• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Cóż trzeba czekać. Wczoraj też najadłem się porządnego strachu, gdyż przez cały dzień nie mogłem się zalogować, a teraz każda próba wejścia na profil powoduje wylogowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zrobił mi się problem, że od czasu wprowadzenia tej aktywacji konta przez E-mail nie mogę wejść na swoje konto, bo wyskakuje ekran logowania (E-mail i hasło) loguję się i wywala mnie na stronę główną i tak ciągle. Tera nie mogę zarejestrować gry którą kupiłem (WoW) i podglądać swojego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.08.2007 o 15:45, Hades King napisał:

Zrobił mi się problem, że od czasu wprowadzenia tej aktywacji konta przez E-mail nie mogę wejść
na swoje konto, bo wyskakuje ekran logowania (E-mail i hasło) loguję się i wywala mnie na stronę
główną i tak ciągle. Tera nie mogę zarejestrować gry którą kupiłem (WoW) i podglądać swojego
konta.

Jakiej przeglądarki używasz ? Jeśli Firefox to weź Narzędzia/Wyczyść prywatne dane i zaznacz ciasteczka. Powinno pomóc. Jeśli Opery to zrób podobnie. A jeśli Internet Explorer to się nie przyznawaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja też tak miałem, po jakimś czasie samo się naprawiło. Jak by co to zawsze możesz napisać maila do ekipy CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja tak robiłem i dalej nic. Zainstalowałem nawet operę, wyłączyłem firewalla i dalej to samo. Jak napisałem do ekipy to mi to samo co Ty odpisali. :D Tylko nie wiem czy oni teraz sami u mnie naprawili czy samo zadziałało. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To nie ma nic wspolnego z ciasteczkami. Jak pisalem w poscie wczesniej ja je usunolem i dalej tak mialem niewazne czy to byl Firefox, IE lub Opera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co jakiś czas wylogowuje mnie z konta.. zawsze miałem z tym problemy, ostatnio była akcja z logowanie i trza było aktywować konto.. myślałem, że teraz bedzie wszystko dobrze, ale nie, dziś już minie pięć razy wylogowało... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.08.2007 o 18:02, hunter22 napisał:

Co jakiś czas wylogowuje mnie z konta.. zawsze miałem z tym problemy,


U mnie tak samo :/

Dnia 08.08.2007 o 18:02, hunter22 napisał:

ostatnio była akcja z logowanie i trza było aktywować konto.. myślałem, że teraz będzie wszystko dobrze, ale nie,
dziś już minie pięć razy wylogowało... :(


Też miałem taką nadzieję. Ale oprócz tego, że nie mogłem się przez 2 dni zalogować, nic sie nie zmieniło. Mnie na razie tylko raz wywaliło dzisiaj :D Ale mnie też to strasznie denerwuje. Podobnie jak forumowa szukajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.08.2007 o 18:07, Marcinos07 napisał:

> Co jakiś czas wylogowuje mnie z konta.. zawsze miałem z tym problemy,
U mnie tak samo :/


Ciekawe u kogo jeszcze... :(

Dnia 08.08.2007 o 18:07, Marcinos07 napisał:

Też miałem taką nadzieję. Ale oprócz tego, że nie mogłem się przez 2 dni zalogować, nic sie
nie zmieniło. Mnie na razie tylko raz wywaliło dzisiaj :D Ale mnie też to strasznie denerwuje.


Tylko raz? Słabo... :P

Dnia 08.08.2007 o 18:07, Marcinos07 napisał:

Podobnie jak forumowa szukajka :D


Z wyszukiwarka są nieraz problemy, nie za czesto... ale jak juz są to bardzo wkurzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może ktoś z Ekipiy gram.pl podpowie mi, w jaki sposób mam zmienić avatara/zarejestrować grę? Po ostatniej "autoryzacji" mam z tym problemy. Cudem loguje sie na forum, a gdy spróbuję do konta wywala i tak w kółko ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem. Chodzi mi o to, że gdy próbuję wejść na gramIRC''a to pojawia się taki mały krzyżyk, a na dole pisze "Loading Java Applet Failed". Cóż robić mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.08.2007 o 14:12, UJack napisał:

Mam problem. Chodzi mi o to, że gdy próbuję wejść na gramIRC''a to pojawia się taki mały krzyżyk,
a na dole pisze "Loading Java Applet Failed". Cóż robić mam?


Masz w ogóle zainstalowaną Jave? Jeśli nie ściągnij stąd http://www.java.com/en/download/ i pisz na ircu do upadłego... ;)


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.08.2007 o 16:40, hunter22 napisał:

> Mam problem. Chodzi mi o to, że gdy próbuję wejść na gramIRC''a to pojawia się taki mały
krzyżyk,
> a na dole pisze "Loading Java Applet Failed". Cóż robić mam?

Masz w ogóle zainstalowaną Jave? Jeśli nie ściągnij stąd http://www.java.com/en/download/ i
pisz na ircu do upadłego... ;)


Pozdrawiam :D


Ech... Miałem, tylko chyba starszą wersję. Dzięki za pomoc.
Pozdrowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mój problem polega na tym, że nawet po wylogowaniu ikonka świeci się na zielono i pokazuje moją obecność on-line na gram.pl czy ktoś może wie coś o tym błędzie???

20070811165048

20070811165100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam taki problem a konkretnie z e-mailami:
Ostanio na kontach (tak kontach) pojawiła się informacja o tym że muszę Uaktywnić konto czy coś w tym stylu.
Nie wiem gdzie mam się z tym udać bo maile do tamtych kont są nieczynne. A w tym do mojego jednego głównego konta (ProHacker) a także do konta które powstało by móc wejść na irc ( Zupa Z Romana) Chciałbym zmienić te emaile a z racji tego że nie mogę z nich korzystać a aktywację muszę wykonać przez email jestem w kropce.
Dlatego też proszę szanowną obsługę gram.pl o przeniesienie moich email na te które podam w terminie jutrzejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2007 o 17:19, PolishWerewolf napisał:

Po wylogowaniu/zamknieciu przegladarki, ikonka swieci sie jeszcze przez 5-10 minut. Nie jest
to nic strasznego.



Dzięki za informacje. więc wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować