• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 05.12.2012 o 17:42, Tyler_D napisał:

Skoro oficjalne statystyki poszły do piachu to i sajtowe
liczniki [ bo one się na czymś przecież musiały opierać, czyż nie? ] też nie oddają prawdziwego
stanu konta (...)


Jedno z drugim nie miało nigdy nic wspólnego. Statystyki gram.pl ciągnęły dane z jednego miejsca, a gramsajty z innego (choć baza była ta sama). To tak tylko celem sprostowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No to macie już odpowiedź, problem jest taki jak zawsze, coś się sypnęło i nie ma komu tego naprawić a błąd dotyczy każdego usera. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zauwarzyłem to nie tylko u siebie ale także u innych, cały czas się psuje ranga Przewodniczący i zmienia sie. Czasem jest Przewodniczcy a czasem normalnie. Chciałbym się zapytać czy takie degradowanie i awansowanie nie popsuje normalnego awansu na wyższą rangę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.12.2012 o 20:39, kryst90 napisał:

Chciałbym się zapytać czy takie degradowanie i awansowanie nie popsuje normalnego awansu na wyższą rangę.

No tak, bo w pisaniu na forum istotne są przede wszystkim rangi.
Winszuję podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.12.2012 o 20:39, kryst90 napisał:

Zauwarzyłem to nie tylko u siebie ale także u innych, cały czas się psuje ranga Przewodniczący i zmienia sie. Czasem jest Przewodniczcy a czasem normalnie. Chciałbym się zapytać czy takie degradowanie i awansowanie nie popsuje normalnego awansu na wyższą rangę.

Nie popsuje. Podliczanie punktów potrzebnych do awansu jest niezależne od obecnie wyświetlanej rangi i ów system nie ucierpi przez jakąś literówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zmieniłem sobie nick na ten mój ''najstarszy'' i mam problem z gramsajtem. Otóż - Kiedy wchodzę na swojego sajta przez GRAMSAJTY > SKOCZ NA MÓJ GRAMSAJT to wszystko gra, ale kiedy chce wejść przez przycisk MÓJ GRAMSAJT przy swoich postach wyskakuje GRAMSJAT O TAKIM ADRESIE NIE ISTNIEJE, o cóż się rozchodzi? :)


EDIT: O, a teraz działa, przepraszam za kłopot. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.12.2012 o 15:29, cinus2 napisał:

Tak jest dlatego, że przy starych postach zostaje stary adres gramsajta, więc linki w
starych postach nie będą działać z nowym nickiem :P

To by wszystko wyjaśniało bo znowu przestało działać, jedynie z tego tematu poprawnie przekierowało. :P

Dzięki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.01.2013 o 01:12, maniekk napisał:

Czyżby czas gry nie działał? Niby strona się ładuje, a potem mam białe tło.


Mam to samo, może teraz ta sekcja przechodzi zmiany rodem ze strony głównej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.01.2013 o 01:12, maniekk napisał:

Czyżby czas gry nie działał? Niby strona się ładuje, a potem mam białe tło.


ok, dzięki za info - sprawdzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.01.2013 o 12:54, ManweKallahan napisał:

> Czyżby czas gry nie działał? Niby strona się ładuje, a potem mam białe tło.

Mam to samo, może teraz ta sekcja przechodzi zmiany rodem ze strony głównej?


Możliwe, ale kurczę jak na głównej kliknę opcję zobaczenia czasu innego użytkownika, to normalnie działa. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak to mawiaja: u mnie dziala ;)

Standardowo - usuniecie ciasteczek, wyczyszczenie cache (CTRL+F5), sprawdzenie z inna przegladarka/innym kompie. Moze cos na sieci dostawca kombinuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja za to mam inny problem - przy ponownych wejściach na stronę nie odznaczają mi się przeczytane tematy.
W sensie - przeczytam sobie temat, wyjdę na chwilę, wracam - a temat znowu jest oznaczony jako nieprzeczytany mimo tego, że od ostatniej wizyty nikt tam nie napisał.
Przeglądarka - Google Chrome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.01.2013 o 11:51, Lisun napisał:

Ja za to mam inny problem - przy ponownych wejściach na stronę nie odznaczają mi się
przeczytane tematy.
W sensie - przeczytam sobie temat, wyjdę na chwilę, wracam - a temat znowu jest oznaczony
jako nieprzeczytany mimo tego, że od ostatniej wizyty nikt tam nie napisał.
Przeglądarka - Google Chrome.


Potwierdzam, też tak miałem jednego dnia w pracy. Również Chrome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chłopaki, to wynika z nieprawidłowo funkcjonującej historii w Chrome. Być może jak jest przepełniona to Chrome nie dodaje już nowych wpisów do niej, przez co nie oznacza również linków na forum jako "visited". Dlatego wyczyszczenie historii przeglądania zazwyczaj pomaga w takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.01.2013 o 15:37, Vilmar napisał:

Chłopaki, to wynika z nieprawidłowo funkcjonującej historii w Chrome. Być może jak jest
przepełniona to Chrome nie dodaje już nowych wpisów do niej, przez co nie oznacza również
linków na forum jako "visited". Dlatego wyczyszczenie historii przeglądania zazwyczaj
pomaga w takich sytuacjach.

Wyczyściłem historię i dalej mam to samo. Do tego gramsajty mi cholernie wolno chodzą, nie wiem co się dzieje. Może to wina Chrome, ostatnio poważnie się spieprzyła ta przeglądarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować