• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 25.08.2007 o 12:57, SinClers napisał:

nie mogę zmienić awatara bo jest coś takiego :(
czy ja teraz muszę cierpliwie czekać? sprawdźcie czy u was tak jest :(

Przecież już kilka osób to zgłaszało. Więc chyba trzeba czekać, aż się pojawi, naprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam inny problem. Gdy klikam na któregoś newsa to zamiast mi go otworzyć odświeża strone.... rano było wszystko ok dopóki nie pojawił się 1 news dzisiaj. Mam nadzieje że tylko ja mam problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2007 o 14:49, 8bit napisał:

Gdy próbuję się zalogować na gram.pl to wyskakuje mi coś takiego:


Zmieniają Domenę dlatego tak sie dzieje ;)
Pytałem już poprzez maila oto odpowiedź:

"Witam, właśnie przenosimy domenę. Zaraz powinno działać z powrotem, prosimy o cierpliwość J

---
W imieniu ekipy gram.pl,
Dominik Trzmielewski"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2007 o 16:31, damienthorn napisał:

Tak wygląda u mnie główna strona gram.pl (jakieś sugestie?)

Też tak miałem, odświeżyłem i wróciło do normy :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A teraz jeszcze inaczej. Duży obrazek po prawej zmienia się jak w sklepie gram.pl. Doszło też nowe okienko z informacjami (zaznaczone na czerwono). Czyżby od dzisiaj nowy wygląd strony (wcześniej - tzn 10 min wcześniej tego nie miałem...) ?

20070827164023

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Odświeżcie stronę (ctrl +F5) i zostanie ładnie z lekkimi zmianami raczej celowymi i już tak zostanie :) hehe ale robicie panikę na mała zmianę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2007 o 16:56, Mike L napisał:

Witam, mam problemik z avatarem. Na forum pojawia mi się nowy, właściwy avatar (Mafia 2). Natomiast
w głównym serwisie gram.pl oraz na stronie mojego posta wciąż pojawia się stary avatar (Lara
Croft). Na dodatek przy kolejnej próbie zmiany avka pojawia się błąd:

"w3.FormField error ''8000ffff''

System Error. Code: 5. Access is denied

/konto_avatar_upload.asp, line 72"


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&pid=2696

a co do próby zmiany avka to nie wiem...hmm może to chwilowy błąd, jak nie przejdzie to zostaje e-mail do CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy te skrótowe informacje nad zwyczajowym infem na głównej stronie planujecie tak zostawić czy testujecie na razie jak to będzie wyglądać, bo szczerze mówiąc trochę to niewygodne,lepiej było gdy od razu było widać kilka najnowszych wiadomości.
A takie skróty ważniejszych informacji macie już z prawej strony w formie obrazkowej, po co jeszcze bardziej zaśmiecać stronkę.
Ewentualnie zmniejszcie obrazki lub je usuńcie i po prawej stronie dajcie wtedy skróty do najważniejszych wiadomości z tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja rozumiem, testy nowego układu. Ale przez to strona główna ładuje się koszmarnie długo i na dodatek chce się odnieść do... www.charon.pl, które to jest biurem usług pogrzebowych...
To jakiś ponury żart, czy coś?

20070827191242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować