• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Wiecie co... czy cos jest pogrubione czy nie to naprawde mały problem, wydaje mi sie że większym problemem jest to, że nie pod każdymi przegladarkami serwis "wyswietlany" jest poprawnie... a własciwie nie pod wszystkim przegladarkami chodzi to tak samo... Mam nadzieje, że cdp najpierw zajmie sie problemem z przegladarkami, a pozniej kosmetyką, którą na przykład jest pogrubiona data...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

2gi post
muahaha :D
<---- jak widać pogrubiło też status i datę

no dobrze, każdy moderator może sobie sprawdzić jak wygląda zapis w poście1 i poście2, żeby wywołać taki efekt, więc błąd (?) można uznać za zgłoszony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Macie w sklepie problem z informacją o dostępności produktów, mam na myśli np. grę World of Warcraft.
wchodzę na informację o grze i mam cos takiego:
Dostępna w sprzedaży: TAK
Klikam na zamów i mam :
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY!
No to chce kupić karte Pre paid chociać
Wpisuje w wyszukiwarkę sklepu: World of Warcraft
mam listę i tam pisze tak :
World of Warcraft - karta pre-paid
dostępna natychmiast
Klikam na cene aby kupić i tam mam:
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY!

Coś chyba nie gra (nie gram.pl :-) no nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy mogę przenieśc wirtualną kase z jednego do drugiego konta?? (posiadam trzy konta - moje z gram.pl i 2 z cdprojekt.info) chcialbym przenieść kasę z 3 kont do jednego . czy jest to możliwe!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2005 o 21:24, radeon1 napisał:

Czy mogę przenieśc wirtualną kase z jednego do drugiego konta?? (posiadam trzy konta - moje z gram.pl i 2 z cdprojekt.info)
chcialbym przenieść kasę z 3 kont do jednego . czy jest to możliwe!!!!!!


To pytanie się powtarza. Z tego co pamiętam to nikt nie mówił, by udało mu się zakończyć jego starania sukcesem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2005 o 21:24, radeon1 napisał:

Czy mogę przenieśc wirtualną kase z jednego do drugiego konta??

NIE, nie ma i nie bedzie takiej mozliwosci. Latwo sie domyslic dlaczego: Ktos sobie tworzy 10 kont, a pozniej tylko ''przelewa'' kase na jedno ;). Zreszta CDP juz przed startem platformy gram.pl zapowiedzial, ze czegos takiego nie przewiduja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ale mi nie chodzi o to żeby zbierać kase za rejestrację tylko mam konta na jednym 30 drugim 60 i trzecim 90 zł i tylko na jednym dostalem premię za rejestrację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ALE KASE ZA REJESTRACJĘ DOSTAJE SIE TYLKO JAK SIE REJESRUJE KONTA NA GRAM.PL ALE TYLKO JEDNO KONTO ZAŁOŻYŁEM (DZIS) NA GRAM.pl RESZTE ( 2 pozostałe) ZAREJESTROWAŁEM NA CDPROJEKT INFO (ok. pół roku temu) CZYLI PUNKTY DOSTAŁEM ZA JEDNĄ NIE ZA 3.......... WIENC ADMINISTrATORZY GRAM.PL NIE POWINNI MIEC jAKIEOS POWODU Z KTUREGO NIE pRZENIESLI BY MI TEJ WIRTUALNEJ KASY CHYBA ROZUMIECIE NIEEE............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2005 o 21:36, Cheed napisał:

Można gdzieś znaleźć regulamin forum? Kiedyś był link w prawym górnym rogu... ;)


teraz jest na pasku przy wyszukiwarce tematów
swoją drogą to w porównaniu ze starym regulaminem nowy wydaje się być jakby okrojony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2005 o 21:36, Cheed napisał:

Można gdzieś znaleźć regulamin forum? Kiedyś był link w prawym górnym rogu... ;)


ciekawe pytanie!?

jest na górze na środku głównej strony forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czy to błąd, ale ja tak to oceniam ;-) W liście gier w pomocy jest HoMM5, są nawet możliwe błędy i ich rozwiązanie... Dobrze że solucji nie ma jeszcze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2005 o 21:44, LifaR napisał:

Nie wiem czy to błąd, ale ja tak to oceniam ;-) W liście gier w pomocy jest HoMM5, są nawet możliwe błędy i ich rozwiązanie...
Dobrze że solucji nie ma jeszcze ;-)


a może to ma dotyczyć wersji beta Heroes''ów V ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co nie zmienia faktu, ze to NIE BEDZIE MOZLIWE!! Juz to Ci kilka osob mowi, ale moze wycinek z czata na ktorym wypowiada sie pracownik CDP Ci pomoze??"

~Cloud: Czy jeden użytkownik będzie mógł przekazywać swoje wirtualne pieniądze innym użytkownikom?
Marcin_Hajek: Niestety nie, ponieważ tego rodzaju praktyki mogłyby powodować pewne problemy z rozliczeniami między graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2005 o 21:44, LifaR napisał:

Nie wiem czy to błąd, ale ja tak to oceniam ;-) W liście gier w pomocy jest HoMM5, są nawet możliwe błędy i ich rozwiązanie...


Tam chyba jest kilka gier ktorych jeszcze nie ma. Juz dodali do systemu, a te problemy ktorych rozwizanie tam jest sa uniwersalne (dla kazdej gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować