• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.02.2013 o 12:26, marekl1975 napisał:

Ludzie! Przestańcie wkurzać na gram.pl ciągle tą wyskakującą reklamą!!! Ona jest wszędzie!!!
Nie wystarczy na początku przy wejściu na stronę główną? Wchodzę na forum, reklama. Wchodzę
na nawsy, reklama. Wchodze na poradniki, reklama. ile to jeszcze będzie trwało to wnerwanie
gramowiczów?

AdBlocka zainstaluj zamiast tu płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W nowej ofercie na gram.pl sklep - Red Orchestra 2, wersja do ściągnięcia w galerii zostały dodane zdjęcia nie z tej gry(to gra o drugiej wojnie światowej a nie o jakiś wampiropodobnych stworkach). Zalecam jak najszybsze podmienienie galerii, bo wygląda to mało profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.02.2013 o 07:54, NuuGGet napisał:

AdBlocka zainstaluj zamiast tu płakać.


Rozumiem, że jak gra nie działa, to wychodzisz z założenia, że zamiast płakać, należy kupić inną? A nie pomyślałemś, że od tego jest wątek (uwaga!) techniczny, by zgłaszać problemy? Reklama wyskakująca przy każdej zmianie strony jest właśnie takim problemem. I nie jest to pierwszy raz, gdy takie coś się pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.02.2013 o 18:24, Ring5 napisał:

> AdBlocka zainstaluj zamiast tu płakać.

Rozumiem, że jak gra nie działa, to wychodzisz z założenia, że zamiast płakać, należy kupić inną? A nie > pomyślałemś, że od tego jest wątek (uwaga!) techniczny, by zgłaszać problemy?


Nieadekwatne porownanie. Jak gra nie dziala pomoc moze patch. Tutaj takim patchem jest wlasnie adblock.
Kilka razy logowalem sie na gramie (po wprowadzeniu uciazliwych reklam po raz pierwszy w 2011 lub 2012 roku) z nie mojego komputera na przegladarce bez adblocka to przegladanie/pisanie na forum nie nalezalo do czynnosci majacych cokolwiek wspolnego z przyjemnoscia (jesli takim slowem mozna to okreslic). AdBlock lub pochodne to podstawa w Sieci od lat.

I nie jestem pewien czy watek techniczny jest odpowiednim miejscem na zglaszanie takich problemow, biorac pod uwage, ze nie po raz pierwszy sa narzekania na ten temat sklanialbym sie ku twierdzeniu, ze jest to feature, a nie bug (zawsze wiecej klikniec...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest błąd podczas dodawania obrazka do wpisu na GRAMSJACIE. Błąd jest tego typu:

Microsoft VBScript runtime error ''800a004c''

Path not found

/edycja_obrazki_upload_new.asp, line 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Podczas przeglądania przypiętych wątków z forum, nie oznaczają się one jako przeczytane (nie zmieniają koloru na szary).
Wyczyszczenie przeglądarki pomogło, ale na krótko, bo sytuacja znów się powtarza.
Przeglądarka to Chrome i ciekawi mnie czy ktoś miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Muszę to napisać bo już mnie to wnerwia konkretnie. Wersja mobilna strony to porażka. Pomijając intuicyjność i wygodę obsługi która woła o pomstę do nieba wydajność strony to porażka. Mam telefon z 2 rdzeniowym procesorem i 1GB RAM no i nie wyrabia. Na Chrome żeby przewinąć stronę muszę czekać kilka chwil a i tak nie stanie się to co chcę. Wbudowana przeglądarka też kiepsko przędzie. Jedynie Opera Mobile daje radę ale ona też przejdzie na WebKit w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.03.2013 o 16:27, sirufok napisał:

Podczas przeglądania przypiętych wątków z forum, nie oznaczają się one jako przeczytane
(nie zmieniają koloru na szary).
Wyczyszczenie przeglądarki pomogło, ale na krótko, bo sytuacja znów się powtarza.
Przeglądarka to Chrome i ciekawi mnie czy ktoś miał podobnie?


Tak, Chrome tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Forum działa jak strzała, mobilne gram.pl to jest jedyna strona z którą mam problemy. Mój sprzęt to Sony Xperia P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.03.2013 o 11:55, Laid_back napisał:

Tak, Chrome tak ma.

A nie możecie Wy coś z tym zrobić? Chrome ostatnio to jakaś porażka, ale nadal jakoś ślepo wierzę że naprawią tą przeglądarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.03.2013 o 11:55, Laid_back napisał:

Tak, Chrome tak ma.


Mam przez to rozumieć, że nie zamierzacie nic z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.03.2013 o 19:52, sirufok napisał:

Mam przez to rozumieć, że nie zamierzacie nic z tym zrobić?


Wiesz co, czasami nawet na google.com mam tak, że trafienia, w które już kliknąłem nie oznaczają mi się prawidłowym, fioletowym kolorem. To naprawdę nie gram.pl wina, że oczywista funkcja przeglądarki, która do tej pory działała prawidłowo, ni z tego ni z owego przestaje pełnić swoją rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.03.2013 o 20:23, Vilmar napisał:

Wiesz co, czasami nawet na google.com mam tak, że trafienia, w które już kliknąłem nie
oznaczają mi się prawidłowym, fioletowym kolorem. To naprawdę nie gram.pl wina, że oczywista
funkcja przeglądarki, która do tej pory działała prawidłowo, ni z tego ni z owego przestaje
pełnić swoją rolę.


Tylko że w moim przypadku używając Chrome już od bardzo dawna, taka sytuacja zdarzyła mi się pierwszy raz tu na forum. Nigdzie indziej. Tak w pracy jak i w domu, odwiedzam wiele stron i tylko na gram.pl coś takiego zauważyłem. Stąd moje pytania w poprzednich postach, bo nie zawsze można od razu stwierdzić, że problem leży np. w przeglądarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.03.2013 o 22:40, sirufok napisał:

Tak w pracy jak i w domu, odwiedzam
wiele stron i tylko na gram.pl coś takiego zauważyłem. Stąd moje pytania w poprzednich
postach, bo nie zawsze można od razu stwierdzić, że problem leży np. w przeglądarce.


Rozumiem. To forum jako jedno z nielicznych (jedyne?) wykorzystuje funkcję przeglądarki do oznaczania tematów jako przeczytane, a że jest to istotna cecha for internetowych, jej brak bardzo szybko staje się odczuwalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.03.2013 o 22:40, sirufok napisał:

Tylko że w moim przypadku używając Chrome już od bardzo dawna, taka sytuacja zdarzyła
mi się pierwszy raz tu na forum. Nigdzie indziej. Tak w pracy jak i w domu, odwiedzam
wiele stron i tylko na gram.pl coś takiego zauważyłem. Stąd moje pytania w poprzednich
postach, bo nie zawsze można od razu stwierdzić, że problem leży np. w przeglądarce.


Może to dlatego bo forum odwiedzasz najczęściej. Chrome nie czyści starej historii użytkownika, tylko chomikuje wszystkie informacje o odwiedzonych stronach w nieskończoność. Możliwe że historii z forum zrobiło się tak dużo, że silnik tego nie ogarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować