• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 06.10.2005 o 16:00, Daimon_Frey napisał:

No ale jeśli coś się
obiecuje to powinno się dotrzymać słowa. Nie wspominam już o kosztach wysyłki bo to logiczne, że za to zapłacić nie można
w wPLN. Ale jeśli chodzi o cene gier to słowa powinno się dotrzymywać. Zresztą gdyby teraz ludzie zużyli wPLN to później
kupowali by gry za normalne pieniądze. A przynajmniej połowe powinno się dać zapłacić w wPLN. Myślałem że wkońcu kupie sobie
Morrowinda z dodatkami, ale 41,90 + 15,90 za wysyłke to 57,8. Za taką cene moge kupić u siebie w Tesco. Co innego gdyby
kupować po prostu normalnie i nie zwracać uwagi na obietnice, to się przynajmniej koszty wysyłki zmniejsza.


no właśnie o to chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 16:06, Wariatuncio napisał:

> Uważam, iż możliwość modyfikacji czyichś postów to kolejny dość poważny błąd. Nie sądzisz?


a masz taką możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 16:07, TYHE napisał:

> > Uważam, iż możliwość modyfikacji czyichś postów to kolejny dość poważny błąd. Nie sądzisz?

a masz taką możliwość?


Niby nie, ale mogę modyfikować cytaty, a to już moim zdaniem krok do... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pewnie juz zgloszono to 10 razy w 10 tematach, ale i tak powiem:

Zrobice cos zeby bylo widac czy ktos odpowiedzial od naszej wizty czy nie, bo przeciez teraz jest taki balagan, ze szok!

Refleksja: Jesli CD-Projekt szybko nie naprawi tego wszystkiego to moze sie srodze zawiesc, bo nawet idiota drugi raz sie nie da nabrac i straca mase klientow i uzytkownikow forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 06.10.2005 o 16:10, Wariatuncio napisał:

Niby nie, ale mogę modyfikować cytaty, a to już moim zdaniem krok do... :-)

i dobrze że sieda przynamiiej można przyćiąc posta a nie kilometrowe tworzyć przy jakiejś dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 16:14, Kris_bla napisał:

Zrobice cos zeby bylo widac czy ktos odpowiedzial od naszej
wizty czy nie, bo przeciez teraz jest taki balagan, ze szok!


Obok tematu w którym jest odpowiedź pojawia się ikonka, ale nie wiem czy działa to także przy odświerzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na forum tutaj jest ustalone, aby na jednej stronie w temacie widać 20 postów. Na starym miałem od razu 40 postów widocznych na jednej stronie. Ale to się na szczęscie dało zmienić w ustawieniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 16:22, DEViANCE napisał:

Na forum tutaj jest ustalone, aby na jednej stronie w temacie widać 20 postów. Na starym miałem od razu 40 postów widocznych
na jednej stronie. Ale to się na szczęscie dało zmienić w ustawieniach :D



teraz tez sie da...nawet do 50 postow mozna...trzeba tylko wejsc do ustawien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gdzieś chyba ludzie pytali, aby zrobić tak jak było na starym forum z odpowiedziami czyli, że jak wchodziłeś na forum to miałeś napisane od razu ile masz odpowiedzi na twoje posty. Tu też tak jest... obok tematu pojawia się dymek ze znakiem zapytania i widać, w którym temacie jest odpowiedź na Twojego posta ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 16:14, Kris_bla napisał:

Refleksja: Jesli CD-Projekt szybko nie naprawi tego
wszystkiego to moze sie srodze zawiesc, bo nawet idiota drugi raz sie nie da nabrac i straca mase klientow i uzytkownikow
forum...


Taaaaak, już widze te miliony klientów uciekających od CDP. Jakoś narazie na forum najbardziej narzekasz Ty (chyba w każdym możliwym wątku) a mimo wszystko nadal tu siedzisz.

Więce jeżeli najbardziej niezadowolony formuowicz Kris_bla zostaje, to reszta zadowolonych też raczej zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ponoc za wirtualne pieniadze mala byc mozliwodc kupna gry a nie tylko czesciowa sume pokryc.Cos mi sie zdaje,ze ktos nie dotrzymuje slowa-czytalem wywiad na wp i jak go znajde to wkleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 16:27, Koleś napisał:

Więce
jeżeli najbardziej niezadowolony formuowicz Kris_bla zostaje, to reszta zadowolonych też raczej zostanie :D


Hehe :-) no bo jednak CD-Projekt to CD-Projekt ;-) A co sobie pouzywam tutaj to moje ;-)

Jednakze trzeba wyrazic opinie, a ta jaka jest kazdy widzi... wielu osobom sie zmiany nie podoba i wiele osob czuje sie podobnie jak ja ;-P jednakze naszym cielem (pisanie uwag) nie jest proponowanie odejscia od CDP, ale proba pomocy i naprawy tego co kiedys bylo dobre a juz nie jest ;-P oraz tego co moglo byc dobre a nie jest ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 06.10.2005 o 16:24, snopek9 napisał:

teraz tez sie da...nawet do 50 postow
mozna...trzeba tylko wejsc do ustawien :)

szkoda tylko że nie można bezpiecznej wartośći czyli 10. bo jak tu sie narobi postów i tematów to kawe wypijesz zanim ci sie te 50 postów załaduje. nie zapominaj że podobnie jak stare forum chodzi na asp czyli przy wiekszej bazie będzie mulić niesamowicie jak forum.cdprojekt.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


Dnia 06.10.2005 o 16:40, Kris_bla napisał:

Jednakze trzeba wyrazic opinie,
a ta jaka jest kazdy widzi... wielu osobom sie zmiany nie podoba i wiele osob czuje sie podobnie jak ja ;-P jednakze naszym

to nie wchodz...... mi sie wygląd podoba tylko żebym od razu widział które tematy były zmodyfikowane od mojej ostatniej wizyty. pyzatym czasem trzeba okienko przewijać, ale to pewnie dlatego że przez lupę na ekran nie patrze i rozdzielczość 800x600 wybrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zasadniczo jestem zadowolony. Oczywiście pozostała kupa rzeczy do zrobienia, ale jak na pierwszy dzień jest całkiem OK ;-).


Natomiast nei podoba mi się kwestia WPLN mam ich aktualnei 290 - kupa kasy, no i pozostaje mi je spożytkować na gadżety... trochę głupio bo liczyłem, że chociaż jedną gierke się da kupić za free ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować