• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 08.02.2012 o 17:57, sirufok napisał:

A może po prostu wyczyściliście historię przeglądarki? Wiem, że jest podobna sytuacja np. na Chrome, że po wyczyszczeniu wszystkie tematy są przeczytane.

W moim przypadku tak niestety nie jest. Jak pisałem zdarza się to co kilka dni i aby problem naprawić muszę ręcznie usunąć ciasteczka (czyli robiąc to widzę że są obecne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam coraz mniej cierpliwości na znoszenie fochów tego serwisu. W dalszym ciągu muli jak stuletni osioł i nie można dodawać obrazków - zamyka "Dodaj post" i resetuje aktualnie wyświetlaną stronę. :/
Kiedy gram.pl zacznie "nieźle hulać"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wszystko jest po naszej stronie- wczoraj było ok, nie stwierdziliśmy problemów, u mnie wszystko śmigało. Jest szansa, że to u Ciebie co nie "hulało".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.02.2012 o 09:34, Laid_back napisał:

Nie wszystko jest po naszej stronie- wczoraj było ok, nie stwierdziliśmy problemów, u
mnie wszystko śmigało. Jest szansa, że to u Ciebie co nie "hulało".


Wczoraj wieczorem muliło strasznie. Około południa było jeszcze OK, więc może miałeś szczęście i sprawdzałeś w odpowiedniej chwili. :P

Tak swoją drogą to można wiedzieć co jest przyczyną tych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.02.2012 o 09:56, rob006 napisał:

Wczoraj wieczorem muliło strasznie. Około południa było jeszcze OK, więc może miałeś
szczęście i sprawdzałeś w odpowiedniej chwili. :P


akurat dość często odświeżam stronę i zaglądam zarówno w dzień i jak i w nocy ;)

Dnia 09.02.2012 o 09:56, rob006 napisał:

Tak swoją drogą to można wiedzieć co jest przyczyną tych problemów?


na szczęście nic poważnego, na dodatek ekipa IT zrobiła tyle, by się nie powtórzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.02.2012 o 09:56, rob006 napisał:

Tak swoją drogą to można wiedzieć co jest przyczyną tych problemów?


Powtarzam, nie ma żadnych ataków hakerów. Wszelkie problemy spowodowane są tylko i wyłącznie niesamowitą popularnością, jaką cieszy się serwis :]

A skoro już o problemach mowa, od jakiegoś czasu edytowanie postów jest loterią. W 50% przypadków edytowana wersja nie pojawia się na stronie, w pozostałych...eee.... [liczy pod nosem]... w pozostałych 30% wszystko działa, pojawia się komunikat o prawidłowej edycji i poprawki są dodawane do tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.02.2012 o 10:06, Laid_back napisał:

akurat dość często odświeżam stronę i zaglądam zarówno w dzień i jak i w nocy ;)

Wczoraj ok 20-22 forum muliło strasznie, nie tylko mi. Możliwe że nie tylko wtedy, bo nie sprawdzałem dokładnie.

Dnia 09.02.2012 o 10:06, Laid_back napisał:

> Tak swoją drogą to można wiedzieć co jest przyczyną tych problemów?
na szczęście nic poważnego, na dodatek ekipa IT zrobiła tyle, by się nie powtórzyło

Pewnie żaden polityk nie powstydziłby się takiej odpowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A mi forum dalej muli tylko teraz losowo.
Raz działa normalnie [jak teraz] a jak tak z 40 min temu zaglądałem to istna tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.02.2012 o 17:27, Pietro87 napisał:

A mi forum dalej muli tylko teraz losowo.


To na pewno kwestia Twojego systemu. Takie objawy występują u mniej niż 5% wszystkich członków społeczności i są wynikiem słabego sprzętu, a nie niedociągnięć forum.

Pozdrawiamy,

Ekipa BioWare Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.02.2012 o 09:34, Laid_back napisał:

Jest szansa, że to u Ciebie co nie "hulało".


Pewnie, że jest. Zerowa.
Gram.pl to jedyny serwis który się u mnie muli.

Btw. Zróbcie coś z tym nachodzeniem tła na stronie głównej na belki. Zamiast wejść na forum wchodzę na jakieś głupie czołgi mimo, że na "Forum" klikam.

Ring5 -> Hehehe dobre. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wygrałeś cały internet xD

Btw - mi edycja tez szaleje, ale generalnie ja od lat pamiętam sporadyczne problemy z edycją [chociaż to co jest teraz to faktycznie niezła eskalacja bugów]


P.S.
Swoją droga na blogu developerskim już się z tego powoli rakiem wycofali, ot takie "nieporozumienie" no ale 16 [albo 18] odsłon tematu Horrid FPS + ogólny shistrom na forum robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Fajne się wczoraj rzeczy działy na stronie: gdy się wylogowywałem to pokazało mi, że jestem zalogowany jako inny użytkownik(choć jak wbijałem na "Moje konto" to wchodziło na mój nick). W ogóle były jakieś problemy z wylogowywaniem się(naciskałem wyloguj a i tak byłem zalogowany...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.02.2012 o 21:36, Skaterka885 napisał:

To już dawno nie działa. Wcześniej było już o tym pisane ;)


Haha :D Bo chciałem sprawdzić ile postów ostatnio napisałem :) To jest chyba z 5 w tym roku, więc nie dziwię się, że nie wiedziałem :] Tak często na to forum zaglądam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.02.2012 o 21:33, Grzech napisał:

Tylko u mnie http://statystyki.gram.pl/ przerzuca do kolektywu?

Co Ty w szafie spisz ? XD Staty nie działają już chyba dwa miesiące XD.

@Temat
Z problemami edycji postów to teraz jest gorzej niż kiedyś/swego czasu. Z resztą na tym forum nawet przed dodaniem dłuższego posta/edycji lepiej jest mieć go w schowku albo BA! nawet zapisanego w notatniku coby nie pisać na nowo XD. Forum zawsze miało swoje "kaprysy" ale teraz to je ma niczym niesforne dziecko.
Dodać obrazek ostatnio graniczy z cudem :]

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problemy techniczne z gram.pl spowodowane są ogromnym zainteresowaniem internautów, którzy chcą być na bieżąco z wiadomościami ze świata branży elektronicznej rozrywki i wyrażają ogromne potrzeby dzielenia się swoimi przemyśleniami na forum.

Pozdrawiam,
Paweł Graś.

XD

Btw. Kiedy gram.pl będzie normalnie działało? Rozumiem ,że weekend odpada. Ale biorąc pod uwagę, że luty w tym roku ma aż 29 dni to chyba w tym miesiącu zdążycie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować