• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dołączam się do pytania kolegi powyżej. Miałem dokładnie taką samą sytuację. Po naciśnięciu przycisku "wyślij" wyskoczył błąd. Po odświeżeniu strony okazało się, że nie mogę już wysłać pliku po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.03.2012 o 22:24, Isildur napisał:

> Trochę czasu minęło, ale dalej problem z czasem gry nie został przez nikogo rozwiązany.


Jest niedziela, informatykom również należy się dzień wolny ;]



No dobra, tylko że ja o tym wspominałem 22 lutego a jest już marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.03.2012 o 14:08, Laid_back napisał:

Hergetic i Sachiel - prace konkursowe dotarły

Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.03.2012 o 14:08, Laid_back napisał:

Hergetic i Sachiel - prace konkursowe dotarły



Przepraszam bardzo,czy ja też mógłbym się dowiedzieć czy doszło? Mi również wyskakiwał taki błąd co wyżej wymienionym użytkownikom. Z tym że po chwili się wyświetliło "Dziękujemy za udział" to pomyślałem że wszystko jest dobrze. A teraz jestem zaniepokojony po przeczytaniu postów w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy tylko mnie znowu dość mocno zamula dodawania postów? Poza tym - kilka uwag:

- wydaje mi się że ''posty krótkie'' o wiele wolniej się dodają niż ''długie'' - nieraz trzeba po kilkanaście razy klikać by załapało ...
- po drugie - co jakiś czas mnie wylogowuje - gdzieś tak raz na parę dni
- po trzecie - jeśli post nie chce nam się dodać to kopiujemy treść i ponownie otwieramy okno, wklejamy i dodajemy - powinno załapać od razu

@up, chłopie, nie wiem na co ty liczysz, znając Laida powinniśmy się ''cieszyć'' że zostawili nam forum. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.03.2012 o 22:17, Tyler_D napisał:

@up, chłopie, nie wiem na co ty liczysz, znając Laida powinniśmy się ''cieszyć'' że zostawili nam forum. :-P


rzeczywiscie zostawili.. ochlapy tylko jakies, bo ''forum'' tego nazwac nie mozna, ciekaw jestem ile klientow juz stracili, bo problemy nie tylko z forum, ale i z cala strona sa. W ciagu 3 miesiecy srednia ilosc pageviews strony spadla o ok. 25% (>80%, jesli spojrzec tylko na styczen), ciekaw jestem czy Action S.A. (czy kto tam teraz ma pakiet wiekszosciowy) jest pelni swiadom jak sie sprawuje ich ''dziecko'' ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.03.2012 o 20:27, kuba9876543210 napisał:

Jest jakas szansa na dzialania grasza chociaz? Ikonka nie jest usunieta..


Wróci, ale nie w najbliższym czasie - po prostu są ważniejsze sprawy niż grasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To może inaczej - ile na pewno będziemy musieli czekać na ponowne włączenie statsów / grasza? Wam oszczędzi to po części gromów ze strony userów a użytkownikom ciągłego zadawania w kółko tych samych pytań. Pół roku? Rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No super! Nie można było tak od razu? No ale najważniejsze że przynajmniej w końcu po trzech czy tam czterech miechach na uświadomiliście ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.03.2012 o 15:46, Laid_back napisał:

Grasz w przeciągu 6 miesięcy, statystyki za rok najwcześniej


To jeszcze można tą informację podpiąć w tym wątku, coby ograniczyć ilość powtarzających się w kółko pytań o to samo.

Swoją drogą, można wiedzieć co spowodowało całą tą sytuację (mulenie serwisu, brak statystyk/grasza)? Przerzucacie się na inną platformę, czy przepisujecie system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

...
Minimum rok oczekiwania na statystyki? Czyli świadomie na to patrząc i doliczając czas, przez który już są nieaktywne, to będzie ze 2 lata. No no, zamiast tylu newsmanów zatrudnilibyście lepiej porządnych informatyków.

Chyba nie przestanę się dziś śmiać z tej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.03.2012 o 21:22, Piotrek_K napisał:

Sie spamerzy i nabijacze postow obruszyli ze statystyk nie bedzie tak dlugo xD. e-pen
nie urosnie, ze macie najwiecej postow w danym czasie?


Ależ błysnąłeś inteligencją - nie ma co.
Nie chodzi o to, żeby móc oglądać codziennie statystyki, tylko o czas jaki jest potrzebny na zreperowanie ich, jak również i całego forum.
Takie to trudne panie cichy forumowiczu? Ciekaw jestem za co masz teraz WT jak nie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zastanawiam się, co w tych statystykach jest, że przywracanie tego ma trwać aż rok, mimo że wcześniej to działało i miało się dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Statystyki sa OSTATNIA rzecza, ktora powinna zostac naprawiona, bo nie jest to jakakolwiek ISTOTNA czesc funkcjonalnosci forum. Dlatego tez wlasnie jej naprawienie moze trwac i rok - bo mam nadzieje, ze ten czas zostanie wykorzystany na poprawe wazniejszych rzeczy. Ale akurat niektorzy odnosza sie TYLKO do statystyk. Coz...

A moim statusem naprawde sie nie przejmuj. Mozesz zglosic propozycje jego zabrania - nie zalezy mi na nim :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować