• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 25.09.2012 o 14:13, marekl1975 napisał:

Czy ruszą gramsajty? Na głównej stronie klikam GRAMSAJTY a tam plansza o przerwie technicznej.
:((


Gramsajty działają od piątku. Skorzystaj z innej przeglądarki lub usuń cookies - powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.09.2012 o 18:54, sirufok napisał:

> > Grasz w przeciągu 6 miesięcy, statystyki za rok najwcześniej
>
> A co z tym :[

Do czasu pojawienia się ich tutaj jest alternatywa (zupełnie jak oryginał ;)):
http://gramstaty.rob006.net/


Nie zupelnie (bo nie ma np. listy tematow stworzonych przez uzytkownika), ale bardzo blisko i sam z tego korzystam czasami (thx, Rob), wiec wiem o istnieniu tej strony :P
Chodzilo mi o grasza pol roku juz minelo (ponad), a dalej jak nie bylo tak nie ma, a mial byc. Wypadaloby chociaz wspomniec, ze w ogole nie bedzie, moge w wolnym czasie wlasna wersje stworzyc (jesli bylyby chetne osoby, znalazlbym troche czasu i nikt mnie nie wyprzedzi :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W odpowiedzi był grasz i statystyki, więc odniosłem się do tych drugich ;]
Ale zgadzam się, termin na grasz już minął, a tu ni widu ni słychu czy coś się dzieje w tym kierunku.
Prosimy o jakieś info od władzy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.09.2012 o 14:39, Laid_back napisał:

Gramsajty działają od piątku. Skorzystaj z innej przeglądarki lub usuń cookies - powinno
pomóc


No usunąłem cookies i historię IE. Problem nadal trwa. Gdy na głównej stronie gram.pl klikam GRAMSAJTY, to tamiast strony z odnośnikiem "skocz na moją stronę" pojawia mi się plansza o przerwie technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.09.2012 o 14:39, Laid_back napisał:

Gramsajty działają od piątku. Skorzystaj z innej przeglądarki lub usuń cookies - powinno
pomóc


Sorry, że tak pochopnie piszę, ale właśnie ni z gruszki, ni z pietruszki wszystko zaczęło odo jakiejś minuty działać poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.09.2012 o 19:05, marekl1975 napisał:

Sorry, że tak pochopnie piszę, ale właśnie ni z gruszki, ni z pietruszki wszystko zaczęło
odo jakiejś minuty działać poprawnie.


Magia komputerów ;) Ale dobrze, że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wrócę do tematu grasza, statystyk itp. itd. Bez owijania w bawełnę: tych sekcji na razie nie przywrócimy - po prostu te strony potrzebują czasu na ich doprowadzenie do porządku, którego nikt teraz nie ma. Pracy jest pod sufit nad kluczowymi dla nas sekcjami i wdrożeniem nowego gram.pl. Takie grasze, które są na pewno ważną częścią community, ale jednak odwiedzane przez garstkę osób, muszą liczyć się z takim losem.

Mieliśmy potężna awarię, która nas bardzo słono kosztowała pod każdym względem - jest więc na najbliższy czas lista priorytetów i niestety część społecznościowych rzeczy, które chciałbym dodać, musi iść w odstawkę.I tak poświęcamy bardzo dużo czasu i energii na kolektyw, z którego właściwie nie czerpiemy żadnych zysków (a wprost przeciwnie - hosting nas kosztuje)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.09.2012 o 10:24, Laid_back napisał:

i wdrożeniem nowego gram.pl.


Skoro już został poruszony ten temat, to kiedy i jak nowe gram.pl może się pojawić? To będzie zapowiedziana akcja, czy planujecie zrobić niespodziankę typu "Macie nowy serwis i forum! Poprzednie wyrzuciliśmy do kosza, bo dużo miejsca zajmowało" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Naprawdę niedługo, jeśli wszystko będzie szło zgodnie z planem. Forum na razie musi poczekać, zajmiemy się nim później, nie możemy i nie chcemy wszystkiego na raz robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.09.2012 o 11:49, luzac napisał:

Zdążycie na urodziny?


Na pewno ani ja, ani nikt z ekipy nie poda terminu - nie ma to po prostu sensu, by spinać się z takim projektem. Wszystko musi dobrze działać, wtedy odpalimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie odnośnie notki prasowej Pana Wiktora Cegły z dnia 13 wrzesnia 2012, a konkretnie chodzi o fragment:
"Wszystkich czytelników oraz klientów gram.pl będziemy chcieli w ciągu kilku-kilkunastu dni wynagrodzić w sposób, jaki najlepiej umiemy. Jako, że jesteśmy sklepem, możecie zacząć się domyślać, co to będzie."
Zakładam, że chodzi tutaj o jakieś zniżki do zamówień.

Jako, że minęło już te kilka-kilkanaście dni czy w tej sprawie się coś ruszyło czy to są tylko czcze obietnice?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 27.09.2012 o 10:33, rob006 napisał:

Skoro już został poruszony ten temat, to kiedy i jak nowe gram.pl może się pojawić? To
będzie zapowiedziana akcja, czy planujecie zrobić niespodziankę typu "Macie nowy serwis
i forum! Poprzednie wyrzuciliśmy do kosza, bo dużo miejsca zajmowało" :P


Raz już wyrzucili poprzednie forum do kosza, a było tam parę przydatnych rzeczy, np: temat o windowsie, czy o problemach sprzętowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.09.2012 o 21:49, maniekk napisał:

Raz już wyrzucili poprzednie forum do kosza, a było tam parę przydatnych rzeczy, np:
temat o windowsie, czy o problemach sprzętowych.


Dlatego pytam, to bym sobie zawczasu zrobił jakąś kopię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować