• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam mam 2 pytania:
1. Ustawiłem sobie żeby otrzymywać maile o odpowiedziach na moje posty, a teraz chcę to wyłączyć i w ustawieniach nie ma takiej opcji. Co zrobić?
2. W jaki sposób zmieniają się statusy użytkowników forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.08.2008 o 10:12, junior17 napisał:

Witam mam 2 pytania:
1. Ustawiłem sobie żeby otrzymywać maile o odpowiedziach na moje posty, a teraz chcę
to wyłączyć i w ustawieniach nie ma takiej opcji. Co zrobić?


Forum » Ustawienia

Ogólne
Status: ....
Skin: .....
Szerokość forum: ....
Powiadomienia o odpowiedziach:

Tam jest opcja włączania/wyłączania powiadomień :)

Ustawienia - prawy, dolny róg głownej strony forum

Dnia 14.08.2008 o 10:12, junior17 napisał:

2. W jaki sposób zmieniają się statusy użytkowników forum?


Polecałbym ten temat http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&u=50715 a w szczególności pierwszy post :)

Tam jest info o statusach, ale jakby co to mozesz sie dodatkowo w tamtym temacie spytac... tam ludzie tylko czekają by ci pomoc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 10:22, Venom napisał:

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał
żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką
;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu
z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe,
dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.



jak można dać muze na bloga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chyba jest jakiś problem z szukająką na głównej stronie bo te same hasła czasami wyszukuje a czasami nie. I pojawia się informacja że nowe szukanie rozpocznie się za kilka sekund a i tak się nic nie wyszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.08.2008 o 02:27, Grizzly. napisał:

Chyba jest jakiś problem z szukająką na głównej stronie bo te same hasła czasami wyszukuje
a czasami nie. I pojawia się informacja że nowe szukanie rozpocznie się za kilka sekund
a i tak się nic nie wyszukuje.


Szukajka jest już od jakiegoś czasu uszkodzona. Mi nie zawsze chce wyszukiwać muszę wpisywać tylko trzy początkowe litery wtedy działa a jak wpisze chociaż jeden wyraz to już jest błąd wyszukiwania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Mam pytanie. Ustawiłem sobie w koncie avatara lecz jest on widoczny na wszystkich stronach gram.pl oprócz na forum. Czy jest to jakiś typowy problem techniczny forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.08.2008 o 23:58, Bishoop napisał:

Witam. Mam pytanie. Ustawiłem sobie w koncie avatara lecz jest on widoczny na wszystkich
stronach gram.pl oprócz na forum. Czy jest to jakiś typowy problem techniczny forum?

Od zawsze(no chyba, że coś już kombinowali z tym) tak było. Avatar jest widoczny na samym forum maksymalnie po jednym dniu od jego aktualizacji(tak to zanotowałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.08.2008 o 10:38, dambialko napisał:

Odpiąłem sobie temat, a on cały czas jest. Może mi ktoś powiedziec dlaczego ?


Ja nie ale może przypnij i odetnij ponownie, albo przeloguj sie ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2008 o 00:12, Gol Galad napisał:

Od zawsze(no chyba, że coś już kombinowali z tym) tak było. Avatar jest widoczny na samym
forum maksymalnie po jednym dniu od jego aktualizacji(tak to zanotowałem).


A ja zanotowałem inaczej, że trzeba odświeżyć stronę po zmianie avatara i mamy ten nowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2008 o 01:50, Piwomaniak napisał:

> Odpiąłem sobie temat, a on cały czas jest. Może mi ktoś powiedziec dlaczego ?

Ja nie ale może przypnij i odetnij ponownie, albo przeloguj sie ponownie.


Już to robiłem nie raz, to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziwny problem albo przypadek? ;/
Otóż chcę wejść do tego tematu a tutaj zamiast mi otworzyć tę stronę to mnie wywala na stronę główną www.gram.pl i w dodatku wylogowanego ;/ Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2008 o 11:54, wdowiakm napisał:

Dziwny problem albo przypadek? ;/
Otóż chcę wejść do tego tematu a tutaj zamiast mi otworzyć tę stronę to mnie wywala na
stronę główną www.gram.pl i w dodatku wylogowanego ;/ Wy też tak macie?


Na dobry początek usuń ciasteczka, mi to nieraz pomagało jak swojego czasu miałem "problemy" z forum... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2008 o 11:54, wdowiakm napisał:

Dziwny problem albo przypadek? ;/
Otóż chcę wejść do tego tematu a tutaj zamiast mi otworzyć tę stronę to mnie wywala na
stronę główną www.gram.pl i w dodatku wylogowanego ;/ Wy też tak macie?


Na pewno nie wszyscy, np. ja nie mam

@wdowiakm. no usunięcie ciastek może jednak to dobry pomysł. Ja regularnie korzystam z programu Ccleaner (prosty i dobry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2008 o 12:20, hunter22 napisał:

Na dobry początek usuń ciasteczka, mi to nieraz pomagało jak swojego czasu miałem "problemy"
z forum... :P


Już to robiłem i nie pomogło ;/

@ Piwomaniak

Dnia 27.08.2008 o 12:20, hunter22 napisał:

Na pewno nie wszyscy, np. ja nie mam


Szczęściarz :D

Dnia 27.08.2008 o 12:20, hunter22 napisał:

@wdowiakm. no usunięcie ciastek może jednak to dobry pomysł. Ja regularnie korzystam z programu
Ccleaner (prosty i dobry).


Już to robiłem i niestety nie pomogło. Podobne problemy tyle, że z wylogowywaniem mam już od dość dawna od jakiegoś roku jak nie dłużej. Zgłaszałem to tutaj ale niestety nikt tego jeszcze nie naprawił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja to mam trochę dziwny problem... Albo robię coś źle albo to błąd. Otóż jak chcę wziąść udział w jakimś konkursie, to nie mogę zaakceptować regulaminu, bo nie wiem gdzie. Klikam wyślij i wychodzi polecenie bym zaakceptował regulamin, ale nie wiem jak. Czy może mnie ktoś oświecić jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.08.2008 o 22:57, Dar15 napisał:

Ja to mam trochę dziwny problem... Albo robię coś źle albo to błąd. Otóż jak chcę wziąść
udział w jakimś konkursie, to nie mogę zaakceptować regulaminu, bo nie wiem gdzie. Klikam
wyślij i wychodzi polecenie bym zaakceptował regulamin, ale nie wiem jak. Czy może mnie
ktoś oświecić jak to zrobić?


Nad przyciskiem WYŚLIJ masz kwadracik akceptuje regulamin i go po prostu zaznacz.
Ten kwadracik może być również obok przycisku WYŚLIJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 28.08.2008 o 23:02, wdowiakm napisał:

Nad przyciskiem WYŚLIJ masz kwadracik akceptuje regulamin i go po prostu zaznacz.
Ten kwadracik może być również obok przycisku WYŚLIJ :)


O rzeczywiście. Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zgłaszam po raz enty następujący problem:

Zróbcie coś w końcu z tymi wylogowywaniami z serwisu gram.pl dotyczy to wszystkich stron z gram.pl. Jest to bardzo denerwujące :(

Czyszczenie ciasteczek czy jak to się zwie nic nie daje bo to wraca. Proszę naprawcie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować