• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mam problem następujący - mianowicie gdy dodaję post okienko robi się szare, posta dodaje ale okienko dodania posta nie znika. Czyżby jakiś łąd forum czy mojej przeglądarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kurde nie wiem czy to problem czy nie. Ale gdy daje do zamowienia Fear daje zamow i przechodzi na strone zamow dostepne. Przyciskam zamow dostepne i nic sie nie dzieje ? o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może tutaj poskutkuje, bo znudziło mi się wysyłanie maili (bez jakiejkolwiek odpowiedzi z ich strony) do Biura Obsługi Klienta.

Zamówiłem Pakiet Niebieski Wiedźmina. Zapłaciłem przez "Płacę z Inteligo". A stało się to w czwartek 6.10.
Pieniądze natychmiastowo zostały odciągnięte z mojego rachunku, a ja do dziś mam status "Zamówienie niewysłane. Oczekiwanie na weryfikację płatności (do 15 min.)".
BOK mi nie odpisuje. Pieniędzy na koncie nie mam. Pakietu nie mam. Pal licho pakiet i pieniądze (8,80 zł, bo zapłaciłem tylko za wysyłkę, a resztę w wPLN), ale przyzwoitość nakazywałaby chociaż odpisanie na maila, że problem został przyjęty do wiadomości i coś się w sprawie dzieje.
A tak? Duży minus się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2005 o 17:03, Krejt napisał:

Pieniądze natychmiastowo
zostały odciągnięte z mojego rachunku, a ja do dziś mam status "Zamówienie niewysłane. Oczekiwanie na weryfikację płatności
(do 15 min.)".
BOK mi nie odpisuje. Pieniędzy na koncie nie mam. Pakietu nie mam. Pal licho pakiet i pieniądze (8,80 zł,
bo zapłaciłem tylko za wysyłkę, a resztę w wPLN), ale przyzwoitość nakazywałaby chociaż odpisanie na maila, że problem został
przyjęty do wiadomości i coś się w sprawie dzieje.


mam dokladnie to samo tylko ze z kubkiem i multitransfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja pięknie dzownię do Biura Obsługi Klienta. I piszą ze to przez błedy techniczne. Bo mnei to samo sie dzieje. Ba. U mnei w ogole zamowienie zniklo :| Dzisiaj do nich zadzwonilem i ich obświergoliłem i powiedzieli, ze paczka bedzie dzisiaj wyslana. Jako ze zaznanczylem opcję kuriersk.a gra jutro powinna przyjsc. A jak nie przyjdzie. To zrobie im wielka afere, przez telefon. Ba. Może jeszcze pojadę do Warszawy i ich tam obświergole (przy okazji odwiedzę rodzinę) i jeszcze powiem im ze sa klamcami. Bo skoro mowia ze wysla to wysla, a nie dotrzymuja terminu. Jak nei wiedza to niech powiedza prawde, a nie jakies podchody :/

P.S. Ja chce mojego SWATA4 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Standardowe IE, bez żadnych zmian (z reguły nie używam), to co się zainstalowało to jest. Nie wiem czemu forum ma problemy z poprawnym wyświetlaniem numerów stron, a właściwie z brakiem wyświetlania stron, mylanie najnowszej z wcześniejszymi itp.

Nie wiem czy błąd zostal zgłaszany, ale wyśle, żeby nie było...

Po za tym zawiodłam się troche, bo nie dojże, że nie moge pisać na forum pod moja Operą ( oczym pisalam wcześniej), to nadodatek pod standardowym IE forum ma również problemy. Rozumiem także, że cdp ma teraz ważniejsze sprawy jak na przyklad te z "ginącymi" zamówieniami, jednak moim skromnym zdaniem, nie wypuszcza sie do użycia produktu nie kompletnego. Śmiem twierdzić, że serwis został, źle przetestowany i zbyt szybko otworzony, a przecież i tak było opóźnienie prawie dwutygodniowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pomijająć problem ze sklepem. Pieniądze zabrane z konta. A ciągle oczekuje na weryfikacje płatności, która miała jakoby trwać 15 minut? (6.10 a dzisiaj mamy 11.10? HALO???)

PATCH. Chodzi o Heroes 4 The Gatharing Storm do kampani 6. Niestety nie ma go na liście. Ten plik zawsze był w przedziwny sposób ignorowany przez CDP, a niektóry gracze mają premierową wersje dodatku i bez tego patcha nie da się rozegrać 6 kampanii. ( na stronie CDP go nie było na liście, ale na ftp był)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2005 o 18:21, Mika napisał:

Nie wiem czemu forum ma problemy z poprawnym wyświetlaniem numerów stron, a właściwie z brakiem wyświetlania stron, mylanie najnowszej z wcześniejszymi itp.

system wyświetlania stron z odstępami po 5 i potem wielokrotności 5 jest założeniem. Być może ilosć wyświetlanych stron jest zbyt mała aby to dobrze zauważyć. Natomiast zamienianie ostatniej strony z przedostatnią jest faktycznie błędem (znanym nam już) - problem ten zostanie naprawiony w najbliższej partii bugfixów.

Dnia 11.10.2005 o 18:21, Mika napisał:

Po za tym zawiodłam się troche, bo nie dojże, że nie
moge pisać na forum pod moja Operą

proszę zaktualizować Operę do najnowszej wersji. Forum jest zgodne ze standardem XHTML1.0 i poprawnie wyświetla się w najnowszej Operze (8.5 jeśli dobrze pamiętam) jak i każdej innej przeglądarce we wmiarę nowej wersji. Osoby korzystające z wersji 7.2 Opery (wersja mająca ponad 2 lata!!!) tak jak Ty czy ogólnie starych wersji browserów mających parę lat mogą spodziewać się błędów. Wina leży niestety w całości po stronie (starych) przeglądarek i ich problemach z rysowaniem i pozycjonowaniem obiektów takich jak np DIV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 11.10.2005 o 18:48, Destro napisał:

proszę zaktualizować Operę do najnowszej
wersji. Forum jest zgodne ze standardem XHTML1.0 i poprawnie wyświetla się w najnowszej Operze (8.5 jeśli dobrze pamiętam)
jak i każdej innej przeglądarce we wmiarę nowej wersji. Osoby korzystające z wersji 7.2 Opery (wersja mająca ponad 2 lata!!!)
tak jak Ty czy ogólnie starych wersji browserów mających parę lat mogą spodziewać się błędów. Wina leży niestety w całości
po stronie (starych) przeglądarek i ich problemach z rysowaniem i pozycjonowaniem obiektów takich jak np DIV.


Rozumiem to, dlatego już nie narzekam :) Trudno się mówi.
Opera ta ma może ponad 2 lata, ale jest ona tak prosta i przejrzysta, że najbardziej funkcjonalna i z własnej woli nie zaktualizuje Opery, wole juz forum odpalać przez IE, bo jak narazie tylko forum nie działa pod tą opera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2005 o 17:59, stalker14 napisał:

A ja pięknie dzownię do Biura Obsługi Klienta. I piszą ze to przez błedy techniczne. Bo mnei to samo sie dzieje. Ba. U mnei
w ogole zamowienie zniklo :| Dzisiaj do nich zadzwonilem i ich obświergoliłem i powiedzieli, ze paczka bedzie dzisiaj wyslana.
Jako ze zaznanczylem opcję kuriersk.a gra jutro powinna przyjsc. A jak nie przyjdzie. To zrobie im wielka afere, przez telefon.
Ba. Może jeszcze pojadę do Warszawy i ich tam obświergole (przy okazji odwiedzę rodzinę) i jeszcze powiem im ze sa klamcami.
Bo skoro mowia ze wysla to wysla, a nie dotrzymuja terminu. Jak nei wiedza to niech powiedza prawde, a nie jakies podchody
:/

P.S. Ja chce mojego SWATA4 !


Hehe, jako 14 latek raczej ich nie ''''oświergolisz'''' za to, że są kłamcami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja zgłaszam problem że zamowilem gre FEAR PL, a w moim zamówieniu widnieje gra The Punisher???
Ktos miał taki problem że zamówił gre dostal podsumwoanie z tą grą jak ją zamówił, a sprawdziłem na koncie w moich zamówieniach widnieje inna gra???Jak ktoś mnial taki problem to nich mnie oświeci zeby potem nie wynikła pomyłka ,że Punisher dostalem:/ zamiast gry FEAR PL.:)
PS.wysłałem takze e-maila wczoraj na wszelki wypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cześć. Do wszystkich tych którzy mieli problemy z otrzymaniem zamówienia gry od gram.pl ! Sprawdźcie swój status ! Bo mój to: "Status Twojego zamówienia: pakowane i przygotowywane do wysyłki" Sprawdźcie u siebie i powiedzcie co pisze Wam. Widocznie moje awantury poskutkowały <cfaniak>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

"oczekiwanie na weryfikację płatności (ok. 15 min)" :P

czyli rozumiem Drogie CDP ze jak nie zrobie awantury przez telefon, to sie sprawa nie zajmiecie?
fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2005 o 19:26, stalker14 napisał:

Cześć. Do wszystkich tych którzy mieli problemy z otrzymaniem zamówienia gry od gram.pl ! Sprawdźcie swój status ! Bo mój
to: "Status Twojego zamówienia: pakowane i przygotowywane do wysyłki" Sprawdźcie u siebie i powiedzcie co pisze Wam. Widocznie
moje awantury poskutkowały <cfaniak>


Witam.Widzę że nie tylko ja mam problemy z otrzymaniem gry od CD Projekt :D.U mnie od piątku(7 pazdziernik) widnieje status wysłane , dziś mamy wtorek 11 pazdziernika a ja dalej gry nie dostałem (a zamówiłem kurierem :) )
wysłałem kilka @ do BOK-u i jeszcze dwa na drugi @ dotyczący zamówień i nic , cisza , olewka totalna , mam nauczkę na następny raz ,że lepiej iść do normalnego sklepu i zapłacić kilka złotych więcej.Pozdrawiam wszytkich , idę łyknąć trochę "prozacu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szanowne CDP i ZNOWU MUSZE PISAC NA FORUM BO NA EMAILE NIE RAGUJECIE. Gdy wrzucam gre do koszyka Fear -Preorder i daje zloz zamowienie no i daje kolejna opcje ''ZAMÓW TYLKO DOSTĘPNE'' nic sie nie dzieje ? Czy tak ma byc czy to blad ? Czy mam rozumiec ze ''ZAMÓW TYLKO DOSTĘPNE'' bedzie dostepne ^^ dopiero po premierze ??????????? ODP

chaos666@o2.pl


Z powazaniem Damian

PS Przepraszam za post w temacie Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje) zle sobie kliknolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2005 o 19:59, stalker14 napisał:

prozac1 ty mnei lepiej nie strasz. Jak jutro nei otrzymam paczki. To zrobię taką awanturę, że popamiętają mnei do końca
życia.


:D
Ja tam nikogo nie strasze , tylko uprzedzam że zamówione gry dostaniemy pewnie pod choinkę :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2005 o 19:26, stalker14 napisał:

Cześć. Do wszystkich tych którzy mieli problemy z otrzymaniem zamówienia gry od gram.pl ! Sprawdźcie swój status ! Bo mój
to: "Status Twojego zamówienia: pakowane i przygotowywane do wysyłki" Sprawdźcie u siebie i powiedzcie co pisze Wam. Widocznie
moje awantury poskutkowały <cfaniak>

U mnie nic to nie zmienilo.. ani statusu paczki.. bo na moim koncie nadal jej nie ma. .tylko w moich zamówieniach ale od jakiegoś czasu dopiero.:-/
ani żadnej odpowiedzi.. na wszystkie możliwe sposoby słałem pytania "co jest grane?"
A tak prawdę powiedziawszy to uważam ze skoro zamówienie "nie może być zrealizowane" nie z mojej winy tylko z winy sklepu to oni powinni się kontaktować ze mną a nie ja usłluję kontakt nawiązać jak wariat :-/ nie o to chodzi przecież... nawet w zamówieniach piszą by koniecznie się skontaktować i ja dałem się tej "pułapce" ale to sklep zawinil a nie ja i oni sami powinni mnie poiformować o tym. Ja zamowiłem, potwierdziłem momentalnie.. więc jaki problem z realizacją? Długo po tym towary były nadal dostepne na tych samych warunkach.. pomyłka w wyliczeniach? Wątpliwe:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować