• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mam to od tygodnia jak nie dłużej [ nie zawsze ale często ], już nawet przestałem takie ''drobnostki'' zgłaszać bo i tak nikt tego nie czyta. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi się dopiero dziś pojawiło (i teraz to mam za każdym razem), dlatego tu wrzuciłem.

Może ktoś z użytkowników przeczyta i dzięki temu nie walnie 5 postów pod rząd, jak ja w wątku o D3. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problem podczas misji na Ilium dot. Handlarza Cieni (czarny ekran podczas cutscenki)

Witam!!

Podczas poscigu taksówka za asari, ktora chciala zgladzic Liare pojawia sie filmik, gdzie Shepard i spółka ja doganiaja zaczynaja się przepychac no i nagle pojawia sie czarny ekran i slysze normalnie dzwiek gry ale nic nie moge zrobic, nic nie pomaga zadne spacje, entery itd... a w menedżeże zadan pokazuje ze gra jest uruchomiona. POMOCY!!

Oto mój sprzęt: (Ostatnio aktualizowałem sterowniki do karty dźwiękowej i graficznej)

Płyta główna:
Typ procesora DualCore Intel Core 2 Duo E7200, 2533 MHz (9.5 x 267)
Nazwa płyty głównej Asus P5KPL-C (3 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)
Mikroukład płyty głównej Intel Bearlake G31
Pamięć fizyczna 2048 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
DIMM1: Patriot Memory 6400LL Series 1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (5-5-5-16 @ 400 MHz) (4-4-4-11 @ 266 MHz) (3-3-3-8 @ 200 MHz)
DIMM3: Patriot Memory 6400LL Series 1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (5-5-5-16 @ 400 MHz) (4-4-4-11 @ 266 MHz) (3-3-3-8 @ 200 MHz)
Typ BIOS''u AMI (01/28/08)
Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM1)
Port komunikacyjny Port drukarki ECP (LPT1)

Ekran:
Karta wideo ASUS EAH3850 Series (1024 MB)
Karta wideo ASUS EAH3850 Series (1024 MB)
Akcelerator 3D ATI Radeon HD 3850 (RV670)
Monitor Iiyama Vision Master Pro 1413 LM704UT [17" CRT] (124816431)

Multimedia:
Karta dźwiękowa ATI Radeon HDMI @ ATI Radeon HD 38xx - High Definition Audio Controller
Karta dźwiękowa Realtek ALC662 @ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]

Pozdrawiam i proszę o POMOC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.03.2012 o 10:22, miszczuafc napisał:

Problem podczas misji na Ilium dot. Handlarza Cieni (czarny ekran podczas cutscenki)

Pomyliłeś tematy. Ten temat dotyczy tylko forum a nie gier.
Powinieneś napisać to w oddzielnym, założonym przez siebie temacie na podforum pomocy technicznej ewentualnie w temacie ogólnym danej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.

Proszę Moderatorów o skasowanie wszystkich moich wpisów na forum GRAM.PL, łącznie z tym. Jest ich raptem kilkanaście, więc nie powinno stwarzać to kłopotu. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie kasujemy postów użytkowników bez naprawdę solidnego powodu, to raz.
Dwa - wszelkiego typu prośby i zapytania do moderacji należy kierować przez formularz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie chce być już częścią społeczności Gram.pl. To chyba solidny powód. Usunięcie informacji o mnie, a tym są także posty, gwarantuje mi Wasza polityka prywatności.

Gdzie znajdę formularz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.03.2012 o 12:40, Nightmar napisał:

Nie chce być już częścią społeczności Gram.pl. To chyba solidny powód. Usunięcie informacji
o mnie, a tym są także posty, gwarantuje mi Wasza polityka prywatności.


Nieprawda, nie mamy obowiązku usuwać postów i tego nie robimy - tylko dane osobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W najbliższej przyszłości nie, wpierw musimy je odnowić lub zrobić nowe. Forum po prostu nam się już postarzało i dokładanie nowych elementów i funkcji mu nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.03.2012 o 22:41, Laid_back napisał:

W najbliższej przyszłości nie, wpierw musimy je odnowić lub zrobić nowe. Forum po prostu
nam się już postarzało i dokładanie nowych elementów i funkcji mu nie służy.

Nawet nie próbujcie robić z forum jakiegoś phpBB albo IPboarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.03.2012 o 22:41, Laid_back napisał:

W najbliższej przyszłości nie, wpierw musimy je odnowić lub zrobić nowe. Forum po prostu
nam się już postarzało i dokładanie nowych elementów i funkcji mu nie służy.

może wyczyszczenie bazy obecnego forum coś poprawi, bo raczej nikt nie chciałby mieć nowego wyglądu, zwłaszcza że ten jest bardzo wygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.03.2012 o 20:07, kindziukxxx napisał:

raczej nikt nie chciałby mieć nowego wyglądu, zwłaszcza że ten jest bardzo wygodny


Bardzo bym prosił, abyś mówił sam za siebie, nie za innych. Ja akurat chciałbym w końcu zobaczyć nowy wygląd forum, bo dotychczasowy jest mocno przestarzały i, w porównaniu z innymi forami, dość mało funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam inną propozycję [ co prawda dość mało prawdopodobną, realną i w ogóle ale co tam, skoro weszliśmy w temat dumań nad forum to czemu by nie ] - jak już będzie gotowa taka ''beta'' nowego forum to można by było chyba [ to chyba wykonalne technicznie prawda? ] ją udostępnić np: na okres 2 tygodni czy tam miesiąca i zrobić potem ankietę. Oczywiście to jest gram, tutejsi specjaliści i w ogóle więc to raczej nie wypali ale jak to było w jednym filmie ''but ... it''s still a good idea!''. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tutejszy system ulubionych tematów i sposób informowania użytkownika o odpowiedzi na jego post jest chyba najlepszą z funkcjonalności forumowych z jakimi miałem przyjemność się spotkać w internecie. Ciężko byłoby się od tego odzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.03.2012 o 15:38, Tyler_D napisał:

A ja mam inną propozycję [ co prawda dość mało prawdopodobną, realną i w ogóle ale co
tam, skoro weszliśmy w temat dumań nad forum to czemu by nie ] - jak już będzie gotowa
taka ''beta'' nowego forum to można by było chyba [ to chyba wykonalne technicznie prawda?
] ją udostępnić np: na okres 2 tygodni czy tam miesiąca i zrobić potem ankietę. Oczywiście
to jest gram, tutejsi specjaliści i w ogóle więc to raczej nie wypali ale jak to było
w jednym filmie ''but ... it''s still a good idea!''. ;-D


To jest głupi pomysł. Forum nie robi się przez tydzień - kosztuje to dużo czasu i pieniędzy. Wyobrażasz sobie sytuacją gdy ktoś robi forum a dopiero później pyta się czy może być? A co jeśli nie może - kasa wywalona w błoto? W takiej sytuacji są 2 opcje:
a) twórcy negocjują z użytownikami jak ma wyglądać forum;
b) twórcy robią forum i czekają na opinie - z pozytywnych się cieszą, uwagi które można łatwo zaimplementować biorą pod uwagę, a resztę olewają.
Przy czym druga sytuacja bardziej wpasowuje się w model gramowy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.03.2012 o 16:39, rob006 napisał:

To jest głupi pomysł. Forum nie robi się przez tydzień - kosztuje to dużo czasu i pieniędzy.

Moment, ja nie powiedziałem tutaj wszystkiego. Tutaj wiele by zależało od tego jakby się to nowe forum prezentowało, jakie by tam były ficzery, jak by to śmigało itepe. Jakby pasowało większości to ok - niech zostaje. Jak nie można by zrobić ankietę i / lub podpięty topic w którym by się pisało o bugach, pomysłach co dodać, jak zmienić etc etc. Pisać można, potem tylko czekać. ;-P

Dnia 23.03.2012 o 16:39, rob006 napisał:

a) twórcy negocjują z użytownikami jak ma wyglądać forum;

;-)

Podobno to my jesteśmy dla gramu a nie gram dla nas więc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować