• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 09.10.2005 o 21:45, Sarafan_Knight napisał:

Zgłaszam kolejny problem. Nie działają mi tagi...


Obstawiam, że używasz FF, prawda? :) Tak to już jest jak się robi strony głównie pod IE ;)
Już pisałem o tym wcześniej...też mi nie działają taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.10.2005 o 22:30, Draghmar napisał:

Obstawiam, że używasz FF, prawda? :) Tak to już jest jak się robi
strony głównie pod IE ;)
Już pisałem o tym wcześniej...też mi nie działają taki...

A to naprawdę ciekawe, bo wiesz ja też używam FireFoxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No to jest jeszcze ciekawiej :D bo widać znaczniki działają wybiórczo...ech...beta testy, beta testy...Hmm

test - jak to się pogrubi tzn. że nie działa tylko kliknięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.10.2005 o 22:37, Draghmar napisał:

test
- jak to się pogrubi tzn. że nie działa tylko kliknięcie...


Klikasz dokładnie w literkę B, I lub U ?
W przeglądarce masz włączone javascript?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.10.2005 o 23:05, Zgodny napisał:

> test
> - jak to się pogrubi tzn. że nie działa tylko kliknięcie...

Klikasz dokładnie w literkę B, I lub
U ?
W przeglądarce masz włączone javascript?

Taa...pewnie, że klikam...i pewnie, że mam...Żaden z trzech tagów nie działa poprzez klikanie na nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja zgłaszam taki błąd. Zamówiłem grę SWAT4 w tej promocji za złotówkę. I po pewnym czasie w oknie "Moje zamówienia" pojawiłą się informacja: ''Nieoczekiwany błąd. Skontaktuj się z Działem Obługi Klienta" Natomiast 5 godzin po tym już pisał inny tekst: "Zamówienie wstrzymano do 7 października".A dzisiaj jest już 10 październik. I jest napisane, że zamówiłem jakąś Victorię za 0 zł i że łączny koszt zamówienia to -99 zł :|, a ja zamawiałem SWATA4 a nei jakąś Victorię. Poza tym po zamówieniu przyszedł e-mail z dobrymi danymi. Że zamówiłem SWAT4 za 99 zł - 95 wPLN + ksozty wysyłki i to razem wyszło 20,80 zł. Proszę o naprawdę tego !


P.S. ja i tak się skontaktowałem już biurem obsługi klienta. Ale wolałem też tutaj napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 06:50, stalker14 napisał:

Ja zgłaszam taki błąd. Zamówiłem grę SWAT4 w tej promocji za złotówkę.


jak już napisałem w sąsiednim wątku który założyłeś (nota bene nie zgłaszaj problemu w każdym możliwym temacie - na pewno nie pomoże to w żaden sposób) forum nie jest miejscem do załatwiania tego typu spraw. Problemy dotyczące zamówień są błędami indywidualnymi i wymagają osobnej interwencji dla każdej osoby - dlatego trzeba się skontaktować z Działem Obsługi. Na forum nikt tego problemu nie rozwiąże, natomiast w nawałnicy wątków i tematów tym bardziej łatwo takie zgłoszenie przeoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja jednak myślę ze to jest błąd skryptu. Bo te osoby które zamawiały już cos w gram.pl tez mialy ten sam komunikat. Wiec to chyba nie jest jednorazowy przypadek. Dlatego tak o tym trąbie :-) I uwazam ze forum to wlasciwe miejsce, bo to jest watek o problemach technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Już wiem dlaczego są takie błędy ! I miałem rację wyniak to z przyczyn technicznyh i KAŻDEMU sie tak stało. Dzwoniłem do Działu Obsługi Klienta. I jak widać pan Destro nie miał racji :-) I mnie poifnormowali, że do 2 dni to naprawią. Tylko że ta gra ma być na prezent :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W wątku http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=52&u=328 po godzinie wszystkie posty dodawane są pogrubioną czcionką - łącznie z rangą i datą.

Przy niektórych postach brak przycisków odpowiedz - przy czym nie jest to związane z osobą - raczej jakiś mechanizm losowy.

No i zlitowalibyście się nad użyszkodnikami i dali strzałki przewijania stron - nie trzeba być pijanym, żeby mieć problemy z nawigacją między stronami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 14:55, Meghan_mph napisał:

/.../
Przy niektórych postach brak przycisków odpowiedz - przy czym nie jest to związane z osobą - raczej jakiś
mechanizm losowy./.../

Trzeba wtedy przjść na stronę główną i zmienić ustawienia, z klasycznych na komentarz albo odwrotnie. Po odpowiedzi można wrócić do poprzednich ustawień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobrze bybyło gdyby obok ikon "forum" "pomoc" "sklep znalazła się ikona "strona główna". Obsługuję swój wątek na forum ze skrótu w ulubionych i niekiedy zaglądam na strone główną i dobrze bybyło gdyby można było to zrobić poprzez jedno przyciśnięcie klawisza myszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 15:24, Shudo napisał:

Dobrze bybyło gdyby obok ikon "forum" "pomoc" "sklep znalazła się ikona "strona główna". Obsługuję swój wątek na forum ze
skrótu w ulubionych i niekiedy zaglądam na strone główną i dobrze bybyło gdyby można było to zrobić poprzez jedno przyciśnięcie
klawisza myszki.


Gdy klikniesz na obrazek gram.pl ponad linkami do forum/sklepu to przenosi cię na główną stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować