• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dnia 06.10.2005 o 16:43, sig. napisał:

nie zapominaj że podobnie jak stare forum chodzi na asp czyli przy wiekszej bazie będzie mulić niesamowicie jak forum.cdprojekt.info



Ja siedze glownie na forum GOLa a tam watki i po 300 postow ( jedna strona ) nie mula za bardzo...jesli tutaj faktycznie jest tak jak piszesz to nie dobrze, ale mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle...narazie jest bardzo dobrze a mam naprawde wolne lacze ( radiowka 128 kb/s )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 12:50, Zgodny napisał:

Jak skutecznie "zaptaszyć" newsletter w moim profilu?
Zaznaczam newsletter, ale nie widzę żadnego przycisku zatwierdź.

>
Użyj Internet Explorer.
Mi pod Firefoxem też nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Taka pytanie dla wszystkich, którzy narzekają, że CDP oszukało klientów, zastosowało tani marketingowy chwyt itp. Mam nadzieję, że da to co poniektórym do myślenia, bo już nie wiem, czy mam się z was śmiać, czy płakać.

„Jeśli ktoś daje ci 30 zł, to obrazisz się na niego, że nie dał ci 100 zł?”
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 16:57, jac22 napisał:

a ja tam mam 55 wpzl bo mam dwie gry zarejestrowane :P

a ja 140 wPLN i sie nie chwale :P:P
BTW: mam tylko 5 gierek zarejestrowanych...miałbym wiecej ale to co mi zostało to nie jest rejestracja elektroniczna...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 16:46, sig. napisał:

to nie wchodz...... mi sie wygląd podoba /ciach


A czy ja napisalem, ze wyglad jest do bani? Nie! Napisalem tylko o funkcjonalnosci! Wyglad jest calkiem spoko choc moglby byc ciemniejszy, ale beda inne skorki na pewno wiec spoko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A jednak zmyliłem program! Jako KrzysztofMarek nie mogłem dostać się na nowe forum (za karę, czy co?), za to zarejestrowałem się z drugiego systemu operacyjnego jako Krzysztoff? KrzysztofFX? i wreszcie mogę coś napisać. Tak, mam problem! Jako KrzysztofMarek mogę sobie wszystko wyświetlić, mogę zaakceptować regulamin, tylko napisać nic nie mogę, bo wyświetla mi się znowu regulamin, ja go akceptuję, wracam do tematu i wtedy znowu wyświetla się regulamin.
Nie na darmo, w poprzednim wcieleniu, pisałem, że SYSTEM jest pamiętliwy i uparty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 16:45, Grizzly. napisał:

Chcialbym się spytać za co mam 30 zł? Czy to wszyscy mają? To jest ta niespodzianka?

nie to za te gry które już zarejestrowałeś (chyba, bo każdy ma inna liczbę wplnów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poczatkowo mialem problem z napisaniem jakiegokolwiek posta, z 15 razy wyskakiwala mi plansza z akceptacja regulaminu, czytalem, akceptowalem i nic, dalej nie moglem pisac, bo dalej wyskakiwal regulamin :| Nie lapalo ani pod FF ani pod IE. No, ale w koncu ruszylo :) Pragne tylko odnotowac, ze taki problem mial miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hm.. nie wiem z jakiego powodu ale zniknęło wygładzanie czcionki w generowanych nagłówkach (np. newsów). Za bardzo obciążało serwer? A nie lepiej pomyśleć o jakimś systemie cache''owania, albo poprostu wstawić to jako zwykły tekst? No bo skoro nie jest to jakaś ekstrawaganca czcionka to nie widzę powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cytat maila potwierdzającego zamówienie:

"Poniżej znajdziesz podsumowanie swojego zamówienia. Szczegółowe informacje o zamówieniu znajdziesz na swoim koncie ja.gram.pl"

"ja.gram.pl" ma odnośnik do http://ja.gram.pl/ - ale takiej strony nie ma. Albo coś jest nie tak albo czegoś nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Uważam też że dużym błedem jest, że każdy temat nie ma własnej nazwy strony. Teraz jak otwieram więcej topiców w nowym oknie to nie wiem który jest który (na pasku zadań jak są), na starym forum tak było i to było dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 17:20, TwoSwords napisał:

mam pytanie.... w dziale używki mogą wchodzić tylko gry wydane po 23 września??


Jeśli by tak miało być to za dużo gier na liście by nie było. Chyba, że ktoś chciałby wystawić DS2. :P
Więc odpowiedź jest chyba jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

skoro idzie nowe, a raczej przyszlo to moze w koncu w opisach gier bedzie info na temat multiplayer np. brak, TCP/IP, LAN, death match, cooperative itd, zew. IP... itd. byle by bylo rzetelne - bo czasami trzeba sprawdzac w innych portalach szczegóły dot. multi - a i tak nie są to kompletne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 17:28, KrzysztofMarek napisał:

> Krzysztof, wyłącz na chwilę firewalla.... Też tak miałem dopóki nie wyłączyłem NISa

Włączyłem z powrotem i już idzie bez przeszkód. Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam kilka uwag:

1) Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale czasem przylagowuje mi gram.pl. Nie mogę nic zrobić przez parę sekund, nawet przesunąć scrolla, tak jakby strona się sama odświeżała.

2) Przydało by się wrócić do stylu komentarzy z cdprojekt.info tzn. przywrócić autora newsa i dodać liczbę komentarzy. Tak zawsze wiedziałem, czy ktoś się dopisał, czy nie.

3) Jeśli komentuje się newsa nie wchodząc na forum, to nie ma możliwości tzw. quote, czyli odniesienia się do czyjejś wypowiedzi.

4) W obrazku na dole widać, że nie przy każdej wypowiedzi jest przycisk odpowiedzi i URL.

5) Nie mogę dodać posta w tym temacie, wyskakuje mi script error.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak widać w końcu dodało poprzedni post. Po prostu nie chciał się dodać, gdy podany był link do obrazka (mniejszego niż 500KB). Poza tym nie działają mi znaczniki pogrubienia, kursywy i podkreślenia, po wciśnięciu ich nic się nie dzieje.

[URL= http://img167.imageshack.us/my.php?image=36wc.jpg][IMG] http://img167.imageshack.us/img167/4289/36wc.th.jpg[/IMG][/URL]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować