• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.07.2014 o 10:32, Ring5 napisał:

> Nie działają mi przyciski typu Zamów, Kup teraz.

A coś więcej? Przeglądarka? Ciasteczka wyczyszczone? W innej przeglądarce sprawdzałeś?
Na innym kompie?


Czyściłem ciastka, zmieniałem przegladarki i nic. Na innym kompie działa.

Wszyściutenko jest w filmie na yt.

No chyba, ze o czymś zapomniałem powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.07.2014 o 03:19, Karharot napisał:

Używasz może Ghostery albo czegoś innego w tym stylu?


Nie używam. Moża dla jasności wypisze wtyczki. shockwave flash, microsoft office, photo gallery, adobe acrobat, battlelog, intel identity protection technology.

Wyłączałem już wszystko i nic to nie daje. Czyli to nie jest wina wtyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.07.2014 o 21:36, PyQ napisał:

Nie używam. Moża dla jasności wypisze wtyczki. shockwave flash, microsoft office, photo
gallery, adobe acrobat, battlelog, intel identity protection technology.

Wyłączałem już wszystko i nic to nie daje. Czyli to nie jest wina wtyczki.

A po tym jak to wyłączyłeś odświeżyłeś stronę zanim spróbowałeś kliknąć na przycisk? Jeśli nie to wyłącz tą ostatnią wtyczkę i odśwież stronę a dopiero potem sprawdź czy pomogło. Jeśli to nic nie da to ja już więcej pomysłów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.07.2014 o 22:03, Karharot napisał:

> Nie używam. Moża dla jasności wypisze wtyczki. shockwave flash, microsoft office,
photo
> gallery, adobe acrobat, battlelog, intel identity protection technology.
>
> Wyłączałem już wszystko i nic to nie daje. Czyli to nie jest wina wtyczki.
A po tym jak to wyłączyłeś odświeżyłeś stronę zanim spróbowałeś kliknąć na przycisk?
Jeśli nie to wyłącz tą ostatnią wtyczkę i odśwież stronę a dopiero potem sprawdź czy
pomogło. Jeśli to nic nie da to ja już więcej pomysłów nie mam.



Oczywiście, że odświeżyłem. Trochę w tej branży siedzę. Tylko, że na ten problem nie mam żadnych pomysłów.

Spróbuję jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Spróbowałem i niestety znowu nic. Może jakiś program blokuje? Patrzyłem już na nortona, bo zwykle przez niego były problemy, ale wyłączenie całkowite nic nie dało. Patrzyłem też w ccleanerze, bo moze powyłączałem to co jest potrzebne, ale to też nie to.

Nie mam już pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dawno dawno temu zmieniłem nick z kryst90 na Kryst90 za pomocą dostępnej opcji w profilu, pamiętam, że nie wskoczyło i sporo się z tym mordowałem i z czasem jak przestałem się aktywnie udzielać to zostawiłem. Teraz powracam z prośbą czy jest możliwość zmienienia nicku może być na Kryst90 ale jak by to nie był kłopot to na Kris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.07.2014 o 17:42, kryst90 napisał:

Dawno dawno temu zmieniłem nick z kryst90 na Kryst90 za pomocą dostępnej opcji w profilu,
pamiętam, że nie wskoczyło i sporo się z tym mordowałem i z czasem jak przestałem się
aktywnie udzielać to zostawiłem. Teraz powracam z prośbą czy jest możliwość zmienienia
nicku może być na Kryst90 ale jak by to nie był kłopot to na Kris


W tym celu kontaktuj się z ekipa gram.pl za pomocą tego formularza: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=90 Opisz sytuację a może zmienią ksywkę, ale nie liczyłbym na zbyt wiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To chyba jak dobrze pamiętam pozostałość po jakimś padzie gramu a konkretniej chyba chodzi o pad gramowych statystyk. To nic nowego, to już od jakiegoś czasu występuje i prawdopodobnie zostanie już na amen. Możesz spać spokojnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.08.2014 o 19:15, Tyler_D napisał:

To chyba jak dobrze pamiętam pozostałość po jakimś padzie gramu a konkretniej chyba chodzi
o pad gramowych statystyk. To nic nowego, to już od jakiegoś czasu występuje i prawdopodobnie
zostanie już na amen. Możesz spać spokojnie. ;)


Aha... Bo już myślałem, że wczoraj za dużo wypiłem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.08.2014 o 19:15, Tyler_D napisał:

To chyba jak dobrze pamiętam pozostałość po jakimś padzie gramu a konkretniej chyba chodzi o pad gramowych statystyk.

Nah, statystyki obrywały w efekcie tego błędu (bo nie mogąc rozpoznać statusu "Przewodniczcy" odnotowywały awans na WT) a nie były jego przyczyną. Sam błąd ma coś wspólnego z tym że od czasu do czasu forum nie potrafi wyświetlić polskich liter w statusach a Przewodniczący jest jedynym statusem który taką posiada.
W każdym razie tak jak napisałeś to nic nowego i nie trzeba się tym przejmować (błąd nie sięga wgłąb systemu i nie wpływa w żaden sposób na rzeczywisty status gramowicza). Pewnie duch jakiegoś zbanowanego trolla nawiedza system i się mści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Swoją drogą ciekawe, bo błąd jest strasznie stary i pojawia się co jakiś czas w losowych momentach. Może to naprawdę jakiś duch zamordowanego programisty :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Próbowałem sprawdzić historię moich zamówień w sklepie gram. Używając Chrome w ogóle nie mogłem wejść w "Moje Zamówienia", bo otrzymywałem info, że strona zawiera pętlę przekierowań, natomiast gdy odpaliłem gram w Firefoxie, okazało się, że większość moich zamówień zniknęła. Obecnie w historii mam tylko anulowanego Wiedźmina 2 oraz zrealizowane kolekcjonerki Shogun 2 i Assassin''s Creed IV. Wszystkie pozostałe gry, jakie stąd zamawiałem (m.in. Dawn of War i parę innych) po prostu zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Potrzebne sterownik Do komputera
sterownik Do kontroler Ethernet

sterownik do kontroler magistrali zarzadzania systemem

sterownik do kontroler sieci

firecom
komp. amber A651/4GB/500GB/6570 1024MB

Plyta glowna: chip A55M
Procesor: AMD Athlom II X4 651 (3,0GHz)
Pamiec RAM: DDR3 4GB
Dysk twardy : 500GB S-ATA
Nagrywarka DVD+/-RW: Samsung cz.
Karta grafiki: ATi HD6570 1GB
Czytnik kart:USB 2.0
Obudowa: ATX Midi 420W
Oprogramowanie : Windows 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ten temat służy do zgłaszania problemów dotyczących samego portalu gram.pl.
Załóż nowy temat w dziale Pomocy Technicznej i tam opisz swoją prośbę, w ten sposób najłatwiej dotrzesz do osób które będą Ci w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Taki sterowniki ściągniesz ze strony producenta swojej płyty głównej (jako pakiet sterowników do niej), pamiętaj tylko żeby po jego instalacji zainstalować jeszcze raz wszystkie pozostałe sterowniki, bo teraz mogą nie w pełni wykorzystywać możliwości sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanko. Jakiś czas temu zmieniłam pseudonim na gramie, ale nadal przy postach wyświetla się stary. Nowy widoczny jest tylko na stronie "Moje konto". Tak ma być?

PS. złośliwość rzeczy martwych. Po tygodniu czekania, zmienił się w momencie zamieszczenia pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po prostu niekiedy tak jest, że dane ze "starego grama" na nowego potrzebują dziwnym trafem trochę czasu, aby się zaktualizowały. To tak jak niekiedy jest z awatarami :/

Ale dobrze, że się wyjaśniło i zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować