• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.08.2015 o 09:46, Deyala napisał:

również mam ten problem :(

ostatni wpis w zakladce news to - http://www.gram.pl/news/2015/08/12/tryb-nowa-gra-plus-do-wiedzmina-3-juz-za-rogiem.shtml


I inni zgłaszający ten problem także:

Możliwe, że jest to związane z jakimiś wprowadzanymi zmianami. Nadal można jednak newsy przeglądać po kliknięciu któregoś z dni powyżej streamu newsów. Postaram się dowiedzieć czegoś w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziekuje serdecznie za to, że znów nie mogę przeglądać Waszego forum na smartfonie, ze względu na wysmarowaną na całą stronę reklamę i niemożność naciśnięcia tego miniaturowego przycisku pozwalającego zamknąć reklamę od razu.
Nie pisałbym gdyby to był jednorazowy zabieg przy wchodzeniu na forum, ale na litość boską, przy każdej zmianie tematu? Ba! Wyskakuje ona nawet przy przejściu z ostatniej na przedostatnia stronę w temacie itd.
Chylę pokłony ku niekończącej się pazernosci, ale dla mnie 20 sekund idiotycznego oczekiwania to za dużo.


EDIT
Nawet po dodaniu tego posta nie mogłem go od razu zobaczyć w wątku tylko ujrzałem wielką, "zachecajaca" reklamę. Robi się coraz ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A jest tak samo gdy wchodzisz na główną? Jeśli tak to być może problemem jest to, że nasze forum na tę chwilę jest z dwa, spore kroki wstecz w stosunku do całości serwisu i nie jest dostosowana pod mobilki - u mnie na PC wszystko działa bez zarzutów, więc w tym widzę problem.

Ale mogę tylko powiedzieć, że podobnie jak gramowa główna ewentualne zmiany na forum będą także związane z dostosowaniem tego miejsca do smartfonów/tabletów, więc powinno być lepiej. Na razie podałem dalej temat gdzie trzeba, zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problem zniknął następnego dnia - najwyraźniej szybko zostały podjęte odpowiednie działania.
Nie ukrywam, że było to najgorsze doświadczenie z tym forum jakie do tej pory miałem, a przynajmniej najbardziej frustrujące.
Kiedyś też użytkownicy mieli z tym problem (również i ja), ale nie przypominam sobie, żeby te reklamy były aż tak nachalne i wyskakiwały nawet po napisaniu posta i po jego edycji również, uniemożliwiając jakiekolwiek działanie przez 20 sekund (każdorazowo)...

Problem dotyczył w tym przypadku jedynie wersji mobilnej, na PC strona działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.09.2015 o 16:53, Muradin_07 napisał:

i nie jest dostosowana pod mobilki - u mnie na PC wszystko działa bez zarzutów, więc
w tym widzę problem.

Zdefiniuj bez zarzutów, cobym nie zrobił to musiałem w pomiń reklamę klikać. Niekoniecznie widząc samą reklamę, bo pojawiała się z opóźnieniem więc często zdążyłem przewinąć kawałem strony i miałem czarne pole z napisami na górze.

ps posty dalej się gdzieś "włóczą" i muszę je kliknięciem przywoływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A możesz mi powiedzieć z jakiego telefonu i przeglądarki korzystałeś akurat wtedy? Będziemy mogli chociaż sprawdzić czy coś tam może nie działa "co jakiś czas" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.09.2015 o 14:48, Muradin_07 napisał:

A możesz mi powiedzieć z jakiego telefonu i przeglądarki korzystałeś akurat wtedy? Będziemy
mogli chociaż sprawdzić czy coś tam może nie działa "co jakiś czas" ;)


Jeśli taki macie to czemu nie - HTC ONE M9 ;p
Przeglądarka Chrome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest chyba problem z trzymaniem sesji przez stronę. O ile forum działa ok, o tyle na stronie newsów, po kilkunastu/kilkudziesięciu minutach trzeba się ponownie logować.
Standardowe kroki, jak usunięcie coockiesów, nie pomogły.
Przeglądarka FF - najnowsza wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

u mnie to samo od jakiegos czasu. co chwile mnie wylogowuje, FF najnowszy. w dodatku kiedy klikne logowanie w prawym gornym rogu to wywala do glownej i trzeba z powrotem szukac odpowiedniego newsa, ktorego chce skomentowac. troche to irytujace ;)

poza tym, czy nie daloby sie wprowadzic jakiegos przycisku przy ramce z dodawaniem postu tak, aby zaraz po wrzuceniu odpowiedzi automatycznie oznaczalo news jako ulubiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować