• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 09.10.2005 o 16:02, upiordliwy napisał:

Poza tym przy boldzie czy jakimkolwiek tagu dotyczącym tekstu zmienione zostaje też okno "Autor"


Nie tylko przy boldzie, pewnie z underline i italic (podkreślenie i kursywa) jest tak samo, tylko nikt tego nie używa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.10.2005 o 10:40, Andrij napisał:

Z nowym forum mam jeden problem, strony ładują się dość wolno (mam transfer 512 kb\s).


Przeczyść sobie przegladarkę. Usuń stare Temporary (tymczasowe), sprawdź swoją przegładarkę itp.
U mnie forum chodzi b.szybko a nawet FTP chodzi w szybko (śr. 90 kbajt), przy większym obciążeniu (śr. 30-40 kbajt). Mam 1 Mbit - DSL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli temat ma więcej niż jedną stronę, a wchodząc do niego nie kliknę na nazwę tylko na jedynkę, i dopiero z poziomu wątku przeniosę się do ostatniej strony, to na liście tematów [strona główna forum], temat jest oznaczony jako nieprzeczytany, mimo że żaden nowy post nie doszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A oświeci mnie ktoś jak się przemieszczać do kolejnych stron danego wątku?
System jest lekko postrzelony i musze szukać odpowiedniej liczby po całym pasku nawigacji ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.10.2005 o 16:43, MatteoDA napisał:

A oświeci mnie ktoś jak się przemieszczać do kolejnych stron danego wątku?
System jest lekko postrzelony i musze szukać
odpowiedniej liczby po całym pasku nawigacji ... :/


Też to zauważyłam, ale myslalam ze mi sie tylko przweidziało, bo po zmianie strony było już ok.
Jak narazie te forum jest pełne błędów, a te beta testy były chyba tylko ściema :> Może cdp od poniedziałku zajmie sie poprawkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Miejmy taka nadzieje bo wiele trzeba zrobic lecz .... cos mi sie zdaje ze dlugo im potrwa modernizacja forum!
A beta testy hm... sciema .. "nie" jak juz cos oglosili na glownej stronia dawnego CDP to musieli to zrealizowaz! A chetnych i ciekawskich napewno bylo wielu wiec kandydatow pewnie bylo sporo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.10.2005 o 17:53, Szarik PL napisał:

Mam pytanie. Kiedy zostanął udostępnione servery FTP, bo nie działają??


Działają (jeden :P)

ftp://ftp2.gram.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.10.2005 o 17:54, Ciechan napisał:

Działają (jeden :P)

ftp://ftp2.gram.pl/

A u mnie nie działa :( Ale na CDP też już od dawna mi nie działało. Ot, w którymś momencie coś się popsuło... Podobno niektórym pomagał FlashGet lub proxy...
Ale dziwi mnie, że dawniej działało bez niczego, a potem przestało. (przez jakiś czas po zmianie łącza CDP na szybsze było dobrze)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chyba już wiem, czemu nie uaktualnia tytułu osoby przy starszych postach. Otóż wydaje mi się, że pobierannie zawartości ze zmiennej przechowujaćej tytuł nastepuje tylko i wyłącznie przy publikowaniu posta. Całośc jest zapisywana jako zwykły tekst i przy przeglądaniu widzimy już nie zawartość zmiennej (czyli prawdziwy tytuł) tylko sam "slogan". Potwierdzeniem tej teorii jest pogrubaine tytułu, poprzez niedomknięcie znacznika pogrubienia.

Trochę to wytłumaczenie zagmatwane, ale ci, co coś odrobinę wiedzą o programowaniu lub choćby matematyce domyślą się o co mi chodzi ;)

Rozwiązaniem tego problemu byłoby zmiennie skryptu generującego posty, i niestety potrzebnu byłby update starych postów, ze zmianą treści na wartość zmiennej.

Inna sprawa, że być może jest to zabieg celowy, mający ukazać na jakim poziomie znajdował się dany użytkownik w momenice gdy pisał posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To sobie zobaczcie jaka u mnie kaszana jest. I jak tu się nie wkurzyć?!

Zresztą to jeszcze nic w porównaniu z tym co mam na głównej stronie. Obrazek ze strony głównej za chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kolejny dziwny problem mi sie pojawil (sorry, ze pisze kazdy problem, ale nie wiem czy sie juz tu pojawil czy nie, a jesli nie to lepiej to napisac):

Otoz... czesto jak cos napisze, to caly tekst jest tlustym drukiem np: Tekst i dopiero na drugi dzien (tak bylo z tematem o AoE III) wszystko wrocilo do normy i dzis to samo (ale z innym tematem) cos jest nie tak...

P.S. Ja uzywam IE jakby co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Prawdopodobnie, nie tyle wrocilo do normy co jakis modek poprawil ;). Ktos pewnie nie zamknal taga od pogrubienia, kursywy. Dzialaja jedynie te '' [ '' '' ] '' nawiasy. Inne nie przechodza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.10.2005 o 19:15, Piotrek K. napisał:

Prawdopodobnie, nie tyle wrocilo do normy co jakis modek poprawil ;). Ktos pewnie nie zamknal taga od pogrubienia, kursywy.
Dzialaja jedynie te '''' [ '''' '''' ] '''' nawiasy. Inne nie przechodza ;)



No nie wiem, bo ja nie pisze recznie tylko klikam ikonke, a moje posty tez czasem bywaja cale pogrubione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No tak, ale jest calkiem mozliwe, ze pogrubienie ''przyszlo'' z innego posta. Nie musiales akurat Ty sie pomylic :). TYHE juz dzisiaj to poprawiala, ze 4 posty byly cale wyboldowane :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

STRONO JEST SUPER PIERWSZE CO ROBIE PODLĄCZAJĄC SIE DO NETU WCHODZE NA GRAM.PL ALE COS MI TU BRAKUJE LECZ NIE WIEM CZEGO, MOZE POWINIENEM SIE LECZYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować