• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

...jeszcze jedna sprawa:) załóżmy, że gra ma zniżkę o te 15PLN - za dostawę płacimy koło 9 zł - jaka zniżka? ...6 zł:))))) hmm...no wypas!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 15:17, Wariatuncio napisał:

podział tematów na strony - proszę chociaż o udostępnienie możlwiości w profilu każdego z piszących odnośnie ilości postów
na stronę - ja chciałbym minimum 50, a przy objętości postów jaką tutaj widzę to nawet i 100.


glowna strona forum -> na dole jest przycisk Ustwienia
a dla ulatwienia link: www.gram.pl/forum_ustawienia.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmm... wylapalem chyba buga. Otoz wystawilem jedna z moich gier, jako uzywke. Nastepnie cofnalem sie w przegladarce, bo chcialem cos poprawic i wystawilem ponownie. I tu 1szy zgrzyt: mam jedna gre, a wystawilem ja 2 razy. Udalo mi sie wycofac jedna pozycje, ale teraz - w grach zarejestrowanych - mam ja podwojnie i - o zgrozo ;) - moge wystawic po raz kolejny.

Druga kwestia to propozycja. Uwazam, ze powinna byc jakas mozliwosc edycji wystawionych uzywek. Tak trzeba powtarzac caly proces od poczatku.

Pozdrawiam,
Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po pierwsze (drobny szczegol):
Zmienilem dane teleadresowe, potwierdzilem i wyskoczylo:

"Twoj adres e-mail zostal poprawnie zmieniony"
Chyba powinno byc bez tego e-mail :)

Po drugie (juz mniej drobny szczegol):
Zmiana danych powinna byc kazdorazowo potwierdzana haslem. Zeby sie nie zdazyly problemy w zwiazku z kozystaniem z serwisu w publicznych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 15:20, Wariatuncio napisał:

Poczta Polska nie jest instytucją charytatywną...


i właśnie dlatego zniżka na gry powinna być większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 15:34, gerux napisał:

> Poczta Polska nie jest instytucją charytatywną...

i właśnie dlatego zniżka na gry powinna być większa.

No popieram. Albo chociaz niech za przesylke mozna placic w wPLN + znizki dalej te same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

gerux, gdzie Ty żyjesz? Paliwo i jedzenie mamy po iście europejskich cenach a zarobki niższe - przecież powinny być wyższe!

Tak właśnie wygląda kapitalizm i ceny dla osoby zarabiającej 1500 zł miesięcznie są takie same jak dla tej, która ma 6000 zł. Przykre, smutne, ale prawdziwe - zawsze możesz przeprowadzić się do Wietnamu, gdzie "wszyscy są równi" ;)

Jeśli już o przesyłce mówisz to myślę, że CD Projekt powinien nam oddawać podatek + koszta eksploatacji łącza i komputera - wszak one jak wszystko są zawodne, a kupuję za pośrednictwem Internetu... ;) Do tego kupno gry wymaga czasu - a mój czas jest bardzo drogocenny.

Jedynie takie wyjście byłoby uczciwe - jednak żadna firma nie chciałaby dopłacać do biznesu, który prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poza tym w zwykłym sklepie tymi pieniędzmi nie zapłacisz, przeznaczenie ich to wirtualny sklep, a stąd można odebrać gry tylko przez pocztę, więc SZKODA, że zniżka nie jest większa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 15:39, oczko_21 napisał:

> > Poczta Polska nie jest instytucją charytatywną...
> > > i właśnie dlatego zniżka na gry powinna być większa.

No popieram. Albo chociaz niech za przesylke mozna placic w wPLN + znizki dalej te same...


Wariatuncio w sumie ma racje, że pieniądze za przesyłke idą do Poczty lub firmy kurierskiej.
Ale przed startem przedstawiciele CDP mówili, że będzie można za całą grę zapłacić w wPLN. I tu jest zgrzyt, ''obiecanki cacanki'', chociaż sama inicjatywa godna pochwały. Bo jednak można przy niektórych grach skorzystać. Mimo tego i tak nie skorzystam, nie stać mnie... a tyle wPLN mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 15:41, Wariatuncio napisał:

gerux, gdzie Ty żyjesz? Paliwo i jedzenie mamy po iście europejskich cenach a zarobki niższe - przecież powinny być wyższe!

Tak
właśnie wygląda kapitalizm i ceny dla osoby zarabiającej 1500 zł miesięcznie są takie same jak dla tej, która ma 6000 zł.
Przykre, smutne, ale prawdziwe - zawsze możesz przeprowadzić się do Wietnamu, gdzie "wszyscy są równi" ;)

Jeśli już o
przesyłce mówisz to myślę, że CD Projekt powinien nam oddawać podatek + koszta eksploatacji łącza i komputera - wszak one
jak wszystko są zawodne, a kupuję za pośrednictwem Internetu... ;) Do tego kupno gry wymaga czasu - a mój czas jest bardzo
drogocenny.

Jedynie takie wyjście byłoby uczciwe - jednak żadna firma nie chciałaby dopłacać do biznesu, który prowadzi.


stary....zdecydowanie wyolbrzymiasz tą kwestię!!! skoro ma być to taka wielka rewolucja (sklep gram.pl) to niech nią będzie, a nie! tak jak mówisz Polacy nie zarabiają dużo, czyli nie są w stanie kupować dużej liczby gier, więc po co ci wirtualne pieniądze skoro nie możesz ich wydać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Najnowsza Opera:

a) napisy na przyciskach pod PLAN WYDAWNICZY, KATALOG czy PLIKI (mowa o WKRÓTCE PREMIERA, W SPRZEDAŻY, WSZYSTKIE, PC itd.) są jeden piksel za nisko - wychodzą pod linię, nad którą powinny być, sugerowałbym podniesienie ich o 2-3 piksele,

b) po kliknięciu na FILMY mam:

Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error ''80004005''

Unspecified error

/inc/common_db_open.asp, line 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 15:51, Wariatuncio napisał:

gerux, eh, utopia nie istnieje, a wszystkie wielkie rewolucje kończyły w podobny sposób ;-)


No ale jeśli coś się obiecuje to powinno się dotrzymać słowa. Nie wspominam już o kosztach wysyłki bo to logiczne, że za to zapłacić nie można w wPLN. Ale jeśli chodzi o cene gier to słowa powinno się dotrzymywać. Zresztą gdyby teraz ludzie zużyli wPLN to później kupowali by gry za normalne pieniądze. A przynajmniej połowe powinno się dać zapłacić w wPLN. Myślałem że wkońcu kupie sobie Morrowinda z dodatkami, ale 41,90 + 15,90 za wysyłke to 57,8. Za taką cene moge kupić u siebie w Tesco. Co innego gdyby kupować po prostu normalnie i nie zwracać uwagi na obietnice, to się przynajmniej koszty wysyłki zmniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam kilka uwag:

1. Gdy proboje sie zapisac na newsseller gram lub sklepu to po wylogowaniu sie i ponownym zalogowaniu opcja sama sie odznacza.

2. Chyba gry w sklepie nie powinny sie powtarzac 2 razy na jednej stronie lub jednej kategori prawda??

3. W moim koncie brakuje opisu kilku opcji i jakies takie to ubogie

4. Forum powinno miec podzial na kategorie i byc w troszke weselszych kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować