• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 16.09.2007 o 17:59, Mistic napisał:

Sprawdź czy po lewej/prawej stronie nie ma białego kwadraciku z "ptaszkiem", spróbuj to odznaczyć.

Ja tak mam tylko Fallouta 2 przyklejonego...
Mooderator!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.09.2007 o 18:20, Gothic 12 napisał:

Mam pytanie. Jeśli będe w statystykach na liście najaktywniejszych tego dnia użytkowników to
czy to mi coś da? Szybszy awans czy coś?


Nic nie da... bycie w top 10 to tylko statystyka... pokazuje kto danego dnia jest najaktywniejszy...


Jakby co to pytania związane ze statusami i awansami najlepiej zadawać tu... http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&u=40836


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chyba można to uznać za bug. Gdy przechodzę z zakładki Gramsajty do zakładki Forum (bądź każdej innej), to wyrzuca mnie z konta i muszę ponownie się logować, po czym większość albo i wszystkie wątki są znowu szare, tak jakbym w nie wszedł. Jest to trochę irytujące, ponieważ nie wiem czy ktoś coś napisał w danym wątku.

20070924094430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.09.2007 o 10:13, master matrox napisał:

Ten problem w sumie mam od ponad tygodnia. Czemu nie ładuje się obrazek w miejscu "Gorące informacje"?


U mnie taki problem powodował AdBlock, wystarczyło dodać gram.pl do serwisów nie objętych blokowaniem i problem się sam rozwiązał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.09.2007 o 09:50, Nufiko napisał:

> Ten problem w sumie mam od ponad tygodnia. Czemu nie ładuje się obrazek w miejscu "Gorące
informacje"?

U mnie taki problem powodował AdBlock, wystarczyło dodać gram.pl do serwisów nie objętych blokowaniem
i problem się sam rozwiązał.


Oo, dzięki :) Pomogło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzieńdobry. Otóż mam taki problem. Dziś po południu wykasowałem z Historii folder Dzisiaj, i teraz, gdy piszę post na gram.pl i daję go na forum, wracam z powrotem do strony głównej forum, a tu zamiast nazwy wątka w którym pisałem w kolorze szarym, jest nadal w kolorze czarnym, jakbym go w ogóle nie otwierał. Sprawdzałem kilka razy, czy po mnie nie przyszedł jakiś inny post, i nie. Mój post był ostatni, a i tak miałem temat oznaczony na czarno. Da się coś z tym zrobić?

PS. Mam Mozille Firefox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam chyba coś w podobie co Union Pacific :/
NIc nie ustawiałem, nic nie kasowałem, a teraz wchodze i widzę wszystkie moje przypięte tematy na szaro. No więć myśle - może nic nowego się nie pojawiło, ale nie. Godzinę wskazuje ze post był minutę temu, a po wejściu do tematu czekalo na mnie parę nowych postów.
Podobie z tematami które odwiedziłem wcześniej (ok. pare godzin temu), mimo ze ich nie właczałem są na szaro, a posty nowe są.
O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam taki pomysł... By umieścić gdzieś taki punkcik (może w statach?) gdzie by się wyświetlała liczba ostrzeżeń i co wy na to?
PS. Jak tam sprawa z tymi męsko żeńskimi ikonkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.09.2007 o 19:24, PRINCE JANEK napisał:

A ja mam taki pomysł... By umieścić gdzieś taki punkcik (może w statach?) gdzie by się wyświetlała
liczba ostrzeżeń i co wy na to?

Z tym to lepiej do "propozycji", a pozatym to nie przejdzie, ponieważ wszystkie takie dane są tajnie schowane. Ktoś z czerwini juiz o tym raz mówił.

Dnia 27.09.2007 o 19:24, PRINCE JANEK napisał:

PS. Jak tam sprawa z tymi męsko żeńskimi ikonkami?

Sol powiedział : SOON (czyt. niedługo), ale kiedy dokładnie, to nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem.Gdy na GS-ie wchodzę w zakładkę z postami,to gdy klikam na temat to pisze,że jest błąd wyszukiwania i wywala na główną stronę forum.Tak jest od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.09.2007 o 22:21, Lisun napisał:

Mam problem.Gdy na GS-ie wchodzę w zakładkę z postami,to gdy klikam na temat to pisze,że jest
błąd wyszukiwania i wywala na główną stronę forum.Tak jest od rana.

Tez tak mam. Coś u nich musiało się popsuć.

Mam też problem (chyba od zawsze) z forum. Średnio co 10-30 minut wywala mnie z forum (wylogowuje). Np. czasem jak odświeżę albo kliknę na jakiś temat to jestem wylogowany. Wiem że nie jestem jedynym, który tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.09.2007 o 08:41, greg_f napisał:

Nasze posty zostały olane :/ Dzisiaj znowu mi się tak zrobiło. Pewnie jakiś bug, nad którym
nie mają kontroli.


Jak widzać to musi być jakiś poważniejszy problem. Bo ja mam tak ciągle, za każdym razem. Nie licząc po włączeniu przegladarki od nowa, bo wtedy jest wszystko ladnide - i tak byc powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie wiem czemu ale przed chwilą wywaliło mi samo moją listę przypiętych na górze forum tematów i teraz nie mam nic. Pustka. Moze ktos z moderatorów naprawi mi to bo wszystkich tematów jakie mialem nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

I jeszcze jedna rzecz jaka mi sie dzieje od tygodnia. jak wejde w temat i wyjde to zawsze był on wtedy takiego szarego koloru ze nie ma nowego posta odkad ja tam byłem i jak sie pojawił nowy post i odświerzylem strone to znowu byl żywy kolor. A teraz nawet jak nie ma nowych postow to kolor i tak jest ,,żywy". Moze ktos mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam podobny problem, co kolega wyżej otóż od jakiegoś tygodnia występuje cos takiego, że mam wszystkie tematy na szaro jakbym w nie wchodził a tak naprawdę to nie wchodziłem i teraz nie wiem czy ktoś coś pisał i muszę patrzeć na czas, w jakim dodano posta w danym temacie jest to o tyle denerwujące, że czasochłonne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam problem, otóż, gdy Ktoś napisał nowy post po mojej ostatniej wizycie w danym temacie temat z szarego ( tzn. odwiedziłem go ) robi się czarny ( tzn. jest nowy post ) i od jakiegoś czasu przestało mi się podśweitlać, gdy są nowe posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować