• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 12.10.2005 o 07:36, Destro napisał:

> Hmmm... Jakiś bug???
wygląda jak blędnie załadowany arkusz CSS - czy po odświeżeniu bląd występuje nadal?



Przez 5 minut tak, nawet po wyczyszczeniu Tempa Internetowego.
Ale póxniej już wszystko wróciło do normy. (to był pierwsy raz od początku - przynajmniej dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To ja też pomarudzę. Zamówiłem w sklepie "Pakiet Niebieski" z Wiedźmina dnia 7.X; Wybrałem opcję "płacę z Inteligo". Otworzył się ekranik logowania i .... kicha. Mogłem sobie pstrykać. Bez skutku. Wysłałem więc maila do BOK''u (tego samego dnia tj. 7.X) z prośbą o zmianę formy płatności na taką przy odbiorze. Nadal nie otrzymałem odpowiedzi, a status mojego zamówienia => "oczekiwanie na weryfikację płatności (ok. 15 min)!!!

Nice one! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2005 o 22:31, Destro napisał:

> Ponawiam pytanie - Czemu okno dodania posta nie znika po dodaniu posta?
okno powinno zniknąć po napisaniu. Napisz
proszę z jakiej przeglądarki korzystasz, czy masz włączone javascripty (muszą być) oraz czy nie posiadasz w ustawianiach
przeglądarki jakiejś opcji blokującej resize/zamykanie okien przez stronę (niektóre browsery, szczególnie oparte na firefox
- jak camino - taką opcję posiadają i to ona może powodawać ten problem)



Korzystam z Avant Browsera , mam włączony java script i sprawdzałem czy nie mam żadnych blokad i nic nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja z kolei mam problem z zalogowaniem sie do swojego starego konta (Duszek:) ), poniewaz nie moge skorzystac z opcji odzyskiwania hasla (adres duszek@space.pl przestal istniec, bo nie ma juz serwera space.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

do cholery czy ktoś odpowiada na @ pisane do BOK-u , piszę od piątku 7 pazdziernika , w sumie wysłałem do nich już 6 wiadomości , a oni nic zero odpowiedzi , totalna olewka :[ , dalej nie dostałem gry którą zamówiłem 6 pazdziernika , niby przesyłka została zrealizowana dnia 7 pazdziernika (kurierem) , czy ktoś coś tu wie , czy mamy doczynienia z czeskim filmem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2005 o 15:10, broda33 napisał:

CZESC JESTEM NOWYM UZYTKOWNIKIEM I MAM PROBLEM Z ZAINSTALOWANIEM I.G.I-2
CO TO JEST KLUCZ CD-KEY,GDZIE GO ZNALEZC?


w pudelku powinna byc instrukcja a na ostatniej stronie CDKey (szukaj liczb i cyfr ulozonych bez sensu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2005 o 15:10, broda33 napisał:

CZESC JESTEM NOWYM UZYTKOWNIKIEM I MAM PROBLEM Z ZAINSTALOWANIEM I.G.I-2
CO TO JEST KLUCZ CD-KEY,GDZIE GO ZNALEZC?


sorry za podwojny post ale wlasnie doznalem olsnienia (przydalaby sie opcja EDIT).
tam jest jeszcze jeden serial (wlasnie do instalacji), ten ktory podalem jest do rejestracji.
pod plytkami powinna byc nalepka z tym kodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

CDP naprawda, ale zaskoczyliscie mnie negatywnie myslalem ze jestescie dobra firma ktora pomaga swoim kupcom bo jak niemy to raczej tak daleko byscie nie zaszli. Pisalem 2 mejle z pytaniem i nic zero odezwu na forum pisalem nikt mi nie pomogl naprawde zalosne. Najwyrazniej bede musial kupic gre w www.wirtus.pl wole dac to 20 zeta wiecej ale nie wkurzac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2005 o 16:41, prozac1 napisał:

do cholery czy ktoś odpowiada na @ pisane do BOK-u , piszę od piątku 7 pazdziernika , w sumie wysłałem do nich już 6 wiadomości
, a oni nic zero odpowiedzi , totalna olewka :[ , dalej nie dostałem gry którą zamówiłem 6 pazdziernika , niby przesyłka
została zrealizowana dnia 7 pazdziernika (kurierem) , czy ktoś coś tu wie , czy mamy doczynienia z czeskim filmem :D



Witam ;)

Przykro mi, ale ani w piątek, ani w sobotę, ani też w niedzielę nie przyszedł od Ciebie do mnie żaden mail.
Owszem- jest ich kilka, jednak wszystkie z dwóch ostatnich dni. Na każdy list od Was staram się odpowiedzieć jak najszybciej, natomiast proszę- pamiętajcie, że to wymaga czasu. Masowe wysyłanie maili na pewno nie przyspieszy sprawy :)


prozac1: sprawdź za 20 min swoją skrzynkę ;)

Pozdrowienia,


Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

widze ze jednak system zglaszania problemow postawiliscie na nogi :)
poprzednio nie dostalem nawet maila potwierdzajacego zgloszenia problemu (po wypelnieniu formularza), a teraz przyszedl prawie natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2005 o 17:58, Soleila napisał:

Przykro mi, ale ani w piątek, ani w sobotę, ani też w niedzielę nie przyszedł od Ciebie
do mnie żaden mail.
Owszem- jest ich kilka, jednak wszystkie z dwóch ostatnich dni. Na każdy list od Was staram się odpowiedzieć
jak najszybciej, natomiast proszę- pamiętajcie, że to wymaga czasu. Masowe wysyłanie maili na pewno nie przyspieszy sprawy

Ja wysłałem ze dwa dni temu email z formularza z biura obsługi klienta gram.pl. Zamówiłem czerwony zestaw Wiedźmina. Od paru dni pisze mi, że wystąpiły błędy i żebym się skontaktował z biurem. Więc się skontaktowałem. Na razie zero odpowiedzi. Zastanawiam się czy w ogóle zostanie mi przysłany ten zestaw. :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować