• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ja mam następujący problem. Strona główna jest dosyć mocno zwalona. Po wejściu na nią strona jakby się wydłuża i nie mam dostępu do wielu opcji np. do plików. Jest też problem z grafiką na forum. Praktycznie wszystkie przyciski np. "Dodaj post" są podzielone na dwie części, a sam napis ostro wychodzi poza powierzchnię przycisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na tej stronie nie mają starych gier. Chcę żeby wymieniono mi grę Pizza Connection 2 a jednak niema jej na tej stronie!!!! Więc nie mogę ich prosić o wymianę płyty.
Co mam zrobić??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam dwa pytania co do forum:

1. Czy w najbliższym czasie będzie można ustawić sobie avatary i podpisy (sygnatury)?
2. Czy można jakoś sprawdzić czy w ostatnim czasie ktoś odpowiedział na moje posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.10.2005 o 08:41, xsw23edc napisał:

Na tej stronie nie mają starych gier. Chcę żeby wymieniono mi grę Pizza Connection 2 a jednak niema jej na tej stronie!!!!
Więc nie mogę ich prosić o wymianę płyty.
Co mam zrobić??????????????


Chłopie trzeba było trochę najpierw poczytać! Tylko zaśmiecacie takimi durnymi pytaniami posty. Dożywotniej gwarancji podlegają TYLKO gry wydane po 23 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.10.2005 o 08:58, Hoplita napisał:

Ja mam dwa pytania co do forum:

1. Czy w najbliższym czasie będzie można ustawić sobie avatary i podpisy (sygnatury)?

2. Czy można jakoś sprawdzić czy w ostatnim czasie ktoś odpowiedział na moje posty?


Ad1. Również trzeba było poczytać ale się nie chce. Chceta mieć odpowiedź na talerzu leniuchy???
Jest szykowana niespodzianka jakaś wielka z całym forum i pewnie wtedy takie opcje będą dostępne jak i np. nowe skiny.
Ad2. a sprawdzasz tak tak, że pojawia ci się dymek po lewej stronie topiku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.10.2005 o 09:15, Clawpek napisał:

Jest szykowana niespodzianka jakaś wielka z całym forum i pewnie wtedy takie opcje będą dostępne jak i np. nowe skiny.


po prostu załamka, forum było i jest ubogie w funkcje - skiny, avatary, grupy, kategorie, powiadomienia, rozbudowany profil to dzisiaj standard a nie "jakies wielkie niespodzianki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.10.2005 o 10:22, moonman napisał:

> Jest szykowana niespodzianka jakaś wielka z całym forum i pewnie wtedy takie opcje będą dostępne jak i np. nowe skiny.

po
prostu załamka, forum było i jest ubogie w funkcje - skiny, avatary, grupy, kategorie, powiadomienia, rozbudowany profil
to dzisiaj standard a nie "jakies wielkie niespodzianki"


A może jednak czymś nas zaskoczą?? Hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czy problem juz zglaszano, ale napisze go tutaj:

W niektorych tematach nie mozna uzyc opcji "Odpowiedz" i "URL" dla niektorych uzytkownikow, a raczej dla danych postow... nie rozumiem zupelnie dlaczego... po prostu te buttony znikaja... Czy to blad czy tak mialo byc? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam takie pytanie...

Co bedzie jesli sprzedam zarejestrowana gre ( W waszym serwisie w "uzywkach") ? czy moja wirtualna kasa z niej przepadnie a ta druga osoba ktora kupila bedzie miala ja? czy moze ja pieniadze wirtualne zachowam ale kupujacy juz nie bedzie mogl ich otrzymac?

ja to wogole wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.10.2005 o 11:45, snopek9 napisał:

Witam, mam takie pytanie...

Co bedzie jesli sprzedam zarejestrowana gre ( W waszym serwisie w "uzywkach") ? czy moja wirtualna
kasa z niej przepadnie a ta druga osoba ktora kupila bedzie miala ja? czy moze ja pieniadze wirtualne zachowam ale kupujacy
juz nie bedzie mogl ich otrzymac?

ja to wogole wyglada

Z tego, co gdzieś wyczytałem, kasa zostanie na Twoim koncie, a kupujący ich nie otrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dlaczego na liśćie plików nie ma modów do Baldur''s Gate, a na waszm serwerze FTP (ftp://ftp2.gram.pl) jest ftp://ftp2.gram.pl/pub/pl/baldurs_gate/extra/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Też mam jedną uwagę.
Gdy działało BETA Forum na kilka godzin przed otwarciem przypiąłem sobie kilka tematów, które zostału usunięte/opróżnione z postów. Jednak samo forum twierdzi, że są one dalej przypięte (ILOŚĆ łącznie z przypiętymi obecnie o tym świadczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Mam pytanie. Posiadam 30 wPLN. Gdy zamawiam gre F.E.A.R i wpisuje kwote 30 wPLN niechce mi tego zaakceptowac. Pisze ze maximum moge 0 zlotych wPLN uzyc niby czemu ? Moj kolega ma 120 wPLN i niema z tym problemow. Prosze o szybka odpowiedz !

Z powazaniem Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować