• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 15.10.2014 o 15:09, Skorex napisał:

Otóż gdy wchodzę na stronę : http://www.gram.pl/news/2014/06/18/rozdajemy-kody-do-margonem.shtml
I klikam Kliknij tutaj, aby pobrać swój klucz on po prostu nie reaguje czy to winna przeglądarki ?


Otóż obok nazwiska autorki tego newsa widnieje data jego dodania: 27 czerwca 2014 16:37.
Kody skończyły się już bardzo dawno.

(a przed znakiem zapytania nie stawa się spacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Już od jakiegoś czasu wasza galeria po prostu dla mnie nie działa. Korzystam z najnowszej wersji Chrome.
W takiej recenzji najnowszego Asasyna, otwieram na szybko wszystkie screeny rolką, żeby po przeczytaniu obejrzeć. Zamykam kartę z recenzją i co?

Wszystkie screenshoty prowadzą do zupełnie innych zdjęć. I tak jest już od jakiegoś czasu.

Koniec zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Komentarzy do http://www.gram.pl/artykul/2015/01/20/battlegram-pola-katalaunijskie.shtml nie widać ze strony samego artykułu (pokazuje, że jest ich 0), a one istnieją: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=98443&u=4. Za to tutaj: http://www.gram.pl/news/2015/01/20/ już widać, że jest ich 4, ale po kliknięciu w link już ich nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.06.2015 o 19:50, Pampereczek napisał:

Chyba najlepszy temat na pytanie - jak oznaczyć wszystkie wątki jako przeczytane?

Usuń ciasteczka dla gram.pl.
Jeśli masz firefoxa to będzie:
Narzędzia -> Informacje o stronie -> Bezpieczeństwo -> Wyświetl ciasteczka -> usuń wszystkie ciasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy mi się tylko wydawało, czy gram w ostatnim tygodniu miał jakieś problemy ze stabilnością? Nie można było dodawać postów chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.06.2015 o 21:52, maniekk napisał:

Czy mi się tylko wydawało, czy gram w ostatnim tygodniu miał jakieś problemy ze stabilnością? Nie można było dodawać postów chociażby.

Nie wydawało Ci się. Ja przez ileś godzin nie mogłem w ogóle na forum wejść bo strona była nieczynna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale za każdym razem gdy chce coś wyszukać na forum poprzez wyszukiwarkę to wyświetla się błąd wyszukiwania. Dokładniej mówiąc za pierwszym razem jak chcę coś wyszukać to wyświetla mi błąd, a za drugim razem gdy wpisuję to samo to już wyszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Próbując otworzyć jakikolwiek news z głównej wyskakuje piękna strona z listą newsów i wielkim znakiem Q.
Czy to nowy sposób walki z gramowiczami korzystającymi z adblocka?

20150812175503

20150812175511

20150812175516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2015 o 17:55, sirufok napisał:

Próbując otworzyć jakikolwiek news z głównej wyskakuje piękna strona z listą newsów i
wielkim znakiem Q.

Kosmici... ;)

Dnia 12.08.2015 o 17:55, sirufok napisał:

Czy to nowy sposób walki z gramowiczami korzystającymi z adblocka?

Niet, bo na wyłączonym adblocku też jest taki błąd.
Jeśli przez noc się sytuacja nie zmieni, to podrzucę z rana info do kogoś z ekipy, że cuś się wykoślawiło i niech nareperują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2015 o 18:40, theZoSo napisał:

Kosmici... ;)


A teraz spójrz na mój status i powiedz, że nie napisałeś tego specjalnie ;p

Dnia 12.08.2015 o 18:40, theZoSo napisał:

Niet, bo na wyłączonym adblocku też jest taki błąd.
Jeśli przez noc się sytuacja nie zmieni, to podrzucę z rana info do kogoś z ekipy, że
cuś się wykoślawiło i niech nareperują.


Sytuacja już się u mnie zmieniła, Bóg zapłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy tylko u mnie ogólna strona newsów wyświetla listę jedynie do 12 sierpnia 2015 10:15?
Aby zobaczyć newsy nowsze niż ta data muszę wybrać dzień z kalendarza na górze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.08.2015 o 13:18, Phobos_s napisał:

Czy tylko u mnie ogólna strona newsów wyświetla listę jedynie do 12 sierpnia 2015 10:15?
Aby zobaczyć newsy nowsze niż ta data muszę wybrać dzień z kalendarza na górze strony.

U mnie wyświetlają się aktualne, spróbuj przeczyścić pamięć podręczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sorki za jeden pod drugim, ale posty mi się "wyprowadzają" co widać na screenie, którego w edycji posta dodać nie mogłem. Na szczęśćcie kliknięcie w link je znajduje i lądują w prawidłowym temacie.

edit: komunikat mam po kliknięciu w "dodaj post"

20150814161311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować