• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam
W moim profilu na dole jest małe menu o mailach które chcę otrzymywać i mam zaznaczony tylko pierwszy, a kiedy chcę zaznaczyć pozostałe to gdzie moge zapisać zmiany? Bo zaznaczam wszystkie a po ponownym zalogowaniu jest tylko jeden zaznaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

? Bo zaznaczam wszystkie a po ponownym zalogowaniu jest tylko jeden zaznaczony.
mam tak samo ale sadze ze po prostu ta funkcja nie jest jeszcze dostepna lub cos podobnego.
poza tym sadze ze teraz maja wazniejsze problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2005 o 20:41, scooby01 napisał:

? Bo zaznaczam wszystkie a po ponownym zalogowaniu jest tylko jeden zaznaczony.
mam tak samo ale sadze ze po prostu ta
funkcja nie jest jeszcze dostepna lub cos podobnego.
poza tym sadze ze teraz maja wazniejsze problemy.

Hm.. a tak chwalilem ten projekt jakim jest "gram", naprawdę. ;) Ale w kwestii maili.. ja mam odhaczona dwa.. z trzeciego zrezygnowalem więc ten błąd u mnie nie występuje akurat. Ale nie zmienia to faktu że ani jednego jeszcze nie dostalem. :D I tu muszę pochwalic dawnąwitrynę CDP, ,każda jedna gra którą rejestrowałem zaraz po mailu o poprawnej rejestracji były następne.. razem prawie o łatach do tych eyrobów, tu ani jednego. :-/ A tak chwaliłem ten projekt... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2005 o 20:41, scooby01 napisał:

? Bo zaznaczam wszystkie a po ponownym zalogowaniu jest tylko jeden zaznaczony.
mam tak samo ale sadze ze po prostu ta
funkcja nie jest jeszcze dostepna lub cos podobnego.
poza tym sadze ze teraz maja wazniejsze problemy.

I dodam że każda później wydana łatka, tez byłem o niej informowany za każdym razem. O każdym późniejszym wydaniu.. ale mam nadzieję że i tutaj z czasam to się poprawi. :) Ale.. powinno być bardziej już dopracowane to. :) A nie w trakcie.. duzo zamieszania niepotrzebnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2005 o 20:36, MatejM napisał:

Witam
W moim profilu na dole jest małe menu o mailach które chcę otrzymywać i mam zaznaczony tylko pierwszy, a kiedy chcę zaznaczyć pozostałe to gdzie moge zapisać zmiany? Bo zaznaczam wszystkie a po ponownym zalogowaniu jest tylko jeden zaznaczony.


Aby zaznaczyć pozostałe kwadraciki musisz zalogować się przez IE. W pozostałych przeglądarkach nie działa (przynajmniej w Firefox''ie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taką drobną uwagę do sklepu gram.pl. Otóz w zakładce gadżety przy niebieskim kubku termicznym jest napisane, że towar jest dostępny. Natomiast jak się kliknie na ten kubek, żeby zobaczyć szczegóły jest informacja, że towar jest niedostępny. Moim zdaniem w obu okienkach powinno się pojaiwć to samo czyli albo, że towar jest dostępny, albo niedostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem gdzie napisać wiec napisze tu uwage dotyczaca sklepu.. otoz przy towarach pisze ze towar dostepny jak sie kliknie na niego to jest niedostepny bo brak go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2005 o 22:14, upiordliwy napisał:

Ponawiam pytanie - Czemu okno dodania posta nie znika po dodaniu posta?

okno powinno zniknąć po napisaniu. Napisz proszę z jakiej przeglądarki korzystasz, czy masz włączone javascripty (muszą być) oraz czy nie posiadasz w ustawianiach przeglądarki jakiejś opcji blokującej resize/zamykanie okien przez stronę (niektóre browsery, szczególnie oparte na firefox - jak camino - taką opcję posiadają i to ona może powodawać ten problem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Trochę to dziwne, że będąc na 24 stronie do wyboru mam tylko 23.
Oczywiście wejście na 'tajną' stronę nie było poprzez 'klik' możliwe.

Na szczęście kolejny post sytuację wyprostował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam,
Wydaje mi się , że strona nie została zoptymalizowana pod Netscape 7.1. (takową przegladarkę posiadam i użytkuję) wszelkie buttony (np. dodaj post, odpowiedz, itp.) zlewają się, lub ich nie widać.
Czy jest szansa ewentualnej naprawy?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2005 o 00:56, Revised Placebo napisał:

Witam,
Wydaje mi się , że strona nie została zoptymalizowana pod Netscape 7.1. (takową przegladarkę posiadam i użytkuję)


bardzo proszę o zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji - w tym wypadku 8.0 - i wtedy sprawdzenie serwisu. W starszych wersjach mogą występować problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak widać na załącząnym obrazku Wygląda na to, że mam 4 przypięte tematy, a widać tylko 3. gdyż jeden wczoraj został skasowany. url 399.

Pomijam fakt, czy słusznie czy nie, w razie W, moge przesłać skrinny. W przypadku Opery bynajmniej u mnie wszystko jest OK, bo ja zjedno sprawo, przy dodawaniu liczby obrazków większej niż jeden występuje błąd i Opera się wyłącza.

---> RobeN może masz ustawione w opcjach wyświetlanie jako komnentarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2005 o 01:47, RobeN napisał:

Hmmm... Jakiś bug???

wygląda jak blędnie załadowany arkusz CSS - czy po odświeżeniu bląd występuje nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wybaczcie ze nie przeczytalem poprzednich 25 stron, ale po prostu nie mam na to czasu - stad moje pytanie tutaj.

Zarejestrowalem posiadana przeze mnie gre Spellforce: Zakon Switu przy uzyciu klucza na opakowaniu, i system oczywiscie od razu wykryl gre, pozdrowil mnie i wypisal, ze moje konto zwiekszylo sie o... 0 wPLN. Czy to jest normalne? Dzieki z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować