• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Wrócą po(d)pisy?


Swoją drogą ciekawe czy kupując Desperados dostajemy 6zł - koszt = - 6zł :D

Troche źle że nie można całej ceny zapłacić w wPLN ponieważ tera kupując NXK płacimy 6 wPLN, a dostajemy 5 wPLN, to trudno będzie zużyć nawet 20wPLN, nie mówiąc o 40 czy 100 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 12:39, PirO 17 napisał:

Wrócą po(d)pisy?


Swoją drogą ciekawe czy kupując Desperados dostajemy 6zł - koszt = - 6zł :D


Tak samo jest z Industry Giant II. Czy to błąd, czy promocja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Podobnie jak Desperados - Industry Giant II jest za 0 (słownie zero) złotych a 6 można zapłacić wPLN więc jeżeli to błąd to lepiej to zmieńcie bo Wam się zamówienia posypią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 12:42, Vel Grozny napisał:

Wyłączanie kategorii w żaden sposób nie wpływa na listę tematów...

Przepraszam - nie zauważyłem przycisku Filtruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam takie pytanie, bo przeczytałem że można wymieniać gry "z drugiej ręki" przenosząc na nowo konto właściciela można wymienić je na nowe nośniki ale nic tam nie pisze o używanych grach wydanych po 23 września czy jednak tylko można wymieniać gry z używane wydane po 23 września, ale kto chciałby je sprzedać ? więc ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak skutecznie "zaptaszyć" newsletter w moim profilu?
Zaznaczam newsletter, ale nie widzę żadnego przycisku zatwierdź.


Maile które chcę otrzymywać:

[V] powiadomienia o poprawkach

[ ] newsletter gram.pl

[ ] newsletter sklepu gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cieszę się że w końcu ruszyło. Generalnie mi się podoba, szczególnie pomysł z listą zarejestrowanych gier (szkoda, że nie można zarejestrować - już bez wPLN - starszych gier, np. Neverwinter Nights).

Mam parę uwag technicznych:
1. Dodałem komentarz do np. zarejestrowanej przeze mnie NWN SoU - ponieważ w ofercie CDProjekt jest tylko kompilacja NWN + dodatki, komentarz poszedł w próżnię :(
2. Brakuje mi zestawienia, za co dostałem punkty (takiego logu), wiem, że 45 wPLN za DS II, ale za co te 55?
3. Brakuje mi połączenia zapowiedzi ze sklepem (widzę, że będzie dostępne AOE III - dodaję do listy życzeń), nie znalazłem też w sklepie, czego nowego się można spodziewać
4. Problem dotyczy Firefoxa i bardzo wielu stron w sieci (np. z formularzami, sondażami). Ustawiłem sobie otwieranie nowych stron w nowym panelu, a nie w nowym oknie przeglądarki, w efekcie np. dodanie komentarza w forum powoduje, że całe okienko Firefoxa się zmniejsza. Czy naprawdę jest konieczność sterowania rozmiarami okna? A może jest możliwość wykrycia FFoxa i automatyczne otwieranie w nowym panelu?

Dodatkowo: Czemu nie ma Wiedźmina w zapowiedziach na 2006 r.? Czyżby obsuwa? ;)

Pozdrawiam,
Pan Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Napisałem reckę do Desperados, bo żadnejh nie było (chyba pousuwane). I nigdzie się nie pojawiła! Rozumiem, że oceny nie ma, bo są potrzebne dwie inne recki, ale chyba wyświetlać się powinna od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 13:01, Kriz napisał:

Ja mam tylko jedno pytanie. Czy można dodać własnego avatara? Bo takiej opcji nie zauważyłem w ustawieniach mojego konta.

Podejrzewam, że to dlatego, że twórcy coś planują zrobić z wizytówkami. Awatary pewnie będą, bo jest taka opcja w ustawieniach forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Coś mi nie działą rejestracja elektroniczna - wyskakuje błąd, że wpisałem nieprawidłowy klucz (a wpisuję dokładnie taki, jak mam przed oczami ;)) - czyżby jeszcze nie można było rejestrować gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


A mi menedżer haseł Mozilli nie zapamiętuje hasła i w dodatku przy logowaniu jets napisane że w moim mailu jest błąd. Jednak mogę się normalnie z nim zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Post napisany przez xrnzaaasa jest trochę dziwny (to ten pod postem CooL_ZeeKa) - brakuje przycisków odpowiedz i url, ramka jest poszarpana, a najechanie na przycisk obrazek1 pozwala zauważyć, że link jest trochę ze szeroki (wyjeżdża w prawo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować