• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.07.2007 o 11:31, szerszeń45 napisał:

Mam pytanie, a zarazem wątpliwość. Dlaczego jak wchodzę na swoje konto np. przeglądając zamówienia,
zmieniając avatar itp. muszę się ponownie logować ? Czy ma to związek z niedawną ''awarią''
? Czy to nowe zabezpieczenie ?

Dokładnie. Po ostatnich wydarzeniach środki ostrożności zostały wzmożone. Też tak mam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.07.2007 o 13:51, gothicsheep napisał:

Dokładnie. Po ostatnich wydarzeniach środki ostrożności zostały wzmożone.


Czego to się nie zrobi dla bezpieczeństwa klienta. :P Pewnie wkrótce zostanie wyłączone na stałe całe gram.pl, żeby nikt sie nie włamał. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.07.2007 o 11:31, szerszeń45 napisał:

Mam pytanie, a zarazem wątpliwość. Dlaczego jak wchodzę na swoje konto np. przeglądając zamówienia,
zmieniając avatar itp. muszę się ponownie logować ? Czy ma to związek z niedawną ''awarią''
? Czy to nowe zabezpieczenie ?


Mam identyczny problem. Jak jest to zabezpieczenie to mógłbym je przeboleć, ale w taki sposób nie da się w ogóle zalogować, jestem zmuszony wyjść na stronę główną i wtedy się logować poprzez belkę u góry, a to bardzo wkurza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Rozciąga mi się forum w taki sposób jak na załączonym screenie. Przeglądarka - najnowszy firefox (dzisiaj aktualizacja mi się pobrała), rozdzielczość 1024x768

20070731125115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.07.2007 o 12:51, Fagno napisał:

Rozciąga mi się forum w taki sposób jak na załączonym screenie. Przeglądarka - najnowszy firefox
(dzisiaj aktualizacja mi się pobrała), rozdzielczość 1024x768

Mam to samo. Moim zdaniem, stało się tak przez ten wątek "aaa...". Za kilkanaście minut wszystko powinno wrócić do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam podobny problem jak wdowiakm i szerszeń45


Od wczoraj mam taki problem, że gdy chcę przejść do koszyka czy w profil konta to pojawia mi się takie coś, mimo iż jestem zalogowany:

http://img480.imageshack.us/img480/29/logowaniewr0.png

Czekanie nic nie pomaga. Jeśli się wyloguję i zaloguję ponownie to mogę wejść na profil konta ale jak wyjdę to znów to wyskakuje i muszę ponownie się wylogować i zalogować.

Da się coś z tym zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.07.2007 o 15:40, Xqu napisał:

Jestem ciekawy, kiedy w końcu zadziała w pełni FTP bonusów do gier. A dokładniej pliki z http://www.gram.pl/!xkn_bonus.asp
Niektóre rzeczy, co prawda, da się pobrać, ale większość ma jedynie puste linki.

Niestety olewają sprawę na całej linii. Wkurza mnie to.

Do niektórych gier linki działają, jak np. do Colina 2004, ale już do Antologii Blizzarda nie mogę się doczekać aż w końcu coś tam podepną. Na maila póki co nie odpowiedzieli. Będę pisał dalej, bo mnie to wkurza.

Nie wiem kto się zajmuje tym serwerem FTP, ale chyba czas na kawusię trzeba mu skrócić do zera :-/. Najpierw przez kupę czasu serwer nie działał wcale, a teraz od kilku tygodni nie mogą uzupełnić materiałów. Kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.08.2007 o 11:06, Bioły25 napisał:

Mam podobny problem jak wdowiakm i szerszeń45


Od wczoraj mam taki problem, że gdy chcę przejść do koszyka czy w profil konta to pojawia mi
się takie coś, mimo iż jestem zalogowany:

http://img480.imageshack.us/img480/29/logowaniewr0.png

Czekanie nic nie pomaga. Jeśli się wyloguję i zaloguję ponownie to mogę wejść na profil konta
ale jak wyjdę to znów to wyskakuje i muszę ponownie się wylogować i zalogować.

Da się coś z tym zrobić ??


U mnie jest to samo. Ja się tym nie przejmuję ponieważ zbyt często nie odwiedzam profilu konta.

PS. Mam pytanie niezbyt związane z tym tematem ale nie wiem gdzie je umieścić: Jak się robi zrzut ekranu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.08.2007 o 12:56, junior-rudy napisał:

U mnie jest to samo. Ja się tym nie przejmuję ponieważ zbyt często nie odwiedzam profilu konta.


LUDZIE! Czy Wy nie potraficie pojąć, że jest to po prostu zabezpieczenie przed przypadkowym włamaniem na czyjeś konto, tak jak to miało miejsce kilka dni temu...

Dnia 02.08.2007 o 12:56, junior-rudy napisał:

PS. Mam pytanie niezbyt związane z tym tematem ale nie wiem gdzie je umieścić: Jak się robi zrzut ekranu?


Ty tak na serio? ;] Jeśli tak, to po prostu wciskasz taki przycisk SysRQ/PrintScrn, wchodzisz do Painta i dajesz Edycja>>Wklej ;]
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

przed założeniem tematu szukam w wyszukiwarce czy istnieje, i jak wpisuje to co chce to wyskakuje mi np. 2 tematy, a jak za pare dni wpisze to samo to wyskakuje np. 30, a potem jak tworze temat, to sie okazuje, że to bubel, i mnie to denerwuje bo nie chce spamowac i zaśmiecac forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 02.08.2007 o 13:41, greg_f napisał:

Ty tak na serio? ;] Jeśli tak, to po prostu wciskasz taki przycisk SysRQ/PrintScrn, wchodzisz
do Painta i dajesz Edycja>>Wklej ;]
Pozdrawiam


Dzięki. Ja poprostu nie znam się na takich sprawach i tyle. Nie musisz się ze mnie naśmiewać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki problem: Zmienilem sobie avatara i w Moim Koncie w prawym gornym rogu wyswietla sie nowy. Przechodze na forum i juz mam stary :| W postach rowniez wyswietla mi sie stary z Wiedzminem. Pomyslalem, ze moze jakos nie zapisalem zmian czy cos. Wracam na Moje Konto i wyswietla mi sie, ze mam nowy... O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.08.2007 o 14:58, Igor FCBayern napisał:

Mam taki problem: Zmienilem sobie avatara i w Moim Koncie w prawym gornym rogu wyswietla sie
nowy. Przechodze na forum i juz mam stary :| W postach rowniez wyswietla mi sie stary z Wiedzminem.
Pomyslalem, ze moze jakos nie zapisalem zmian czy cos. Wracam na Moje Konto i wyswietla mi
sie, ze mam nowy... O co tu chodzi?


Jak masz FF to alt + F5 :) w operze chyba tak samo, a w IE to nie wiem, bo wiadomo... :)
Po prostu chodzi, żeby wyczyściło z pamięci przeglądarki stare pliki graf. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.08.2007 o 15:10, Kermit 13 napisał:

Jak masz FF to alt + F5 :) w operze chyba tak samo, a w IE to nie wiem, bo wiadomo... :)
Po prostu chodzi, żeby wyczyściło z pamięci przeglądarki stare pliki graf. itp.

Podzialalo. Dzieki za pomoc! (i za to kocham to forum!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować