki :> )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czy to najlepszy temat, ale ten jest czesto czytany, wiec napisze to tutaj:

Dostalem prosbe o potwierdzenie zamowienia F.E.A.R. dzisiaj... klikam na link i pisze, B$#425ad - brak zamowienia. Po czym za chwile dostaje mail, ze zamowienie potrwierdzone i dojdzie w 24h... to jak mam to rozumiec? Nie ma zamowienia czy dostane gre jutro? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować