• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

A ja mam taki problem. W poście jest limit 2000 kilobajtów na obrazki. Wrzucę obrazek, który ma 500 kb i już pozostaje mi coś ok 1000 kb na wrzucenie pozostałych :/ Moim zdaniem to chyba nie jest normalne bo kiedyś było wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gdzie mogę zmienić swój podpis? Patrzyłem w moim koncie, i w ustawieniach forum na stronie głównej, ale nie mogę znaleźć takiej opcji :/

Kiedyś wiedziałem, ale zapomniałem ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W okienku nowego posta masz coś takiego jak podpis... :P

@jakoktochce
To tak działa od bardzo dawna, najstarsi górale nie wiedzą od kiedy i co najważniejsze - czemu tak się dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2008 o 00:25, rob006 napisał:

W okienku nowego posta masz coś takiego jak podpis... :P


Kurde a przeszukiwałem ten temat, i widziałem to rozwiązanie, ale patrzyłem na nowego posta i nie widziałem HAHAHAHA xD

Ależ jestem ślepy

Dzięki wielkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dlaczego nie mogę ostatnio dodać obrazka do posta?
Pojawia się informacja:

Przepraszamy, ale podczas wy¶wietlania tej strony wyst±pił bł±d.
Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.


No i to kilku minut trwa już od kilku dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Albo źle widzę albo tylko ja tak mam. Wydaję mi się, że na całym forum prócz GS''ów rozmiar czcionki został zmniejszony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.05.2008 o 14:18, jakoktochce napisał:

Albo źle widzę albo tylko ja tak mam. Wydaję mi się, że na całym forum prócz GS''ów rozmiar
czcionki został zmniejszony ?

Według mnie masz problem z przeglądarka i pewnie w niej przez pomyłkę zmniejszyłeś sobie rozmiar czcionki . Jeżeli masz Mozille wciśnij Ctrl i + lub Ctrl i przekręć pokrętłem na myszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie chcą mi sie wyświetlać obrazki z postów. Wyskakuje błąd "obraz nie może być wyświetlony ponieważ zawiera błędy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czemu maksymalny transfer plików (filmy, dema, pathe) z gram.pl wynosi nie wiecej niż 4.6kbs? Czy kiedyś zostanie to usprawnione, czy może jest jakieś odgórne ograniczenie, nie ukrywam, że niekiedy ściągnięcie tu patha do zarejestrowanej gry jest poprostu niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.05.2008 o 12:30, kaszpir napisał:

czemu maksymalny transfer plików [...] z gram.pl wynosi nie wiecej niż 4.6kbs?

Bo CDP/gram.pl maja NAJGORSZE serwery ftp pod sloncem...

>Czy kiedyś zostanie to usprawnione
nie (rzecz jasna, nie jest to _oficjalne_ stanowistko firmy, ale sadzac po tym, ze o tym problemie mowiono juz tyle razy i jakos nikt nie raczyl zareagowac/cos z tym zrobic, to raczej nie nastawiaj sie na poprawe)

Dnia 25.05.2008 o 12:30, kaszpir napisał:

czy może jest jakieś odgórne ograniczenie

Pewnie nie ma, ale... (czytaj akapit 1)
,

Dnia 25.05.2008 o 12:30, kaszpir napisał:

nie ukrywam, że niekiedy ściągnięcie tu patha do zarejestrowanej gry jest poprostu niemożliwe.

Dlatego dobra rada. Nie musisz? Nie korzystaj - szukaj innych serwerow/stron. Nie warto sie meczyc. Korzystaj z tych serwerow TYLKO wtedy, gdy wyczerpiesz ''moc google'' ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no cieszę się z odpowiedzi, ale fiszki z gier jakie zakupiłem kierują mnie na gram.pl które ma zapewnić mi wsparcie a ściągnięcie patha traktuję właśnie jako wsparcie techniczne uniemozliwienie mi tego przez serwis gram.pl można potraktować jako naruszenie umowy jaką zawieram w traktcie zakupu. bo przejściowe trudności są zrozumiałe dla każdego ale to już jest celowe działanie, jako klient nie mam obowiązku latać po innych serwisach w szukaniu tego co ma gwarantowac gram.pl jeśli chodzi o gry cdprojekt bo cenegi ściągaja mi się łątki szybciutko z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam male pytanko. Wiec jak mozna zrobic tak zeby miec taki (jak by to nazwac) opis pod kazdym swoim komentarzem. Najczesciej znajduja sie tam konfiguracje sprzetu roznych graczy. Z gory thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

zaznaczyłem na screenie gdzie to masz ; )
oczywiście, w okienku wpisywania postów.

edit:
sry za posta, Damian mnie ubiegł...

20080525153656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem co się dzieje, ale podczas dodawania grafiki na forum wyskakuje błąd mówiący o braku możliwości wyświetlenia strony. Pokazuje się to jak skończy wczytywać obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.06.2008 o 20:15, Kuboo PL napisał:

Nie wiem co się dzieje, ale podczas dodawania grafiki na forum wyskakuje błąd mówiący o braku możliwości wyświetlenia strony. Pokazuje się to jak skończy wczytywać obrazek.

Tak, ten blad wystepuje bardzo czesto. Przewaznie te kilka minut, o ktorych mowi komunikat tak naprawde trwa kilka godzin / dni.

Dziwne jest to, ze ten blad wcale nie musi pojawiac sie u wszystkich - czesto inni narzekali, a u mnie wszystko bylo w porzadku... Ale akurat teraz ja tez nie moge dodawac obrazkow.

Pozostaje czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam dziwny problem ze sklepem, otóż nie mogę złożyć zamówienia na Ek AitD i zwykłego ME, bo jak kończę wypełniać te wszystkie pola i po tym podsumowaniu wciskam "Zamawiam" to odsyła mnie do mojego koszyka, który jest pusty. A zamówienia brak... : /

EDIT: Próbowałem przez IE i Operę, odblokowałem wszystkie ciasteczka, ale nadal to samo... :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.06.2008 o 15:36, Damian14BO napisał:

Co sie ostatnio dzieje z watkiem "Problemy z kompem"? Najpierw zniknal na dzien lub dwa,
teraz caly czas jest na szczycie listy przypietych tematow, mimo ze mam watki ze "swiezszymi"
postami.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=130&u=18942


Tak, u mnie też jest cały czas na górze listy. Nie ważne czy są, czy też nie ma, nowszych wypowiedzi w innych, przypiętych przeze mnie wątkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować