• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 10.02.2012 o 19:31, HumanGhost napisał:

Btw. Kiedy gram.pl będzie normalnie działało? Rozumiem ,że weekend odpada. Ale biorąc
pod uwagę, że luty w tym roku ma aż 29 dni to chyba w tym miesiącu zdążycie? ;]


Liczę, że tak - aczkolwiek wszystko zależy od naszego IT crowd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ostatnio nie mogłem wejść na forum i na gramsajta swojego, inni też nie? Jeżeli inni nie mogli to co było przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak jest to prawdopodobnie błąd ten co wyżej podałem bo razer lycosa kosztuje tyle samo ma te same foto jest to błąd w nazwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.02.2012 o 11:56, Stapler napisał:

Tak jest to prawdopodobnie błąd ten co wyżej podałem bo razer lycosa kosztuje tyle samo
ma te same foto jest to błąd w nazwie

Od Lycosa mają dobrą informacje (nazwa/cena/foto) http://www.gram.pl/sklep/sprzet/razer-lycosa-mirror-edition
Więc przy linku od Arctrosa który podałeś jest błąd w cenie i foto. Około dwa miesiące temu zaproponowałem na tym forum jednej osobie tą klawiaturę (wersja silver edition), nie mieli wtedy tego błędu. więc ktoś widocznie spaprał sprawę, przez co teraz "okrojona" kalwiatura jest w cenie nieokrojonej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tylko mi jakiekolwiek tematy na stronie wczytują się ponad minutę? Żeby dostać się do magicznego okienka "dodaj post" w tym wątku musiałem czekać ponad półtorej minuty, gdzie zazwyczaj trwa to około kilku sekund :/
No i na dodatek zostałem dzisiaj dwa razy wylogowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Postaram sie odpisac tak jak odpisuja z gram.pl:

to NA PEWNO Twoj problem, u nas wszystko ok.


PS. A to i tak pewnie z powodu OGROMNEGO zainteresowania forumowiczow strona gram.pl, a nie zaden atak hakeriow... O sorry, troche mnie ponioslo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.02.2012 o 19:04, Piotrek_K napisał:

PS. A to i tak pewnie z powodu OGROMNEGO zainteresowania forumowiczow strona gram.pl,
a nie zaden atak hakeriow...


Haha, poprawiłeś mi od razu humor :D
A teraz na poważnie. Coś się ostatnio dzieje z Gramem i nie widać jakichś szczególnych popraw. Robicie coś w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przyznaje przy tym, ze to nie moj pomysl:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&pid=4662 :)

A czy cos z tym robia? Tego nie wie nikt, biorac pod uwage, ze problemy z wylogowywaniem/zlym dzialaniem strony powtarzaja sie moze wskazywac, ze latanie odbywa sie po lebkach i kiedys to wszystko moze po prostu rypnac ''w pizdu!'' ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Strona dalej zamula, a posty się dodają mimo, że jakieś błędy wywala.
No ale grunt, że strona ma taką popularność :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.02.2012 o 21:40, Isildur napisał:

Żeby czekać 4 minuty na otwarcie strony głównej, to już jest masakra... :(


Prawda, u mnie nawet czasami się nie ładują albo wywala, że strona nie istnieje. Strona zamula a już nie mówie dodawaniu postów, które się nie dodają albo jak zawsze foruma się wywala na plecy. Kiedy będzie można korzystać z serwisu normalnie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

I znowu, żadnego komunikatu nt. działania strony. Nic się nie stao, więc o co chodzi? Tak ciężko Wam napisać "nie wiemy, pracujemy nad tym"? Albo "wiemy i mamy to w rzyci"? Naprawdę witki opadają jak się patrzy na Waszą politykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Popieram uzytkownika "Vojtas".

Ciezko wstawic news na stronie "wiemy, ze serwis dziala ch*****, ale robimy co mozemy by dzialal normalnie"? Naprawde, nie stracicie w niczyich oczach a zyskacie... takie moje skromne zdanie ;) a z gramu nie zamierzam rezgygnowac bo serwis conajmniej zacny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.02.2012 o 00:42, Vojtas napisał:

Naprawdę witki opadają jak się patrzy na Waszą politykę.


Ale jak ktoś ośmieli się powiedzieć, że całe forum się sypie (i nie tylko forum, bo cały portal praktycznie już szwankuje i nie ma ani jednego elementu, który by działał tak, jak powinien) i że dobrze by było coś z tym zrobić (np. przenieść się na jakąś bardziej stabilną platformę), natychmiast pojawiają się krzyki, że dobrze jest jak jest, że tu nic nie jest archaiczne, tylko "proste i funkcjonalne". Cóż, sierp też jest funkcjonalny, ale chyba jednak przyjemniej jest skorzystać z kosiarki, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja się zastanawiam tylko, czy tak naprawdę jest to kwestia programistyczna i po prostu strona się wywala bo ma błędy, czy może jest to jednak kwestia infrastruktury hardware''owej i po prostu strony padają bo nie wytrzymują serwery bo są źle skonfigurowane czy jest ich za mało...

Dziwi mnie natomiast pewna opieszałość ekipy gram gdyż to, że forum pada to wpływa "tylko" na wizerunek gram.pl ale przecież sklep zarabia pieniądze i to że on leży to już bezpośrednia strata finansowa dla serwisu.

A może to sabotaż ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować