• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dziwne rzeczy mi się dzieją na gramie... np. poznikały mi kółeczka informujące o tym czy ktoś jest on-line czy nie, albo znikła mi opcja "Twoje konto" pod awatarem. Jest tylko "wyloguj". I najgorsze: z gramsajta zniknął mi przycisk "Nowy wpis".
Restartowałem kompa, logowałem się ponownie ale nic nie pomogło. Co mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może to nie problem ale chciałem tylko wtrącić w sprawie ładowania się strony. Mam dość szybkie połączenie i wszystkie stronki włączają mi się na biegu, a gram.pl czasami "frezuje". Czekam aż się łaskawie wszystko załaduje czasami dość długo (w stosunku do ładowania się innych stron również wzbogaconych o różne reklamy, animacje i inne duperele).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Próbuję włączyć temat "Piłka nożna". Wyskakuje tekst na szarym tle:

Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error ''80040e31''

Timeout expired

/forum_post.asp, line 508

Co jest? Wyczerpany limit postów czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam taki problem, już nie jest to wina mojego PC. Chce zmienić tło na GS (to pod stroną), to biorę malarz wizytówek, i wybieram obrazek 1280x1024. Nic się więcej nie dzieje, czekam i nic. Dzieje to się w domu i w pracowni szkolnej :(. Obrazek waży chyba 800kb i napewno da się go wgrać bo już kiedyś go wgrywałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.09.2008 o 17:04, lukmistrz napisał:

Co jest? Wyczerpany limit postów czy co?


Nie. Miałem to samo w kilku innych tematach.
Po prostu forum znowu przeżywa ciężkie chwile ;] Może coś majstrują przy nim Zieloni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moglibyście naprawić problemy z linkami jak się daje ,
Dam drugi to już nie da się włączyć go kliknięciem i w dodatek przerwy się robią między nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Już któryś raz mam tak, że po kliknięciu na link strony z Forum pojawia mi się napis:
"Błąd 404
Strona nie istnieje. Za chwilę zostaniesz przekierowany na stronę cośtamcośtam."
I faktycznie pojawiam się na stronie sklepu.
Za pierwszym razem pomyślałem, że link mi się zmienił, więc go wyrzuciłem i ustawiłem ponownie. Ale problem się powtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.09.2008 o 18:28, ManiakDVD napisał:

Czy zamierzacie kiedys zmienic serwery na szybsze. Chodzi mi o TRAGICZNY/MAKABRYCZNY*
download. Przecież szybkość 10 kb/s jest niewystarczająca!

Oni mają szybkie servki, wypróbuj wchodzenie o ~5-6, wtedy gdy forum wstaje... wtedy jest szybciutki download. Chodzi o to, że im więcej ludzi=mniejszy download.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Obrodziło błędami ostatnio. Pomijając koszmarną prędkość działania serwisu (wchodzę na forum od strony gramsajta, bo szybciej) to pojawiają sie błedy o nie znalezieniu strony i wylogowywania. Jakieś zmiany sie szykują? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.09.2008 o 09:21, HumanGhost napisał:

Obrodziło błędami ostatnio. Pomijając koszmarną prędkość działania serwisu (wchodzę na forum od strony
gramsajta, bo szybciej) to pojawiają sie błedy o nie znalezieniu strony i wylogowywania.

Chyba mamy to samo. Pisałem o tym 4 posty wyżej:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&pid=3508
ale nie doczekałem się odpowiedzi.
Chociaż, obiektywnie muszę przyznać, że od czasu napisania tamtego posta, sytuacja już się nie powtórzyła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam 2. Codziennie praktycznie wchodzę na gram.pl i od jakiegoś czasu codziennie mam "przepraszamy jesteśmy chwilowo niedostępni" bla, bla itd itd. Później drugi raz wchodzę i jest dobrze wszystko, tak samo mam z GS''ami, forum i IRC. Czemu ?

I drugi to odczepiłem wątek, odświeżyłem i on cały czas jest. Co to za błąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Od jakegos czasu mam problem z waszą stroną. Mam łącze 8MB i do niedawna ładowało mi się wszystko szybko teraz cały czas mam komunikaty o błędach przy odpalaniu strony, przy wczytywaniu, nie moge złorzyć zamówienia w sklep.gram.pl gdyż nigdy mi jeszcze nie wczytało strony całej lub pisze o jakimś błędzie i żeby spróbować póżniej. ale te póżniej nigdy nie nastepuje już od kilku dni. Inne strony odpalają mi się normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Powiedzcie mi dla czego nie mogę wejść na irc.gram.pl? Tak samo mam problemy z wyświetlaniem strony to tylko czasami ale pytam z ciekawości np. Błąd 404. Itp.

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja zauważyłem coś dziwnego, a mianowicie to, że statystyki nawaliły raz nie mogło mi ich wczytać a jak już wczytało to nic nie ma tzn. zliczanie stanęło na dniu wczorajszym o godzinie 23:56 jest pusto. Czyżby nie wytrzymały tempa zliczania? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja też mam prawie co chwile problemy z wchodzeniem.
Myślę, że jest tak, jak powiedział walgierz. Zieloni coś majstrują ( i powinniśmy się cieszyć, bo to oznacza ich bytność realną tutaj, zainteresowanie) przy forum. I pewnie nie tylko.
To może oznaczać, że niedługo możemy doczekać się efektów zebrania trójstronnego. Radze czekać cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam,

z przeglądarki firefox - najnowsza nie mogę dostać się na gram.pl pisze: bad request tymczasem pod operą działą bez zarzutu, dodam że inne strony pod ff również działają poprawnie tylko gram.pl ma ten problem. Jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować