• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Wasze suer forum się cały czas sypie.

Jeżeli chcę dodać post to muszę tak kliknąć "Dodaj Post" z pięć razy bo okienko nie chce się załadować.

To samo jak otworzy się, napiszę coś i klikam ''"Dodaj Post". Okienko się na koniec nie chce zamknąć, muszę sam to zrobić klikając X odświeżyć stronę i post zostaje dodany.

Po dodaniu zobrazka znika przycisk "Dodaj Post", okienko nie chce dokończyć ładowania zdjęcia. To samo dotyczy modyfikacji postów.

http://obrazki.elektroda.pl/3361231900_1382205218.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.10.2013 o 19:55, Crew_900 napisał:

Po dodaniu zobrazka znika przycisk "Dodaj Post",


Powiększ okienko, przycisk po prostu się nie mieści. Możesz też użyć płynnego przewijania wciskając scrolla, albo przycisku PgDn (musisz wcześniej kliknąć na okienko, byle nie na pole tekstowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.10.2013 o 16:19, Jacentix napisał:

Dlaczego u mnie wszystkie tematy są na szaro?Przecież ich nie czytałem.

Mi też się tak robi raz na tydzień/dwa tygodnie, wywalenie ciasteczek rozwiązuje problem na pewien czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wie ktoś dlaczego we wszystkich tematach zniknęły mi załączniki (chodzi o obrazki podpinane pod post)? Myślałem, że zwyczajnie zapomniałem do jednego z postów podpiąć zdjęcia, więc zrobiłem to drugi raz, ale o dziwo nadal ich nie ma.
W innych wątkach też pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ej faktycznie ... Kiedyś był taki błąd [?], że wyświetlały się yyy ... nawet nie wiem jak to określić ... to nawet nie były miniaturki ale takie jakby paski na których nic nie było widać a po kliknięciu na nie nie było obrazka a teraz są całkiem gołe posty. Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.10.2013 o 16:43, Ventil napisał:

Wie ktoś dlaczego we wszystkich tematach zniknęły mi załączniki (chodzi o obrazki podpinane pod post)? Myślałem, że zwyczajnie zapomniałem do jednego z postów podpiąć zdjęcia, więc zrobiłem to drugi raz, ale o dziwo nadal ich nie ma. W innych wątkach też pusto.

Dobra wiadomość jest taka że same obrazki z bazy nie zniknęły (linki bezpośrednie do nich działają) więc najprawdopodobniej ma to związek z tym że ktoś coś usiłuje przebudować (zgaduję że z tego samego powodu mnie dzisiaj wylogowało i nie mogłem się przez pół godziny zalogować z powrotem oraz kilka razy przy otwieraniu tematu zostałem poczęstowany błędem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.10.2013 o 17:23, Ventil napisał:

Dzięki za odpowiedź. Myślałem, że to tylko u mnie.

Wiadomo kiedy wszystko wróci do normy?

Niestety nie mam pojęcia. Ja o sprawie wiem tylko tyle co zauważyłem jako użytkownik, aby dowiedzieć się więcej musiałbyś się podpytać kogoś z ekipy gramu (choć imo w obecnej sytuacji nie warto im przeszkadzać bo najprawdopodobniej coś z tym robią).
Możesz też poobserwować ten temat (o ile wciąż tego nie robisz) ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=89009&u=242
bo możliwe że to co się dzieje ma związek z próbą wprowadzenia którejś z zaproponowanych zmian (ponownie - to tylko mój domysł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

WItam
Ja mam pytanko co ogółem dzieje sie w gramie że nie odbieracie telefonów od 3 dni nie wspominając o ignorowaniu formularzy kontaktowych w sprawie reklamacji Battlefielda 4 (wysłane 3) każdy z czasem oczekiwania ponad 24 godziny bez jakiejkolwiek informacji że sprawa zajmie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Od jakiegoś czasu nie mogę dodawać komentarzy na gramsajtach, nawet pod swoimi wpisami. Wpisuję treść komentarza, wysyłam i nic. Po odświeżeniu niczego tam nie ma, przynajmniej nie tego, co napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.11.2013 o 17:00, Tyler_D napisał:

Czy to tylko ja mam tak, że gdzieś od bodajże dwóch dni [ zwłaszcza dziś ] forum dość
mocno przycina i zamula?


U mnie działa w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.11.2013 o 17:00, Tyler_D napisał:

Czy to tylko ja mam tak, że gdzieś od bodajże dwóch dni [ zwłaszcza dziś ] forum dość
mocno przycina i zamula?


W odstępie kilku dni również zauważyłem podobne rzeczy, ale wtedy korzystałem głównie przez telefon w pracy i myślałem, że to nie problem samej strony. Natomiast po powrocie ze 3 razy zdarzyło się, że albo wczytywała się długo strona albo w ogóle wywalało z jakimś błędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

... Wylogowuje mnie... ciagle, wszedzie i bez przerwy. Nie potrafie zliczyc ile razy musialem dzisiaj klikac na ''zaloguj sie'' - prosze sprawdzic w logach, bo ja mam dosc.

W tym miejscu chcialbym za to podziekowac przegladarce Mozilla Firefox za to, ze automatycznie uzupelnia moj e-mail/haslo bym nie musial wpisywac ciagle tego samego razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.11.2013 o 22:57, Piotrek_K napisał:

... Wylogowuje mnie... ciagle, wszedzie i bez przerwy. Nie potrafie zliczyc ile razy
musialem dzisiaj klikac na ''zaloguj sie'' - prosze sprawdzic w logach, bo ja mam dosc.

W tym miejscu chcialbym za to podziekowac przegladarce Mozilla Firefox za to, ze automatycznie
uzupelnia moj e-mail/haslo bym nie musial wpisywac ciagle tego samego razem.


Nie tylko Ty masz ten problem, u mnie również on występuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować