• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 01.10.2007 o 20:10, Sebo7 napisał:

mam problem, otóż, gdy Ktoś napisał nowy post po mojej ostatniej wizycie w danym temacie temat
z szarego ( tzn. odwiedziłem go ) robi się czarny ( tzn. jest nowy post ) i od jakiegoś czasu
przestało mi się podśweitlać, gdy są nowe posty


Ja mam coś takiego, że jak napisze post i wracam do głównej strony forum, to podświetla temat na czarno, a nie na szaro, tak, jakbym go w ogóle nie odwiedzał. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pragnę zmienic avatarek i kiedy zmieniam ustawienia na górze w moim profilu ukazuje się mój upragnion avatar lecz kiedy wchodzę na forum zmiena sie na mój stary. Co mam z tym fantem zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.10.2007 o 21:09, Mr Red napisał:

Pragnę zmienic avatarek i kiedy zmieniam ustawienia na górze w moim profilu ukazuje się mój
upragnion avatar lecz kiedy wchodzę na forum zmiena sie na mój stary. Co mam z tym fantem zrobic
?

Wciśnij klawisz F5 lub alt + F5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.10.2007 o 20:15, Union Pacific napisał:

> /.../ a nie na szaro, tak, jakbym go w ogóle nie odwiedzał. :/

Mnie z kolei nie robi się na czarno, tylko szaro, mimo, ze od mojego wejścia dopisano kilka/kilkanaście postów. Tak mam od tygodnia, mniej wiecej. Czsem nastepnego dnia któryś temat zrobi się czarny, ale pojęcia nie mam dlaczego ten, a nie inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dodam następny problem, a może pytanie? Dawniej, przy liście znajomych wyświetlała sie ilość postów, które napisali od czasu ostatniego sprawdzenia. Teraz nie wiem, czy cokolwiek napisali, bo nic się nie wyświetla. Wie ktoś coś na ten temat? Może to tylko u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.10.2007 o 13:48, KrzysztofMarek napisał:

Dodam następny problem, a może pytanie? Dawniej, przy liście znajomych wyświetlała sie ilość
postów, które napisali od czasu ostatniego sprawdzenia. Teraz nie wiem, czy cokolwiek napisali,
bo nic się nie wyświetla. Wie ktoś coś na ten temat? Może to tylko u mnie?

Czasami pomaga, odświeżenie strony Ctrl+F5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja tak mam od początku założenia GS :/
Spróbuj odświeżyć stronę lub wejść w zakładkę "Moi znajomi"- przy założeniu, że piszesz o fragmencie listy znajomych, który masz na stronie głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.10.2007 o 13:50, Jarys napisał:

> /.../> Czasami pomaga, odświeżenie strony Ctrl+F5

Nie pomogło.
-> Damian14BO
Nie pomaga.
To wszystko popsuło się niedawno, mniej więcej tydzień temu, może pare dni więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.10.2007 o 13:48, KrzysztofMarek napisał:

Wie ktoś coś na ten temat? Może to tylko u mnie?

U mnie nadal sie wyswietla...

Mam inne problemy, mianowicie
1. Nie działa mi zadna (z wyjatkiem sajtowej) z forumowych wyszukiwarek.
2. Nie moge przejśc do historii napisanych przez usera postów poprzez gramsajta :/
Ogólnie to mam potworne błedy, nieraz niezaładuje mi się całe forum, i bynajmniej nie są to przeciążone serwery. Na dodatek często dopiero po jakims czasie wyswietlają mi sie nowo dodane posty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Oficjalnie zgłaszam problem z avatarami na forum. Mianowicie avatar w profilu jest wyświetlany, na gramsajcie również, jednak na forum wyświetla się defaultowy avatar gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.10.2007 o 09:33, qn.ik napisał:

Oficjalnie zgłaszam problem z avatarami na forum. Mianowicie avatar w profilu jest wyświetlany,
na gramsajcie również, jednak na forum wyświetla się defaultowy avatar gram.


Ctrl + F5 nie pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.10.2007 o 09:43, hunter22 napisał:

> Oficjalnie zgłaszam problem z avatarami na forum. Mianowicie avatar w profilu jest wyświetlany,

> na gramsajcie również, jednak na forum wyświetla się defaultowy avatar gram.

Ctrl + F5 nie pomaga?


Heh, ładuję wszystkie serwisy kilka razy dziennie od czasu zarejestrowania sie na gram.pl i od początku mam ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.10.2007 o 09:43, hunter22 napisał:

Ctrl + F5 nie pomaga?

Ja też widzę awatara qn.ika jako defaultowego więc to na pewno nie jest wina cache`u w jego przeglądarce :)
Tutaj do roboty musi się wziąć osoba odpowiedzialna za serwis bo to na pewno po ich stronie jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.10.2007 o 10:11, Jarys napisał:

Ja też widzę awatara qn.ika jako defaultowego więc to na pewno nie jest wina cache`u w jego
przeglądarce :)


W takich przypadkach najczęsciej wciśnięcie ctrl + F5 pomagało...

Dnia 03.10.2007 o 10:11, Jarys napisał:

Tutaj do roboty musi się wziąć osoba odpowiedzialna za serwis bo to na pewno po ich stronie
jest coś nie tak.


Problemy z tym, że avatary widać wszędzie tylko nie na forum pojawiają się ciągle, jakiś czas temu były, ale zanikły. Widocznie ktoś nie potrafi tego naprawić lub nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.10.2007 o 10:22, hunter22 napisał:

W takich przypadkach najczęsciej wciśnięcie ctrl + F5 pomagało...

Niby tak, ale w tym przypadku to ze strony serwera lecą złe dane. Inaczej by było gdyby ktokolwiek widział jego nowego awatara na forum - wtedy ctrl+f5 jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.10.2007 o 11:21, Jarys napisał:

> W takich przypadkach najczęsciej wciśnięcie ctrl + F5 pomagało...
Niby tak, ale w tym przypadku to ze strony serwera lecą złe dane. Inaczej by było gdyby ktokolwiek
widział jego nowego awatara na forum - wtedy ctrl+f5 jak najbardziej :)


Ja mam tego avatara od czasu zarejestrowania się na gram.pl (czyli już od dłuugiego czasu). Nie zmieniałem go. Spróbuję ponownie go wrzucić na serwer, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.10.2007 o 11:25, qn.ik napisał:

> > W takich przypadkach najczęsciej wciśnięcie ctrl + F5 pomagało...
> Niby tak, ale w tym przypadku to ze strony serwera lecą złe dane. Inaczej by było gdyby
ktokolwiek
> widział jego nowego awatara na forum - wtedy ctrl+f5 jak najbardziej :)

Ja mam tego avatara od czasu zarejestrowania się na gram.pl (czyli już od dłuugiego czasu).
Nie zmieniałem go. Spróbuję ponownie go wrzucić na serwer, zobaczymy.


Po przeładowaniu avatara działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pewien problem. Otóż nie podświetlają mi się tematy na żółto gdy dodawane są do nich nowe posty. Nawet gdy są w nich nowe posty, to temat nadal pozostaje szary jakby nic nowego z nich nie było, a jest :) Próbowałem się logować ponownie i usuwałem cookie ale to nic nie dało. Proszę coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować