• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 30.10.2005 o 23:29, cinus` napisał:

ktoś tak miał?

To pewnie jedno z tych wydarzen paranormalnych, o ktorych mowa w tytule tamtego watku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
Zarejestrowałem niedawno dwie gry:
Heroes of Might and Magic III Złota Edycja i Desperados, dlaczego po każdej rejestracji pisze że otrzymuje
0 PLN i niedodaje mi żadnej z tych gier do gier zarejestrowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam takie pytanko jeżeli chciałbym zmienić mój nick na forum, to dawne posty także by się zmieniły na mój nick. Czy może zostałyby usuniętę a co z moim statusem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2005 o 11:23, Złooty napisał:

Mam takie pytanko jeżeli chciałbym zmienić mój nick na forum, to dawne posty także by się zmieniły na mój nick. Czy może
zostałyby usuniętę a co z moim statusem??


Przykro mi, ale już nicka nie zmienisz. Takie chyba już pozostaną na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2005 o 11:23, Złooty napisał:

Mam takie pytanko jeżeli chciałbym zmienić mój nick na forum, to dawne posty także by się zmieniły na mój nick. Czy może
zostałyby usuniętę a co z moim statusem??


Na starym forum było można zmienić Nick. Ja też bym chciał zmienić nick bo mam Grizzly. a chciałbym mieć zwykłe Grizzly tylko że było zajęte już. Może za jakisz czas jak gram.pl się rozwinie to będzie można. Albo spróbuj do nich wysłać e-mail z prośbą o zmienienie nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cze ludzie.
Przez przypadek wlazłem na www.cdprojekt.cz i jestem tym co tam zastałem zachwycony....klasyk w czystej formie tylko język poklaśtany jakiś takiś.... :)

Czemu tych wszystkich nowości nie wpakowaliście ludki do starej wersji....przecież tam miejsca jest od groma...


.....i się zarejestrowałem.....


Ale jak się ich czyta to ryć ze śmiechu można.......śmatićku na patićku....czyt. parasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2005 o 13:42, T710PH napisał:

Ale jak się ich czyta to ryć ze śmiechu można.......śmatićku
na patićku....czyt. parasolka



papirove kapeśniki, aka chusteczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z grą DoW:WA a konkretnie z aktualizacją DoW do wersji 1.4. Kiedy chce zainstalować dodatek, przy aktualizowaniu gry wyskakuje problem "Próbujesz zaktualizować złą wersje Dawn of War. Upewnij się, że zainstalowałeś wszelkie aplikacje pomiędzy wersją 1.0 a obecną". Jeśli z kolei chcę zaistalować samo uaktualnienie wyskakuje bład, że nie można zauktalizować z powodu nie znanej wersji pilu ...\Dawn of War\Engine\Locale\Polish\Engine.ucs. Próbowałem ściągać łatki oddzielnie, ale wyskakuje taki sam problem jak opisywałem na początku. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2005 o 16:29, Pi?ty JeĽdziec napisał:

Mam problem z grą DoW:WA a konkretnie z aktualizacją DoW do wersji 1.4. Kiedy chce zainstalować dodatek, przy aktualizowaniu
gry wyskakuje problem "Próbujesz zaktualizować złą wersje Dawn of War. Upewnij się, że zainstalowałeś wszelkie aplikacje
pomiędzy wersją 1.0 a obecną". Jeśli z kolei chcę zaistalować samo uaktualnienie wyskakuje bład, że nie można zauktalizować
z powodu nie znanej wersji pilu ...\Dawn of War\Engine\Locale\Polish\Engine.ucs. Próbowałem ściągać łatki oddzielnie, ale
wyskakuje taki sam problem jak opisywałem na początku. Bardzo proszę o pomoc.


Zdaje mi się, że eee...musisz czekać na patcha PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2005 o 16:53, Złooty napisał:

O_o Dziwne. Pierwszy raz coś mi sie takiego stało. Czy wam również?


Ja wiem co jest grane. Masz poodznaczane tematy, których nie chcesz widzieć xD Ale nie wiem czemu pojawił Ci się tylko jeden temat z tej kategorii jak jest ich wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2005 o 16:53, Złooty napisał:

O_o Dziwne. Pierwszy raz coś mi sie takiego stało. Czy wam również?



Odznaczyłeś kategorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2005 o 18:09, Lampek napisał:

hej, jak można zdobywać wyższe odznaczenia na forum?? Wybaczcie nowy, niedoświadczony jestem:D


Podejrzewam, że przez mądre i aktywne uczestniczenie w życiu forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2005 o 18:09, Lampek napisał:

hej, jak można zdobywać wyższe odznaczenia na forum?? Wybaczcie nowy, niedoświadczony jestem:D


A po co chcesz awansować i mieć odznaczenia ? Potrzenbe ci to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować