• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

1. Czemu w żadnym sklepie internetowym nie wyjaśnia się znacznia "Listy życzeń"?
2. Ze sklepu nie można się dostać bezpośrednio ani na forum ani na stronę główną...a przynajmniej ja nie znalazłem odpowiednich linków. ;)
3. Dlaczego w ofercie nie ma Planscape: Torment? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 23:12, M46 napisał:

Ja zarejestrowałem dziś GII:Noc kruka,a piszą mi że nie ma gwarancji dożywotniej,co może być?


Promocja obejmuje gry wydane po 23 a nie zarejestrowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 22:17, A-cis napisał:

Poza
tym bardzo brakuje mi informacji że mam np. 3 odpowiedzi na moje posty w takich a takich wątkach, która była na starym forum
:)


Zgadzam sie z przedmowca... ta opcja jest niezbedna do zycia... oraz jakis wyroznik do tematow, gdzie sa nowe posty od czau naszej ostatniej wizity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 23:30, Kris_bla napisał:

Zgadzam sie z przedmowca... ta opcja jest niezbedna do zycia...


przeciez tematy w ktorych znajduje sie odpowiedz sa wyroznione po lewej stronie ikonka z dymkiem (w dymku wykrzyknik bodaj siedzi)


>oraz jakis wyroznik do tematow, gdzie sa nowe posty od czau naszej ostatniej wizity...

to takze jest - watki z nieprzeczytanymi/nowymi postami sa ciemno-szare, watki odwiedzone bez nowych postow jasno szare. Z tego co widze jest to zrealizowane przez kolorowanie linkow a:visited jasniejszym kolorem.


Co wy ludki spicie i juz ze tego nie zauwazyliscie ;-D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 23:37, D2T napisał:

przeciez tematy w ktorych znajduje sie odpowiedz
sa wyroznione po lewej stronie ikonka z dymkiem (w dymku wykrzyknik bodaj siedzi)


Tak, ale co ztego że wiesz że w temacie jest odpowiedź, jeśli teraz pisze tyle osób że tej odpowiedzi możesz szukać nawet paręnaście stron stecz. Forum powinno wskazywać dokładnie posta który jest odpowiedzią, albo choć stronę w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 23:37, D2T napisał:

> Zgadzam sie z przedmowca... ta opcja jest niezbedna do zycia...

przeciez tematy w ktorych znajduje sie odpowiedz
sa wyroznione po lewej stronie ikonka z dymkiem (w dymku wykrzyknik bodaj siedzi)


Jemu chodziło o coś innego...Chciałbym zobaczyć jak znajdujesz odpowiedź na swój post w jakimś "gorącym" temacie po dwóch dniach niebytności na forum ;). Na forum wiedźmina pojawią się napis informujący o nowych odpowiedziach, a kliknięcie na niego powoduje wyświetlenie postów z tą odpowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wybaczcie, nie jestem pewien czy to pytanie już padło, ale mam pewną wątpliwość dotyczącą "używek".
Otóż, CDP wyraźnie zaznacza, że jego jedyną rolą jest umożliwienie zamieszczenia ogłoszenia na stronie gram.pl, reszta jest kwestią dogadania się sprzedającego z kupującym. Tylko co z rejestracją elektroniczną i pomocą techniczną? Logicznym wydaje się rozwiązanie, żeby nabywca miał pełne prawo do korzyści wynikających z zarejestrowania (tj. posiadania) oryginalnej gry. Skoro CDP nie wtrąca się w układy między sprzedającymi a kupującymi to nie ma możliwości sprawdzenia, czy transakcja zakończyła się sukcesem, a skoro tak, to jak zostanie rozwiązana kwestia rejestracji elektronicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

auu... raz że dubel, a dwa może niepotrzebnie założyłem ten wątek (zwalam wszystko na późną porę ;) ) http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=164&u=1

ale się powtórzę ;] cytuję:

Zamówiłem sobie to i owo, wybrałem "płatność z inteligo" i najwyraźniej serwis padł bo nie zablokował mi środków na koncie... ale zeżarło mi wPLN więc nie mogę ponowić zamówienia (w dziale "moje zamówienia" nic nie ma :( )

pytanie brzmi - co zrobić żeby nie stracić zamówienia ani wPLN? ;]

BTW następnym razem zapłacę "kartą" - nauczka na przyszłość... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Uwagi odnośnie używek

1. Brakuje informacji o serii z jakiej pochodzi gra. Jest pewna różnica w wartości pierwszego wydania gry i wydań w kolejnych bardziej "ekonomicznych" :) seriach.

2. W używkach sprzedaje się tylko gry wydane przez CDP i zostały zarejestrowane elektronicznie. Proponuję zamiast wpisywać tytuł gry ("pokaż oferty sprzedaży gry"), zrobić w tym miejscu rozwijaną listę z wszystkimi tytułami dostępnymi w CDP. Albo nawet pójśc dalej i ograniczyć listę tylko do tych, które są aktualnie wystawione w używkach. A może zostawić pole i obok dać listę :)

3. Colin 3: http://www.gram.pl/sklep_uzywka.asp?id=20 Brak info o platformie (PC/PS2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jesli bylo to zglaszane - przepraszam.

W operze psują sie ramki wokol nazw tematow - nie ma tych znaczkow, ktore sa na explorerze.

Dodatkowo dolaczam sie do prosb o inne style kolorystyczne - taka ilosc bialego koloru troche meczy oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.10.2005 o 07:53, corum_pob napisał:

Jesli bylo to zglaszane - przepraszam.

W operze psują sie ramki wokol nazw tematow - nie ma tych znaczkow, ktore sa na
explorerze.


akurat to z tym bledem powinienes sie do opery zglosic - to jeden z dosc zalosnych bugow nie poprawionych do dzis przez ostatnie lata :). Specyfikacja html nie wymaga aby wstawiac w tresc pol PUSTE spacje zeby opera umiala narysowac ramke.

Choc oczywiscie cdp mogloby sie do takiego babola dostosowac. Bo na pewno o nim wiedza / wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.10.2005 o 07:54, ŁukiPluta napisał:

mam małe pytanko czy towar można usunąć z używek jak się go wcześniej wystawi na sprzedaż ???


na swoim koncie [gorny prawy rog serwisu] masz liste swoich gier -> tam klikajac na tytul wystawiony w uzywkach jest podsumowanie oferty oraz mozliwosc jej wycofania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

w "Moja kolekcja gier" wszystkie miniaturki pudelek gier zgadzaja sie z moimi pudelkami tylko w grze "Świątynia Pierwotnego Zła" jest obrazek z wersji zwyklej, a ja mam to fajniejsze pudelko z bialego kruka i bylo by fajnie gdyby miniaturka pokrywala sie z stanem faktycznym :)

wiem ze sie czepiam szczegolow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować