• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

@ rafekx 12

Nie jestes sam ... ja w ogóle juz od rana nie mam opcji ani odpowiedź ani edytuj dosłownie nie mam nic tylko moge dodawać posty ;/ myślałem że to błąd przeglądarki więc spróbowałem na innej ale to samo... nawet uruchomiłem kompa ponownie i nic :( no cóź pozostaje tylko czekac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W ogóle to wszystko jakieś dziwne jest, bo sama komenda js do odpowiedzi na post działa

javascript:Action(12,''49&pid=3385)

Do edycji też
javascript:Action(14,49,3385)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.04.2008 o 16:04, rob006 napisał:

W ogóle to wszystko jakieś dziwne jest, bo sama komenda js do odpowiedzi na post działa

javascript:Action(12,''49&pid=3385)

Do edycji też
javascript:Action(14,49,3385)

Do wylogowania się jest javascript:Wyloguj(), a mimo to nie działa. Jak klikam to nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie jesteście sami, ja też nie mogę wchodzić na gramsajty, odpowiadać na posty i edytować moje. Najpierw miałem problem z zalogowaniem, a do tej pory nie mogę się wylogować ;D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ludzie, poczytajcie kilka postów do tyłu. Każdy może edytować, odpowiadać na posty, znajdować URLe i wchodzić na gramsajty. Jednak trzeba to robić ręcznie. Jak edytować i odpowiadać na posty wyjaśnił na poprzedniej stronie rob006, ja napisałem jak podawać URLe. Jakby ktoś jeszcze tego nie wiedział, to na GSa wejść jeszcze prościej. Wystarczy wpisać ja.gram.pl/(nick na forum). Sprawa się trochę komplikuje jak ktoś ma polskie znaki w nicku. Zamiast "ł" trzeba wstawić "%B3", np: http://ja.gram.pl/Radyka%B3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

E tam, wystarczy usunąć jakiś wpis przy wyświetlaniu tych obrazków w pliku forum_post.css i po problemie. Ewentualnie można po prostu zablokować ten plik - tyle, że wtedy wygląd postów się popsuje.
Jak ktoś chciałby, by pojawiły się przyciski w rogu posta to może na przykładu usunąć display: none;, jak podmienić pliki w przeglądarce to nie będę opisywał, do tego pewno w każdej trochę inaczej, więc jak ktoś chce to sobie znajdzie.
Zresztą pewnie niedługo powinni to poprawić skoro to raczej jakiś mały błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

re Ecko09 eeeeeee mod? obawiam się że moja szklana kula jest na przeglądzie gwarancyjnym.. póki co trzeba czekać aż "zieloni" dojdą co takiego się stało (różne awarie już tu bywały, ale takiego numeru forum jeszcze nie wycięło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ciekawe tylko, jak Ci mod coś wytłumaczy, skoro nie mają do czynienia z administracją.

Zresztą było już mówione - błędy w systemie.

EDIT: Zły post wklepałem do kodu... :P Wybacz Rob ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmm... Czytam i chcę tylko skromnie pochwalić się, że ja też tak mam.
Chyba zresztą wszyscy tak mamy.
Mam tylko nadzieję, że to tak już nie zostanie? ja rozumiem, że coś robią na serwerach, ale mam nadzieję, że to tylko tak ,,na chwilkę" :)
A, zresztą... Czym tu się martwić?
Gramsajty działają? Działają. Forum działa? Działa! Pisać posty można? Można. A te parę niedogodności?
Phi. Dla nas- Gramowiczów, to pryszcz! :)
Mimo tego wolałbym, aby strona wróciła już do stanu normalnego :)
Wie ktoś może kiedy to się stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.04.2008 o 18:23, tsk napisał:

Zresztą pewnie niedługo powinni to poprawić skoro to raczej jakiś mały błąd.

W zasadzie błąd jest nie tyle w css, ile w skryptach js strony... i z tego co widzę jest to jeden błąd... ale strasznie długo zajmuje im naprawa tego... niby niedziela, ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.04.2008 o 20:19, Ecko09 napisał:

P.S. Macie sposób jak dodać screen do posta?

imageshack.us ;] Jak wrzucic screena na serwer gramu chyba jeszcze nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować