• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

To niezupełnie problem, ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego tematu, więc zapytam tutaj: czy mógłby ktoś pomyśleć nad zaimplementowaniem formularza do moderatora ( http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=99 ) jako link gdzieś na głównej stronie forum? Albo nawet lepiej - dlaczego by nie dodać dodatkowego buttonu w ramce z postem (obok buttonów "URL" i "Odpowiedz"), służącego do automatycznego raportowania naruszenia regulaminu? :) Tak jak to jest na większości innych forów - taki przycisk typu "Zgłoś donos" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chciałbym zgłosić problem z wyszukiwarką gdyż niestety ale nie działa gdy wpisuje dane słowo lub frazę to wyskakuje mi, że nie znalazł takiego tematu a wiem że jest np. ten wątek musiałem szukać bez pomocy wyszukiwarki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.08.2007 o 09:10, milten6 napisał:

Dopisek wchodzi, na treść komentarza ^^ :P.

Też to zauważyłem,
ale dzieje się tak dlatego iż nie ma tam miejsca na 2 dodatkowe "dopiski" (jak to nazwałeś) - tylko na jeden.
Bo kto spodziewał się, że jedna osoba będzie prowadzić 2 strony w Kolektywie na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.08.2007 o 09:10, milten6 napisał:

Dopisek wchodzi, na treść komentarza ^^ :P.

Heh, właśnie miałem to zamieszczać ;] Podzielam zdanie balduran2, CDP nie przewidzało iż ktoś może prowadzić dwie strony i przygotowali miejsce tylko na jedną. Na forum zresztą też źle to wygląda, prugi adres powinien być równo pod pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co się dzieje dzisiaj z gram.pl?
Albo strona się ładuje około 20 do 40 minut, albo w ogóle nie morze otworzyć a jak otworzy to mnie wyloguje i nie mogę się zalogować a jak się zaloguje to zaraz mnie z powrotem wyloguje i tak w kółko. Jeśli strona a raczej serwis ma jakieś problemy techniczne to dajcie przerwę techniczną by użytkownicy nie myśleli, że to wina ich komputerów czy łącza internetowego ;/
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.08.2007 o 13:21, wdowiakm napisał:

Co się dzieje dzisiaj z gram.pl?

Nic się nie dzieje?

Dnia 20.08.2007 o 13:21, wdowiakm napisał:

Jeśli strona a raczej serwis ma jakieś problemy techniczne to dajcie przerwę
techniczną by użytkownicy nie myśleli, że to wina ich komputerów czy łącza internetowego ;/

A może to jednak, nie wina serwisu?
Bo nie zauważyłem, żeby inni mieli jakieś "ale"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.08.2007 o 16:01, balduran2 napisał:

Nic się nie dzieje?


No nie wiem czy tak nic ;/

Dnia 20.08.2007 o 16:01, balduran2 napisał:

> Jeśli strona a raczej serwis ma jakieś problemy techniczne to dajcie przerwę
> techniczną by użytkownicy nie myśleli, że to wina ich komputerów czy łącza internetowego
;/ > A może to jednak, nie wina serwisu?


Chyba, że to mojej przeglądarki ale wczoraj było wszystko dobrze a dzisiaj to wszystko chodzi jak chce a nie może;/ Zaznaczę, że inne stronki wczytuje idealnie.

Dnia 20.08.2007 o 16:01, balduran2 napisał:

Bo nie zauważyłem, żeby inni mieli jakieś "ale"...


Ja z jedna osobą rozmawiałem i miała problemy nie wiem jak u innych;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chciałbym zgłosić ponownie problemy z wyświetlaniem wszystkich stron serwisu gram.pl tzn. gdy próbuję wejść na forum czy inną stronę gram.pl to wyświetla mi komunikat „Nie można wyświetlić strony gdyż może mieć ona problemy techniczne lub wymagane są zmiany w ustawieniach przeglądarki internetowej” i już nie wiem co robić gdyż zainstalowałem już chyba z 7 przeglądarkę i dzieje się tak samo. Jak mi się udaje dostać na serwis to strony są otwierane bardzo długo i nie jest tu wina niskiego transferu danych gdyż już od dwóch tygodni mam obniżony i do dnia wczorajszego wszystko było w porządku strony się wczytywały dość szybko a dzisiaj to po kilkanaście minut. W dodatku przechodząc ze strony na stronę czy wchodząc do tematu czy z niego wychodząc oraz jak chcę napisać posta to bardzo często zostaję wylogowany z serwisu i ciężko mi jest się zalogować z powrotem.
Z tego co wiem tylko ja mam ten problem choć dwie osoby potwierdziły mi że serwis zaczął troszkę gorzej działać tzn. ciężej wczytuje strony. Raz nawet kolegę wylogowało i miał problemy z zalogowaniem. Więc moje pytanie najlepiej do kogoś z Ekipy gram.pl brzmi czy te problemy są chwilowe czy ja mam coś z systemem czy co się dzieje?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.08.2007 o 11:00, Mixon1988 napisał:

Mam problem z czcionką. Mianowicie podczas pisania postu nie mogę wlaczyć pogrubienia, kursywy
ani podkreślenia. Mam może coś zainstalować???

Możliwe, że źle to robisz :)
Zaznacz tekst, który chcesz pogrubić i wciśnij przycisk odpowiedzialny za tą operację (patrz na screen).

Ewentualnie, możesz zrobić to ręczeni - tekst, który ma być pogrubiony wrzucasz w znaczniki jak tutaj:
[ b ] ten tekst jest pogrubiony [ / b ] - oczywiście pomiń spacje w znacznikach.
Ot cała filozofia :)

20070823111527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.08.2007 o 11:15, Jarys napisał:

Zaznacz tekst, który chcesz pogrubić i wciśnij przycisk odpowiedzialny za tą operację (patrz
na screen).

Ewentualnie, możesz zrobić to ręczeni - tekst, który ma być pogrubiony wrzucasz w znaczniki
jak tutaj:
[ b ] ten tekst jest pogrubiony [ / b ] - oczywiście pomiń spacje w znacznikach.
Ot cała filozofia :)


Nie idzie!!!
Gdy najpierw wpisuje tekst a potem go zaznaczam i daje pogrubienie to mi sie robi tak: qqqqqqqq
a gdy to wpisuje recznie to mi to tak zostaje bez pogrubienia.
O nawet jak dalem odpowiedz na Twojego posta to mi nie POGRUBłLO tego co ty mialeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.08.2007 o 15:11, Mixon1988 napisał:

hahahaha jeeeest!!!
Nie śmiej się bo jak pisalem tego posta to nie było pogrubione a nie wiedzialem że potem bedzie.
Dzięki.

Absolutnie się nie śmieję - najważniejsze, że już wszystko działa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować