• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 10.10.2005 o 23:35, LifaR napisał:

Wystarczyć na nowy post w Kwasach i zobaczyć czy napewno ma to jakiś związek z liczbą 222 ;-)


Hmm... Problem (?) zostanie zapewne szybko (??) usunięty (???).

Ciekawe skąd to 222 się wzięło? Zna ktoś programistyczne wyjaśnienie (poza "jeśli to post 222, to go umieść przed postem nr 1" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

MAM PYTANIE DO CDP I CHCE WKONCU ODPOWIEDZI BO SIEDZE NA TYM FORUM CZEKAM WYSYLAM EMAILE I NIC ! WIEC MOZE RACZYCIE MI ODPOWIEDZIEC.

Wiec moj problem polega na tym ze niemoge wykorzystac moich wPLn podczas kupna fear inne gry moge kupowac z udzialem wPLN lecz nie FEAR. O co chodzi ??? mojemu kumplowi dziala prosze o odpowiedz

chaos666@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

odwiedzam dzis sklep a tu taka wiadomosc

ADODB.Field error ''800a0bcd''

Either BOF or EOF is True, or the current record has been deleted. Requested operation requires a current record.

/sklep.asp, line 111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To napiszę sobie tutaj ponieważ na mój formularz zgłoszeniowy z zamówienia tez nie mam odpowiedzi. :D Dzisiaj w godzinach rannych "wcieło" moje zamówienie... może to tez błąd z gatunku technicznych.. nie wiem - tak jak z bylo z wymianą "DS II" u wiekszości... Ale zamówienie mialo być do realizacji wczoraj... i do dziś rana nie było zrealizowane natomiast dziś nastapila realizacja późniejszego zamówienia. A poprzednie.. znikneło przed wysyłką :-/ i nie ma go do teraz... ani odpowiedzi co się stalo że usunięto je... Ja nie rezygnowalem z niego. A zamówionko było i nie ma... Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2005 o 14:16, Pablo_bel napisał:

To napiszę sobie tutaj ponieważ na mój formularz zgłoszeniowy z zamówienia tez nie mam odpowiedzi. :D Dzisiaj w godzinach
rannych "wcieło" moje zamówienie... może to tez błąd z gatunku technicznych.. nie wiem - tak jak z bylo z wymianą "DS II"
u wiekszości... Ale zamówienie mialo być do realizacji wczoraj... i do dziś rana nie było zrealizowane natomiast dziś nastapila
realizacja późniejszego zamówienia. A poprzednie.. znikneło przed wysyłką :-/ i nie ma go do teraz... ani odpowiedzi co
się stalo że usunięto je... Ja nie rezygnowalem z niego. A zamówionko było i nie ma... Dziwne.

Mam to samo :( Ja zamówiłem Tribes za 1zł, mieli wczoraj wysyłać :( Napisałem już do nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No własnie, ja też z "Tribes" + Czerwony Wiedźmin.. Napisalem i nic.. No na zakladce "moje konto" to zamówienie nie figuruje wcale, zniknelo jak mówilem. Odszukałem je w lewym górnym rogu "moje zamówienia" i co?... Zamówienia nie wyslane..."Wstąpily klopoty z realizacją twojego zamówienia, prosimy o kontakt z dzialem obslugi klienta".:-/ Przecież zrobilem to z samego rana i nic.. WIem że pewnie duzo tematów do obsługi jest ale to jest zamówienie.. coś co może jutro lub pojutrze dowiem się żę nie może zostaćzrealizowane bo zabraklo towaru. Hm... A potwierdziłem momentalnie tuż po zamówieniu więc trudno mi uwierzyćże zabrakło towaru bo długo po tym fakcie byl on nadal dostępny na tych samych zasadach. Pierwszy raz cośmi tutaj "podpada" Panowie i Panie z CDP. Mam nadzieję że pozytywnie to zostanie rozwiązene.. przecież nie ma reglamentacji towarowej, to jużnie socrealizm :P. I prosba o kontakt z Działem.. była z samego rana i nadal brak odzewu z tegoż działu.:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja do tych jankesów dzwonei codziennie ! I mówią że mają probleym techniczne i mnie spławiaja. Dzisiaj ejszcze raz zadzwonie. Tym razem ostatni. I to będzie raczej rozmowa niecenzuralna jak znowu sie beda wykrecac ! A co do tych znikniec to aj tak smao mam chlopaki ! Zamiast mojego SWATA4 jest jakaś Victoria ! grrr. A po 3 dniach od sozenia zoieniwa calkowice zniklo :-( Nieprofesjonalizm !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

aha.. przejdż do "Sklep" i tam pod zakładką "start" masz "Moja zamówienia". Tam odszukalem dopiero info z numerem zamowienia o klopotach a normalnie na moim koncie nie ma nic. Dziwne to... zobaczysz pewnie to samo co ja mam.:-/ Zamówienia zrealizowane i niezrealizowane. powodzenia i mam nadziejęże nam to pozytywnie rozwiążą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 19:10, Sarafan_Knight napisał:

Mam Win98SE. Przeglądarka to Avant Browser, ale nic się nie powinno rąbać, bo działa
on na jądrze IE.

Wlasnie - nie powinno. ;). A IE ma to do siebie, ze lubi rąbać. Polecam www.opera.com lub www.firefox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2005 o 15:00, Pablo_bel napisał:

aha.. przejdż do "Sklep" i tam pod zakładką "start" masz "Moja zamówienia". Tam odszukalem dopiero info z numerem zamowienia
o klopotach a normalnie na moim koncie nie ma nic. Dziwne to... zobaczysz pewnie to samo co ja mam.:-/ Zamówienia zrealizowane
i niezrealizowane. powodzenia i mam nadziejęże nam to pozytywnie rozwiążą. :)

Ja tam nie mam nic :/ A wcześniej było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dopisuje sie do osob majacych problemy techniczne z sklepem.
to NIE dziala lub raczej NIE dziala prawidlowo i zamiast cieszyc sie juz z kubka i Constantine to sie szarpie z Dzialem Obslugi Klienta. czy byli jacys testerzy sklepu? bo delikatnie rzecz ujmajac jestem zirytowany, a o braku odpowiedzi od DOK juz nie wspomne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2005 o 15:36, Szalony Max napisał:

Nie wiem czy ktoś zauważył ale znowu jeden post został przypięty na początku każdej strony z wątku.
Podobna sytuacja jest w wątku o propozycjach dotyczących forum gram.pl

---> Ale to jest post pracownika CDP, w dodatku ma numer jeden, więc to nie jest już nic dziwnego, tak chyba powinno być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować