• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Od samego początku jak jestem na gram.pl nie mogę dodawać własnych tekstów.Gdy kliknę na "zapisz" pojawia się taki napis: "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować za kilka minut."
Wiem że nie tylko ja mam taki problem.Zmiana przeglądarki internetowej nic nie dała.Jak to naprawić???

20080609154858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie jest to za bardzo problem techniczny, ale nie znalazłem lepszego tematu, żeby się podkleić.
Otóż bardzo bym prosił, żeby newsy na gram.pl nie były sygnowane jakimś tworem "gram.pl" tylko normalnym nickiem autora. Ja rozumiem, że niektóre newsy są tak żenujące, że nikt nie chce się pod nimi podpisać, ale przynajmniej będzie na kim psy wieszać, vide news o "specjalistycznej" "recenzji" AoC czy o zestawach awatarów piłkarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.06.2008 o 15:46, kalin 123 napisał:

Mam takie drobne pytanie. Czy na forum jest tło ? Bo wydaje mi sie że kiedyś było a teraz
mi sie pokazuje szare tło.

Jak jest "Tydzień z xxx" to chyba wtedy na forum jest/było tło związane z daną grą. A tak to jest tylko szare tło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pewien problem. Używam IE i gdy ktoś odpowie na mojego posta, nie widzę tej "chmurki" przy temacie. Co się stało? Jak to naprawić? Jeśli to coś powie, używam Visty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.07.2008 o 19:48, NuGGet napisał:

Mam pewien problem. Używam IE i gdy ktoś odpowie na mojego posta, nie widzę tej "chmurki"
przy temacie. Co się stało? Jak to naprawić? Jeśli to coś powie, używam Visty.

Delete Windows Vista! :)

A tak na serio, to spróbuj wyczyścić ciasteczka(pliki cookies). Pomóc powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.07.2008 o 21:56, Gol Galad napisał:

Delete Windows Vista! :)

Nieee ;] Mi sie Vista podoba ;]

Dnia 01.07.2008 o 21:56, Gol Galad napisał:

A tak na serio, to spróbuj wyczyścić ciasteczka(pliki cookies). Pomóc powinno.

A gdzie to się usuwa? ;p Ja w sprawach technicznych jestem ciemny ;p W XP wiedziałem co i jak, ale Visty póki co nie rozgryzłem w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanko, czy jak założyłem temat to czy mogę zrobić takiego posta który będzie się pokazywał na każdej stronie ? Czy tylko moderatorzy mogą to robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.07.2008 o 18:41, Qbasmok007 napisał:

Mam pytanko, czy jak założyłem temat to czy mogę zrobić takiego posta który będzie się
pokazywał na każdej stronie ? Czy tylko moderatorzy mogą to robić ?

Chodzi Ci o przypięcie posta? Tylko Moderator może to zrobić. Możesz napisac do nich z prośba o przypięcie posta - http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.07.2008 o 18:41, Qbasmok007 napisał:

Mam pytanko, czy jak założyłem temat to czy mogę zrobić takiego posta który będzie się
pokazywał na każdej stronie ? Czy tylko moderatorzy mogą to robić ?

to ja uściślę, moderatorzy mogą dowolnego posta "ustawić" tak żeby się pokazywał na każdej stronie jako 1 (ew kolejny jeśli są już jakieś przypięty jest). Tak więc powinieneś go napisać, i zwrócić się z prośbą o przypięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To ja może też dorzucę garść swoich problemów. Może nie będę zbyt oryginalny ale mam typowy problem z "błędem na stronie". Pojawia mi siętylko i wyłącznie gdy jako zalogowany użytkownik wejdę na stronegłówną Forum gram.pl. Jako anonim nie mam tego problemu. tak samo w obrębie teamatów błąd ów nie występuje-tak więc aby jako tako funkcjonować na Forum musiałem cały pulpit zawalić sobie skrótami do tematów (paski narzędzi są zbyt problematyczne w tej kwestii). Komunikat o błędzie jest identyczny jak ten z posta Danio237 i pojawia sięniezależnie od przegladarki jakiej używam- sprawdziłem na nowej Operze, IE 6 i Fire Fox''ie 1,5.
Zastanawia mnie tylko jedno: dlaczego problem dotyczy tylko i wyłącznie strony głównej Forum, a nie wystepuje w tematach i innych elementach gram.pl np. GS''ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gdy wchodzę na forum wyskakuje mi taki obrazek. Mogę się dopisywać tylko, jeżeli ktoś poda mi link - do tego tylko w "Quizy i zabawy" oraz "Pomoc Techniczna". Jest jakiś sposób, aby to naprawić? Bo nerwów mi trochę zjadło. Na obrazie dużo nie widać, ale pisze tam:

"Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.

Prosimy spróbować ponownie za kilka minut."

20080720215615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W sumie jestem tu ponownie od niedawna... I mam taki mały problem, otóż gdy napiszę post, raz mam możliwość jego edycji, natomiast innym razem już nie.. Wybaczcie jezeli ten temat juz byl poruszany, ale ciekawi mnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.07.2008 o 21:45, Widek napisał:

W sumie jestem tu ponownie od niedawna... I mam taki mały problem, otóż gdy napiszę post,
raz mam możliwość jego edycji, natomiast innym razem już nie.. Wybaczcie jezeli ten temat
juz byl poruszany, ale ciekawi mnie to :)

możliwość edycji jest w ciągu 5 minut od napisania posta. No chyba że od razu po napisaniu nie masz tej możliwości, wtedy ślij formularz do pomocy technicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może je dorzucę garść od siebie. Nie wiem czy tak ma tutaj wiele forumowiczów ale tak: Ostatnio korzystam z Firefoxa 3 od pewnego czasu są następujące problemy: Kiedy chcę wejść na czyjegoś Gramsajta to ładuje tak długo jak by się wydawało że w ogóle nie załaduje. Kiedy chcę dodać posta.. to musze po kilkanaście razy klikać na ''Dodaj Post'' i to bardzo szybko żeby się w kończu pojawiło ''Oczekiwanie na gram.pl'' Kiedy chcę looknąć na jakiś temat to gram próbuje coś załadować ale to mu nie wychodzi... Po prostu muszę cały czas wchodzić na gram.pl ponownie wtedy przez jakiś czas normalnie działa a później a za chwilkę zaczynają się problemy , które powyżej wymieniłem. Nie wiem o co chodzi ale zastanawiam się czy to czasem nie jest wina tego FF 3.0 kurde trochę szkoda. Spróbuje zainstalować FF 2.0 bądź Opere wtedy dam znać.. Chyba że ktoś tutaj z was mi doradzi coś od siebie,

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam Firefoxa 3 i nie mam takich problemów. Na Safari i Operze też żadnych nie doświadczyłem. Spróbuj może przeinstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pewien problem. A mianowicie:
Dość często gdy otwieram jakiś temat i wracam na stronę główną forum otrzymuję taki komunikat:

"Przekroczono limit czasu połączenia
Serwer forum.gram.pl zbyt długo nie odpowiada.

Witryna przez dłuższy czas nie odpowiedziała na żądanie połączenia i przeglądarka przestała czekać na odpowiedź.

* Możliwe, że serwer tymczasowo nie działa lub jest nadmiernie obciążony. Jeśli tak, spróbuj ponownie później.
* Nie możesz oglądać innych witryn? Sprawdź swoje połączenie z siecią.
* Czy Twój komputer lub sieć jest chroniona przez zaporę sieciową lub serwer proxy? Ich nieprawidłowa konfiguracja może powodować problemy z przeglądaniem witryn internetowych.
* Jeśli nadal występują problemy, skonsultuj się z administratorem sieci lub dostawcą usług internetowych."

Używam Firefox 3. Zaznaczę, że inne strony mi otwiera. Dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.08.2008 o 16:40, wdowiakm napisał:


Jakiego firewalla używasz ? Spróbuj dodać gram do "trusted" czy jak to się tam u ciebie nazywa. U mnie firewall się czasem lubił rzucać gdy jakaś strona miała wolny serwer, a zwłaszcza Zone Alarm którego już dawno za wszystkie grzechy wywaliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować