• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Jest już może wiadomo, kiedy wreszcie zostanie odpalona podstrona statystyki.gram.pl ?
Brakuje mi trochę wglądu, w statystyki innych użytkowników a tym bardziej moich . =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.01.2012 o 10:49, Laid_back napisał:

w tym tygodniu, przepraszamy za opóźnienia ale musimy być pewni, że wszystko jest ok


Cały czas próbuję sprawdzać statystyki, ale tam ciągle jest coś innego. Kiedy wreszcie ruszą statystyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.01.2012 o 12:07, Skaterka885 napisał:

Czy możemy się spodziewać tych statystyk? A jak tak to kiedy? Luty czy marzec? ;>


A jak ci Laid powie że jutro, to co, uwierzysz? :D Po co pytania, skoro nawet jeśli pojawi się odpowiedź, to może nic nie znaczyć. Będą jak będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy uwierzę? No nie wiem zależy. Jeżeli w ogóle odpisze. Ale patrzę to większość, na to czeka. Więc może i bym uwierzyła. A potem zapomniała po 2 dniach lub 3. Tak jest zawsze, no ale trzeba czekać ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.01.2012 o 12:38, Laid_back napisał:

Będzie kiedy będzie :>. Serio, nie pytajcie mnie o to co chwila, bo to nic nie zmieni
:)

Hm.. To może za każde pytanie: "kiedy będą statystki" będziesz opóźniał uruchomienie o dwa tygodnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.02.2012 o 09:31, charnjit013 napisał:

Witam. Trochę zły wątek, ale lepszego nie znalazłem. Gdzie znajdę opcję zmiany podpisu
na forum? Szukałem wszędzie i nie znalazłem.


przy dodawaniu posta, masz pole "Podpis"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.01.2012 o 13:26, Laid_back napisał:

> A jesteś wstanie powiedzieć czy to będzie w lutym? Czy później? ;>

Może jutro :)


Czy ponad 6 tygodni nie wystarcza na naprawe?

Czasem mam wrazenie, ze gram.pl i wszystkimi podstronami zajmuje sie tylko jedna osoba...pracujaca na 1/8 etatu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.02.2012 o 01:00, kuba9876543210 napisał:

Czy ponad 6 tygodni nie wystarcza na naprawe?

Ponoć one nie są do naprawienia tylko zostały wyłączone.... ?? Nevermind

Dnia 02.02.2012 o 01:00, kuba9876543210 napisał:

Czasem mam wrazenie, ze gram.pl i wszystkimi podstronami zajmuje sie tylko jedna osoba...pracujaca
na 1/8 etatu..

Mnie i tak rozwala fakt, że zostało to zrobione IMFHO w nieprofesjonalny sposób.
Jak jakiś sklepikarz idzie gdzieś bo ma nagłą ważną sprawę zostawia info na drzwiach typu: "wracam za 20 minut"
Ci z gramu mogli zrobić w ten sam deseń ze statami na zasadzie: Klikam w napis "Statystyki" i wyskakuje mi powiadomienie typu:

"Przepraszamy ale aktualnie statystyki są wyłączone do odwołania. Pozdrawiamy ekipa gram.pl" <--- i już sytuacja by inaczej wyglądała.

A nie jak teraz, że jak ktoś kliknie w staty to przenosi go do kolektywu =.=. oh come on!
Co Wy tam macie jednego webmastera ? czy cierpicie na zapaść twórczą/intelektualną i nie stać was nawet na tego typu powiadomienie??. Wydaje mi się chyba, że jednak macie. Bo żeby zrobić jakiś żenua lol.gram.pl to jakoś czas i twórczość w międzyczasie mieliście.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.02.2012 o 13:20, damienthorn napisał:

Ze strony głównej pod informacjami - po kliknięciu "wszystkie z dzisiaj" przenosi na
2 stycznia, nie 2 lutego. Wczoraj chyba tak samo było.


Dzięki, naprawimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czy ktoś z Was tam dzisiaj klikał, ale statystyki już "trochę" działają. Na razie chodzą bardzo wolno, na stronie głównej statystyk nie ma nic i obejmują jedynie okres do grudnia 2011, ale widać powoli są reaktywowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować