• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Może to nie problem, ale dotyczy serwisu gram.pl - kiedy zostanie uruchomiony dział z solucjami? W Pomocy widnieje taki rodzaj ratunku, niestety jest on niedostępny, a przydałby mi się. Są prowadzone jakieś prace związane z solucjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Taki mały problemik...

Czemu, mimo trzech miesięcy od premiery, nie ma ani jednej oceny czy recenzji Piratów z Karaibów: Na krańcu świata ? Na stronie jest napisane, że skomentować muszą co najmniej 3 osoby. Ja skomentowałem, więc zostają 2. Nie wierzę, że nie znalazły się ani 2 osoby, które prze trzy miesiące nie kupiłyby i skomentowały tak znanego tytułu. Może ocena za niska i wstyd pokazać? :P A poważnie - chyba wam system nie zadziałał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.08.2007 o 07:37, military napisał:

Taki mały problemik...


Jak zamieścisz recenzje jakieś gry to o na zostaje sprawdzona, zaakcpowana i ktos ja doda recznie... za to nie jest odpwiedzialny żaden system... nie jesteś pierwszy który pyta się o to... takie zaakceptowanie może trwać kilka miesięcy lub w nieskończoność...


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.08.2007 o 19:15, TYHE napisał:

A co to? Ta zielona kulka z TS?
Kliknąć się na to nie dało :P

Też to dzisiaj widziałem:P Co to wogóle? Po co to?:P
Dziwne toto jakieś:P

A żeby offa nie robić:

<jankes> predzej do wiezienia pojde niz kupie karte heyah
<ziomek> czemu?
<jankes> bo w heyah teraz laduja ci podwojnie:)

-----------------------

<absinth> omg
<absinth> moj stary przeszedl cale call of duty
<misiek> co w tym zlego lub dziwnego?
<absinth> ta, ale on w przedostaniej misji sie mnieu pyta czy mozna colta na inna bron zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem i chyba w dobrym temacie to piszę. Otóż nie moge wejść do mojego konta. Pojawia się tylko takie okno. Ten problem mam od wczoraj wieczorem. Używam przeglądarki IE.

20070825093639

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.08.2007 o 09:36, gitarka napisał:

Mam problem i chyba w dobrym temacie to piszę. Otóż nie moge wejść do mojego konta. Pojawia
się tylko takie okno. Ten problem mam od wczoraj wieczorem. Używam przeglądarki IE.


Wydaje mi się, że wszyscy to mają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Też mi to wyskakuje, i o ile mogę zalogować się z innego miejsca niż strona sklepu to nie da się ani zalogować, ani wejść na "Moje zamówienia" ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja nie mogę od wczoraj wejść na swoje konto. Wyskakuje komunikat (zdjęcie1) i tak cały czas. Niby nic wielkiego, ale chciałem avatar zmienić i mnie to męczy :) Czy to wszyscy mają, to jakieś prace techniczne czy cóś są prowadzone !?

20070825102318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.08.2007 o 10:23, paweusz napisał:

A ja nie mogę od wczoraj wejść na swoje konto. Wyskakuje komunikat (zdjęcie1) i tak cały czas.
Niby nic wielkiego, ale chciałem avatar zmienić i mnie to męczy :) Czy to wszyscy mają, to
jakieś prace techniczne czy cóś są prowadzone !?


Moze coś jest, bo ja np. nie mogę wejść na formularzyk do modków, mam to samo, tak samo jak z wejście na Moje Konto. Ale przy logowaniu wczoraj nie widziałem probemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.08.2007 o 10:23, paweusz napisał:

A ja nie mogę od wczoraj wejść na swoje konto. Wyskakuje komunikat (zdjęcie1) i tak cały czas.


U mnie to samo, czyli coś się musi dziać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować